Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24301) dragonfx válasza Integra (#24299) üzenetére


dragonfx
veterán

ez a lényeg, én sosem szerettem az ilyen filmeket, mint kb a nagytöbbség.meghagyom a kicsit beteg embereknek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24302) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Trailer Park Boys - The Movie
hd,szinkron
sajnos nem volt szerencsém az eredeti tv-show-hoz, így ez volt az első találkozásom Bubbleszékkel...
de baromi jó volt
8/10

[ Szerkesztve ]

(#24303) koxx


koxx
MODERÁTOR

Nagyfiúk

Sokkal rosszabb filmre számítottam, Salma Hayek eléggé rendben volt. A 2 modell csaj miatt már megérte megnézni :) Szokásos Adam Sandleres baromkodás. 7/10

#24298: eredet mint vontatott unalmas film, de a ragadozók meg salt ügynök ajánlott, lol :DDD még jó, hogy nem vagyunk egyformák

[ Szerkesztve ]

(#24304) Tibiajax válasza koxx (#24303) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

'tomb raider+james bond keveréke'
:D tudod, akkor az már csak fájin lehet
átláthaatlan eseményszálakkal
hát most ezek után, egy fájin szalt ügynökös kalandfilm után csak ne akarjunk már meg érteni egy ilyen idegbeteg ember szüleményét.. hát hova gondolsz. azért mindent nee..

xd

(#24305) mephi666


mephi666
nagyúr

tegnap megnéztük újra a doom-ot:

spoiler:

láttam már kb. 5 éve, de akkor sem tetszett a sok idiótaság miatt... ez most sem változott, hiába a sokkal jobb minőség :( adott volt a játéknak a sztorija: mindenféle dimenziókapu nyitogatással meg hasonló mókákkal, aztán a pokolból áramlottak a szebbnél-szebb dögök, amiket irtani kellett... ez így szerintem nem lett volna rossz, ha ehhez tartják magukat... ehelyett viszont csináltak egy génmanipulációs-tökéleteskatonakészítős borzalmat :( ilyen 24. kromoszóma meg szuperember és társai... hagyjuk már... a bfg-t meg leferdítették: bio force gun-nak... ami már szerintem azért sem stimmelt, mert számomra nem biofegyvernek tűnt, miután 4méteres lyukat ütött a falon :B na mindegy... ahelyett, hogy "vicces" utalásokat tehettek volna a játékra, kihagyták sorban a ziccereket... kár érte... az fps-nézetes rész meg irtó gagyi lett... olyan volt, mintha valami "the house of the dead"-hez hasonló lövöldét filmesítettek volna meg... vicc...

végértékelés: 2/10 (azért nem kevesebb, mert a szereposztás nem lett rossz és a zenék itt-ott jók voltak)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24306) #16820480


#16820480
törölt tag

most néztem meg a napokban az Eye in the Sky című filmet, szerintem egész jó kis darab. nem kell sokra számítani, sima krimi (a thriller minősítés az imdb-n elég érdekes...), de jó kamerabeállítások vannak benne, meg elég realisztikus, valóságtól nem elrugaszkodott a sztori és megvalósítás.
8/10

(#24307) brownus


brownus
veterán

hétvége termése:

the man from earth - kurva nagy film! bigott katolikusoknak nem ajánlott ;] 8/10
Mostly Martha - aranyos főzős, romantikus film, ez is tetszett. 7/10
dead sno - jókat nevettem rajta, az első félórát kell túlélni. 6.5/10
st2009 - ez még mindig 9/10, kurva jó scifi
derült égből fasirt - egynek jó volt... 6/10

[ Szerkesztve ]

(#24308) WonderCSabo válasza dragonfx (#24298) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ember, te nem vagy normális. Mi beteg emberek vagyunk? A kisebbség?

Az imdb-n 170 ezer ember szavazott arra, h. a film fasza 2 hónap alatt.

A top 1# filmre 340 ezer ember szavazott, h. fasza az imdb felállása óta (kb. 14 ÉV)

Szóval annyira nem a kisebbségnek tetszik...

