Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23751) Zoo123


Zoo123
senior tag

Ízlésről és filmekről kár vitatkozni mert az rendkívül szubjektív dolog! :)

Mindenki elmondhatja hogy -szubjektív véleménye szerint- ez a film csudijó/átlagos/nagyonszar/vicces/sablonos/eredeti/formabontó stb...és ez rendben is van mindaddig amíg tiszteletben tartjuk a másik véleményét és nem akarjuk "megtéríteni" és ráerőszakolni a saját véleményünket.

Van akinek, úgytűnik a többségnek tetszik az Inception, van akinek meg nem, ennyi!
Próbáljuk meg tiszteletben tartani a másik véleményét és nem rögtön nekiugrani ha az történetesen különbözik a miénktől! :R

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#23752) madgie válasza diablo1984 (#23734) üzenetére


madgie
titán

Hehe, én egyből kiszúrtam a srácot az A-Team-ben, de nekem amúgy is nagy kedvenc a D9, tegnap néztem meg harmadszor. Nagyon jó benne ez az ürge :)

Zoo123: huhh, emberek vagyunk, különbözőek persze, de nálam az utóbbi pár hétben csak ez a Summer-izé volt, amit simán töröltem, félig sem néztem meg és még az emlékét is kiűztem a fejemből. Szerintem borzasztó, nem is pontoznám :D
( persze az a jó, hogy másnak meg az tetszik és mondjuk a D9 meg pont nem :) )

(#23753) Zoo123 válasza madgie (#23752) üzenetére


Zoo123
senior tag

Ha a D9 az a District 9 akkor az alapjában véve tetszett, főleg az hogy reálisan próbálta bemutatni mennyire aljasak is vagyunk mi, emberek.
Semmi sem fekete vagy fehér, Wikus sem (azthiszem így hívják a főszereplőt) velejéig gonosz.

De ugyanakkor meg a film ál-dokumentalista stílusa az amit ki nem állhatok, vegyes érzéseket váltott ki belőlem, azóta sem tudtam magamban eldönteni hogy tetszett-e vagy sem, mindenesetre elgondolkoztatott és ez már jó jel! :)

"de nálam az utóbbi pár hétben csak ez a Summer-izé volt, amit simán töröltem, félig sem néztem meg"

Nade ilyet? Végig se nézted és úgy alkotsz véleményt róla :F
Mondjuk megértem: én az Energia (Push) című rettenettel jártam így. :)

[ Szerkesztve ]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#23754) Kanczy


Kanczy
veterán

The Losers (2010) - Nagyon jól szórakoztam. Akciófilmnek jó, de tele van klisékkel és kicsit kiszámítható is, ellenben nagyon stílusos, Tarantino-esque hangulata van 8/10 :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#23755) Integra válasza Zoo123 (#23753) üzenetére


Integra
titán

pedig szerintem pont az a része is teli találat lett volna. pont, hogy segített megteremteni a nyomasztó alap hangulatot, hogy egyáltalán nincsen ebben az egészben semmi vicc. amire te is utaltál, hogy az emberek is alapvetően mennyire gonoszak és aljasak. ha nem így csinálja, pont ez az érzés nem jött volna át ennyire, ahogy te is említetted, hogy téged is megfogott.
különben hogy mutattad volna be az elejét?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23756) Integra válasza rii (#23743) üzenetére


Integra
titán

igen, lehet ezzel védekezni, de ha végig nézed a top listát, azért túl nagy tévedések nincsenek benne.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23757) madgie válasza Zoo123 (#23753) üzenetére


madgie
titán

Pont ezért nem pontozom, mert nem bírtam végignézni :)

És igen, nálam a District 9 oda-vissza veri a tavalyi filmkínálat 90%-át, nagyon bejött.

(#23758) rii válasza Tibiajax (#23750) üzenetére


rii
nagyúr

nem én vagyok az a valaki :U nnnnnnnnnna
egy dicséretet nem hallottam, nem olvastam, sem itt, sem máshol :U , csak előtte való hetekben hallottam pár embertől, hogy érdemes megnézni, mert ténlyeg .

