Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78601) bullseye válasza eszement24 (#78590) üzenetére


bullseye
addikt

Hol látni a megoszlást?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#78602) genndy válasza Pangelus (#78598) üzenetére


genndy
addikt

Moderátorok törölni fogják az összeset a francba, de az is idő.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#78603) Csapoati válasza bullseye (#78601) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Enhanced Steam pluginnel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78604) oriic válasza tomsolo (#78595) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már törlik őket.

"Reason: Game Available for Free"

Live-Die-Respawn

(#78605) BigBlue69 válasza Sirpi (#78564) üzenetére


BigBlue69
őstag

Valaki Tudna nekem egyet szerezni? Gepem Tropa.. Telo meg nem akarja az igazsagot.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#78606) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Akicóban a Deus Exek Steamen.

(#78607) tupacamaru válasza BigBlue69 (#78605) üzenetére


tupacamaru
veterán

Kell még?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#78608) Niczo válasza tupacamaru (#78607) üzenetére


Niczo
senior tag

szerintem már kapott vagy százat, köztük tőlem is ;]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#78609) djculture válasza warcat (#78551) üzenetére


djculture
félisten

Ugyanazt mégegyszer kiadták szerintem kár megvenni.. Grid mániás vagyok de nekem se kéne már ez max valami max 5 dolláros sor áron.. Az a baj az f1 2014 is ugyanez lesz, ugyanaz nulla ujdonsággal..

[ Szerkesztve ]

(#78610) warcat


warcat
veterán

Ez inkább Steames hír,de nem akarok most oda külön hozzászólást gyártani:
Érkezőben a [Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut]
Eredetileg Shadowrun külön kampány dlc/kiegje volt remek tartalommal de most kiadják standalone-ként kibővítve.És hogy miért említem?Aki megvette a dlc-t korábban,az ingyen bérmentve megkapja,igen dicséretes hozzáállás,jó szívvel vásárolom majd a további játékaikat.

Más: nézegettétek-e a GamersGate preorder cuccokat? igazából ami nem rossz ajánlat,az a Civ: Beyond Earth és a Borderlands Pre-Sequel. 29.99 font darabjuk,azonban az őszre kapott egyszer használatos kuponnal 23.99-re csökken a darabonkénti ár.azonban több mint 7 fontot jóváírnak még ebből blue coins formájában,tahát valahol 17 font környékén áll meg a vételár játékonként,ami nem rossz!
Két dolog tart vissza: Civet már berendeltem GMG-n kalózpontokért ;] így azt vissza kellene mondani,a másik meg az,hogy az utóbb fél évben csak az elárazott Splinter Cell Blacklistet vettem tőlük,mire költsem el a blue coinst? :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#78611) szami777 válasza warcat (#78610) üzenetére


szami777
addikt

Blue coinst én eddig csak DLC-kre költöttem.
Pénzt alapból lehet nem költenék rájuk, de jó hogy megvannak pluszba a játék mellé.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78612) Crytek válasza warcat (#78610) üzenetére


Crytek
veterán

Az új Tomb Raider Osirisre löttem el az összes bcmet,de még serialt se kaptam legalább ott virithatna steamen :)

Next PC Upgrade: 2022

(#78613) maross válasza warcat (#78610) üzenetére


maross
veterán

naggyon jol hangzik, de a 400 forintos font nagyon odavagja, kellemetlen

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78614) djculture


djculture
félisten

Dehogy hogy ujra kiadják ezt megint persze most nextgen grafikával :

[ Szerkesztve ]

(#78615) ayo válasza djculture (#78614) üzenetére


ayo
addikt

remélem ezt is mindenki megveszi mint a többi redux, hd nemtudom milyen verziókat. még jó hogy ennek volt egy free hd texture packja. gondolom ebbe eleve van már :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#78616) djculture válasza ayo (#78615) üzenetére


djculture
félisten

Azt irják hogy a thief motorjára irták át az egészet mantle meg a többi. Lehet ez ha igaz nagyobb fejlődés lesz mint a redux feltéve hogy nem kókányolnak bele a játékmenetbe mint ott.
Persze mondjuk akkor is elég pénzlehúzás újra kiadni 30 euroért. Steam-en még nincs fennt és októberbe megjelenik ez is érdekes :)

