Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24201) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Robin Hood (2010) 7/10

Egyáltalán nem volt rossz egy előzményfilmhez képest. Persze kiszámítható a vége, de még így is jónak találtam. Pár apró érthetetlen bakin kívül nincs benne hiba +hollywood effekt.
Szerintem maradhat :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24202) BITBOYS


BITBOYS
addikt

nem sikerált az illesztés :O

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24203) mephi666 válasza madgie (#24200) üzenetére


mephi666
nagyúr

reggel megnéztem újra, közelebbről... tényleg "n" :B (nem tagadom, hogy nem vagyok profi fotós, de ezt bakinak hittem) de akkor is felvetődik a kérdés, hogy miért van otthon fotólaborja a srácnak, ha úgy nagyíttatja a képeket egy boltban? vagy miért nem vesz mondjuk egy dslr-t meg valami pc-t+jobb fajta fotónyomtatót? olcsóbban megvan szvsz., mint egy labor... na, mindegy...

a fékezés nekem is feltűnt... mondtam is barátnőmnek, hogy: "na, ez ám a satufék... 120->0 egy pillanat alatt és ki sem repültek az ablakon" :) volt tényleg pár baki... a vakus dolgot meg betudtam annyinak, hogy épp csak a halott csajszi szórakozott vele és ez belefért... volt pár "paranormális-esemény" amúgy is...

ezeket leszámítva tetszett a film, amcsi filmekben sokkal több baki szokott lenni időnként...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24204) madgie válasza mephi666 (#24203) üzenetére


madgie
titán

Talán annyira nem, de mégis SPOILER: A vakunál az zavart, hogy egyszer lehet hallani, ahogy sípolva tölt, utána nem. Vagy egyszer se töltsön, vagy mindig.

Tegnap megnéztem még estére a Burn After Reading-et. Tudom, hány díjra jelölték, meg milyen színészek vannak, de vagy kétszer bealudtam rajta :D (ha pontoznom kellene: 5/10)

[ Szerkesztve ]

(#24205) Tibiajax válasza BITBOYS (#24201) üzenetére


Tibiajax
nagyúr


#24204 madgie az a film nagyon szar..

(#24206) koxx válasza madgie (#24204) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én egy kicsivel szigorúbb voltam :) [link]

(#24207) Eagle16 válasza madgie (#24204) üzenetére


Eagle16
addikt

Szerintem meg rohadt jó volt :D

[link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#24208) BITBOYS válasza Tibiajax (#24205) üzenetére


BITBOYS
addikt

sokaknak fel se tűnt, hogy előzményfilm :) nem a filmvilágos bejegyzésekre gondolok...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24209) Tibiajax válasza BITBOYS (#24208) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én tudtam, h az lesz. tudtam, mire számíthatok, kb, tudtam, h picit lehet zavaró lesz a gladiátor-érzet (nem volt egyébként az..), és így nem volt meg a keserű csalodottság-veszély.
helyette, szórakoztam egy jót, szerintem jól sikerült, leszámítva persze apro botorságokat, mint a végén a levegőbe nyíl-kilővés aztán persze..:) - teljesen jó volt. Meg is hagytam, 1080-ban. ha majd végre lesz vetítőm, jól fog (ez is) jönni..

(#24210) BITBOYS válasza Tibiajax (#24209) üzenetére


BITBOYS
addikt

ez a gladiátoros dolog...crowe volt már annyiminden, bár a rendező, az erdő, meg a fák, meg a kard, meg a páncéling valóban összemoshatja a két filmet, nálam nem így lett. szerintem se volt rossz, a történelmi vonalával meg nem érdemes foglalkozni, mivel egy legendáról van szó. ha jön a következő része -ami egyáltalán nem biztos- , az összehasonlítható az eddig ismert robin hood filmekkel.

spoiler:
mikor 2db ló(lovas) rúgja be az egyik vár főkapuját....vicces volt :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24211) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Mad Max: Fury Road (2012)
Mad Max 4: őrült motorozás!
...mad max-ként simán elképzelhető lenne crowe, passzolna hozzá ez a szerep is. sajnos nem így lesz. sőt, scott rendezné! :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24212) fpeter07


fpeter07
veterán

Elcserélt életek

A legnyomasztóbb hangulatú film volt, amit valaha láttam. :(
Igazándiból nem ajánlom senkinek.