És írod, h. a Kilencedik Légió alatt nagyon figyelni kell a történetre. LOL, kurva egyszerű a történet, egy óvodás is megérti. Ezek szerint nem az Inception túl bonyolult, hanem Te vagy korlátolt.

Szerk.: DiCaprio meg 2000 óta csak kurva jó filmeket csinált, és csak egy volt szerelmi történet. És mindben marha jól játszott.

[ Szerkesztve ]

(#24309) brownus válasza WonderCSabo (#24308) üzenetére


brownus
veterán

ez valójában bók:d

az imdb-re meg ne hagyatkozzunk, nagyon kevesen szavaznak. én elég sok filmet nézek, aztán szökő évente elkap a hév és szavazok pár filmre és kész... az a 170.000 sztem nem sok az egész világra levetítve.

dicaprio csinált 2000 előtt is pár kurva jó filmet, mint pl. a R&J, meg a gilpert grape. ja meg a kosaras naplója.

(#24310) WonderCSabo válasza brownus (#24309) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Összehasonlításnak nagyon is jó az imdb! Lásd a két számot.

Azért ebből azt biztosan le lehet vonni, h. nagyon sok embernek tetszett a film.

(#24311) brownus válasza WonderCSabo (#24310) üzenetére


brownus
veterán

le lehet, persze.

én legtöbbször arra használom az imdbét, hogy ha van két film melyeket mamaszitával megszeretnénk nézni, de megy a vita, hogy most melyiket, akkor az imdb pontszámok alapján szoktuk eldönteni, a több pontszámos nyer.:) meg jó adatbázisnak is.

most olyan filmeket keresek amik nagyon kevés pontszámot kaptak, de jó filmek. egy se jut eszembe hirtelen

(#24312) iwu válasza Ferdzsoo (#24297) üzenetére


iwu
addikt

Pandorum nagyon jó valóban! Az Event Horizont viszont parádé! Ajánlott mindenképp!
üdw,iwu

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#24313) Pitterix


Pitterix
őstag

Valhalla Rising

Nem is tudom...., lehet ehhez a filmhez segg kellene.... :U

2\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24314) Integra válasza WonderCSabo (#24308) üzenetére


Integra
titán

olvasgasd az urat más topicokban is, hamar helyén kezeled majd, amit ír:K:DDD
üdítő színfolt, komolyan.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24315) Integra válasza brownus (#24309) üzenetére


Integra
titán

di caprio számomra csak egyszer siklott ki, de akkor nagyon, mint eschede-nél az ice.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24316) WonderCSabo válasza Integra (#24314) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Oks, de ez a vélemény kiborított... :)

Szerk.: Nem nagyon találkoztam még vele, legalábbis nem tűnt fel.

[ Szerkesztve ]

(#24317) brownus válasza Integra (#24315) üzenetére


brownus
veterán

ez a hasonlat hogy jutott eszedbe?:) bár a szójáték először nem esett le:D gut!!

(#24318) WonderCSabo válasza brownus (#24317) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hát nekem csak akkor esett le, amikor rágugliztam az echedere... :)

(#24319) Integra válasza brownus (#24317) üzenetére


Integra
titán

jó kérdés, tök spontán jött.. teljesen levagyok merülve, ma hajnalban 2 órát álltam ferihegyen a sorban, egy burleszk ami ott megy... szóval ennyire futja ma az agyamból:DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24320) brownus


brownus
veterán

(#24321) BITBOYS válasza brownus (#24320) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha valaki otthon egy ilyen minőségű videót tud kreálni, akkor mi a phicsa van a filmstúdiókkal? Sokkal jobban néz ki, életszerűbb a Lada átalakulva mint a hollywoodi társai. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24322) Tibiajax válasza Integra (#24319) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, hazatértél, vagy megint mész?...
:)

(#24323) Fecogame


Fecogame
veterán

Death Note I és II ( A halállista )

Valami iszonyat jó film, 10/9-et simán adok rá. A film egész végig lekötött, és a második részt is nagyon eltalálták! :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24324) Ifju válasza Fecogame (#24323) üzenetére


Ifju
aktív tag

Van egy harmadik része is, de abban már csak "L" szerepel. Nálam mindkét rész 10/10-es, talán a legfordulatgazdagabb film (és rajzfilmsorozat). :K