és ilyetén szavak után mást vártam

mindegy

písz!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#23759) Zoo123 válasza Integra (#23756) üzenetére


Zoo123
senior tag

De miért lenne ez védekezés :F az IMDB nem szentírás!

Csak a filmek "népszerűségi" listája, ami nem azonos a minőséggel és végképp nem jelenti azt hogy ha valami magas pontszámot kapott, akkor az máris automatikusan mindenkinek tetszik mert ha nem akkor csakis benne lehet a hiba. :U

Többieknek:

Persze kifejteni lehet hogy álláspontotok szerint miért jó film ez vagy az, meg érvelni mellette vagy ellene. :)

Nem győzöm hangsúlyozni:
Tartsuk tiszteletben mások véleményét, fogadjuk el és ne akarjuk "megtéríteni" ha nem egyezik a sajátunkkal! :R

[ Szerkesztve ]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#23760) feka007 válasza rii (#23746) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát ezzel most nem igazán magyaráztad meg, hogy miért is lenne rossz a film.. Mindegy is, nekem tetszett, és nem azért, mert sokan dícsérik meg magas pontszámokat kapott..

[ Szerkesztve ]

(#23761) oxox válasza rii (#23746) üzenetére


oxox
addikt

egy dologgal vitaba szallnek...az ember azt gondolja nem figyel a reszletekre, es nem is tudja felidezni....pl milyen ruhaban volt az asszony ket napja...DE ez nem jelenti azt, hogy tudatalatt nem rogzodott...legjobb pelda ra a fantom kepek... az ember emlekeinek jo resze a felszin alatt van.

azt, hogy nem tetszett tiszteletben tartom...nem vagyunk egyformak, azt meg, hogy mi szep mi jo nem eldonthato...ami az egyiknek orom, a masiknak fajdalom

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23762) Typhoon47 válasza Tibiajax (#23750) üzenetére


Typhoon47
őstag

vettem.:K

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#23763) Tibiajax válasza rii (#23758) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

reszt in písz
:D

(#23764) rii


rii
nagyúr

(#23761) oxox: Te most azt mondod, hogy minden, amire egy pillanást is vetettél valaha, az rögzül a tudatalattiban? Mert csak így lehet az emlékeket előhozni HQ-ban, minden egyes falrészletet üvegrepedést, stb., mint ahogy az Eredet ezt érzékelteti

(#23760) feka007:
nem használtam azt a szót, hogy "rossz"...

(#23763) Tibiajax:
ezt kívánod nekem? Vagy finomabban szólva kussoljak már? :U

mindegy .. bocs, h itt voltam. olyan érzésem van, mintha egy sörözőbe rossz asztalhoz ültem volna le, bratyizást zavarnék, és ezt most egyesek érzékeltetik

bocsesz, hogy hozzánemrétőként elmondtam a véleményem
császtok

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#23765) Integra válasza rii (#23764) üzenetére


Integra
titán

szerintem te egyszerűen túl merev vagy ehhez a filmhez és ezért nem is tudod befogadni a lényegét.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23766) MmDorian


MmDorian
őstag

tök jókat szpojlereztek, amugy.

(#23767) Tibiajax válasza rii (#23764) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem, sorry.. nem úgy gondoltam.tényleg.
ugy látszik, most ilyen hangulatom van, a multijátékban is egy keresztet bsztam be nick-nek, aztán annyi
tényleg bocs

(#23768) Olcsi


Olcsi
senior tag

Hűha...nagyon puskaporos ezen a hétvégén a hangulat egyes topikokban... Lehet, hogy a hosszú hétvége rossz hatással volt az emberekre...unatkoztak.:)