(#24213) mickemoto


mickemoto
őstag

Ha már távol keleti filmekről van szó tudom ajánlani ezt az alkotást, aki még nem látta volna:
Bin-jip-Lopakodó lelkek
:)

(#24214) MmDorian válasza fpeter07 (#24212) üzenetére


MmDorian
őstag

azok a jó filmek.

Frozen 8/10

egész jó, sőt, így átgondolva kifejezetten jó, beleéltem magam a szerepbe. :)

(#24215) MmDorian válasza koxx (#24154) üzenetére


MmDorian
őstag

nekem a mai napig nem tiszta, hogy egy karate kölyök miért kung fu-zik :DDD

(#24216) Morden24


Morden24
nagyúr

Sziasztok!

Láttam valamikor régebben egy filmet, amiben egy bírósági tárgyalás keretében ördögűzésről vagy valami hasonló témáról ment a balhé (a la Emily Rose), és volt egy olyan rész, hogy sáskák árasztották el a tárgyalótermet. A végén ha jól emlékszem kiderül (SPOILER!!!), hogy az egész kamu volt.

Tudjátok esetleg, hogy miről beszélek?

Sectumsempra - For Enemies

(#24217) mickemoto válasza Morden24 (#24216) üzenetére


mickemoto
őstag

Ha jól emlékszem egy X-Akták rész az amire gondolsz,legalábbis úgy rémlik

[ Szerkesztve ]

(#24218) Morden24 válasza mickemoto (#24217) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát, éppen lehet, mert néztem X-Aktákat, és elég régen ahhoz, hogy már semmire ne emlékezzek :D

Sectumsempra - For Enemies

(#24219) carrot


carrot
tag

Voltron movie? why not...or rather hell yeah.

[ Szerkesztve ]

(#24220) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Épp most nézem a Csingiling és a nagy tündérmentés című animációs filmet, és meg kell mondjam, az eddigi részekhez hasonlóan ez is szép mese lett. :K

Sajnos még csak angol nyelven hozzáférhető a HD változat, de hamarosan bemutatják nálunk is, és akkor biztosan lesz belőle szinkronos kiadású DVD és Blu-ray is.

Aki szereti a mesefilmeket, vagy van gyereke, aki szívesen néz ilyesmit, annak feltétlenül ajánlom ezt a filmet. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#24221) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ilyeneket kinek készítenek?..

(#24222) Integra válasza Tibiajax (#24221) üzenetére


Integra
titán

casper van dien neve garancia a zs kategóriára:K:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24223) littlelion21 válasza Tibiajax (#24221) üzenetére


littlelion21
addikt

Pitterix-nek... ;]

(#24224) BITBOYS válasza Tibiajax (#24221) üzenetére


BITBOYS
addikt

:DDD

Ez a Van Dien gyerek jó mélyre süllyedt.

Integra: Pedig a bogaras filmje jó volt. :D

littlelion21: degec :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24225) Integra válasza BITBOYS (#24224) üzenetére


Integra
titán

jajaja, de az még moziban is lement anno.
azóta már csak a legalja jut szerencsétlennek. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24226) Tibiajax válasza littlelion21 (#24223) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de hülye vagy:)
légyszives és ne bántsd Pitterixet

Oceans
hd
hát akkor ez most egy 10/10

(#24227) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Élőszereplős Pokémon film? Atyaég...úgy látszik ez egy ilyen nap! :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24228) littlelion21 válasza Tibiajax (#24226) üzenetére


littlelion21
addikt

Csak poén volt, remélem nem veszi a szívére...
G3ci poén, de poén... :D

(#24229) madgie válasza Tibiajax (#24226) üzenetére


madgie
titán

Hö? Ilyen jó? Már egy ideje be van tárazva, de még bele sem lestem... akkor ideje :)

(#24230) hoffman_ válasza Tibiajax (#24205) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ne csináld máár :D Én imádom azt a filmet, orbitális baromság, de imádom.

Amúgy tegnap este Transformers ma délelőtt Transformers - Revenge of the Fallen volt terítéken. Előjön belőlem a kisgyerek, ha látom, imádatos film! 9/10 mindkettő még mindig!