[ Szerkesztve ]

(#78617) ayo válasza djculture (#78616) üzenetére


ayo
addikt

teljesen fölösleges szerintem 3 évente kiadni egy felújított verziót ezekből, de hát gondolom olcsóbb, mint egy új játékot csinálni a nextgen konzolokra :D

meg hát amíg megvesznek a userek minden szart, addig miért ne nyomnák ezt...

http://jateknaplo.blog.hu

(#78618) djculture válasza ayo (#78617) üzenetére


djculture
félisten

Az a baj hogy ez a divat most, mindenből hd verzió nulla ujdonsággal, reduxok definitive verziók és egyebek.Jövőre annyi ilyen játék lesz mint a franckarika. Új konzolokra megcsinálják akkor már pc-re is ..

[ Szerkesztve ]

(#78619) ollie


ollie
MODERÁTOR

Van új Humble Flash Bundle:

Really Big Sky
Syder Arcade

BTA:
Danmaku Unlimited 2
Aqua Kitty: Milk Mine Defender

7+ USD:
Crimzon Clover: World Ignition

***

(#78620) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Postal 2 Complete 2,09€ a Steam-en.
Kár, hogy a magyar szinkron csak kalózkodva érhető el, ha anno lemaradtál róla. Gondolom, esélytelen, hogy egyszer a Steam-re is felkerül...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78621) Dilikutya válasza ayo (#78615) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mivel tud többet a játék a HD pack után? Nem is tudtam, hogy van ilyen. Ráadásul egy napon adták ki a játékkal, ami egyébként sem csúnya.
Vicces, hogy a 2012-es játék+összes DLC ugyanannyiba kerül, mint külön csak a DLC csomag.

Én mondjuk akár meg is vehetném ezt az új kiadást, nekem abból a 1,5€-s terítésből van meg, nagyot nem bukok rajta, ha esetleg később 4,99€-ért rászánnám magam. :)

Nem is rossz játék, bár a tavasszal meló+suli kombó miatt félbemaradt, kb. 8 órám van benne a Steam szerint, és sehol sem tartok. Ugyanitt a 2010-es Medal of Honor vagy az Airborne 6-6,5 óra alatt a végére ért. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78622) section9 válasza Dilikutya (#78621) üzenetére


section9
őstag

HD packon nekem szaggatott mint az állat, de most, hogy megvan a Season Pass, megint kijátszom ha új videókártyám lesz. Eddig 16 órát öltem bele, szerintem nagyon jó játék, de átírni új enginere és újra kiadni szerintem eléggé overkill.

(#78623) ayo válasza section9 (#78622) üzenetére


ayo
addikt

szerintem minden rendben van, ha valakinek kellett a meg a grafika, ott volt rá hd pack, szóval szerintem csak a nextgen miatt volt az egész, hogy legyen még 1 játék arra is... másnak szerintem fölösleges, max majd nagyon olcsón, ha nem toltad és nincs meg.

http://jateknaplo.blog.hu

(#78624) #41133696 válasza djculture (#78614) üzenetére


#41133696
törölt tag

Most ez a trendi... és sikeresen is tudják megoldani, mert az ember veszik...

(#78625) vidaila


vidaila
aktív tag

Rise of Nations Extended Edition szerintem megéri, még ha őt is elérte a HD korszak.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#78626) #41133696 válasza vidaila (#78625) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igazából azoknak éri meg a dolog, akiknek az első verzió kimaradt. Így egy árából megkapják ugyanazt amit évekkel ezelőtt is megkaptak volna, de jobb grafikával ezúttal :D

(#78627) Crytek


Crytek
veterán

Kár hogy csak a "friss" game-ek kapnak ilyen felújításokat.

