Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24651) BITBOYS


BITBOYS
addikt

The People vs. Larry Flynt :C
Még mindig hatalmas film.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24652) sasa134 válasza Arnold2 (#24650) üzenetére


sasa134
addikt

Mivan?

Örülök, ha neked bejött a mű és megvettek vele. Komolykodni meg akkor komolykodok ha akarok, nem te mondod meg. Az, hogy kultuszfilm lesz-e, vagy sem, majd eldönti a közönség.

Érvelésed annyira vicces, hogy azalapján minden kritika felesleges és értelmetlen, ilyen alapon minden mű (film, zene, könyv, bármi) az alkotójának tökéletes és tudatos szellemi interpretációja, aminek hitelességét /értékét/hasznosságát senki ember fia nem vitathatná...

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#24653) Arnold2 válasza sasa134 (#24652) üzenetére


Arnold2
őstag

Rendben legyen igazad.

De egy tipp, ha legközelebb véleményt mondasz valamiről, nem ártana ha lenne háttérismereted a dologról (mert ugye manapság már mindenki filmesztéta). Mert még valamilyen szerencsétlen flótás megszól. De persze ez téged nem érdekel,ugye?

Természetesen NEM AKAROM MEGMONDANI mit olvass, de ez a könyv talán hozzásegít majd ahhoz, hogy az ilyen filmek mi célból készülnek és mi a formai követelményeik. Ettől még nem fognak tetszeni az ilyen filmek (már ha eddig sem tetszettek), de legalább értelmesen tudsz érvelni ellene(már ha akarsz persze, hisz EZT SEM AKAROM MEGMONDANI NEKED),

(#24654) sasa134 válasza Arnold2 (#24653) üzenetére


sasa134
addikt

Azt hittem ez egy filmes topic ahol az ember kritizálhat (nem a másik fórumozót, ugye...hanem a filmet amit látott), leírhatja a véleményét stb. Nem érzem magam filmesztétának (talán az a pár sor amit firkáltam nem ilyen mélységű..), de azért érdekelne, hogy milyen jellegű filmkritikát tartasz elfogadhatónak egy no-name fórumozótól - úgy általában. Visszaolvasva a Te reagálásod tűnik rettentő bárgyúnak és szánalmasnak, hiszen azon kívül, hogy szavaim, mondataim kifordítottad, semmivel sem cáfoltad azokat. Egy dologban értek veled egyet: valóban nem tudom,hogy ilyen filmek ,mint a Machete minek készülnek. További jó okoskodást.

Avanti Roma

(#24655) Arnold2 válasza sasa134 (#24654) üzenetére


Arnold2
őstag

Haha, a kis fotel harcos :) Hát sajnos van nálad fontosabb dolgom is, és így kajaszünt lejártával "adok is a GDP-nek" :)

(#24656) koxx


koxx
MODERÁTOR

Predators kicsit másképp :DDD [link]

(#24657) brownus válasza koxx (#24656) üzenetére


brownus
veterán

OMFG, 1:28!!!!!!!!!!!:D:D

(#24658) Devid_81 válasza koxx (#24656) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez kegyetlen! :DDD :C

...

(#24659) Pitterix válasza koxx (#24656) üzenetére


Pitterix
őstag

Vili bácsi rááááááááááán!!!! :DDD

Arnold2:
Le a kalappal előttetek, ezt még én sem bírtam volna megnézni, bár a múltkori pálinkázás után....... :B
Én igazi filmesztéta lennék, de ez itt köztudott!
Próbálja csak valaki megcáfolintani, azt megy az armaPitter!!! :D

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24660) Pitterix


Pitterix
őstag

Piranha

Kabarénak pont jó.
A csöcsök, azok csöcsök, a tangás csaj érdekes módon mindig pucsít a hajón, ki érti ezt..... :U De jó a segge! :K

6;5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24662) Tibiajax válasza Pitterix (#24660) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ismét egy művészfillm, Pitter?..

