Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23251) Integra


Integra
titán

tegnap este elcsíptem a tévében a the mist című filmet.
szerintem ez az imdb-s 7.4 igen erős ennek a filmnek.. :(((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23252) Pitterix válasza Arnold2 (#23249) üzenetére


Pitterix
őstag

Az az igazság, hogy nekem elvileg be is van tervezve moziba jövő keddre, hacsak nem utánira. :B
Nagyon kíváncsi vagyok rá, annak ellenére, hogy pozitív kritikát még nem hallottam róla.

(#23251) Integra: pedig jó film, főleg Stephen King adaptációi közt.

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23253) No-kia válasza Pitterix (#23252) üzenetére


No-kia
őstag

nekem egyik barátom ismerőse nyilatkozott róla: mezőn kapálő falusiak is jobben eljátszanák a filmet, szóval én a moziban inkább kihagyom, akkor inkább a kutyák és macskák, vgay mi a szösz :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#23254) Pitterix válasza No-kia (#23253) üzenetére


Pitterix
őstag

Imdb szerint az sem nagy szám, bár az első részét asszem kétszer láttam...... :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23255) joshua7 válasza lorcsi (#23236) üzenetére


joshua7
veterán

Én is most néztem a hétvégén, szvsz is jó, nálam is megér egy 8/10-ez.

Ez a The Last airbender viszont valami iszonyat gagyi. A sorozat nagyon bejött, de ez a film... 3/10.

Semper Fi

(#23256) Integra válasza Pitterix (#23252) üzenetére


Integra
titán

lehet, engem szörnyen idegesített, igaz csak a második felét láttam, amikor a közértben pszichóztak egymással.. botrány volt, amúgy is ez az isten akarata etc.. rühellem ezt a vallási fanatizmust.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23257) legiaap


legiaap
nagyúr

Amélia - Kalandok szárnyán
Szeretem Richard Gere filmjeit, de ez most annyira nem volt jó. Jó a történet, végig lekötött, de mégsem volt az igazi.
Erre csak 6,5/10-et tudok adni.
Észvesztő
Na ez egy fokkal jobb film volt. 7,5/10-et adok neki.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23258) brownus válasza Pitterix (#23252) üzenetére


brownus
veterán

én is, szerdáén megyünk mi is. én szerettem az anima avatart, de egy ilyen sztorit hogy tudott belesűríteni 2 órába, arra kíváncsi vagyok

(#23259) oxox


oxox
addikt

Nagyfiuk 3/10
ezzel a brigaddal szegyen ilyen filmet csinalni......szerintem egy kandikameraval jobb filmet lehetett volna veluk "forgatni".

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23260) ludsimon


ludsimon
veterán

Figyelem!
Nyugalom megzavarása érdekében Inception - Eredet c. film kedvelői NE olvassák el!

Megnéztem én is a sokak által fúú de Istenített filmet.
5,5/10-nél többet nem tudok adni.

Egyszerűen végig untam az egészet, talán negyed óra volt az ami izgalmas volt. Majdnem bealudtam rajta, 10 percenként az órát néztem, mikor telik már le az idő.
A történet teljesen unalmas volt, engem egyáltalán nem fogott meg, szerintem 1 hét múlva nem is fogok már rá emlékezni.

Igazándiból lehet, hogy velem van a baj, de én semmi nagy durranást nem láttam a filmben, ami miatt tényleg az év filmje lenne, vagy hasonló.
De azért megnyugodtam nem csak én gondoltam így:
[link], [link], [link]

Talán lehet azért, mert mostanában ha nézek filmet akkor az akció kimarad a listából, inkább horror, illetve House fan vagyok, ezeket szeretem.

Ha már a Mátrixról is szó esett nálam sokkal jobb pontot ért el.
Az első kettő 10/10, a 3. rész 9,5/10-et.

