Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-09 14:16:34

LOGOUT.hu

Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51824) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves Fórumozók!
Frissítettem az összefoglalót, valamint a topik neve is változott.
Remélem ezekkel a változásokkal itt több tapasztalat/eszme csere fog létrejönni, mivel kicsit szabadabb, lazább lehete ezentúl ez a topik.

Mindenkinek további jó fórumozást!

Hozzászólások

(#6278) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Egyébként csak úgy megjegyzem, én a múlt évben vettem egy sata3-as ssd-t és örültem neki, majd beletettem a laptopomba, mivel ahoz vettem, és meglepődtem a sebességén, hogy nem hozta azokat az értékeket, amik a dobozon voltak, majd aztán kiderült, hogy a laptopom sata2-es és világos lett, viszont csalódtam.
És, azután rájöttem, hogy nem is baj, semmit nem zavart be, ugyan olyan jól tudtam használni, mint amikor később áttettem egy desktop pc-be sata3-on, és nem vettem észre különbséget, sata2-ön is ugyan olyan jó volt.
Sokat nem másoltam vele, így teljesen mindegy volt, hogy sata3-on vagy sata2-ön volt az ssd.
Ugyan olyan jól lehet használni a hétköznapokban sata2-ön egy sata3-as ssd-t, azok csak számok, semmi más.
Remélem ez segít valakinek.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.