(#24663) Arnold2 válasza Pitterix (#24660) üzenetére


Arnold2
őstag

Hop hop, már jön is le :)

(#24664) Pitterix válasza Tibiajax (#24662) üzenetére


Pitterix
őstag

Nem igazán, csak nem bírtam ellenállni a csábításnak.
Az az igazság gyerekkoromban rajongtam a harapós pontyokért... :B

(#24663) Arnold2: biztos bejön neked is!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24665) Devid_81 válasza Arnold2 (#24663) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szerintem ne kínozd magad ilyesmivel! :DDD
Én is írtam róla pár hsz-al visszább egy "értékelést"
Inkább értékelhetetlen :D

...

(#24666) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Így neveld a sárkányodat (feleséggel rendelkezők nem félre érteni!) :D
Nos vagy csak már tele van a hócipőm a sok új retekkel, amit "filmnek" gyártanak, vagy ez az animációs film valóban jó. :K
Aki szereti a stílust az adjon egy esélyt neki mindenképpen.
Érdemes jó minőségben megnézni, szó szerint a látvány miatt!
Nálam is hozta kategóriában a 10/8-at

Trailer

...

(#24667) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jonah Hex Tök baró film, legjobban az tetszik benne mikor a hullával beszél. :D

(#24668) Integra


Integra
titán

na erre érdemes lesz figyelni:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24669) hoffman_ válasza Integra (#24668) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Aaaaaz biztos. :DDD Az egy fél éve itt van, de nem tudom rávenni magam.

más:

Hétvégén néztem meg a Ház a tónál-t(The Lake House). És kellemesen csalódtam. A Kedvesem már hetek óta nyaggat vele, én meg húztam amíg lehetett, de végül tényleg, hihetelenül jót csalódtam. Egyébként eddig a filmig nem is tudtam, hogy Sandra Bullock szép. Tényleg szép. Egy 8/10-et nyugodt szívvel adok rá :)

((hűű, megújult az imdb :D nem tetszik))

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24670) Integra válasza hoffman_ (#24669) üzenetére


Integra
titán

ne vedd rá magad, eva mendez sem egy nagy wasistdas benne.. ő a training day-ben pucsított az ágyon jól pucéran, aztán ennyire is emlékszem alapvetően a munkásságából.
:)

ház a tónál nagyon sokak szerint jó, én sem fogom megúszni, ha csajjal kell házimoziznom:) az ilyen filmeket mindig ilyen alkalmakra tartogatom.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24671) Arnold2 válasza Devid_81 (#24665) üzenetére


Arnold2
őstag

Ezt mondod annak aki, kétszer megnézte a Human Centipedet, az Alien abduction-t és még sok hasonló minőségi filmet (utoljára pl a Sharktopust. Valószínű, hogy ez is újranézős lesz :) ).

(#24672) hoffman_ válasza Integra (#24670) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jól van, ennyi időm nincs, ha mindenhol brutálisan lebeszélnek róla, akkor kukázom. Ellenben a Training Day se volt még meg, lehet hogy iknább azt kéne valahogy megszereznem...

A Lake House meg nem egy szokványos szerelmes film, elég jót csavartak a történeten, és úgy csinálták meg, hogy hamar kiderüljön miért, ez lesz majd az egész alapja. Nagyon eltalálták szerintem, barátnővel több mint ideális mozi, de - call me gay - én vagyok olyan elvetemült, hogy megnézném egyedül is ezek után.

Eva Mendest nem fikázni, mert Halálos Iramban jön a pofon ;] Igaz, hogy abból az 1 és a 4 az igazán értékelhető számomra, természetesen csak ahol van Vin, de ott meg Eva nincs :DDD (Babylon-t is csak azé néztük meg haverral, mert Vin krv@ kemény, Vin-t nem lehet kihagyni )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24673) brownus


brownus
veterán

(#24674) macskuliusz


macskuliusz
csendes tag

Megnéztem ezt a Splice filmet, hát még ilyen ostoba, és emellett meglepően gusztustalan alkotást, rég nem láttam. Még szerencse, hogy a munkaidőmből vette el azt a 104 percet. Nem ajánlom senkinek.