Gothic 1-2 mai grafikás 1-1-be remake-ért ölnék kb... :C

Next PC Upgrade: 2022

(#78628) tomsolo válasza Crytek (#78627) üzenetére


tomsolo
őstag

Én egy felújított Incubationt szeretnék.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78629) vidaila


vidaila
aktív tag

Én meg egy felújított Sim City 4 Deluxe-nak

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#78630) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Én meg egy felújított kertes házat, HD textúrákkal.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78631) vidaila válasza Agyzuzo (#78630) üzenetére


vidaila
aktív tag

(#78632) Agyzuzo válasza vidaila (#78631) üzenetére


Agyzuzo
addikt

És hol van hozzá a 4k UHD texture pack 2015 DLC? A deluxe redux complete definitive editon-be integrálva remélem be tudom majd húzni. :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78633) regener válasza Agyzuzo (#78632) üzenetére


regener
veterán

1$-ért bundleban xD

(#78634) ayo


ayo
addikt

10 nap múlva 3 éves lesz a kis blogocskám :) A készülődő meglepetések mellett természetesen megint lesz sorsolás! Akinek van bármi fölösben nyugodtan adakozhat ismét! :) :DD

http://jateknaplo.blog.hu

(#78635) djculture válasza #41133696 (#78624) üzenetére


djculture
félisten

következő konzolgennél (ami a hírek szerint nagyon hamar eljöhet)meg jön ugyanaz 4k-s előtaggal..

[ Szerkesztve ]

(#78636) #41133696 válasza djculture (#78635) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezt hallottam már én is, hogy feleződik a konzol generációk ideje (sajnos), tehát a mostani konzolok 4 max 5 évig bírják. Mondjuk ha azt nézem, hogy már a debütáláskor van olyan játék amit grafikailag a konzolok miatt kellett PC-n lebutítani, akkor nem csoda (WD). Viszont akkor már lehetne 8k is, mert már van ilyen tévé is.

(#78637) dejaris válasza Crytek (#78627) üzenetére


dejaris
addikt

En is orulnek neki, de mivel nem az eredeti csapatnal vannak a jogok igy nincs sok esely. De azert le is kapom steamrol meg egy korre :)

(#78638) djculture válasza #41133696 (#78636) üzenetére


djculture
félisten

Már az amd-nél volt valami összejövetel részvényeseknek meg vezetőknek és ott azt mondták hogy a két konzolgen közötti időben kifog jönni egy frissitett verzió. Mert most a fejlődés annyira felgyorsult hogy 3 év és használhatatlan lesz ez hardver

[ Szerkesztve ]

(#78639) section9 válasza #41133696 (#78636) üzenetére


section9
őstag

Az előző generáció élettartama anomália volt. Általában a konzolok életciklusa 5 év szokott lenni. :)

(#78640) tipuka válasza vidaila (#78631) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi ennek még hasznát veszem. :D :R

(#78641) #41133696 válasza djculture (#78638) üzenetére


#41133696
törölt tag

SAMSUNG felső kategóriás tévéknél van olyan Evolution Kit, viszont itt nem hiszem, hogy ez kivitelezhető lenne... szóval akkor a régebbi verziót lehet olcsón eladni, és újat venni majd ?:)

(#78642) djculture válasza #41133696 (#78641) üzenetére


djculture
félisten

Gondolom lehet újat venni ja...

(#78643) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

De legalább most a visszafelé kompatibilitás nem lehet gond... Én nem is értem az MS miért lépett le az x86 vonalról... Remélem mostmár nem térnek le.😁

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78644) Dilikutya válasza FollowTheORI (#78643) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez csak akkor igaz, ha a következő generáció is x86 lesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78645) szami777


szami777
addikt

Humble Store
Assassin's Creed IV: Black Flag 9.99 €

Van még 1-2 jó akció, érdemes átfutni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78646) Twilight.666


Twilight.666
csendes tag

Bejeweled 3
Origin - On the house

(#78647) Niczo


Niczo
senior tag

Mount & Blade: With Fire & Sword €0,79

BirkaZoli: inkább többször mint egyszer se ;)

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#78648) ViharVadász


ViharVadász
őstag

A Mount & Blade: With Fire & Sword 0,79 euró 11 óráig a Humble Store-ban!:) (Szerk.: lassú voltam. :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#78649) tomsolo


tomsolo
őstag

Ha már a Humbli Store:

konkrétan mi értelme van/lesz ennek a játéknak 20 dodóért?