(#24325) Integra válasza Tibiajax (#24322) üzenetére


Integra
titán

most jöttem vissza ki, már érzem, hogy töltődöm újra fel, elég volt 10 nap bp.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24326) Tibiajax válasza Integra (#24325) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D
kell ez.. jó kis butapesti filing. sétálj egyet a köruton, blahán elindulsz, lefele a keletiig, aztán el balra
:DDD

(#24327) Fecogame válasza Ifju (#24324) üzenetére


Fecogame
veterán

A 3. részt láttad? Az is jó?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24328) Ifju válasza Fecogame (#24327) üzenetére


Ifju
aktív tag

A harmadik rész annyira nem jó már, nincsenek benne fordulatok, elég lineáris darab. De ha szereted "L" karakterét, akkor itt végigkísérheted néhány napját, és többet megtudhatsz róla. Ilyen szempontból szívesen néztem, de 7/10-nél többet nem tudnék adni rá.

(#24329) brownus


brownus
veterán

találtam egy fasza posztert egy jó filmhez:)
southland tales

(#24330) Arnold2 válasza brownus (#24329) üzenetére


Arnold2
őstag

Lehet hogy én vagyok a vasgolyó, de nekem annyira nem jött be. :S

(#24331) Pulsar válasza Apollyon (#24268) üzenetére


Pulsar
veterán

igen, úgy néztem, mert ezt már mondta más is :)

megnéztem a harmadik típusú találkozásokat is... 1977-es-t. Az, hogy a film több mint 40 éves, nagyon jól meg van csinálva, de annyira elhúzott, és unalmas. Pedig régen emlékeszem mit rettegtem rajta :D
Szóval nálam 5/10

(#24332) littlelion21 válasza Pulsar (#24331) üzenetére


littlelion21
addikt

Anno a 90'-es évek elején láttam először, az MTV1 adta ha jól emlékszek dec. 26.-án. Szana-széjjel f0stam magam rajta. :D

A matematika tudásod pedig több mint lenyűgöző... ;]

(#24333) Tibiajax válasza littlelion21 (#24332) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#24334) BITBOYS válasza littlelion21 (#24332) üzenetére


BITBOYS
addikt

Melyik a kakukktojás? :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24335) Pulsar válasza littlelion21 (#24332) üzenetére


Pulsar
veterán

őőő... hopp.. szóval több mint 30 éves... :DDD

lebuktam, időutazó vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24336) Integra válasza Tibiajax (#24326) üzenetére


Integra
titán

voltam a blahán is, sétáltam, nem volt gondom vele.
de vezettem megint vagy 1000 km-t bp-en, na ez már kemény dió, legalábbis nekem...
terepjáró kell bp-re, és akkor nyugodtan lehet közlekedni.
:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24337) Integra válasza Fecogame (#24323) üzenetére


Integra
titán

ez az a film, amiben a kissrácnak van egy könyve amiből kijön egy gyilkos rajzfilm figura?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24338) Ifju válasza Integra (#24337) üzenetére


Ifju
aktív tag

jaja, egy halálisten.
akinek a nevét beleírja a könyvbe, azt megöli a könyvhöz tartozó halálisten. :K

(#24339) Integra válasza Ifju (#24338) üzenetére


Integra
titán

asszem az első rész trailerét láttam anno.
érdemes megnézni? van már 1080p-ben?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24340) Ifju válasza Integra (#24339) üzenetére


Ifju
aktív tag

Ha szereted a fordulatokat, akkor igen (néha igencsak kell gondolkodni és koncentrálni, hogy még tudd követni az eseményeket). Az első két részt együtt érdemes, mert azok egybefüggenek.
Csak dvd-ről tudok...

