Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23801) feka007 válasza Olcsi (#23796) üzenetére


feka007
nagyúr

Sztem is jó film, bár azért nem veszélyeztette a Ponyvaregényt, mint legjobb Tarantino filmet.
Engem meg a bear jew irritált.. Maga a színész is és a szerep is. Bár végülis nem hiába került bele több ilyen karakter is, azt is akarja mutatni a film is, hogy az amcsiknak is legalább olyan mocskos módszereik voltak mint a németeknek. Asszem volt is tiltakozás mikor kijött, hogy hát ők nem is csináltak olyanokat mint pl skalpolás..

[ Szerkesztve ]

(#23802) apóka válasza brownus (#23780) üzenetére


apóka
aktív tag

Szerintem ebbe van ez a részlet. A banánligetben van egy kis akció....de nem vagyok biztos a dologba

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#23803) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Flags of Our Fathers a híressé vált kép és a háttér iwo jimában clint eastwood rendezésében. Jó film, másnak lehet még jobban bejön.

(#23804) Seb3s válasza bobalazs (#23803) üzenetére


Seb3s
tag

ezt majd én is meg akarom nézni.

Tough ain't enough.

(#23805) zolynet válasza fpeter07 (#23800) üzenetére


zolynet
addikt

Egyik kedvencem, minden lúzer csajozónak megmutatnám. :D

Life is too short to stay stock!

(#23806) mephi666 válasza zolynet (#23805) üzenetére


mephi666
nagyúr

"mivan, mama? ez nem fog magától leszopódni" ;] hatalmas film... szerintem az elmúlt évek egyik legjobb romantikus vígjátéka... a végén a lagzi brutálisan jó volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23807) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Tegnap néztük meg a Predatorst:
Voltak elemek, amik nagyon tetszettek: akciók jók voltak, a kardos jelenet, a színészi teljesítmény is rendben volt. Szerintem AN kihozta a maximumot, nagyon nagy bakik nem voltak. Ami nagyon nem kellett volna sztem az Morfeusz féle rész (jól meghízott a csóka) és hát SPOILERek is a doki (ha egyáltalán az volt) a végén valahogy nem tetszett, vagy már hamarabb is elő kellett volna ezzel jönni, mondjuk úgy hogy suttyomba 1-2 embert kinyír. Az orosz csóka tetszett, meg a fegyenc is. Bár utóbbi ugye ott sírt a fegyverek után, aztán Morfeusztól meg már elfelejtett hozni, csak a béna kis késével rohangált, de az elején legalább nyomott 1-2 poént. A predator kutyái is tetszettek, bár néha kicsit nehezen pusztultak, aztán meg néha túl könnyen haltak. Összességében: 6,5/10.

Múlt héten az Eredet/Inception filmet néztük, elég sok szó volt róla itt a megjelenés idején a topikban, amiket csak mostanában olvastam. Érdekes film, de annyira nem tetszett, mint vártam, de végig lekötött. Valószínűleg az lesz, hogy még 2-3x megnézem, mint a TDK-ot és akkor már a kedvenc filmjeim közé fog tartozni, de így egyszeri nézés után nem akarok elhamarkodott véleményt nyilvánítani, szóval ezt most nem is osztályzom. Remélem hamar kijön hádében és akkor jobban fogom tudni követni, mert az az igazság, hogy nem mindig bírtam tartani a tempót, ezekkel a szintekkel és magyarázásokkal.

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#23808) Integra válasza bagyulajuve (#23807) üzenetére


Integra
titán

második nézésre is rengeteg új lesz, jobban érthető lesz, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. biztos vagyok benne, hogy harmadszori nézésre is tartogat még újat.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23809) brownus


brownus
veterán

ha már inception:) -> :)

(#23810) Kanczy


Kanczy
veterán

Tekken (2010) - Nem vártam sokat, de ez alulmúlta azt is. Ha valaki nem rajongója a játéksorozatnak, még véletlenül se nézze meg a filmet 3/10 (a téma miatt)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#23811) BITBOYS


BITBOYS
addikt

kinőtt neki :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#23812) mephi666


mephi666
nagyúr

expendables

spoiler:
hozta a film az elvárásaimat :K tömör akció 1.5 órában... a főszereplő lényegében statham+stallone... willis+arnold csak 1-1 rövid szerepet kapott, mickey rourke+dolph lundgren azért már többet... jet li-ék meg ennél is többet...
a filmről a rövid véleményem: ÁLLAT :) nincs agyoncsavarva a történet, maga a sztori átlagos, de akcióban tényleg nincs hiány: ütnek, késelnek, csonkolnak, lőnek, robbantanak, csontokat törnek ezerrel... nem csoda az "R"-es besorolás...
1 dolog nem tetszett: rövid... tudtam volna még nézni tovább is... mondjuk +fél óra jó lett volna még és belefért volna jobban kitérni a főszereplők előéletére... nem 1-1 komplett életrajz bemutatására gondolok, hanem 1-2 plusz jelenetre szereplőként... kicsit olyan érzésem volt, hogy a bőség zavara jelent meg ebben a bő 1.5 órában és nem jutott mindenkire elég idő... ennek ellenére 8.5/10