Már sok E/A játékot láttam de ez durván adja a semmit.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78650) tupacamaru válasza Twilight.666 (#78646) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#78651) eami válasza tomsolo (#78649) üzenetére


eami
addikt

erre játékra lehet rá kell segíteni :DDD

(#78652) i2k válasza eami (#78651) üzenetére


i2k
senior tag

Könyörgöm, ugye viccelsz...?!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78653) ayo válasza i2k (#78652) üzenetére


ayo
addikt

szerinted azzal a szmájlival komolykodik?:)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#78654) bullseye


bullseye
addikt

Bejeweled on the house!
Ha valakinek még nem lenne meg, érdemes behúzni!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#78655) regener válasza bullseye (#78654) üzenetére


regener
veterán

Nemrossz, de ez inkább telefonra / tabletra való szerintem...

Egy Dragon Age: Origins-nek jobban örültem volna, még sose próbáltam e "franchise"-t. (nem, virágboltival sem)

[ Szerkesztve ]

(#78656) #79621120


#79621120
törölt tag

https://www.origin.com/en-ie/store/deals

(#78657) gszp


gszp
csendes tag

Srácok, aki Tescóban vásárolt Spintirest, meg tudná mondani nekem, hogy milyen nyelvek vannak benne?

(#78658) Crytek


Crytek
veterán

Total War Rome II Emperor Edition kapható. Ha valaki lát 3-4-5 TF2 kulcsért jelezze majd :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#78659) gszp válasza gszp (#78657) üzenetére


gszp
csendes tag

Az lemaradt, hogy orosszal cserélném, gondolom ez egy szimpla ROW kulcs.

(#78660) bobalazs válasza bullseye (#78654) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Jóféle, barinőm kedvenc játéka, semmi más játékra nem bírom rávenni. Ismertek hasonló, jó játékot?

[ Szerkesztve ]

(#78661) zone válasza bobalazs (#78660) üzenetére


zone
őstag

Egy rakás ilyen játék van, "match three" a kategória neve, erre keress rá.
Pl. a Chuzzle Deluxe, ezzel régen én is sokat játszottam :)

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#78662) djculture válasza Crytek (#78658) üzenetére


djculture
félisten

legalább nem teljes áron indul: [link]

(#78663) maddionmax válasza djculture (#78662) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Hogy oda ne rohanjak, adtak egy plusz DLC-t és átnevezték? Ez komoly?
Ez rosszabb, mint amikor utána írják, hogy HD és újra kiadják.

[ Szerkesztve ]

(#78664) bullseye


bullseye
addikt

Puzzle Quest 1 és 2 pl. The mintha a Puzzle Pirates is hasonló lenne.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#78665) djculture válasza maddionmax (#78663) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom engem hidegen hagy ez a total war izé számomra mind egyforma meg unalmas, a shogun2 van meg egyedül az még elviselhető is volt meg nem is volt brutális gépigénye mint ennek a rome 2-nek. Meg a Lómai kor az ami tényleg nem egy érdekfeszítő kor számomra. Következő milesz, tudni már?

[ Szerkesztve ]

(#78666) Crytek válasza maddionmax (#78663) üzenetére


Crytek
veterán

Elvileg "optimalizálták" az engine-t is. Google ba ha rákeresel kiadja mi az "újdonság"

Next PC Upgrade: 2022

(#78667) Csapoati válasza maddionmax (#78663) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A korábbi tulajoknak ingyenes, ezt ne feledjük el azért.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78668) gszp


gszp
csendes tag

Pontosítanám a kérdést: ha valaki PlayOn-os magyar kiadású Spintirest vett akárhol, milyen választható nyelvek vannak?

(#78669) wwenigma válasza gszp (#78668) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Nyelv: Angol
Kategória: Magyar felirat

Szvsz a multi19 verzió. :B [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78670) Frod


Frod
addikt

Hello!
Payday 2-öt keresnék lehetőleg minél olcsóbban! Köszi!
(Ha TF2 kulcs, azse gond, csak kérnék linkbe megbízható eladót is
vagy a G2A-s ~13 € tételt mennyire rizikós megvenni?)

Do you see the white shadow?

(#78671) gszp válasza wwenigma (#78669) üzenetére


gszp
csendes tag

Köszi, közben hazardíroztunk egy megbízható traderrel (akiről kiderült, hogy nem is orosz :DDD ), és volt benne angol nyelv, úgyhogy az üzlet megköttetett.

