Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23901) mephi666 válasza venum5 (#23896) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, annak a verziónak a minőségét láttam... durva... fényévekkel jobb, mint a mozis... igaz, a br-től messze elmarad, de mit lehet várni így a külföldi premier után 2-3 héttel? az igazán kemény viszont az, hogy hazai premier még mindig nincs látótávolságban... ez szvsz. jól leírja a hazai állapotokat... :( szomorú... előbb lehet majd megvenni a filmet teszkóban/akciósan, mint moziban megnézni? :U

barátnőmmel is megnéztük a filmet, tetszett neki is, de 1 dolog nagyon zavarta: stallone... vagyis az a tudat, hogy ő írta/rendezte és a film nagy részében csak őt lehetett látni... engem ez nem igazán zavart, de őt igen... mondta, hogy: ha a többiek is sokkal több szerephez jutottak volna és nem csak stallone fejét mutogatták volna végig, akkor sokkal jobban tetszett volna neki... :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23902) Möhe


Möhe
addikt

Hétvégén megnéztem a bombák földjén c. filmet.
Az addig rendben van hogy a téma nem szokványos,de hogy egy kiégett bombaszakértő van a középpontban egy elég ellenséges terepen és neméppen családias hangnemben viszonyulva a társaihoz. Ez a film mi a franc alapján nyomott le mindent az oscar-on? Ha egy konkrét robbantgató figura ellen lett volna egy hajtóvadászat féle,akkor azt mondom ok,de így?
5/10 -egyszer nézős ,átlagos,szvsz

(#23903) Tibiajax válasza Integra (#23900) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

melyik filmet néztétek meg ott?
:)

(#23904) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Elrettentésül: :( :(

Serbian Film

Szerencse, hogy végül nem néztem meg....

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#23905) bandus válasza Integra (#23888) üzenetére


bandus
veterán

hát nemtudom, szerintem nem fogom kibírni október közepéig :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#23906) Integra válasza Tibiajax (#23903) üzenetére


Integra
titán

my blueberry night simán 7.4/10.0 nálam.
norah jones, jude law, natalie portman..
nekem nagyon tetszett.
és norah jones, ahhh.... hihetetlen gyönyörű ez a nő, annyira karakteres, megszorongatnám:K:)):DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23907) Tibiajax válasza Integra (#23906) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mm ja ja.. az nem olyan rossz kis film
hangulatos
..bezzeg ha ezt a szar synopse new yorkot adták volna...

:D

(#23908) oxox válasza venum5 (#23874) üzenetére


oxox
addikt

igen az akcentus nelkuli angol...ill. magyar jobban illik alamuti hercegnohoz :)
nalam 6/10-et er...az assasinokat kihagytam volna egy az egyben, de az idomitott kigyokat mindenkeppen.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23909) ludsimon


ludsimon
veterán

Hátha valakit érdekel!
[link]
2 db-om van!

undefined

(#23910) ludsimon


ludsimon
veterán

Végrehajtók (Repo Men)

9,5/10

Akciódús, izgalmas, nagyon jó felvezető, nagyon jó fordulatok, bámulatos befejezés.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#23911) Pitterix


Pitterix
őstag

Centurion

Harcoltak oszt jóvan.....

6,4\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23912) madgie válasza Pitterix (#23911) üzenetére


madgie
titán

Ja, amolyan Canal+ tévéfilm, a látvány megvóna, de el van nagyolva az egész. Nálam egy ötöst érdemel csak.

Terítéken lesz nemsokára a Død snø, meg a Lebanon, végre nem angolul karattyolnak majd a filmekben :D

(#23913) harylmu


harylmu
őstag

Black Hawk Down / A sólyom végveszélyben [2001]

Egy csapat amerikai katona Szomáliában akar rendet rakni és ebből egy nagy lövöldözés lesz. Frankó film és ami nagyon fontos, hogy egy pillanatra sem lankad az ember figyelme. Aki szereti a CoD Modern Warfare részeit annak érdemes csekkolni. :) Dobtam neki IMDB-n egy 7-est.

Ja és nem mellesleg olyan színészek játszanak, mint Josh Hartnett, Tom Sizemore, Ewan McGregor, Eric Bana.

[ Szerkesztve ]

(#23914) Integra válasza harylmu (#23913) üzenetére


Integra
titán

absz alapmű, blue-ray-en figyel természetesen és jóval nagyobb pontszámot érdemel:)
most láttad csak???? végülis jobb későn, mint soha:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23915) harylmu válasza Integra (#23914) üzenetére


harylmu
őstag

Hát ja, sajna csak most sikerült megnézni.

Egyébként blu-ray és nem blue. :)

(#23916) Pitterix válasza madgie (#23912) üzenetére


Pitterix
őstag

Azért, ha lesz második része(mintha a centurió úgy beszélt volna....) megpislantom azt is.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23917) Integra válasza harylmu (#23915) üzenetére


Integra
titán

sosem fogom megjegyezni:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23918) Arnold2


Arnold2
őstag

Machete trailer. Bár nem láttam Sly féle eldobhatókat, de ez sem lesz piskóta: [link]

(#23919) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Prince Of Persia
hd,szinkron
tipikus múmia/indiana jones-mozi, tipikus mai szinkronhangokkal... egynek jó volt, annyira nem volt gagyi azért..szerencsére
6/10

(#23920) ChromeX


ChromeX
addikt

Avatar 1080p.

az imax után most sem adtam sokkal alább :) borzalmasan szép igy és ujfent borzalmasan tetszett.