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24231) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

The Expendables
1080p

Egy túlhájpolt, öregecskedő színészekkel teli kalap szar. Sztori 0, minden másodpercben tudtam mi lesz a következőben. És könyörgöm, ennél sablonosabb dolgot még direkt is nehezebb lenne kitalálni. A színészi játék az óvodás színjátszó kör első próbája alá süllyedt. Basszus, még egy jó csajt se sikerült szerezni, pedig a latin térségben akad dögivel. Az akciójelenetek se voltak túl nagy durranások, egyedül a sorozatsörétes volt ami tetszett. A film egyetlen pozitívuma az az ~5 poén, egyébként semmi.

4/10

Lehet kövezni.

Ja és Sly sürgősen rakassa rendbe az arcát, különösen a szemöldökét.

(#24232) Hatchet válasza runner 125 (#24050) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Végrehajtók - Nekem bejött ez a film, tényleg ütött!

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#24233) Arnold2 válasza BITBOYS (#24227) üzenetére


Arnold2
őstag

Fegyverek meg robbantás egy gyerekeknek készült rajzfilmben?!?! Ez nem WTF?! Hanem aztaqvab+ WTF!!

Úgy látom a Dragon Ball után most jön a Shit tenger gyermek sorozat adaptációkból.

(#24234) zoo8800


zoo8800
veterán

Van a Pixarnak egy rövidfilmje, a Presto. ízelítő
Érdemes megnézni, 5 perc szakadva röhögés, de tényleg :)

rip and tear, until it is done

(#24235) Pitterix válasza Tibiajax (#24226) üzenetére


Pitterix
őstag

Köszi! :B

(#24223) littlelion21 Te nemistudommi!!!!
Azért van nekem ízlésem :K ......vagy nincs :U .....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24236) Pitterix


Pitterix
őstag

Magyar Népmesék

:DDD :DDD

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24237) WonderCSabo válasza Pitterix (#24236) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem az eredeti sokkal jobban tetszik, sokkal viccesebb.

(#24238) Arnold2


Arnold2
őstag

The A-Team
Mehhh egynek elment. Szépnek szép, viccesnek vicces, CGI rohadásig, de már láttunk ilyet. Nem is egyszer.

(#24239) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog (1)

2001: A Space Odyssey (1080p, Angol hang, Magyar felirat)
6/10
A kép meglepően jó (hihetetlen, honnan tudnak egy '68-ban forgatott tekercsekből ilyen részletgazdag képet ekőhúzni BD korongra. Na meg hogy 2000-ben még csak DVD-t néztünk, mikor '68-ban már ennyi mindent rögzített egy filmtekercs. Bár ja, a színtér lefedettsége még nem az igazi.), a hang már kevésbé (vagy nem tudom... lehet, hogy direkt recseg/kopog néha? gyanúsan mesterkélt hibának tűnt, de lehet szalagkopás, vagy hasonló) Na, és akkor a filmről:
'68-ban biztos azt mondtam volna rá, hogy: "Na, ennek se füle, se farka." Már hatszor lerágtam az összes felesleges körmöm, hogy "történjen már végre valami", mire rájöttem, hogy "á, kár izgulni, ha eddig nem történt, már nem is fog", aztán végigültem, mint nagypapi a kötözést az ügyeleten.
Fogalmam sincs, hogy '68-ban mekkora élmény lehetett a film, de nekem nem jött be az ötlet, hogy egy sfi-fiben ekkora szerepet kap a klasszikus zene (és nem azért, mert önmagában nem szeretem). Úgy főleg, hogy fekete képernyő, és csak a zene szól, de mikor semmitmondó, végtelenül lassú jelenetek alatt is ordított a fuvolás-dobos zenekar, hát... ááá... ha zenét akarok hallgatni, akkor nem moziba megyek, és főleg nem sci-fire ülök be.
Ha ezt akarták elérni, hogy 2,5 órán belül epekedve várjam a semmit, majd kiábrándultan a stáblistát, akkor sikerült. :DDD
SPOILER: Két érdekes dolog van benne: Mikor a majmok, és mikor a jukkártyás számítógép "öntudatra ébrednek". (A "tévedhetetlen számítógép vagyok emulált személyiséggel. Akkor hogy tévedhettem, és miért zavar?" paradoxon tényleg díjnyertes.) Na meg persze, hogy mire jó az a fekete téglatest, de ugye ezt szövi át az egész mese.
A végét pedig nem is értem! (Ami azért ritka, főleg, hogy még fel is ismerem / be is vallom. :DDD) Volt egy két szép ábra, megöregedett, aztán megfiatalodott a főhősünk és vége. Húha! Nade amúgy minek küldtek oda egy maroknyi embert, ahol eltűnt valami komplett bázisféle egy idegen lelet mellől...?
A gravitációs játékok is ötletesek, de akárhogy erőltettem az agyam, nem sikerült mögéjük praktikus mérnöki megfontolásokat képzelni, és kényelmesnek sem tűntek azok a tépőzacsis cipők se, vagy akár a forgó átjárók, úgyhogy se kép se hang már megint...

