Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23651) No-kia


No-kia
őstag

Sulihuligánok: 7,2/10

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#23652) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Paranormal Activity

Tetszett, jó kis parázós film :K
Alapból nem igazán szeretem a kézi kamerás filmeket, de ehhez a stílushoz ez nagyon ütős. Mondjuk a csajt én jó párszor nyakon csaptam volna a sok rinya miatt és barátjának a nagyképűségét sem igazán értettem //hogy ő majd megoldja a dolgot stb... (lol).
Picit zavart még az is, hogy a miértekre semmi választ nem kapunk, pedig szerintem egy megfelelő háttérsztorival és némi rejtéllyel megtámogatva még parásabb lehetett volna.
De így sem rossz.

9/10

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#23653) Tibiajax válasza Dr. Romano (#23652) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem is tetszett anno
viszont sztem a miértekre a válaszok itt érdekes jöttek volna ki, hiszen ugye.. 'megtörtént' eset-ről látunk képsorokat...
:)
szóval, itt nincs válasz sem, kérdés sem, egyszerüen csak a rögzített felvételek, aztán csumi

[ Szerkesztve ]

(#23654) Dr. Romano válasza Tibiajax (#23653) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na azt nem is tudtam, hogy "megtörtént" eseten alapszik :) Ennek mindjárt utána is fogok nézni, érdekel a dolog.
Azonban most látom hogy lesz második része idén. Az első rész után tuti meglesem, csak el ne rontsák valami baromsággal :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#23655) Pitterix


Pitterix
őstag

The Sorcerer's Apprentice

Többet vártam...
De a Dragon Ball Evolúció megirigyelhetné az "lövős effekteket". :K

6\10

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23656) MmDorian


MmDorian
őstag

Öngyilkos szüzek. 6,5/10

alapvetően érdekes sztori. a hangulat nagyon tetszett, visszaadta, a kor hangulatát.
viszont kicsit a megvalósítással lehettt volna többet foglalkozni:

Spoiler

a 2 lány halála "meg volt alapozva", de a másik 3 miért lett öngyi ?... :DDD

Kirsten Dunst itt még jól nézett ki :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23657) lorcsi válasza koxx (#23647) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem nagyon tetszett a néger faszi beszólásai :D
és amikor a taxi megjött..egy kis házi meló gyorsan :DD
a henteléseken meg jókat nevettem ;]

a végét viszont elég jól megcsavarták

(#23658) Arnold2


Arnold2
őstag

Emberek, ma olyat láttam amit még most sem hiszek el.
Párszor már említettem, hogy egy barátommal szoktunk "B movie night"-ot tartani, ahol nem épp a művészi mondanivalójukról híres filmeket nézünk meg. Abszolút nem magas a léc, sőt kb. nincs is, de a ma esti utolsó "film" még így is helyből döntötte le..

Frat Party
Nincs az a negatív szám amivel pontozni tudnám. Szó szerint sokkban vagyok. Nem tudom feldolgozni, hogy van ilyen fos. Itt járkálok a szobámban és lassan a kataton kóma határait súrolom. Azt hittem, hogy a Testrabló Idegenek-et nem lehet überelni...

Pitter: még neked sem ajánlom. Óvakodjatok ettől a filmtől. ÓVAKODJATOK!!!

(#23659) Pitterix válasza Arnold2 (#23658) üzenetére


Pitterix
őstag

Bemutató alapján a cickókkal nincs baj, de tanácsodat megfogadva nem nézem meg! :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23660) Typhoon47 válasza Arnold2 (#23658) üzenetére


Typhoon47
őstag

: DDD meg kell néznem, ezek után. :K

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#23661) Tibiajax válasza Arnold2 (#23658) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

I enjoyed Frat Party and felt is was similar in scope, to more of a Woody Allen type romantic comedy, then your normal every day, style teen movie coming out on DVD right now.
:D

(#23662) zolynet válasza Cola111 (#21595) üzenetére


zolynet
addikt

Tegnap én is behúztam a Mocskos Zsaru c. fimet. Egyetértek veled, ugyanakkor elhúzták a filmet, nagyon hosszúra sikerült. Eva Mendes állati jól néz ki, konkrétan 24/7-ben. :D

Life is too short to stay stock!