(#23769) rii válasza Tibiajax (#23767) üzenetére


rii
nagyúr

semm .... én reagáltam túl akkor

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#23770) oxox válasza rii (#23764) üzenetére


oxox
addikt

nem tudom, nem hiszem, de reszletesebb mindenestre mint ahogy irtad...miert van az, hogy almomban tokeletesen emlekszem nagyanyamra, s felebredve ugy erzem mintha elne meg....a film lenyege ugye, hogy almokban akcioznak...s lassuk be (magambol, es akikkel mar beszeltem errol abbol kiindulva), akarmilyen valotlan is az alom (ez fontos pl. nagyanyam el almomban)...megsem jovunk ra, hogy nem a valosagban vagyunk (csak az esetek szinte elhanyagolhato reszeben) az ebredesig.....es igy a film megallja a helyet.

Ugye az agyunk nagyon kis reszet hasznaljuk...mivan ha hasznaljuk a tobbit is, csak nem arra, hogy kobot szamoljunk vele :))

nagyritkan elofordul velem, hogy almomban almodtam, de megritkabb, hogy rajottem almomban :) (talan egy kezemen megtudnam szamolni hanyszor...s talan az ujjaim tobbseget nem kene hasznalnom)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23771) Seb3s válasza madgie (#23757) üzenetére


Seb3s
tag

hali.
Most találtam meg ezt a topikot.

district szerintem az egyik legrosszabb film amit tavaly láttam kb.
miközben néztem: fúúj (pont ebédeltem)
mikor vége lett: na jó b*meg, ennyi?!

bocs, ez az én véleményem nem kontrázni akartam. ;)

crazies-t látta vki? nálam 5*

Tough ain't enough.

(#23772) feka007 válasza Seb3s (#23771) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát tavaly mikor megnéztem moziban jobban bejött, mint most 3 hete másodszorra gépen, de azért el ne hányd már magad tőle..

(#23773) Jhonny06 válasza Seb3s (#23771) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem se tetszett a District, elég nagy faszság. A végén már kínomban röhögtem, annyira értelmetlen volt az egész.

(#23774) madgie válasza Seb3s (#23771) üzenetére


madgie
titán

Crazies-nek már vagy négyszer nekiugrottam, valahogy soha nem jön össze, hogy végigmenjen :)

Tegnap a Salt volt soron, maga a film egész pofás, de Jolie úgy mozog benne, mint egy bedrogozott kaszáspók :D

Jhonny06: mi a faszság benne? Hogy nem böszme kék lények ugrálnak benne és nem az utóbbi két évtized kliséhalmait fésüli össze? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23775) Seb3s válasza madgie (#23774) üzenetére


Seb3s
tag

nagyon kevés filmet nézek, heti egyet kb.
nagyon szeretem a "zombis, menekülős, bújkálós, ijesztgetős" filmeket. eddig a holtak hajnala volt a favorit, de most már a crazies. 100-ból 1 filmet nézek meg kétszer, de ezt a tébolyultakat tuti megnézem majd még. én se szeretem, ha kiszámítható egy film, vagy "klisés", de ebben vhogy mindig volt egy olyan csavar/jelenet ami nagyon tetszett. nem vitték túlzásba, nagyon jó rendezés. Én is pont így csináltam volna. színészek is nagyon életszerűen játszottak, semmi "nyálazás". :)

vki ajánlgatta a megjelenő BD-ket, iron man 2 smafu? :)
még nem láttam, de nagyon kíváncsi vagyok.

szerk.: upsz azt hittem szep.4.-én jelenik meg, de csak szept 28. :(

[ Szerkesztve ]

Tough ain't enough.

(#23776) Olcsi


Olcsi
senior tag

Milyen filmet tudnátok ajánlani egy esti könnyed filmnézéshez? Valami vígjáték kellene, de azért nem a gagyi fajtából...esetleg, mint a Kevin Smith-es Jay és Néma Bob filmek. Valami hasonlót tudtok mondani?

Köszi!