Végszónak annyit írnék, hogy nem kívánok vitába keveredni, ez szigorúan saját vélemény!

undefined

(#23261) RedWing


RedWing
aktív tag

The Fourth Kind
Elég ütősre sikerült! Engem végig lekötött! Nem egy könnyen emészthető történet de nekem bejött! X-Akták fanoknak és UFO őrülteknek kötelező!
7/10

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#23262) Tibiajax válasza ludsimon (#23260) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

5,5/10-nél többet nem tudok adni.
tán' túléljük valahogy..

:)

(#23263) Integra válasza ludsimon (#23260) üzenetére


Integra
titán

egy vállrándítással letudtam:))
azért meg külön hátba veregetést érdemelsz, hogy összeszeded mások hasonló véleményét, hogy biztosítsd saját magad. de tényleg. biztos, hogy felébredtél?:DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23264) Tibiajax válasza Tibiajax (#23262) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

komolyra fordítva a szót, ettől függetlenül, én úgy látom, eddig a legmagasabb arányú egyetértésben tetszést nyert film, legalábbis..mióta én a topicba járok, nem emlékszem még egy ilyenre. gyakorlatilag elenyésző kivétellel mindenkinek bejött
talán, még a dark knight volt ilyen
ehh, az is nolan-film...
ez a stréber tényleg tud valamit..

mod. integra. biztos, hogy felébredtél? lol

[ Szerkesztve ]

(#23265) ludsimon válasza Integra (#23263) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem, még álmodom. :DDD

undefined

(#23266) Arnold2 válasza Integra (#23263) üzenetére


Arnold2
őstag

Ja, azon röhögtem én is :D

(#23261) RedWing
Mi is megnéztük, s bár szinte nem történik semmi a filmben, de minket még is oly mértékben a székbe szegezett, hogy csak na. Egy dolgot említenék meg, ami nem tetszett, mégpedig hogy kő keményen le akarja nyomni a torkodon, hogy ezek az események megtörténtek. Bár az elején szerintem még jól is jött, hogy megadja az alaphangulatot, de a végén meg már túlzás volt. Annak ellenére egyet mindenképp megért.

(#23267) legiaap


legiaap
nagyúr

Jerry Maguire - A nagy hátraarc
Nagyon jó film. 7,5/10-et adok neki.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23268) Archanon


Archanon
őstag

Csapatleépítés: Rég láttam ennyire elgondolkodtató filmet. Vajon az angolok tényleg ennyire hülyék, vagy csak a film kedvéért...? Emberek, ez nagyon rossz volt. Érdekes, amit poénnak szántak, azon nem röhögtem, de kb. minden mással úgy voltam, nem tudtam sírjak vagy nevessek... De mivel jól mulattatott, jóindulattal 4/10. :)) Ez is olyan gagyihorror kategória.

Létezik valami horror film, ami tényleg jó filmnek mondható? Mondjatok már egyet! :DDD Megnézném...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#23269) Integra válasza Archanon (#23268) üzenetére


Integra
titán

hullajó. :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23270) Tibiajax válasza Archanon (#23268) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

evil dead 1-2

(#23271) mickemoto


mickemoto
őstag

Az utolsó dobás

Ez valahogy kimaradt a Nicolas Cage filmek közül, de bizakodva kezdtem neki.
Meglehetősen egyszerű és kiszámítható történet, összecsapott befejezés .Összességében egy 5/10-es, szóval elég gyenge szerintem.Ha nincs más meglehet nézni.

Fargo

Nem egy mozgalmas film, sőt inkább nyugodt, hangulatos de egy percre sem unalmas.
Aki még nem látta nézze meg, most néztem kb harmadjára, de hogy nem utoljára az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#23272) koxx válasza Tibiajax (#23264) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

DK-ra 7-et adtam :) sztem ott jobban megoszlottak a vélemények

(#23273) Pitterix


Pitterix
őstag

Még egy kis Eredet.

És, akinek tetszett az első, ez is fog!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23274) Jadro


Jadro
veterán

Avatar 9/10

Végre eljutottam eddig a filmig is. Nem 3D, csak 720p, angolul. Nekem nagyon tetszett a sztori, magával ragadott az egész. Baromi jó a zene is a végén.