Bár nem tudom mit panaszkodok, amiről ennyit lehet írni (még ha panaszkodva is), azt megérte megnézni. :C

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#24240) sith7 válasza BITBOYS (#24210) üzenetére


sith7
nagyúr

Robin Hood 2010

Nekem is tetszett , igaz x. rókabőr, de Crowe - t nagyon szeretem

SPOILER

...
..
.

Az is vicces, amikor a franciák partraszállnak, és ahogyan fut az egyik, elhajlik a pajzs alja :P
Max. keménygumiból van ... :))

(#24241) WonderCSabo válasza janos666 (#24239) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én is totál hasonló érzésekkel néztem a stáblistát. A sztori számomra a rejtély, az egész film dögunalom, de egy ilyen klasszikust meg kell nézni.

(#24242) Jadro válasza Pitterix (#24236) üzenetére


Jadro
veterán

:DDD Nincs rosszul megcsinálva, jó a srác hangja. Ezek az átszinkronizált dolgok nekem erőltetettnek tűnnek már. Még a Dallas paródia rendben volt, akkor tudtam ezeken röhögni. (Az is lehet, hogy csak nekem fogyott el teljesen a humorérzékem. :) )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#24243) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

na erről nem tudom mit gondoljak :F

Resistencia eterna

(#24244) Pitterix válasza bagyulajuve (#24243) üzenetére


Pitterix
őstag

Hogy ilyen szereplőkkel fenomenális alkotás lesz. :K :DDD

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24245) legiaap


legiaap
nagyúr

9
Na ez egy érdekes kis animációs film lett. Nekem nem tudom miért de elsőre a Wall-E jutott eszembe, bár az azért sokkal jobb ennél.
Azért egy 7/10-et ez is megérdemel.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24246) legiaap


legiaap
nagyúr

Az út
Nagyin jó film. Talán Éli könyvéhez tudnám hasonlítani.
7,5/10-et adok rá.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24247) DelArco


DelArco
aktív tag

Knight and Day
5/10
Volt pár dolog amin hangosan felkacagtam bár ezek közül nem mindet szánták poénnak az alkotók érzésem szerint. Összességében ez azért egy elég vacak film. Egyszer le lehet tolni ha nincs más.
Tom Cruise azért jobb színész ennél hogy ilyet csináljon. Legalábbis régen jobb volt.

Youth hides the key to salvation

(#24248) WonderCSabo válasza Pitterix (#24244) üzenetére


WonderCSabo
félisten

John Rhys-Davies, Franco Nero, Bud Spencer. Azért őket ne húzzuk már le. Mondjuk nem tom mit keresnek ebben a filmben...

Megnéztem újra az Inceptiont. Marha jó volt, megint, de ezt a filmet még sokszor meg kell néznem. :)

SPOILER:

Ugye az kamu, h. a stáblista után lesz vmi a pörgettyűvel?

(#24249) Arnold2 válasza Apollyon (#24171) üzenetére


Arnold2
őstag

Mivel annyira ajánlottad, s mivel oly rég láttam már fosatós filmet letöltöttem. DE, voltam olyan butus és nem néztem annyira utána, ezért az amerikai remake-t szedtem le.
Akkor vált gyanússá, mikor az elején a 20th századi róka és a Regency logója jelent meg. Utána a meg, hogy ezek tökre amerikai színészek.
Egy szó mint száz az amerikai remake szokás szerint fos volt. Engem abszolút nem nehéz megijeszteni, ha már hangosan tapsolsz mögöttem, én már össze is fostam magam. De itt még nem is karcolt a vége, sőőt inkább ilyen vígjátékos feeling volt.
Igyekszem majd levadászni az eredetit, hogy tényleg legyen valami fostatás, mert ez így nagyon szégyen volt.
Szóval: Shutter - Árnykép (2008!!!) szar.

[ Szerkesztve ]

(#24250) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#24248) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Up!

Útmutató az Inception beli infúzióhoz. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.