(#23777) mephi666


mephi666
nagyúr

na, pénteken is mozizást csaptunk:

terminator 1-2-3-4 nonstop :B

nem térnék ki jobban az első 3 részre, itt 2-1-3 a ranglistámon az állás... a 2. rész magasan a legjobb (szvsz)

amire viszont kitérnék:
terminator - salvation
már pénteken este írni akartam róla egy komplett logout bejegyzést, de inkább nem tettem... most viszont higgadtan a véleményem leírnám:
ami tetszett a filmben: a látványvilág/környezet/fényképezés... :K ez rendben volt a cgi-vel együtt...

ami viszont nem tetszett:
pl. a csomó idióta logikátlan bugyutaság :( az, hogy a terminatorok rövidhullámokon "kommunikálnak", amikor a skynet ural szinte mindent... (beleértve a műholdakat is) elvileg a skynet már 20évvel korábban is egy iszonyúan fejlett rendszer volt, de itt olyan orbitális baromságokat csinált, amin majdnem sírtam... ott volt connor meg kyle, a 2 "nagy ellenség"... egyszerűen nem ölték meg őket, amikor lehetőségük lett volna... a terminator a végén elkezdett fojtogatni, ahelyett, hogy 1 mozdulattal kitépte volna mondjuk connor légcsövét... marcusnak meg ez volt a küldetése, hogy beépüljön? de miért nem ölte meg itt connort? miért vitték el a "skynet szívébe"? mellesleg, ha ez volt a skynet terve, miért nem várta 500 terminator az érkezőket? egy hiperfejlett mesterséges intelligencia hogy talál ki ilyen hülyeségeket, hogy odacsalogatja az ősellenségét, hátha az majd él a robbantgatós szenvedélyével? :U na, mindegy... a motoros terminátorok is hülyén jöttek ki... miért terveznek/gyártanak a gépek olyan gépeket, amit simán elvezethet egy ember? :U ez mekkora baromság már... volt még csomó ilyen logikai hülyeség, amibe nem mennék bele...

más oldalról: csomó régi kliséhez visszanyúltak és szerintem erőltetetten jött ki az egész... gondolok itt a beszólásokra: "még visszajövök", "gyere velem, ha élni akarsz", stb... olyan érzésem volt, hogy a rendezők felírták ezeket egy papírra, hogy "kellenek a filmbe" és ide-oda csak úgy berakták, hogy legyen... a másik nagy klisé, amivel a 2. részre akartak hajazni: az önfeláldozó gép... ahogy marcus felajánlja a szívét connornak :( ez is elég erőltetetten jött ki... nem mellékesen itt meg összehoztak egy szívátültetést a sivatag közepén egy sátorban... ez is milyen már? :U

na, többet nem írok erről a részről: 4/10 nálam... a régi részek is tele voltak logikátlanságokkal, de azok hozzátartoztak... meg itt nem is hasonló logikai malőrök voltak, hanem komplett baromságok...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23778) mephi666 válasza oxox (#23770) üzenetére


mephi666
nagyúr

megnéztük a filmet, nagyon jó film :K tényleg a 13. emelet/matrix-ra hasonlít, de az elmúlt évek egyik legjobbja lett...

az álmokra visszatérve: nekem az esetek 99%-ában nincsenek "normális" álmaim... általában minden álmom egy szürreális baromság: totálisan össze vannak keveredve a helyszínek/emberek/személyiségek... egyszóval minden... pont ezért tudni is szoktam, hogy csak álmodom és innentől kezdve akármit megtehetek benne :B totál matrix szokott lenni az egész... az viszont, hogy álmomban álmodjak, ritka dolog nálam is... 1-2 szer volt olyan, hogy "2-3 álom mélyen" voltam: felébredtem és továbbra is egy álomban voltam, majd innen felébredve is :) halni is "haltam már meg" álmomban, ilyenkor általában nem ébredtem fel... (ezek általában olyankor voltak, amikor "normális", valósághű álmaim voltak és kivételesen nem tudtam, hogy álmodok)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23779) No-kia


No-kia
őstag

Max Payne: 5.4/10 IMDB után szabadon

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#23780) brownus


brownus
veterán

ez melyik filmből van?

