Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz Troy. #94917 üzenetére

    Én az Arahi 6-ost csak aszfaltra viszem. Az egyik legjobban csillapító cipő + gyors is. 400-ra, 200-ra mindenre beállok vele. Kár lenne ha a 7-es gyengébb lenne. Az a modell épp nincs, de Studi írása nem túl biztató :N

    Alg: nekem ezen a húzódáson nem segített se a nyújtás, se a görgő, viszont a pisztoly napok alatt gyógyította.

    Tetszik a tekerés, ezért kipróbáltam a laza futó napokon, hogy hajnalban 2 óra intervall veretés a montival. Hazaérve kakaóscsiga visszatöltés, majd jöhet a 70 perc laza futás 140-es pulzussal. 2 hét alatt kétszer kért délután 2 körül extra alvást, nem bírom el ezt így :D Valamit fel kell adni aznap. Vagy futok vagy tekerek, de a laza futást meg nem válthatom ki tekeréssel, mert a lassú rostok nem kapnak ingert. A másik futó edzésem meg minőségi szinte végig.

    Péternek igaza volt, szidtam is a száját, a 4 hetes után lefutott egy 1 hetes nátha, de az is pipa. Igaz a 45-ös 10k még dolgoztat rendesen, de hamarosan rend lesz itt kérem :DDD

    Tom: azt hitted már sörözök csak mi :Y Betegségtől függetlenül a 400m ( iparos 100s ) és 1k ( az az érdekes az is 04:10 ) az szépen megy. Az egybefutott hullik még szét 4k-nál. Vesztek a rugalmasságból, csökken a lépéshossz és beesik a dinamika, a hr az még adná, de a futómű darabosabb lesz. Ez így átjön nagyjából?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés