Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58659) norby_42 válasza Agony (#58654) üzenetére


norby_42
aktív tag

A hangsúly most nem az idődön volt (ne értsd félre, innen nézve iszonyat az) hanem hogy utcán futod.

Neked lehet, hogy működött volna a versenysport, nézve ami energiát bele tudsz rakni, de lehet hogy gyerekként tizedennyi munka sem ment volna.
Én azt látom, hogy élsportoló nagyon kevés gyerekből lesz, ahhoz kell adottság, akarat, meg szerencse (legyen neki való a sport, az edző, stb) De tudatosságot, meg akaratot feltétlen ad minden sport (edzésre járás).Látom ezt a gyerekeimen (mondjuk a fiam azért a középszinttől feljebb volt/van). Az biztos segít, hogy látják apát, hogy az edzésük alatt elmegy futni, nincs olyan, hogy nem akarok menni edzésre. Mondjuk a kamaszkor okozhat bonyodalmat, én is 14 évesen hagytam abba a sportot egyik napról a másikra.

Eat pasta, run fasta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.