Gondolom 3D-ben még ütősebb...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#23275) No-kia


No-kia
őstag

Nagyfiúk: 8,7/10 imádtam, végig :C hm a lányok... :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#23276) legiaap


legiaap
nagyúr

Közös titkunk

Eléggé fura egy film. A szereplőosztás nagyon jó.Tetszik, ahogy a múlt dolgai szépen lassan előtörnek és belelátunk a főszereplő Michael lelkébe. A végét, amúgy kissé befejezetlennek érzem.
Hiányoltam a filmből egy kis izgalmat. Ebből a sztoriból többet ki lehetett volna hozni.
Hiányoltam, hogy nincs a filmnek csúcspontja.
Összességében egy 6,5/10-et érdemel.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23277) oxox válasza No-kia (#23275) üzenetére


oxox
addikt

hát a "lányok"...az az a háromból kettő valóban megérdemli a 8 körüli pontot...de a film....hát szerintem nagyon gyenge....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23278) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Yogi Bear 3D jó lesz:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#23279) No-kia válasza oxox (#23277) üzenetére


No-kia
őstag

ma egésznap melóztam anapon, meg páremberrel összevesztem :DDD szval nekem most ez kellett :D nem tehetek róla, tetszett nah ez van :B 3.al mi bajod? lyuk,lyuk , csak akeret más... ;] :)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#23280) oxox válasza No-kia (#23279) üzenetére


oxox
addikt

:R végül is ha a másik kettő is ottvan...üsse kavics, ő is kaphat... :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23281) legiaap válasza @rglaaf (#23278) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ez egy jó nagy fos lesz így az előzetes alapján... :(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23282) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

sziasztok! mondjatok már nekem légyszi pár frankó vigjátékot. olyanokat mint a pite sorozat vagy a kalandférgek ilyesmi... Köszi előre is :B

(#23283) BITBOYS válasza mickemoto (#23271) üzenetére


BITBOYS
addikt

Fargo nálam is nagy kedvenc. Ha még nem láttad volna akkor ajánlom Chopper (A kegyetlen) című alkotást. Szerintem nem lesz rá panasz ;)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#23284) Redcaster


Redcaster
őstag

Hali. Nem tudom, hogy ez mennyire tartozik a témához, de tudja valaki, hogy honnan lehet letölteni a Kick/Ass című filmet magyarul? Megpróbáltam letölteni már, de mindenhol csak angolul van meg :(((
Pls valaki segítsen :R

(#23285) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Zseniális.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#23286) tiv83us


tiv83us
veterán

The Crazies

Szokasos zombi-semat koveto film, egyszer nem rossz. 6.8/10

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23287) lorcsi válasza hoffman_ (#23285) üzenetére


lorcsi
veterán

jó , de mi ?

(#23288) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ma megnéztem az Inceptiont szinkronosan is. Eredeti nyelven sokkal jobb szerintem. Hozzá kell tennem, hogy a mai mozizás nagyon negatívra sikeredett... nem tudom megérteni, hogy miért kell a film közben annyit, és úgy zabálni hogy a másik a csámcsogáson kívül semmit sem hall.. meg a járkálás, telefonálás... ezeket sajnos most nem tudtam kizárni, bár a MOM Park-ban érdekes módon semmi ilyesmit nem tapasztaltam, mindenki ült kussban és tátotta a száját ahogyan kell. Ide biztos, hogy többet nem megyek mozizni (Szfvár, Alba Cinema), mert maga a vetítés is nagyon halk volt és többször megcsuklott a hang is... ennek ellenére a film továbbra is überalles, sok apró részletet észrevettem, ami elsőre kimaradt. Persze miután a közönség jól lakott, és tudtam figyelni..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23289) Fecogame


Fecogame
veterán

Halálsoron

10/10

Ez nem félős film, ez inkább megható :U De nagyon jó! Ajánlott :K

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#23290) oxox


oxox
addikt

Szupercsapat -hozta amire szamitottam...szorakoztato popcorn akcio/vigjatek 7/10

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23291) legiaap válasza Fecogame (#23289) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igen az egy zseniális film. Nekem is a kedvenceim közt van.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23292) mickemoto válasza BITBOYS (#23283) üzenetére


mickemoto
őstag

Láttam már, jó film.Legalábbis nekem tetszett. :K

Igaz hogy itt nem szokás filmet kérni, de nincs meg véletlenül valakinek a Días Azules-Azúrkék napok című spanyol film?Egyszer láttam a tévében(2-3 éve) és azóta próbálom megszerezni de se szinkronosan se feliratosan nem sikerült eddig.