PoP már bevan izzitva holnapra. remélem jo lesz.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#23921) madgie válasza Pitterix (#23916) üzenetére


madgie
titán

Te dógod, ha tetszett, akkor hajrá :)

Az Expendables megvót tegnap este. Sly üt, vág, amputál, a többiek sem gyengén. Nekem nem tűnt rövidnek, sőt. Erős hetes, vagy gyenge nyolcas, legyen 7.5/10.

(#23922) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#23923) tween


tween
őstag

The expendables 720p : imádom! 9/10

[ Szerkesztve ]

(#23924) RedWing


RedWing
aktív tag

The Expendables

A Rambo 4. része és az előzetesek után bíztam benne, hogy egy igazi, '80-as éveket idéző, vérbeli, trancsírozós action movie-t kapok! Nos, a várakozásaimat teljes mértékben kielégítette! Sly és action fanoknak egyszerűen kötelező! Tuti, hogy megnézem moziban is!

Pici spoiler:
Sajnálom, hogy Rourke nem szerepelt akciójelenetben! Egy kis késdobálást megnéztem volna tőle is...

Nálam: 10/10

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#23925) harylmu


harylmu
őstag

The Expendables

Nagyon szar. Ilyen színészekkel képesek voltak ilyen bugyuta történetet "eljátszatni". 6/10

Statham-nek meg nem áll jól a mosoly.

(#23926) Integra válasza RedWing (#23924) üzenetére


Integra
titán

még lehet, hogy a második részben ott lesz akciózni is:)
ki tudja, talán csák norrisz is lesz, az mekkora lenne már, ő lenne a bruce főgonosz jobb keze:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23927) joshua7 válasza Integra (#23926) üzenetére


joshua7
veterán

Sly meg erősíthetne a Van Damme-Segal párossal, így talán lenne esélyük Norris ellen. :D

Semper Fi

(#23928) Integra válasza joshua7 (#23927) üzenetére


Integra
titán

nemtom, én nem szeretném van damme-ot meg segalt jóként látni.
meg ez a két fószer ripacsok...
most meg majd ott fognak sly papánál kilincselni, hogy ha lehet részt vennének.. LOÁL..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23929) RedWing válasza Integra (#23926) üzenetére


RedWing
aktív tag

Bízom benne! :)
Azért én elviselnék egy Bruce-VanDame-Norris-Seagal gonosz tengelyt... Az mekkora lenne már! :Y

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#23930) The IT guy


The IT guy
tag

The Expendables

4.5 / 10

+effektek
+látvány
+Arnold

- borzalmas színészi játék
- erőltetett, sz*r poénok
- mesébe illő akciójelenetek
- csak egy reklám a színészeknek, semmi más.
- sztori = 0

Sajnálom az időt, amit rápazaroltam az életemből... :((

(#23931) luw2win válasza The IT guy (#23930) üzenetére


luw2win
őstag

Lehet én vagyok a vaksi és rossz minőségben néztem, de Arnold a templomos jeleneten kívül hol szerepelt? A csapatban nem volt benne akkor hol? :F

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#23932) mephi666 válasza The IT guy (#23930) üzenetére


mephi666
nagyúr

miért van az az érzésem, hogy nem stallone/lundgren/arnold/willis-akciófilmeken nőttél fel? ;] sztori, oscar-esélyes színészi játék nem volt igazán jellemző soha ezekre... viszont akció meg csimbumm volt ezerrel...

mesébe illő akciójelenetek? szerintem a modern akciófilmeket (2000 utániak nagy részét) ez jobban jellemzi...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23933) koxx válasza The IT guy (#23930) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Amit írtál negatívumokat, pont az a film lényege. Gyanítom nem ezeken nőttél fel hanem a heripotter és társain.

Prince of Persia (HD, angol)

Mesefilm, de jól megcsinálták, tetszett. 7,5/10

[ Szerkesztve ]

(#23934) joshua7 válasza Integra (#23928) üzenetére


joshua7
veterán

Tőlem aztán kehetnek rosszak is, csak legyenek ők is benne. Az a film durván ütne. :K

Semper Fi

(#23935) Tibiajax válasza koxx (#23933) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyetértek

ma este megnézem én is ezt a schwarci/stallonés filmet
akármilyen is lesz, egy jelenetben látom őket, már meg fogja érni....
nekünk, 25+ oknak nagy dolog ez

