Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47501) bucsher válasza kemcso (#47482) üzenetére


bucsher
őstag

Akkor az egy szar :)

In the pipe - five by five!

(#47502) #16820480 válasza bucsher (#47501) üzenetére


#16820480
törölt tag

Vegyél Shure-t, azoknál még rendes kábel van ;] Az összes Westone ilyen, meg a K3003 is, szóval nincs más út.

(#47503) Edge válasza bebe159 (#47500) üzenetére


Edge
veterán

e10-re rámegy a sony hybrid?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#47504) honfoglalo válasza Edge (#47503) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Rá.

(#47505) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Olvasgattam pár helyen soundmagic e10m visszajelzéseket. Sokan írták, hogy pár hónap használat után már voltak vele bajok. Kinek mi a tapasztalata ilyen téren? Mivel értem én, hogy jó ár/érték arányú füles, de ha 1 évnél nem fog többet bírni (és az is csak a gari miatt), akkor számomra nem érdemes ilyen fülest vennem.

(#47506) orimilan


orimilan
tag

Lehet nagyon hülye kérdés :DD : Mi a különbség a SONY MDR-EX 50 ,SONY MDR-EX 50LP és az SONY MDR-EX 50LPS között ? :F

(#47507) bucsher válasza #16820480 (#47502) üzenetére


bucsher
őstag

:DDD :U :C

In the pipe - five by five!

(#47508) vapour01


vapour01
csendes tag

Sziasztok!

Közérdekű infó: Mivel nagyon sok segítséget kaptam már ettől a fórumtól( nem csak ebben a topic-ban ), ezért szeretnék egy kicsit visszaadni.

Rendeltem a Pandawill-től XIAOMI Piston 2-őt, ami a mai napon meg is érkezett. Mivel sok infó nincs itt róla és kevesen is ismerik, ezért amennyiben igény van rá, fel tudom ajánlani pár napos tesztelésre ( nem tudom mennyi idő szükséges egy teszthez ).

Elsősorban prohardveres/logout-os kollégára gondoltam.

Tehát akit érdekelne a dolog, az keressen meg nyugodtan privátban és megbeszéljük.

(#47509) orimilan válasza orimilan (#47506) üzenetére


orimilan
tag

Egy nagyobb ,,agyvihar" következtében eszembe jutott hogy azok a fránya plusz betük a szint jelölik :DDD
Füllhalgatót szeretnék vásárolni és most eléggé belemélyedtem a dologba.
Maxell Metallics-ot akartam elösször,haveromnak van ,elmentem kiprobálni.A hangminöség nagyon baba :R viszont a hangerö nekem kevés (telóval és sz.géppel használva egyaránt).
További nézelödés után megtaláltam SoundMAGIC ES18-at meg az emlitetet Sony terméket.
A kettö közül melyiket érdemesebb megvásárolni ? Telóval használnám,föleg elektronikus zenét hallgatok.

[ Szerkesztve ]

(#47510) #71562240 válasza vapour01 (#47508) üzenetére


#71562240
törölt tag

Kedves felajánlás, illetve "sok legyet ütsz egy csapásra", ha elviszed a fülhallgatós találkozóra.

(#47511) BigBlackDog válasza #71562240 (#47510) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Hasonlóan gondolom, amivel még kiegészíteném, hogy a következő várhatóan szeptemberben lesz és nagy eséllyel Budapesten. :) Errefelé szokott beszélgetés lenni ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#47512) honfoglalo válasza vapour01 (#47508) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Mikor rendelted meg, nekem is úton van már egy jó ideje, remélem nem lopják el.. :))

(#47513) monti0222w válasza Mr. Teddy (#47505) üzenetére


monti0222w
addikt

Nekem 1 éves SM E10, meg az asszonyé is semmi baja egyiknek sem, a gyereké fél éves gyűrögeti a zsebében úgy hordja és az övé is jó még! :K

Honfoglaló: majd számolj be róla légyszi milyen a hangzása és hova helyeznéd a rangsorban. Köszi. :K

[ Szerkesztve ]

(#47514) vapour01 válasza honfoglalo (#47512) üzenetére


vapour01
csendes tag

08.09.-én rendeltem Pandawill-től és a Singapore-on keresztüli szállítást választottam.

(#47515) lorcsi válasza vapour01 (#47514) üzenetére


lorcsi
veterán

én is mostanában fogom megrendelni :)

(#47516) Blod Stone


Blod Stone
csendes tag

http://www.tactics.com/house-of-marley/smile-jamaica-w-1-button-mic-earbud-headphones/curry
Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy 5.000 ft-ért jó ez a fülhallgató?