(#78672) GoZoL válasza Frod (#78670) üzenetére


GoZoL
senior tag

Itt most elég jó árban van a Spintires. Én is elgondolkodtam rajta.

(#78673) #41133696 válasza szami777 (#78645) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szép játék, meg még jó is annak aki a műfajt kedveli. Haver mondta, hogy vegyem meg mert megéri... megnéztem belőle az oldalon lévő Youtube videót, és sokadszorra is az jött le sajnos, hogy nekem ezek az XIX. század előtti FPS-ek elöltöltős pisztolyos játékok nem a stílusom. Egyszerűen szenvednék velük. Szóval nekem kimaradt. Ha 200-évvel később játszódna egyből megvettem volna :)

(#78674) arty válasza djculture (#78638) üzenetére


arty
veterán

jesszus ez mekkora butaság - mármint a fejlesztett konzol :)

a fejlődés meg épp nem felgyorsult, hanem brutálisan lelassult... nem megy a csíkszélcsökkentés, piti ugrások vannak az éves(!) gpu genváltások alatt.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78675) arty válasza FollowTheORI (#78643) üzenetére


arty
veterán

a gond az akarattal szokott lenni (hogy legyen-e visszafelé kompatibilitás) ... lásd xbox: x86 -> x360: power és mégis működött. működhetne most is, csak nem mögötte érdek :) inkább eladják ujra vagy szolgáltatást adnak el hozzá (sony oldalon: streameld a ps3 játékot ps4re...)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78676) gszp válasza GoZoL (#78672) üzenetére


gszp
csendes tag

Bemész bármelyik tescóba, ott ugyanennyi. Pont ezért meg sem fordult a fejemben, hogy itthon próbáljam eladni. Inkább minimál ráfizetéssel szereztem egy piacképesebb játékot, ami még jobban is érdekel.

(#78677) djculture válasza arty (#78674) üzenetére


djculture
félisten

Pedig maga az AMD igy szeretné, hogy sikerül e erre rábeszélni a Microsoftot és a Sony-t az más kérdés.. Szerintem igen mert a benne alkalmazott hardverek szabadalmainak nagy része az AMD kezében van.... Mondjuk az se mindegy hogy folyamatosan arról híres az új széria hogy 30fps-re kell butítani egy csomó játékot hogy fusson rajtuk, persze emiatt mi pc-vel rendelkezők is szívunk.

[ Szerkesztve ]

(#78678) szami777 válasza #41133696 (#78673) üzenetére


szami777
addikt

Nehogy az elöltöltős pisztoly tartson vissza a játéktól. :)
Feltűnően jól oldották meg a kezelését, nem nagyon kell vele bajlódni hidd el.
Az meg a másik, hogy nem köteleznek rá, hogy használd.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78679) BomiBoogie válasza #41133696 (#78673) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azt hittem, akkor játszanál vele, ha 200 évvel ezelőtt adták volna ki. :DDD

Akkor jobban tudnál azonosulni vele. :D

(#78680) warcat


warcat
veterán

Sunyi amcsik már megint jól járnak,Dellnél elárazás van, 59.99$ az AC Unity CE Ps4-re
Ez van benne. [link]

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#78681) i2k


i2k
senior tag

Hátha érdekel valakit: a következők lettek elérhetők a STEAM-en:
első: "Blitzkrieg Anthology"
második: "Blitzkrieg 2 Anthology"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78682) djculture válasza i2k (#78681) üzenetére


djculture
félisten

Ja én is megörültem neki de nem működnek csak xp-n

[ Szerkesztve ]

(#78683) Assimilator válasza djculture (#78682) üzenetére


Assimilator
őstag

Ezt honnan tudod?
Steamen mindig kiírják ha ilyesmi van.

(#78684) djculture válasza Assimilator (#78683) üzenetére


djculture
félisten

Onnan hogy megvettem és a fórumában is panaszkodnak rá.

i played it on win7 and it crashed sometimes ,no big thing .just start again and continue.maybe u check data?i finished all campaignd and had 2-3 crashes at every campaign.wish u the best .this is the best game in his genre.maybe sudden strike comes near .

és másik száz panasz. Nekem is ezt csinálja. