Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24601) brownus


brownus
veterán

willis:d

(#24602) brownus


brownus
veterán

ezt várom már kurvára!

(#24603) Ifju válasza koxx (#24600) üzenetére


Ifju
aktív tag

Pár napja már megnéztem, már bent van a tékában ;)
Hozza ám megint a szintet... Nálam 2.5 pont, mert van benn néhány szép bikinis test :K

[ Szerkesztve ]

(#24604) mephi666 válasza mephi666 (#24586) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, beiktattuk a következő 2 részt is...

kedd: die hard 2
nem is tudom, mit írjak... kicsit lassabban indul be, mint ez első rész, de megállja a helyét :K megvan benne minden, ami miatt szeretjük ezt a sorozatot... talán amiatt adok 7/10-et, mert tényleg hosszabb a felvezetés...

tegnap: die hard 3
egyik kedvencem a 4 rész közül, jó pörgős, nem lehet unatkozni alatta... :K kicsit érződik, hogy azért ez már "folytatás", de ez semmit nem ront a filmen... 7.5/10-et bőven megér...

ma jön a 4. rész, ez annyira nem tetszett pár éve, de kíváncsi vagyok, hogy nagyon elüt-e a többitől így folyamatában nézve... (kicsit soknak éreztem a túlzást benne: a kocsival helikoper-"lelövés" meg a levegőben "driftelő" vadászgép kicsit gagyi volt szerintem)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24605) BITBOYS válasza brownus (#24602) üzenetére


BITBOYS
addikt

miez?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24606) brownus válasza BITBOYS (#24605) üzenetére


brownus
veterán

az új HP film

(#24607) Integra válasza brownus (#24602) üzenetére


Integra
titán

én is:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24608) Tibiajax válasza littlelion21 (#24598) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudom, lehet, csak mert jön a tél, jön a szar idő, befordulás
nem akarom én sem

az este és ma délelőtt megvolt a maffiózók 2.szériájának két befejező része...rendeltem egy olaszkolbászos pizzát, leültem, átadtam magam Tonyéknak, és kikapcsolodtam. jól érzem velük magam, tényleg annyira ki tud kapcsolni, annyira megvan minden ebben a sorozatban, ami nekem kell, a játék, a poénok, a fényképezett képek, minden, amire vágyok, ha leülök a tévé elé. Medó megy a columbiára, pussynak meg jackienek vége, keserédes lett kicsit, de attól függetlenül, h nem nézek igazábol más sorozatokat, én leteszem a voksomat akkor is amellé, hogy ez a világ legjobbja.
de aztán, a franc tudja
na csinálom a harmadik széria szinkronjait

(#24609) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Predators
1080p

Végre volt időm megnézni. Nagyon érdekelt hogy mit sikerült kihoznia a témából Antal Nimródnak. Részemről jól vizsgázott. Kellemes másfél óra volt. Jobban tetszett mint az eredeti, mert több volt benne az akció. Adrien Brody meg szerintem elég jól hozta a szerepét.(furcsa volt a Hemingway idézet, meg hogy csak ő vett észre dolgokat mint hogy a csaj tudja hogy mik ezek, meg a csapdákat,stb.) Laurence Fishburne pedig szerintem gyenge volt...
A többiek meg hozták amit kellett nekik, arra az időre amíg éltek.
Remélem lesz folytatás és ismét hazánkfia fogja rendezni.(A zene a végén tényleg nem odaillő szerintem...)

8/10

Ha valaki olvasott esetleg Predator-os könyveket az mesélje már el hogy mi ez a 2 fajta Predator. Mert amit fogva tartottak az volt eddig minden filmben. A nagy benga meg valami új volt nekem. Esetleg utalás arra hogy mióta vadásznak a Földön? Vagy csak egyszerűen egy átfogó képet adhatna valaki a Predatorokról.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#24610) littlelion21 válasza Tibiajax (#24608) üzenetére


littlelion21
addikt

Nézzél Waczak-szállót vagy Monty Python-t, az helyre tesz. :)

Próbál be a The Shield-et is, nálam az a favorit.

[ Szerkesztve ]

(#24611) Tibiajax válasza littlelion21 (#24610) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

visszatérve, csak egy pillanat erejéig, a linkelt videodra
ha már, valoban értékes munkákat akarunk látni, akkor már ajánlom inkább ezt, válaszul a régi főcímre..
picit több meló fekszik mögötte...