(#23663) Olcsi válasza Arnold2 (#23658) üzenetére


Olcsi
senior tag

Tetszik ez a b movie night dolog.:)Talan ebbe a kategóriába tartozik a Balek suli c. film... Könnyed amerikai szösszenet, némi humorral, viszonylag kiszámítható történettel, bar a végén volt benne egy kisebb csavar. Összességében egyszer nézhető volt. Ja...a tanár ugy néz ki,mint Orbán Viktor. Csak semmi politika!:)

(#23664) koxx


koxx
MODERÁTOR

(#23665) brownus válasza Arnold2 (#23658) üzenetére


brownus
veterán

:-) kellett ez neked....
én mostanában régi 50-70es évekbeli japán szamurájos filmeket nézek. egész jók!

(#23666) tween


tween
őstag

Ong bak3 harmat gyenge az előző részekhez képest...

[ Szerkesztve ]

(#23667) tween


tween
őstag

tud esetleg valaki feliratot a The expendableshez?

(#23668) Integra válasza koxx (#23664) üzenetére


Integra
titán

korrekt ez a Nimród srác

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23669) Arnold2 válasza tween (#23666) üzenetére


Arnold2
őstag

Tulajdon képen az Ong Bak 3-at is megnéztük tegnap este. S rájöttünk, hogy hogyan is működik.
Nos ugye van az első rész, ami mondjuk úgy, hogy a jelenben játszódik. A 2 és a 3 még olyasmi strukturálisan mint a mátrix 2-3. Egy történetet képeznek. Még anno a 2-nek a végén néztünk is hogy WTF? milyen befejezés az ilyen. Én akkor nem tudtam, hogy lesz egy 3. rész is ami úgymond a történet vége.
Amúgy nekünk tetszett. Mint írtam a 2 és a 3 részt együtt kell nézni. A történetben itt ott vannak nagyobb ugrások ami ilyeneket eredményez: " Az meg hogy a f.szba került oda? Előbb még a faluban simogatta, most meg már követ vés?! " De a bunyók azok változatlanul nagyon jól megkoreografáltak, Ez a Tony Jaa gyerek nagyon tud. Egy csomószor így felszólaltam, hogy: "Hogy a fenébe tud ez ilyeneket?!?"

Amúgy én ajánlom. Nem kell többet várni tőle mint egy látványos bunyós film s akkor még a végén egész jól szórakozol.

(#23670) tween válasza Arnold2 (#23669) üzenetére


tween
őstag

szerintem meg messze nem olyan látványosak a bunyós jelenetek,mint a második részben...

(#23671) Arnold2 válasza tween (#23670) üzenetére


Arnold2
őstag

Lehet, rég láttam a második részt. S a harmadikban nekem az nem tetszett, hogy az elején indítunk egy bunyóval utána sokáig semmi majd kis bunyó, semmi, majd nagy bunyó. Egyenletesen kellett volna elosztani szerintem.

Azért neked is meg hagynod, hogy a vége fele az elefántokon ugrálós verekedős rész nagyon ott volt. :)

(#23672) SpongyaBob válasza Dr. Romano (#23652) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Egyetértek, a napokban láttam. Semmi belezés vagy karóba húzás, mégis félős film :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#23673) Tibiajax válasza Arnold2 (#23669) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mi a franc ez az Ong Bak??..
miért nem tudok semmit erről?.. valami manga szar? vagy japán valami?

(#23674) Pitterix


Pitterix
őstag

Salt

"Szólt" ügynök azért olyan nagyot nem szólt, de ha lesz második része, megnézem....
Ez a Jolie igen gebe néni lett.