(#47517) szentkuti11 válasza Blod Stone (#47516) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nem a legjobb választás... :U

(#47518) Blod Stone válasza szentkuti11 (#47517) üzenetére


Blod Stone
csendes tag

Hallgattad már, vagy van vele tapasztalatod?
5000 Ft-ért sem éri meg, a külföldi oldalakon rendre drágábban találom meg.

(#47519) szentkuti11 válasza Blod Stone (#47518) üzenetére


szentkuti11
addikt

Volt hozzá ,,szerencsém" egy pár perc erejéig, nem dobott fel az élmény. Tudtommal a T-Mobile árulta ilyen 5 körül, de most nem látom a webshopjukban.

[ Szerkesztve ]

(#47520) Blod Stone válasza szentkuti11 (#47519) üzenetére


Blod Stone
csendes tag

A media marktban lehet kapni most 5000 Ft-ért. Azonban ez az a típus, amelyen nincs mikrofon illetve vezérlőgomb. Emiatt nem lehet, hogy ennek más hangzása?

(#47521) szentkuti11 válasza Blod Stone (#47520) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nagy különbség nem lehet a vezérlőgombok hiánya miatt, ennyi pénzből inkább ajánlanék egy SoundMAGIC ES18-at. Itthon szintén beszerezhető, és kategóriákkal jobb hangot biztosít, mint ez a Marley.

(#47522) Blod Stone válasza szentkuti11 (#47521) üzenetére


Blod Stone
csendes tag

Okés, megfontolom a tanácsod.

[ Szerkesztve ]

(#47523) bucsher válasza Blod Stone (#47522) üzenetére


bucsher
őstag

Ne fontold, inkább fogadd meg :K

In the pipe - five by five!

(#47524) honfoglalo válasza vapour01 (#47514) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Hát igen, nekem az alap szállításal jön - az lesz 4 hét kb..:S

Monti0222w: Az ES18-hoz képest érdekel, hogy hol van - hasonló lehet, majd összevetem.

[ Szerkesztve ]

(#47525) Ator


Ator
tag

Hello!

Szeretnék egy kis segitséget kérni, amit keresek azok a sport fülhallgatók és ezek közül is a BT-sek,amit találtam az a Jabra-nak a Sport wireless fülese és ma voltam az MM-be ott pedig láttam a JBL-nek is van ilyene ő pedig a JBL Synchros Reflekt BT. Ezekről ha mondanátok pár szót akinek esetleg van vagy tesztelte és irhatnátok más opciót is ha esetleg létezik,

Előre is köszönöm a segitsegeteket.

(#47526) kemcso válasza Ator (#47525) üzenetére


kemcso
Ármester

Nem igazán használ itt senki BT fülest éspedig azért, mert adott ár mellett sokkal jobb hangú kábelest kapni (egy drótdarab lényegesen olcsóbb, mint egy dac, bt vevő, elektrónika stb) Ha nincs különösebb oka a BT-nek, akkor az összefoglalóban lévő kérdésekre válasz után segítünk.

(#47527) szentkuti11 válasza Ator (#47525) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha pedig mindenképpen kell a BT, akkor vedd meg a neked szimpatikusat MM-nél, vagy valami tisztességes webshopban, és teszteld élesben. Ha nem jön be, élhetsz az elállás jogával, vagy akár becserélheted valami másra (akár kábeles fülesre).

(#47528) honfoglalo válasza szentkuti11 (#47527) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Jut eszembe, extreme digitalba vettünk egy nagymamatelfont ajándékba, de barátnőm választotta, kevéssé bölcsen. Lényeg a lényeg 1 órával a vásárlás után, bontatlanul nem voltak hajlandóak -igen hosszú könyörgés ellenére sem- visszaadni az árát (az általam kinézett teló ott nem volt), csak utalványt akartak adni, mivel személyes átvétellel vásároltuk meg.

Azért egy jó troll nem nyugszik ebbe bele, netről szépen rendel valamit, utalvánnyal megvásárolja, majd gyakorolja törvény adta jogait :D

Azért jó vigyázni ilyenekkel, nem mindenki jófej..

(#47529) szentkuti11 válasza honfoglalo (#47528) üzenetére


szentkuti11
addikt

Sajnos mostanában már csak a webshopos rendeléseknél szoktak pénzt visszaadni, ezt én is tapasztaltam. :U

[ Szerkesztve ]

(#47530) JoinR


JoinR
senior tag

Bestbyte kínálatából tudtok ajánlani egyetlen fülest is, ami megéri az árát? :F
Ezek az Audio-Technikák nem jók, amiket árulnak?
Az ajánlottak között csak MDR-EX50 van náluk (az is 5500-ért..), szerintem pont ilyenje van lakótársamnak, hát nem ájultam el tőle. :)

[ Szerkesztve ]

(#47531) vizcsap


vizcsap
tag

Sziasztok!

