Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24346) adalbert1


adalbert1
veterán

A pofám leszakad..., konkrétan az utolsó mondaton:
"30 milliót elvileg felvehetek idén a Mozgókép Közalapítványtól, de addig is nehéz tologatni a számlákat, utalásokat - tette hozzá. - A tíz filmből, aminek halasztják a támogatását, a készülő két másik mozi, az Isztambul és a Zimmer Feri még nehezebb helyzetben lehet. Elég demoralizáló a szakma részére, hogy ingyen kell dolgozni."

Nem igaz hogy minden fost támogatni kell mikor akkora szarban van az ország hogy lassan nyakig ér... Persze cirkusz és kenyér kell a sok prolinak hogy kussoljon. Csináljanak nézhető filmeket, na meg próbálják az előző produkciókkal kitermelni a következők gyártási költségeit (nekem pl. megvan az 1-2 dvd-n, a 2-t moziban is megnéztem - kár volt, gyenge utánérzése az 1-nek, dvd-n meg csak azért vettem meg hogy odategyem az 1 mellé). Ha meg ez nem megy, akkor köszönjük szépen, nem kell magyar filmgyártás, a kortárs populáris magyar filmek nagy része eleve hoki, azt nem is említve hogy annyira nincs ötletük egy normális filmet összehozni hogy pl. a Hyppolit a lakájból készitenek egy baromi gyenge remake-et. Miközben példát vehetnének mondjuk egy Man from Earth-ről, hogy gyakorlatilag nulla költségvetéssel is lehet élvezhető filmet készíteni.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.