6,5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23675) Bibby válasza Tibiajax (#23673) üzenetére


Bibby
addikt

Pótold. :K

Ελευθερια η θανατος

(#23676) koxx válasza Tibiajax (#23673) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Dehogyis :) eredeti nyelven szedd le HD-ben aztán hajrá, az 1. részt többször láttam (egyébként Thaiföldi film)
Tony Jaa-ra keress rá tecsőn

Ma este végre volt időm megnézni a Green Zone-t, kicsit többet vártam a filmtől ill kicsit mást. 6,5/10

[ Szerkesztve ]

(#23677) MmDorian válasza Pitterix (#23674) üzenetére


MmDorian
őstag

Salt. hmmm 6,9

Akárki akármit mond, elég fordulatos, csöppet sem untató a sztori, Dzsoli kiasszony azonban...hát...ő is öregszik, a mozgása is olyan, mintha egy jó 50 éves jóasszonyt látnánk szaladgálni, kifejezetten idegesített.

[ Szerkesztve ]

(#23678) Integra válasza MmDorian (#23677) üzenetére


Integra
titán

pedig csak 35
de valóban árnyéka lara croftos önmagának jelenleg.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23679) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Nemtudjátok melyik lehet az az akciófilm, amelyikben a bűnözők, nagyvárosban görkorival símaszkban menekülnek? Talán rablók. 2000-2002es film lehet. Hirtelen ennyi ugrik be. :D

(#23680) Eagle16 válasza DroneZ^ (#23679) üzenetére


Eagle16
addikt

Taxi 3?

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#23681) DroneZ^ válasza Eagle16 (#23680) üzenetére


DroneZ^
őstag

abban nem síléccel tolják? :B

(#23682) Eagle16 válasza DroneZ^ (#23681) üzenetére


Eagle16
addikt

Az elején úgy emlékszem hogy nem :U

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#23683) Mercutio_ válasza Pitterix (#23674) üzenetére


Mercutio_
félisten

szvsz kattant azért ilyen gebe.

A Wanted-ben (ami amennyire visszaemlékszem 7/10) még egész jó volt a mozgása:)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#23684) Typhoon47


Typhoon47
őstag

Salt 6/10
Lehetett volna jobb is, de valóban A. J.-val bajok vannak.. bár gondolom kvára nem érdekli hogy kit mit mondd neki, vagy lehet senkisem mert neki szólni, hogy kéne valamit fel kéne pakolni :DDD

"Education is important but big biceps are importanter"

(#23685) littlelion21 válasza DroneZ^ (#23679) üzenetére


littlelion21
addikt

Nem a 'Sporttolvajok' c. ipari hulladékra gondolsz?

(#23686) Pitterix válasza Mercutio_ (#23683) üzenetére


Pitterix
őstag

Az igaz!
Nem igazán tesz neki jót Pittike.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23687) DroneZ^ válasza littlelion21 (#23685) üzenetére


DroneZ^
őstag

de lehetséges. nagyon xar?:D

(#23688) littlelion21 válasza DroneZ^ (#23687) üzenetére


littlelion21
addikt

Egyszer meg lehet nézni (részegen vagy kómában), de annyi értelmes film van, szvsz kár rá az időt/sávszélt pazarolni.

(#23689) koxx válasza Tibiajax (#23673) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ong Baknál sztem kicsivel jobb film a Tom Yum Goong a fsz. srác ugyanaz.

(#23690) Pitterix


Pitterix
őstag

Prince of Persia: The Sands of Time

Látványosra sikeredett, tetszetős, élvezhető film.

7\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23691) Arnold2 válasza koxx (#23689) üzenetére


Arnold2
őstag

A Protector belekerült a Guiness könyvbe.
A leghosszabb vágás nélküli verekedős jelenet azt hiszem. Nagyon karaly. Van egy nagy pagoda szerű épület, Tony Jaa meg szépen megy körbe, fölfele és mindenkit szétver.
Tud valamit a srác ):

(#23692) koxx válasza Arnold2 (#23691) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jaja, az nagyon jól sikerült jelenet, ügyesek voltak.
Egyik kedvenc jelenet amikor a lámpabúrát lerúgja :)

(#23693) eastsider válasza Pitterix (#23690) üzenetére


eastsider
nagyúr

nem tudjátok mikor jön HD-ben?

(#23694) adalbert1 válasza Integra (#23678) üzenetére


adalbert1
veterán

Durva hogy még csak 35, nekem valahogy idősebbként élt a fejemben (főleg ha visszaemlékszek hogy 10-12 évesen még a Cinemában is olvastam róla, már akkor öregebbnek tünt mint 20 :)) ).