Tudtok valami E10 alternatívát ajánlani, ami L csatlakozóval rendelkezik?

Ha kicsit drágább az se baj, pár ezresen nem múlik, úgy is hosszú távra tervezek vele :)

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#47532) Ator válasza kemcso (#47526) üzenetére


Ator
tag

Az oka,hogy BT fülest szeretnék venni a futás ,mert futás közben nagyon zavar a kábeĺ ,hogy jobbra-balra csüng.

(#47533) #16820480 válasza Ator (#47532) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ruha alatt vezetve is? Vagy esetleg kábelcsipsszel?

(#47534) #71562240 válasza Ator (#47532) üzenetére


#71562240
törölt tag

A kábelt fel lehet csiptetni a ruhára, és akkor alig zavaró. Nagyon ügyes csipeszeket lehet kapni fülhallgatókhoz. Fontold meg.

(#47535) Ear001 válasza vizcsap (#47531) üzenetére


Ear001
addikt

Soundmagic E10S? Ezen van az átkapcsolható jack dugó, hogy jó legyen többféle okostelefonhoz, és emiatt ez L alakú. :C

(#47536) randras_83 válasza vapour01 (#47508) üzenetére


randras_83
addikt

Én pont ma rendeltem egy ilyen fülest

https://www.flickr.com/randras83/

(#47537) kemcso válasza Ator (#47532) üzenetére


kemcso
Ármester

Ruha alatt nem lifeg :) Ha meg fül felettit veszel, akkor meg még kevésbé.
Amúgy a BT még nehezebb is, futásnál zavarhat ugyanúgy.

(#47538) honfoglalo válasza randras_83 (#47536) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Android vezérlés miatt? E10-nél azért gyengébb elvileg.

(#47539) scholl


scholl
tag

Hello!
Sportoláshoz (futás) szeretnék egy fülest. Most egy Meelec M6 -osom van.
Amivel többet szeretnék, hogy legyen rajta hangerő szabályzó és fel tudjam venni a bejövő hívásokat (ezt hívják android vezérlésnek? samsung telóm van)

előre is köszi a válaszokat.

(#47540) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Jelentem megvan a Soundmagic ES18 a fórum ajánlásához híven. Folyik a bejáratás :)

(#47541) vizcsap válasza Ear001 (#47535) üzenetére


vizcsap
tag

Hmmm...mondjuk ilyet nem tudom, honnan lehetne rendelni, de lehet jobban járok, ha veszek valami L alakú anyás-apás jack dugót aztán abba teszem a mezei E10-et :)

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#47542) kemcso válasza vizcsap (#47541) üzenetére


kemcso
Ármester

Nomono-nak asszem van, csak nincs fent a honlapon, kérdezz rá

Szerk: mármint E10S

[ Szerkesztve ]

(#47543) vizcsap válasza kemcso (#47542) üzenetére


vizcsap
tag

Köszi, írtam is nekik, meglátjuk mit válaszolnak.

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#47544) aszamóca


aszamóca
aktív tag

Sziasztok!
Ez jó lenne szerintetek egy LG G2-höz? Csatlakozási kompatibilitás és persze hang szempontból kérdezem. Elektronikus zenéket hallgatok elsősorban.

[ Szerkesztve ]

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#47545) randras_83 válasza honfoglalo (#47538) üzenetére


randras_83
addikt

Megtetszett.:)
Majd jól meghallgatom, amúgy a vezérlés se rossz, meg a mikrofon sem. :)
Az E10 eddig bejött van egy TDK olcsó is, bár az inkább csak úgy van kaptam a Nexus 5-höz.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#47546) szentkuti11 válasza aszamóca (#47544) üzenetére


szentkuti11
addikt

Működik a G2-vel és a hangja is korrekt. Ennyiért viszont sokallom.

(#47547) aszamóca válasza szentkuti11 (#47546) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Köszi! Van más javaslat? Itt találtam pedig legolcsóbban.

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#47548) szentkuti11 válasza aszamóca (#47547) üzenetére


szentkuti11
addikt

SoundMAGIC E10m. 3k-val több, de jobb a hangja és kényelmesebb, mint az MH1C.

(#47549) aszamóca válasza szentkuti11 (#47548) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Köszönöm! :R

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#47550) Ear001 válasza vizcsap (#47543) üzenetére


Ear001
addikt

Biztos van, mert én is kaptam egyet próbára....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.