(#23293) zolynet


zolynet
addikt

Dead Silence [2007] 4/10
Lehet h csak nem voltam olyan hangulatban, de ez most nagyon nem jött be. :(

Life is too short to stay stock!

(#23294) brownus


brownus
veterán

pár filmet leszedtem amit megakarok nézni a közel jövőben:
-Primer
-30.Days.Of.Night
-After life
-Shelter
-I.Come.with.the.Rain
-Nothing

hátha lesz egy hűvösebb és esős napom:) ha nem, akkor majd egyesével:)

[ Szerkesztve ]

(#23295) zolynet válasza brownus (#23294) üzenetére


zolynet
addikt

annyi fos film van h nem kell elkapkodni, gyorsan behúzni mind
v
kánikulában már nem is lehet otthon maradni film-maratonozni? :)

Én, a robot 10/10
HD-ban 40"-on újra megpörgettem, még mindig tetszett.

Life is too short to stay stock!

(#23296) Zoo123 válasza Redcaster (#23284) üzenetére


Zoo123
senior tag

1. Azért nem válaszol senki mert a hozzászólásod sérti az alapelveket (no warez!)
2. Mivel a Kick-ass személyes kedvenc jelenleg No.1 nálam, ezért válaszolok:
A filmet nem szinkronizálták, moziba is feliratosan ment! Ha lesz is magyar szinkron max csak a DVD kiadáson lesz, de szerintem a film úgy zseniális ahogy van, kár lenne egy közepes/gyenge szinkronnal elrontani:

pl: a moziban is Hit Girl= Kisdög, Big Daddy=Vérprofi, Red Mist=Vörös pára :U plusz egy csomó durva káromkodást is finomítottak benne...
szóval nem hiszem hogy a szinkron jó lesz, nézd inkább angolul, DTS hanggal, úgy igazán ütős. :K

Show's over, motherfuckers! :DDD

[ Szerkesztve ]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#23297) Tibiajax válasza brownus (#23294) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az After life-ra én is kiváncsi leszek..ma este sztem be is rakjuk a playerbe
bár.. Adrónak lehet sok lesz a téma....

(#23298) Redcaster válasza Zoo123 (#23296) üzenetére


Redcaster
őstag

Köszi a segítséget. :C

[ Szerkesztve ]

(#23299) madgie válasza oxox (#23290) üzenetére


madgie
titán

A poénokon én is jókat röhögtem, bevallom, rosszabbra számítottam (egy hetest megérdemel tőlem is). Amúgy ez a négyszázhetvenhatodik film, ahol megállapítom, hogy Liam Neeson hangja kurvajó :D (a végét ennek is szokás szerint elrontották, mostanában nem láttam egy épelméjű befejezést)

A Kick-Ass-t tegnap néztük meg, itt viszont fordított volt a helyzet, jobbat vártam. Nálam ez "csak" hetes.

(#23300) dudika10 válasza madgie (#23299) üzenetére


dudika10
veterán

Szupercsapat nálam is megérdemel egy hetest.

Lódító hódító

Hát az első 20 perc engem nagyon megfogott. Aztán elmúlt az újdonság varázsa és a film sem tudta fenntartani az érdeklődésem.
Egyszer nézhető, nem túl jó film. 4/10 de csak az első 20 perc miatt.

Az utolsó léghajlító

Maga a történet egész ötletes szerintem, szeretem a hasonlókat, de nem egy korszakalkotó film. Egyszer nézhető 5/10 nálam.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.