(#23781) Tibiajax válasza mephi666 (#23777) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem láttad még a terminátorokat?...

(#23782) mephi666 válasza Tibiajax (#23781) üzenetére


mephi666
nagyúr

de... nem is egyszer... barátnőm nem látta még a 3. és 4. részt, ezért végignéztük mind a 4-et egymás után... a 4. részt láttam már korábban is, akkor sem tetszett, de most jobban figyeltem az apróságokra és még kevésbé tetszik :( nem csodálom, hogy cameron neve sehol nem merül fel a készítőknél...

a 2. rész továbbra is az örök kedvenc ebből a sorozatból :K

jah, a logikai malőr alatt a következőt értettem az első részeknél:
t1: hogyan történhet, hogy reese=john connor apja, amikor a jövőben már élt john connor és ő küldte vissza reese-t és ez az esemény kellett ahhoz, hogy ő megszülethessen...

t2: az első részben visszaküldött terminator maradványainak tanulmányozása kellett a technológiai fejlődés felgyorsulásához, tehát itt is van egy csavar... annyira nem látványos, mint az első részben levő, de itt van :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23783) oxox válasza mephi666 (#23777) üzenetére


oxox
addikt

nekem a Salvation tetszett..nincs a rovidhullammal semmi baj...ki tudja, lehet a ruszkik lekapkodtak a muholdakat :DDD ....nalam a mely pont a 3 volt...mikor minden rendorautot kepes iranyitani...csak azt nem amelyiket uldozik :F , vagy a temetoben mikor ha jol emlekszem az anyja alakjat oltotte magara...es ahelyett, hogy atolelve kinyirta volna, atvaltozott :F

egynel tobbszor nem is lattam.

a csavarok...idoparadoxon...nekem mar a ter meggorbitese is magas :) ...pedig ugye az bizonyitott....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23784) Odin_James válasza brownus (#23780) üzenetére


Odin_James
tag

Ez hatalmas! :DDD :DDD

(#23785) mephi666 válasza oxox (#23783) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, de most komolyan: rövidhullámokkal kommunikálnak, amikor ott van a skynet irányítása alatt az összes műhold... mellesleg rádióadók is kellenek, amiket az emberek fel is robbantgathatnak... próbálják már meg puskával lelőni a műholdakat ;] logikátlan hülyeségek tömkelege volt ez a film...

...hát igen, a 3. rész is tele volt már idiótaságokkal :K nem sokkal jobb szerintem a 4. résznél... (érződik, hogy kameron keze könyékig csak az első 2 részben volt benne)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23786) Tibiajax válasza mephi666 (#23782) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát...le a kalappal ez előtt a nő előtt, aki a terminátort -mind a négyet, egymás után!!- képes megnézni veled/velünk...
:)) eszméletlen
én az enyémet nem tudtam még rávenni, h legaláb a 2-őt nézze már meg
#23783 oxox a 3-ban, amikor az elején Arnie kijön a kocsmából, és felrakja a villogo szemüveget (moziközönség hahotázott), akkor volt -eddig életemben egyébként azota is egyetlen alkalom-, h ki felállok és kijövök a mozibol
komolyan
végül csak azért maradtam, mert nem hagyták h kimenjek egyik legszarabb moziélményem volt a T3.. hatalmas tévedés volt, csakugy, mint maga a film is

(#23787) oxox válasza Tibiajax (#23786) üzenetére


oxox
addikt

egyetertek....sajnos a penz nagy ur, es amig lehet bort nyuzni rolunk, addig lesznek ilyen remek folytatasok.....

az asszony kerdesre visszaterve....nekem peldaul az oRRloveszen is bealudt :DDD az oldalborda ...de ha jol emlekszem mephinek nem ez az elso mozimaratonja az asszonyaval....szoval vagy egy droid, vagy gumibol van, vagy ferfibol operaltatta at magat...vagy O az egyetlen (mindannyiunk alma), es mephi kifogta :B