(#24612) Pitterix válasza brownus (#24602) üzenetére


Pitterix
őstag

Én is, de a sport szeletes mozijegy az Üvegtigris 3-ra megy el.....
Bár nem vagyok oda érte, feleségem viszont nagyon.
Még egyszer sem láttam egyiket sem elejétől a végéig, csak hallottam..... :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24613) BITBOYS válasza gyuromoj (#24609) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én simán bealudtam rajta :)

mod: Meg mit keresett ott a Jupiter? :N

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24614) adalbert1 válasza littlelion21 (#24610) üzenetére


adalbert1
veterán

A The Shield szerintem is nagyon jó, az a hibája mint a Sopranosnak, hogy miután már ismerem a storyt nincs kedvem újranézni (mondjuk ami nem vígjáték azzal általában így vagyok).
Én ajánlanám még a Sons of Anarchyt és a Breaking Bad-et is hasonló műfajban, ill. nekem a Rescue Me is nagyon tetszett... A Dexternek is nagyon jó az első 2 évadja ill a 4, a harmadik leült kicsit. A The Wire-t is sokan dicsérik, azt még nem láttam, tervezem hogy megnézem.
Vígjátékok közül meg a Seinfeld absz. favorit nálam, mögötte pedig a Two and a half men, ill. a rajzfilm grafikájú cuccok, Simpsons és South Park.

(#24615) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Holnap adunk egy esélyt ennek a Transformers srác-féle Tőzsdecápáknak, trailer alapján nem lehet vészes. Sőt, most már kifejezetten érdekel. 11-es előadás kicsit necces lesz, csak nem alszom el.

[ Szerkesztve ]

(#24616) ben11 válasza littlelion21 (#24593) üzenetére


ben11
őstag

Ez szerintem ezerszer nagyobb:
Inception trailer

(#24617) lorcsi


lorcsi
veterán

még hogy az expendables szar film...most néztem bele a kaptár túlvilág-ba...
10 perc nem sok..főleg hogy vagy 4 percet áttekertem..de az első jelenet itt a nézhetetlen kategória :W
ez a 0 szint

(#24618) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ma este remekül szórakoztam

Paris Je T'aime
hd,dts
18 szösszenet a francia multietnikum fővárosból
nekem a pantomimes, a temetős és a vak srác és a lányos jött be a legjobban
8/10

(#24619) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Planet 51
1080p

Ez kellett nekem hajnalra. Nagyon jót szórakoztam a "filmen". A rengeteg filmes utalás nagyon bejött. Sokat nevettem rajta. Aki szereti a meséket és látott már pár sci-fit annak bátran ajánlom.

9/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#24620) mephi666 válasza mephi666 (#24604) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, die hard 4

hasonlóan jártam, mint első nézésnél: a film eleje tetszett, de amikor átment agyatlanságba, megint elment a kedvem tőle és ez sokat rontott az egészen... gondolok itt arra, amiket írtam: helikopter-"lelövés", vadászgép-driftelés... mellesleg itt balf@szkodott a profi pilóta és idióta módon ott szenvedett a szétrobbantott híd környékén/alatt és véletlenül "hopp egy galacsin", vagyis betondarab belehullott a hajtóműbe :W persze miután ez belepottyant a függőlegesbe állított hajtóműbe és szétrombolta, nem zuhant le a gép, hanem lebegett/pörgött willis-szel a hátán... :U mi tartotta akkor a levegőben? na, mindegy... a film utolsó 1/4-ében, ha nem lett volna annyi idiótaság, akkor kaphatna egy 7.5/10-et, de így csak jószándékú 6.5/10 (...ez is a látvány/pörgés miatt)

ui: majdnem elfelejtettem, a végjelenet, amikor willis átlőtte a saját vállát, az vitt megint mindent :( az az idióta miért tartotta saját maga felé a pisztolyt? ha willis vállán akarta b@sztatni a sebet mindenáron, akkor miért nem kulcsolta át mondjuk balkézzel (ugyanúgy elérte volna és kézzel buzerálhatta volna), jobb kézzel pedig a fejéhez tarthatta volna a stukkert...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24621) Devid_81


Devid_81
nagyúr

No egy kis filmajánló és erősen Spoilerezett hozzászólás!
Most az egyszer ne haragudjatok meg rám :)

Salt Ügynök - Nézd meg majd egy esős Vasárnap délután, de csak miután már az összes filmedet megnézted.
Pontozás: 10/3, ebből két pont az akcióknak jár, egy meg azért mert végül is filmnek film.