megéri a mozijegyet, ha végre eljut ide is... de lehet, hogy előbb jön a dvd-verzió :O remélem a magyar forgalmazók úgy érzik magukat emiatt a film miatt, mintha pókerben kapnának kézbe 2ászt és bedobnák... aztán a flopban ott lenne még 2 ;]

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23813) zolynet


zolynet
addikt

When In Rome - Minden kút Rómába vezet 0/10
Mondta bnő h nézzük már meg, olyan aranyoska volt a trailer-e.
Értékelhetetlen ez a 80percecske, NE nézzétek meg! :(

Life is too short to stay stock!

(#23814) brownus


brownus
veterán

Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen - Donnie Yen új filmje, poszter
kíváncsian várom

[ Szerkesztve ]

(#23815) Tibiajax válasza brownus (#23814) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#23816) gyuromoj


gyuromoj
veterán

The Karate Kid(2010)
720p

Az eredeti gyerek korom nagy kedvence volt. Ez a reboot jóra sikerült, azt kaptam amit vártam. A kis Smith pedig apuci nyomdokaiba fog lépni az tuti. Korához képest jó kondiban volt, jól kiképezték.

8/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#23817) zoo8800


zoo8800
veterán

Rekviem egy álomért

kötelező nézemény, szerintem (és visszakeresve, sokak szerint is) nagyon jó film.

rip and tear, until it is done

(#23819) Pitterix válasza Tibiajax (#23815) üzenetére


Pitterix
őstag

Csatlakozom!!! :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23820) DemonDani


DemonDani
addikt

Tescoban 50-900Ftig rengeteg film megy! (egerben voltam)
Remény Rabjait beujítottam 300Ftért :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#23821) DemonDani


DemonDani
addikt

Bourne Széria: 8/10

Valóban az Ultimátum a legjobban sikerült rész, csak nagyon betömörítették. Pedig elkütelezett híve vagyok annak, hogy a trilógiák első része a legjobb az alapok miatt, de valahogy mind a 2 rész elemeiben tudott megújulni az elsőt követően. Tényleg le a kalappal, egyik legjobb Trilógia.

4. részre amúgy van kilátás? Csodálkoznék ha Hollywood nem lovagolná meg a folyamatosan növekedő filmes bevételeket epizódról epizódra :(((

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#23822) legiaap


legiaap
nagyúr

Halálos ítélet
Egész jó kis film. Nagyon kemény embert alakít benne Kevin Bacon.
8/10 az értékelés.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23823) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Amistad
Blades of Glory
The Score

Jó filmek, érdemes őket megnézni.

(#23824) Integra válasza DemonDani (#23821) üzenetére


Integra
titán

úgy tűnik nincsen, mert nem akarják greengras-t, és damon nélküle nem csinálja meg.
korrekt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23825) DemonDani válasza Integra (#23824) üzenetére


DemonDani
addikt

Azzal haza is vágnák az egészet...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#23826) joshua7


joshua7
veterán

The New Daughter

Egynek elmegy, bár nem tudott semmi újat mutatni. Legalább látjuk, h Kevin Costner él még.
6/10

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#23827) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Tud valaki mondani egy "jól kinéző" filmet? :)
Ma vettem egy FULL HD-s IPS paneles moncsit és hát valahogy be kéne járatni, ha értitek. :)

Lehet horror, thriller, akció, vígjáték csak élvezzem a képet, látványos legyen. Igazi mozihangulat. :K

Több alternatíva is jöhet. :R

(#23828) lorcsi válasza Vasinger! (#23827) üzenetére


lorcsi
veterán

az avatar elég jó 1080p-ben

(#23829) brownus válasza Vasinger! (#23827) üzenetére


brownus
veterán

esir, ill, CtrlHD, HDC, EbP, e rilizek közül mindegy mit töltesz le

látványra meg:
avatar
the fall
sunshine (boyle féle)
apocalypto - a zöldek.... imádom ezt a filmet, már ezért is...
wall-e !