[ Szerkesztve ]

(#24341) Tibiajax válasza Integra (#24336) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

van belőle pár, ne félj.. tudod, ált vagy fehér, vagy szürke, de inkább sötét színű, igazi terepjárók, hatalmas kasznival, benne legtöbb esetben vagy egy fiatal, hosszú, fekete hajú, fehár sztreccsnadrágos nővel, kistáskával (ő vezeti, más nem is ül benne), vagy egy-egy férfival, akik ilyen török gyorsétkezdék előtt parkolnak le vele és szállnak ki, egyszerre
nagyon sok ilyen terepjáró dzsip van pesten

(#24342) Integra válasza Tibiajax (#24341) üzenetére


Integra
titán

nem érdekelnek ezek az emberek, megmondom őszintén.
attól, hogy nekem is hasonló lesz (ha úgy döntök) se nem fogok girosz előtt megállni, se nem roki parkolóban, ugyanúgy szabályosan parkolok ahogy a mostanimmal is. a nagy különbség az lesz, hogy senki nem akar versenyezni, senki nem akar letolni vagy leszorítani és 50-es táblánál tudok vele 50-nel menni, 70-es táblánál 70-nel és nem a sok idegbeteg faszra kell figyelnem. a saját nyugalmam és békém fontosabb.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24343) Tibiajax válasza Integra (#24342) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez oké, :) más kérdés lesz, hogy mások (más hasonló dzsippekben), hogyan fognak viselkedni melletted az úton, és ez, hogyan fog hatást gyakorolni majd a Te lelki nyugalmadra
na mindegy :), off turn off

(#24344) WonderCSabo válasza Tibiajax (#24343) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez nem terepjáró, ez SUV. :) Nem tom ki az a barom, aki ezt a kocsifajtát kitalálta.

(#24345) Tibiajax válasza WonderCSabo (#24344) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ironikusan értettem persze a kifejezést...
diszkódzsip, egyszerűbben

(#24346) adalbert1


adalbert1
veterán

A pofám leszakad..., konkrétan az utolsó mondaton:
"30 milliót elvileg felvehetek idén a Mozgókép Közalapítványtól, de addig is nehéz tologatni a számlákat, utalásokat - tette hozzá. - A tíz filmből, aminek halasztják a támogatását, a készülő két másik mozi, az Isztambul és a Zimmer Feri még nehezebb helyzetben lehet. Elég demoralizáló a szakma részére, hogy ingyen kell dolgozni."

Nem igaz hogy minden fost támogatni kell mikor akkora szarban van az ország hogy lassan nyakig ér... Persze cirkusz és kenyér kell a sok prolinak hogy kussoljon. Csináljanak nézhető filmeket, na meg próbálják az előző produkciókkal kitermelni a következők gyártási költségeit (nekem pl. megvan az 1-2 dvd-n, a 2-t moziban is megnéztem - kár volt, gyenge utánérzése az 1-nek, dvd-n meg csak azért vettem meg hogy odategyem az 1 mellé). Ha meg ez nem megy, akkor köszönjük szépen, nem kell magyar filmgyártás, a kortárs populáris magyar filmek nagy része eleve hoki, azt nem is említve hogy annyira nincs ötletük egy normális filmet összehozni hogy pl. a Hyppolit a lakájból készitenek egy baromi gyenge remake-et. Miközben példát vehetnének mondjuk egy Man from Earth-ről, hogy gyakorlatilag nulla költségvetéssel is lehet élvezhető filmet készíteni.

(#24347) joshua7


joshua7
veterán

Machete

Rodriguez-ben nem csalódtam vérengzés terén. :) Danny Trejo meg nagyon megérdemelt végre egy ilyen főszerepet.
8/10

Semper Fi

(#24348) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Egész jó sorozatnak tűnik: Boardwalk Empire

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24349) Pulsar


Pulsar
veterán

Mai termés:

Gamer: Hát nem tudom... mintha ilyen filmet már láttam volna, csak ott ilyen madmax style-ban kellett kocsikkal irtani egymást. Kb ugyanaz. Volt benne egy két látvány, és jó hang (1080p, DTS) így egy picit dobott rajta, de összességében:
6.5/10

Sárkányvadászok: Na ez is tipikusan az a mese amit annó a moziban 3D-vel próbálták eladni. Semmi extra, sablonos sztori, pár jópofa poén, semmi csavar. Egy vasárnap délutáni kis matiné :DDD
7.5/10

(#24350) WonderCSabo válasza Tibiajax (#24345) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezt még sosem hallottam. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.