Resident Evil Afterlife - Miután túl tetted magad az előzőn, főleg Angelina Jolie méretes ajkán, és a 40Kg-os szuperhős után valami Zombira vágynál, akkor ajánlom figyelmedbe.
Nosza azért tekerj bele pár helyen, mert 5liter kávé sem tart ébren e film közben.
Pontozás 10/3 mese nincs, itt két pontot adunk a főszereplőre hiszen csinosnak csinos, szépnek...ízlések és pofonok...annyira nem szép, de nem rugdosnám ki magam mellől az ágyból.
Spolier - Valaki elárulná a nem gondolkodó zombik hogyan fúrnak szabályos lyukat a padlóba?Hogyan lesz egy nagy húskloffolónak látszó tárgy, egy valamitől nagyobbra nőtt zombi kezében?Miért kell egy szerencsétlen zombi kutyának teljesen kettényílni ezzel megmutatva, hogy Ő milyen félelmetes?
Hogyan lehet mindig naprakész a sminkje az összes csajnak a filmben?
Főszereplőre mindig jutott rúzs, volt erre ideje ilyen zord időkben?
Hol vannak a csúnya, kövér nők?Csak a szépek maradnak meg?Zombikat akarok máris, ennyit megér!!! :DDD

Mivel még mindig Vasárnap van, és nem láttál elég vért, vedd elő gyorsan a
Piranha (2010) filmedet.No kérlek ebben olyat látsz amit magad sem gondoltál volna.
Pontozás 10/1 Itt egyetlen pontot az egyik főszereplőre adnék, bár inkább csúszkálna tovább a Sliders-ben ;]
Spoiler - Valami földrengés következtében az egyik tó összenyílik a másikkal, hiszen az egyik tó a másik alatt van, van ilyen ne is kérdezd, ne is gondolkodj ezen! :)
Nosza hát a lejjebb levő, eddig teljesen elzárt tóban nem Piranhak fejlődtek ki?!
Mi más fejlődhetett volna ki az örök sötétben, nem?Logikus, ne kötözködjé'
Tényleg csak szép és nagyon csinos csajok vannak lenn a strandon amikor ezek a mérges-éhes halak előjönnek?Persze, hogy azok.
Most akkor zombit akarunk, vagy piranhát?Mindkettőre buknak a szép csajok.
Mindkettő lehetne?Olyankor mi van?Kék halál?

Oké lassan vége a Vasárnapnak, kell valami jó lefekvésre.
Daybreakers - Mi más jöhetne, ma még vámpírok nem is voltak felénk.
Iszonyat pörgős film, tekerj bele ahol csak tudsz, Vasárnap éjszaka van ennyi film után, már nem ihatsz kávét, nem fogsz majd aludni.
Tekerjél bele, mert bealszol.
Huhh ha vége akkor csak egy kérdésed van:
Spolier - Tudtad, hogy csak párszor meg kell ijeszteni a vámpírt egy kis napfénnyel és máris emberré változik?
De csak óvatosan és kis dózisban, különben baja eshet, és erre nem jó a TB ha elég a vámpír.
Ha ők tudták a többi filmben miért nem?Már rég megoldhatták volna a vámpír gondot...
Szegény Penge ha tudta volna.... :)

Ez az elmúlt két hét termése nálam, ennyire volt időm.

...

(#24622) mephi666 válasza Devid_81 (#24621) üzenetére


mephi666
nagyúr

akkor én is ajánlanék ehhez a listához :K

tegyük fel, annyira megviseli az embert ez a pár film vasárnap, hogy hétfőre szabadságot vesz ki, hogy meg tudja emészteni... ilyenkor ajánlott mondjuk pár deci tömény a fejbe és jónéhány liter sör... (ezt is ki kell azért pihenni...)

majd a kötelező film: bazi nagy pizza (fat pizza)

ez a film kellően beteg... és illuminált elmeállapotban nagyot üt :) az ausztrál filmtörténelem legnagyobb alkotása ;] ennyi baromságot egy filmbe összeömleszteni egyszerűen már fenomenális...