Pár filmet ismét megnéztünk... Csak tudnám hogy barátnőm miért szereti a horror/thriller filmeket, ha néha alig meri nézni őket? :D

Tremors: Ez mai szemmel már csak vígjátéknak megy el. Furcsa hogy ennyire gagyi a szörnyek megvalósítása, mikor 11 évvel ezelőtt már az Alien jobbat tudott.

The Box: Egyszer nézhető, semmi extra...

Land of the Dead: Egyszer nézhető zombis film, szerintem George A. Romero se segít rajta.

The Midnight Meat Train : Vinnie Jonesra illik a szerepe (eleve nagyon állat, és szerencsére mindig valami testhezállót játszik :DDD ), van pár brutál jelenet, és parásabb is mint az előző három film együtt...

(#23695) Integra válasza adalbert1 (#23694) üzenetére


Integra
titán

korán érett nő és elég sok mindenen átment. és az az életmód amit folytatott, most kezdi lassan megbosszúlni magát, kijön rajta, hogy a teste kezd elfáradni. meg hát a fene tudja, hogy egyáltalán kiegyensúlyozott e most vagy sem. rendbe tudja amúgy kapni magát ha akarja, csak kérdés, hogy tudja e. a smink sok mindent eltakar, de a tükör előtt úgyis kiderül az igazság.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23696) Pitterix válasza eastsider (#23693) üzenetére


Pitterix
őstag

Elvileg 2010.09.15.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23697) littlelion21


littlelion21
addikt

The Fall [2006]: gyönyörű de üres film. Részleteiben zseniális, de Tarsem nem tudja összefogni a jeleneteket, egy 100+ perces filmmel láthatóan meggyűlik a baja. A forgatókönyv - finoman szólva - nem a film erőssége. A főszereplő kislányt pedig szívesen odacsapkodtam volna valami kemény és dudoros tárgyhoz, annyira idegesített.

60%

(#23698) tween


tween
őstag

Meglestem ismét a Cloverfieldet dts-ben,mert régen láttam ...valami eszméletlen,azt sem vettem észre hogy bejöttek a szobámba :DDD még most is 9/10

(#23699) Tibiajax válasza littlelion21 (#23697) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

littlelion, én megmondom neked őszintén -eddig nem vallottam be bár, nem volt rá szükség-, amiket írtál mostanság, rengetegszer értettem veled egyet
olyannyira, hogy tényleg már kapizsgált bennem az, h nna... ezzel a littlelion-nal egész egy húron pendülünk, úgy néz ki.. :U tudod, így csak a fejemben futott át

most azonban muszáj ellentmondanom.

:D
nem igazán tudom, úgy egyébként a mai napig, hogy ez a film mi akar lenni. nem egy monumentális kalandfilm, nem egy családi nagyestés mozifilm, nem egy akciófilm, se nem egy történelmi alkotás
de valami más, mégis
olyan képek vannak benne, amelyek egy varázslatos világot idéz fel, igazábol minden különösebb cgi nélkül. sőt, meg merem kockáztatni -és ennek tényleg nem is néztem még utánna-, hogy nincs is benne cgi
és ez a kurva nagy dolog itt. Olyan fényképezéssel rak eléd olyan álomképekeket, h ilyen alkotás eddig még nem volt, egyedülálló. Története pedig igenis van. De mivel, mint írtam, ez nem egy szokásos látványosra és izgalmasra (és így a sok közül úgyis majd csak egy lesz-sztoriként emlékezünk utánna rá) összerakott múvi, hanem szinte már egy műalkotás.
Van története, abszolut követhető, de nem ezzel kell foglalkozni itt. :)
Ez egy letisztult varázsvilág, valahonnan Keletről, valahonnan egy nagyszerü fantáziával megáldott elméből
És meg is tudta valósítani, én ezt köszönöm neki, engem iszonyatosan kikapcsolt, amikor megnézhettem.
ps. nyilván nagyfelbontásban érdemes az egésznek nekivágni...
vagy mozi, persze

[ Szerkesztve ]

(#23700) Pitterix


Pitterix
őstag

A Serbian Film

Eléggé beteg film.
Tényleg csak 18+!!!

7\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.