Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90063) #64052736 válasza xy.zsolt (#90059) üzenetére


#64052736
törölt tag

Nem húzódik, az szerencsére nem szokott, a szalagok is rendben vannak.
Nem hosszútávon szeretnék gyors lenni, mint ti, hanem rövidebben, nem is vagyok szerintem hosszútávú alkat.
A baj most a sebesség belövése volt. Eddig ennyire gyors és könnyű cipőm nem volt. A tapadása miatt szórakoztam a kilövésekkel.
Most az órát értem hosszú távon, lenézek látom, de 100-400 között, hogy nézegessem?
Meg mikor nyomom a gyorsítót, arra nincs mód, azt már érezni kell, ahogy Tom mondja belülről. A gyorsulást, nem lehet olvasgatni futás közben. Megindulsz és fokozod.
Na én ezt rontottam el tegnap. Túl nagy volt a fokozó.
Ezen töprengtem, hogy futás közben hogy tudnám koordinálni, de ahogy jár a karom, hogy nézzem az órát? Akkor meg kiesek a tempóból. Te ezt hogy csinálod?
Vagy ezeket rövidítem 30-50m-re.
Nagyon szeretem ezeket a megindulásokat csinálni, de nyírnak rendesen.

Tom ami kimaradt kérdés hozzád. Amit most a lábaimban érzek izomlázat, azok a gyors izomrostok sérülései, vagy a lassúk is benne vannak? Normál futásnál soha nincs ez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.