2 hete kb. szombat hajnali 1-kor jutottunk odáig, hogy már eléggé betöltöttünk és nekiálltunk megnézni... a hatás megvolt... pár résznél könnyesre röhögtük a szemünket...

pontot nem adnék rá, mert ez a "már annyira szar, hogy épp attól jó" kategória :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24623) Fecogame


Fecogame
veterán

Super Size Me

Jó film, és elgondolkodtat, megéri-e a mekiben enni nap, mint nap... ;)

10/8,5

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24624) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem elég, hogy semmit nem találok az új iMDB-n, most nézem, hogy még a címeket is lefordítja, ha van elérhető találat magyarul. Ez egyre jobb bazz..

(#24625) FIFPRO_10


FIFPRO_10
tag

Nem tudjátok a terminator sorozat részei mikor lesznek elérhetőek MO-n?A második részt is megvenném,elsőt is de égen földön nem találok...

"EA SPORTS - It's in the game!"

(#24626) Devid_81 válasza Jhonny06 (#24624) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az egy gusztustalan f*skupac lett ahogy van.
Nem tudom miért kell mindent elcseszni ha "felújítják" :W

...

(#24627) Ifju válasza Jhonny06 (#24624) üzenetére


Ifju
aktív tag

A lefordításon annyit lehet segíteni, hogy bejelentkezve átállítható, de a dizájnt sajnos nem lehet visszarakni (hiányolom én is).

[ Szerkesztve ]

(#24628) Ifju válasza Ifju (#24627) üzenetére


Ifju
aktív tag

Hoppá! Megtaláltam. Mégiscsak vissza lehet állítani az oldalt a régire! De bejelentkezés szükséges. Végre! :C

(#24629) Pitterix


Pitterix
őstag

30 Days of Night: Dark Days

A nyomába sem ér a másiknak!

4\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24630) Fecogame


Fecogame
veterán

Rémálom az elm utcában 1.

Nem rossz film, egyszer nézhető. Számomra semmi félelemes nem volt benne, teljesen kitalálható volt a történet.

10/7

----

Ez melyik film?

Egy írónő elmegy egy szigetre kikapcsolódni, ott megismerkedik egy férfival, akiről kiderül a film végén, hogy csak odaképzelte őt. Volt benne egy világtótorony is.

A másik:

Elmebeteg gyógyintézetbe kerül egy férfi, akiről a film végén kiderül, hogy ő is egy beteg.

:R

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24631) Jhonny06 válasza Fecogame (#24630) üzenetére


Jhonny06
veterán

Viharsziget?

(#24632) Fecogame válasza Jhonny06 (#24631) üzenetére


Fecogame
veterán

Kösz, ez stimmel. És a másik mi lehet?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24633) Ifju válasza Fecogame (#24632) üzenetére


Ifju
aktív tag

szerintem a Félhomály.

(#24634) Fecogame válasza Ifju (#24633) üzenetére


Fecogame
veterán

Stimmel, kösz! :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24635) legiaap


legiaap
nagyúr

Az energia
Eléggé unalmas egy film. A bemutató alapján nagyon szimpatikus volt, de az egész film alatt gyakorlatilag semmi sem történt. A sztori egy nagy nulla, az izgalmas jelenetek egy nagy nulla.
Vártam egész film alatt, hogy felpörögjenek az események, de hiába.
Az egész film egy nagy nulla.
0/10

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24636) Pitterix


Pitterix
őstag

Johnny Depp a suliban!!!! :Y

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24637) RexpecT


RexpecT
addikt

Valaki nem tudja,hogy mi a címe annak a zsarus filmnek amiben elhangzik a lider-cola(sorry már rég láttam :))?

(#24639) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Wall Street: Money Never Sleeps (2010)

Érdekes és hiánypótló téma. Amúgy semmi extra, de emiatt kellően érdekesnek találtam. Hulla vagyok, nem fogok oldalakat írni róla, nézzétek meg. 8/10.

[ Szerkesztve ]

(#24640) legiaap


legiaap
nagyúr

A vámpírok kora

Nem rossz egy film, csak kicsit túl vérengzős.
Már kinőttem az ilyen fajta filmekből.
Egy 6,5/10-et adok rá.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24641) DelArco


DelArco
aktív tag

Solomon Kane
Valahol olvastam róla hogy rossz de végül mégiscsak megnéztem. Szerencsére megnéztem. Nagyon bejött a film ez nálam 10/7,5-es.
Szerintem érdemes megnézni.

Youth hides the key to salvation

(#24642) Pitterix


Pitterix
őstag

Black Death

Kicsit többet vártam, mint amit kaptam.
Azt hittem, jó kis középkori lovagos haddelhadd lesz, aztán sötét valamit kaptam.
Csinálhatnának már végre valami jó lovagkori háborúzós filmet...