(#24675) Jhonny06


Jhonny06
veterán

(#24676) Integra válasza brownus (#24673) üzenetére


Integra
titán

yesssss!!!!:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24677) Kidus


Kidus
őstag

Jonah Hex

2/10

Annyira izgalmas volt es annyira lekotott, hogy fel oraja fejeztem be es mar most nem emlekszem a felere sem. De legalabb volt idom mason gondolkodni kozben.
Szineszi jatek miss Fox reszerol nulla alatt, tortenet nulla, a latvanyos kemeny jelenetek inkabb csak untattak, nem ajanlom senkinek.

szerk:
Ja, a 2 pont a szep csajert meg a jofej kutyaert....

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#24678) RedWing


RedWing
aktív tag

Tőzsdecápák
A második rész megtekintése előtt újranéztem az elsőt, nagyon régen láttam, még TV-ben.

Nagyon jó kis film, M.Douglas zseniális, a fiatal C.Sheen is nagyon jó, Oliver Stone pedig rendesen összerakta! Nálam 8,5/10

Kíváncsi vagyok az új mire lesz képes ezzel szemben.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#24679) Integra


Integra
titán

ez valami vicc b+??:(((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24680) Integra


Integra
titán

bújdosó bori is már annyira szofisztikált lett, hogy teljesen szem elől tévesztette a film lényegét, saját csapdájában ragadt ez a nő...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24681) Davidof92


Davidof92
senior tag

Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni. Szóval keresek egy filmet, 2009, talán 2010-es. A lényege, hogy lesz valami a Nappal, ezért elindul 2 hajó, valami bombával vagy mivel. Az elsőről nem kapnak jelet, aztán a másodikkal megtalálják. Végül sikerül "megjavítani" a Napot. A 2 hajó elején van 1-1 ilyen napernyő szerű pajzs. Eléggé jó film lett, egyszer láttam belőle egy részletet tesómnál csak elfelejtette ő is a címét.

(#24682) macskuliusz válasza Davidof92 (#24681) üzenetére


macskuliusz
csendes tag

Ez szerintem a Napfény (Sunshine) lesz. 2007-es film. Még nem láttam, de rajta van a listán :K

(#24683) hoffman_ válasza Integra (#24680) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én gyűlölöm az origos kritikákat. PestiEstet ha nézegetek mozi előtt, akkor az origos lehúzás vélemény szinte mindig kiveri a biztosítékot. Amúgy én pénteken fogom nézni, végre megint megyek MOM-ba, jáj, alig várom.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24684) hoffman_


hoffman_
nagyúr

OMFG, nyűgözzük le De Niro-t a Nobu megnyitón...

Amúgy vicces: Hét óra tíz perckor befutott a neves, magyar származású filmproducer Andy Vajna is, karján 25 éves barátnőjével, akinek nem sikerült sokáig mindkét mellét a mélyen dekoltált estélyiruhája védelmében tartani, fotósunk meg is örökítette a rakoncátlan bimbót.

Ezt a nőt, 50-ről csinálták 25-nek... De Niro amúgy gyalog jött elvileg :)

más:

Asszem már volt, kicsit kellemesebb, bár nem itthon. Amikor Johnny a Karib 4 forgatásról elment a kislányhoz, aki levelet írt neki. Na az volt komoly. Johnny Depp zseniális, imádom.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24685) Integra válasza hoffman_ (#24684) üzenetére


Integra
titán

igen, 25... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24686) Pitterix


Pitterix
őstag

"beLezuhant" Bumblebee..... :D

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24687) Tibiajax válasza Pitterix (#24686) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt rossz volt nézni... azt a szép autot..