[ Szerkesztve ]

(#23830) hemaka


hemaka
nagyúr

The Expendables Egész jó volt, jókat röhögtem egy-két jeleneten. Érződött rajta, hogy végig jó volt a hangulat a forgatásokkon. :D Ha kijön normálisabb minőségben, újranézős. 8/10

(#23831) sasa134 válasza Vasinger! (#23827) üzenetére


sasa134
addikt

az előttem felsoroltakon kívül:
Transformers 2
Star Trek

de végülis mindegy, a lényeg, hogy 1080p-nél kezdődik az élet :K

Avanti Roma

(#23832) Integra válasza hemaka (#23830) üzenetére


Integra
titán

hétvégén megyek moziba nézni, remélem angolul is lesz........

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23833) Integra válasza Integra (#23832) üzenetére


Integra
titán

és van angolul, jeee:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23834) Integra


Integra
titán

kis predator könyvérdekesség

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23835) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

[link]
..és már kinnt a hd
lesz mit nézni.

(#23836) madgie válasza Integra (#23834) üzenetére


madgie
titán

Olvastam őket, ezek már túlontúl sci-fik (főleg fiction), érted (spoiler!), Schwarzit évszázadokig életben tartja a Weyland-Yutani hiperszuper technológiákkal, hogy aztán prediket gyaluljon a különleges elitosztagával. Egyszer el lehet olvasni, de max a vécén, ott nem érhet kellemes meglepetés, ha nagyon röhögnél :D

[ Szerkesztve ]

(#23837) Integra válasza madgie (#23836) üzenetére


Integra
titán

az tuti, hogy nem a steve perry féle alien trilógia köteteinek a színvonalát hozzák:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23838) brownus válasza Tibiajax (#23835) üzenetére


brownus
veterán

ezmi?? nem is yen játszik benne

(#23839) Tibiajax válasza brownus (#23838) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

valamiféle prelouge lesz..
nem baaj, felirat már kész, este 9-kor mozi

(#23840) Fecogame


Fecogame
veterán

SPOILER

A remény rajai c. filmben az egérrel mi lett?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#23841) Tibiajax válasza Fecogame (#23840) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egy házzal odébb, a Halálsoron-ban volt a kisegér
hosszu életet kapott, csakugy, mint Edgecomb-főnök

(#23842) adalbert1


adalbert1
veterán

The Secret in Their Eyes : a pontszámon még gondolkozom (mostanában amúgy se nagyon szoktam pontozni), de a 9/10 a minimum. Nagyon tetszett a film, nagyon jó hangulatot teremt, könnyű a hatása alá kerülni és úgy nézni végig. Mondjuk poén volt spanyolul angol felirattal nézni, de még dobott is rajta (alapból szeretem a spanyol nyelvet, ha lenne szabad kapacitásom, biztos megtanulnám).

(#23843) lorcsi


lorcsi
veterán

(#23844) Fecogame válasza Tibiajax (#23841) üzenetére


Fecogame
veterán

Ja igen, tényleg :) Már keverem őket.

Kösz! :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#23845) Tibiajax válasza lorcsi (#23843) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

érdekes Tímárnak ez a gyorsított, börleszkes felvételi technikája.. mindig is jót röhögtem rajta
most legalább láthattuk pár pillanatig, hogyan is veszi fel ezeket.. érdekes
:)

(#23846) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Yip Man chinchyun
fasza lett, ez is
de vannak kérdéseim..ha majd megnézitek, megoszthatjuk egymással.. addig nem is bojlerezek
8/10

[ Szerkesztve ]

(#23847) Integra


Integra
titán

the expendables 8.2/10.0
sly ott folytatta ahol a john rambo-nál abbahagyta, tényleg frankón vágja az öreg, hogy hogy kell igazi oldschool trash akció mozit csinálni!! ez az ami már kihalóban van, nekem rohadtul bejött:))
- minimális morál, csak az elengedhetetlen, ami kell
- maximális hullaszám valami noname banán köztársaságan:DDD
- igazi kemény egysorosok, helyenként tényleg visitozós röhögéssel, ültek a poénok
- brutáljó, kőkemény akció jelenetek, semmi szarozás, nyersen bele a pofádba
én is csak ismételni tudom, szerintem helyenként hülyére röhögték magukat forgatás alatt, nagyon átjön, hogy összeálltak a vének egy jót mókázni, és sikerült is nekik mert tényleg szórakoztatóra sikerült. a robbanások kőkemény robbanások, a pofon az pofon, a leszakadó végtagok, törzsek fejek, meg... na szóval király, minden benne van ami kell.
azt kaptam amit vártam, csak így tovább!!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23848) Arnold2 válasza Integra (#23847) üzenetére


Arnold2
őstag

Te birka!!! :)

Úú amúgy már nagyon várom hogy végre itthon bejöjjön a mozikba!

[ Szerkesztve ]

(#23849) Typhoon47


Typhoon47
őstag

The Expendables.
9/10
Awesome. Tudni kell mi kell a népnek. Sly tudja.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#23850) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Expendables magyar vonatkozású poén. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.