6\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24643) DelArco


DelArco
aktív tag

Resident Evil: Afterlife
Komolyan egyre kevésbé értem ezt a sorozatot. Nekem ugyan már az első rész sem tetszett de azóta egyre szarabb. Szóval gyenge kezdés után erős visszaesés.
A 3. részből csak annyira emlékszem hogy valami sivatagos helyen játszódott talán ez meg mintha arra épített volna részben.
No mind1 majd az 5 részben mindent tisztáznak.
10/4 mert néha lövöldöztek.

Youth hides the key to salvation

(#24644) bagyulajuve válasza Pitterix (#24642) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én is másra számítottam, de nem volt rossz

a Nándorfehérvári csatát kellene megfilmesíteni, mondjuk Antal Nimródnak és természetesen hollywood-i pénzen :C

Resistencia eterna

(#24645) Pitterix válasza bagyulajuve (#24644) üzenetére


Pitterix
őstag

:C :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24646) ben11


ben11
őstag

Resident Evil: Afterlife

Hát ez a film kritikán aluli..
Csak azért adok rá 2/10-őt mert végül ha 3. kísérletre is, de befejeztem (nem tudom miért,tán mazochista vagyok)..
Ha ez egy Mátrix/Resident Evil 1 paródiának jött volna ki, akkor eskü adtam volna rá 3/10-et is..De nem az..
Az effektek csapnivalóak, csak úgy mint a színészi játék..
Az akciójeleneteket csak röhögni lehetett..

Nem ajánlom senkinek!

(#24647) mephi666


mephi666
nagyúr

tükrök 2

spoiler:
klisés, sablonos, elcsépelt, itt-ott már értelmetlenül túlzásba vitt brutalitással tarkított zs-kategóriás horror :( lényegében megfogták a tükrök1 forgatókönyvét és a hetedik érzék-ét, majd összegyúrták és ez lett belőle... 3/10 és a 3 pontból 2 a tusoló jóféle pucér nő miatt, 1 pont pedig azért, mert john connor jól játszotta a lecsúszott, idegbeteg (ex-)drogos/alkoholista szerepet :K csak akkor ajánlom, ha nagyon nincs már mit nézni... könnyen felejthető

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24648) sasa134


sasa134
addikt

Machete

ha nem lenne ennyire izzadtságszagú az, ahogyan a filmből kultuszterméket akartak faragni (alá Ponyvaregény, Kill Bill stb), sokkal jobban sikerült volna. Így sajna egy középszerű, bugyután véres és kissé unalmas mozi, öncélúan jó nőkkel, említésre sem méltó zenékkel és nulla poénnal. Nálam ez 4/10.

Avanti Roma

(#24649) diablo1984 válasza mephi666 (#24647) üzenetére


diablo1984
veterán

ez is ilyen 2.bör esete film, én is most néztem meg, de ilyen alapon még 100-at is csinálhatnának történetben nem jut közelebb az ember semmihez, egy másfél órás értelmetlen brutalitás, de másfél óra múlva is ott tart az ember mint az elején, a történet szempontjából!

mostanában amit megnéztem, az a kabináz 2, ugyanez érvényes rá, 2.bőr esete, szinte az első rész árnyékába sem léphet, igaz az sem volt alapmű....

(#24650) Arnold2 válasza Pitterix (#24502) üzenetére


Arnold2
őstag

Megnéztük. Ugye poénból csinálták direkt rossznak, s pont ezért rossz is lett. Van benne pár jó poén azért. Ajánlom megnézésre azoknak akik szeretik az ilyesmit. AMi érdekes volt, hogy majdnem minden jelenetben más-más volt a Sharktopus mérete, hol akkora mint egy ház, hol valamivel nagyobb mint egy ember.
Amúgy alkohollal fogyasztható.

(#24530) littlelion21: Ezek szerint :) Rutger Hauer utolsó monológja meg felejthetetlen.

(#24600) koxx: Demonoidon fenn van, nekünk is onnan lett meg.

(#24648) sasa134: Ja persze, mert így állnak hozzá a film készítés előtt, hogy "Hmm, tegyünk bele pár jó nőt, pár szar poént, óó és ha már it tartunk, legyen kultuszfilm. És ó remélem, hogy nem lesz olyan ember aki komolykodóan majd jól megmondja hogy ez a film nem egy kultusz film, mert nem értette meg a szándékom."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.