(#23936) Integra válasza The IT guy (#23930) üzenetére


Integra
titán

te kurvára eltévesztetted a filmet szerintem:)
ha kérdeztél volna film előtt, már rég eltanácsoltunk volna tőle, hogy csak magad szopatod meg, mert a te igényeidhez nem ez a film való.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23937) tween válasza RedWing (#23929) üzenetére


tween
őstag

VanDame nyomná a spárgákat,Norris a pörgőket,Seagal meg törné a karokat :K

(#23938) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Kurva jót röhögök az ilyen hozzászólásokon, amikor erőltetetten próbáljátok megmagyarázni, hogy márpedig az Expendables jó és mindenki idióta, akinek nem tetszik és tuti, hogy eltévesztette a film lényegét/még nem látott eksön múvit, amiben ők szerepeltek/stb. Mintha valami hatalmas alkotásról lenne szó. Egyre viccesebb ez a filmes topic. Lassan már le se írhatod a negatív véleményedet néhány olyan filmről, akit páran a fellegekbe emelnek, mert büntit kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#23939) Integra válasza Jhonny06 (#23938) üzenetére


Integra
titán

most idézzem ide az utolsó hozzád címzett hozzászólásom kedves kopter úr?:))
tudjuk te már túl szofisztikált vagy ahhoz, hogy megértsd miért is jó kis film ez a mai napig, de elmondom neked mégegyszer, ismétlés a tudás atyja: mert kihaltak a jó kis klasszikus régi b kategóriás akciófilmek és üdítő színfolt a tucatfilmek között. hát ezért.
persze vannak olyanok is mint te, aki nem mond semmit és azt hiszi, hogy ez feljogosítja arra, hogy jól kiossza kereszteslovagként mindkét oldalt, miközben te ugyanolyan bohóc vagy mint bármelyikőnk. szóval ha valakinél, nálad biztos nagy a baj:K

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23940) The IT guy


The IT guy
tag

Na mármost attól, hogy felvonultatják az összes veterán akcióhőst, egy film nem lesz jó akciófilm... Arnoldra azért raktam pluszt, mert tényleg poén volt, hogy kormányzó létére elvállalt egy apró szerepet, (ráadásul Sly-al egy jelenetben) (Ilyennel előtte nem találkoztam)
Rengeteg klasszikus akciófilmet láttam én is, de ez, azokhoz képest azért nincsen sehol szerintem... Több energiát kellett volna fektetni a sztoriba.

(#23941) madgie


madgie
titán

No csitt. Nem tetszik neki, ámen. Másnak meg igen, csókolom. Ne osszuk egymást.

(#23942) harylmu válasza Integra (#23939) üzenetére


harylmu
őstag

"kihaltak a jó kis klasszikus régi b kategóriás akciófilmek"

Na ebben különbözünk. Én nem hiányolom őket, ezért sem tetszett az Expendables. :)

(#23943) Integra válasza harylmu (#23942) üzenetére


Integra
titán

ez viszont egy teljesen normális, érthető válasz.
mi a jó akciófilm szerinted? párat sorolj fel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23944) Pitterix válasza Integra (#23943) üzenetére


Pitterix
őstag

Gyilkos Robotok!!! :DDD

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23945) Gorneck válasza Integra (#23943) üzenetére


Gorneck
titán

Én tegnap néztem meg egyet...Tango and Cash. Vagy ez nem akciófilm?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#23946) Arnold2 válasza Pitterix (#23944) üzenetére


Arnold2
őstag

Machine girl!
:)

(#23947) buherton


buherton
őstag

Halihó!

Tudnátok egy könnyed vígjátékot esetleg egy csipetnyi romantikával ajánlani pl. Ünneprontók ünnepe (aki nem látta, nézze meg, mert nem tudja mit hagyott ki ;) )? Nagy örömmel venném, mert mostanában semmi ilyesmivel nem volt időm foglalkozni. Előre is köszi!

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#23948) buherton válasza Integra (#23943) üzenetére


buherton
őstag

Rambo 532342-ik része :D . No de komolyan: Halálos fegyver-ek, Die Hard-ok, Transformer-ek, Háborgó mélység, 2020 a Tűzbirodalma, A 13. Harcos, A függetlenség napja, A híd túl messze van, A Jó, a Rossz és a Csúf, Kaptár-ak, A leghosszabb nap stb...

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#23949) Tibiajax válasza Tibiajax (#23935) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

The.Expendables
hát, had legyek most csak rövid
:DDD :DDD :D
inkább nem is pontozom
:D
nna, de ami tényleg fasza volt, a két ős gigamozisztárt végre egy képkockákon látni
ez nem volt semmi
igaz, h krva gyenge volt amugy ez is:D, de, ezt is megértük. tetszett

[ Szerkesztve ]

(#23950) Integra válasza Gorneck (#23945) üzenetére


Integra
titán

dehogynem, az is jó régi eksön, ezek a filmek akkor is élvezetesek maradnak, mikor a hulladék transformers féle cgi csodák már rég a kukában landoltak...
minél inkább jönnek a cgi meg csiribiri akció csodák, ezek az oldschool akció filmek úgy fognak felértékelődni.
nézzétek meg a salt-ot, na az vicc. falraugrik lepofoz, lol.. matrix-ban absz hiteles volt, de ez mi? semmi. egy nulla, egy önmaga árnyéka jolie-val.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.