(#24688) Jhonny06 válasza Integra (#24680) üzenetére


Jhonny06
veterán

Látom, még mindig nem sikerül napirendre térni afelett, hogy csak szerinted értelmes film az Expendables és mindenki más hülye/nem ért a filmekhez, aki az ellenkezőjét állítja. Nehéz felnőni..

(#24689) adalbert1 válasza hoffman_ (#24672) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem a Training Dayt ne hagyd ki, Denzel elég meggyőző (+ Snoop és Dre is kapott egy kisebb szerepet benne) alakítást nyújt, nekem tetszett. A ghost rider viszont tényleg nagyon gyenge...
Ez a 28 nappal később 3. rész viszont jó hír (szerintem a kettő alapvetően gyenge az egyhez képest -persze így is sok filmen túltesz-, remélem elkapják azt a hangulatot ami az egyben is volt)...

(#24690) Pitterix válasza Tibiajax (#24687) üzenetére


Pitterix
őstag

Ha jól emlékszem az első résznél még mondták, hogy limitált széria, egyetlen karcolás sem eshet rajt, erre most..., bár így törötten is legalább 15évi fizetésemet kanám érte....

(#24688) Jhonny06: nincs is semmi baja annak a filmnek, sőt!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24691) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ehhez nem kellett sok smink rá. :DDD

(#24692) WonderCSabo válasza Pitterix (#24686) üzenetére


WonderCSabo
félisten

LOL, a Camaro orra szarrá tört, a rendőrkocsinak meg egy karcolása se lett.

(#24693) Integra válasza Jhonny06 (#24688) üzenetére


Integra
titán

figyelj már pszcihofater, ez egy b múvi úgy is kell kezelni. erre jön ez a borilány, aki meg a magas lóról akar valami kurva cifrát fogalmazni, aztán csodálkozik, hogy nem áll össze a kép. végülis hülyének lenni alanyi jog, vágom...
veled is pont ez a hiba egyébként, de mindegy.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24694) koxx válasza Integra (#24693) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mindenkinek alanyi joga, hogy hülye legyen :) ahogyan a cikk írója is. Sajna ő sem fogta fel, hogy ez nem az a stílusú film ahol túl nagy értelmet v logikát kéne keresni. Inkább nézze meg a bridzsitdzsónsz naplóját egymás után sokszor az való neki.

The Invention of Lying

Elvileg vígjáték lenne, de túl sok poént nem fedeztem fel benne. Elég bugyuta dzs kategóriás film. 3/10

[ Szerkesztve ]

(#24695) Tibiajax válasza Integra (#24693) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nőjj fel máár, Integra.....
:D :D

Pitter. én is adnám érte pár évi fizumat a kocsiért pljusz benne Meganért..

(#24696) koxx válasza Integra (#24693) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez egy sokkal normálisabb kritika :) [link] (az indextől szokatlan módon)

(#24697) WonderCSabo válasza koxx (#24696) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A Feláldozhatók egy faék egyszerűségű, de jó adrenalinmozi azoknak, akiknek Rambo az isten.

A hangsúly az azoknak, akiknek-en van. :)

(#24698) Integra válasza koxx (#24696) üzenetére


Integra
titán

érdekes módon ő érti miről van szó, hihetetlen..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24699) hoffman_ válasza Tibiajax (#24695) üzenetére


hoffman_
nagyúr

És ha nem járna a kocsi hozzá? :D

Pitterix: Ájj, rossz volt nézni, ahogy az a sárga gyöngyszem hogy reccsent.

adalbert: Igen, én is így tervezem :) Pláne, hogy Denzel-t alapvetően nagyon-nagyon csípem. Amióta pedig volt a "my man" filmje, azóta egy félisten :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24700) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a fszom ebbe a redvás uj imdbbe..
nem lehet valahol átrakni, h angolul irjon ki nekem mindent, ne magyar címeket??
biztos kibebaszott ip alapján csinálja ezt

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.