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23788) mephi666 válasza oxox (#23787) üzenetére


mephi666
nagyúr

+#23786: kifogtam :B ugyanolyan "filmb*zi", mint én és szerencsére stílusban is hasonló nagyon az ízlésünk... a gyűrűk urát bővítettben mondjuk 2 nap alatt nyomtuk le, mert elég hosszú, de 1napra bedobtuk már a penge trilógiát, alien quadrológiát, resident evil trilógiát meg még szerintem mást is :) pl. b-kategóriás horrorokból: aki bújt, aki nem 1-2, sziklák szeme 1-2, halálos kitérő 1-2-3... a romantikus-csöpögős filmeket nem szereti szerencsére...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23789) oxox válasza mephi666 (#23788) üzenetére


oxox
addikt

jaja az alien, meg a pengere emlekszem, hogy mondtad....engem a hugom nyagat egy "jobaratok" maratonnal...de nincs lelkierom :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23790) Pitterix


Pitterix
őstag

Eclipse

Senki nem kérdezze, miért, de tetszett ez is. :B
Bár az kicsit piszkálja a csőröm, hogy Bella néni alvás közben eléggé mozgatja a szemét és a száját, körülbelül úgy, mint ahogy az unokaöcsém cumizás közben, aki mellesleg pár hónapos.....

7\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23791) feka007


feka007
nagyúr

The Departed - 9/10
Rohadt nagy film

(#23792) brownus


brownus
veterán

jónak tűnik, látta közületek vki?

Bedevilled (Jang Cheol-Su, 2010)

[ Szerkesztve ]

(#23793) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

To Live and Die in L.A.
720p,dts
istenem..
ez az, ami kell nekem..
9/10

(#23794) zolynet


zolynet
addikt

Repo Men 8,5/10
Van hogy nagyon nem jönnek be ezek a filmek, van hogy igen, most az utóbbi.
A spoilert már a többiek leírták, keressetek vissza. Főleg #23620 mrlujoak hsz-e áll közel az én meglátásomhoz.

Life is too short to stay stock!

(#23795) brownus


brownus
veterán

(#23796) Olcsi


Olcsi
senior tag

Becstelen Brigantyk 8/10
Összességében nagyon jó film lett, néhol témához és a képi világhoz nem illő, de tipikusan Tarantinos megoldásokkal (név odabiggyesztés, stb.). A Hans Landa-t alakító színész rettenetesen jól alakította ezt a mocskos szerepet, egészen egyszerűen irritált. De legalább elérte a megfelelő hatást! A többi színész teljesítménye nekem teljesen átlagosnak tűnt már ehhez képest, na de hogy ez a Brad Pitt milyen idióta fejeket vágott a film végefelé.
A befejezése érdekes lett, fordulatosnak is mondhatnánk, ha nem lett volna kiszámítható.

spoiler
Arra mondjuk nem számítottam, hogy a mozitulajdonos csaj is meghal...talán ez kihagyható lett volna, de mondjuk legalább ettől lett drámai.
spoiler vége

Összességében nem unatkoztam, tetszett!
Ja még talán annyi, hogy furcsa, hogy nem a Brigantyk lettek a "hősök"... A mozitulajdonos és a Hans Landa volt a hunyó, rajtuk múlt minden.

[ Szerkesztve ]

(#23797) MmDorian válasza Olcsi (#23796) üzenetére


MmDorian
őstag

tegnap haverral kitaláltuk, hogy a QT effektus az, amikor ugrál az időben a cselekmény. :):)

(#23798) Olcsi válasza MmDorian (#23797) üzenetére


Olcsi
senior tag

Na ja. Olyan is volt, kicsit furcsa, de meg lehet szokni...:)

(#23799) zolynet válasza brownus (#23795) üzenetére


zolynet
addikt

ez nagyon ott van :))

Life is too short to stay stock!

(#23800) fpeter07


fpeter07
veterán

A spanom csaja

Hát a főszereplő miatt egyszer megéri végignézni. Azt hittem jobb lesz.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.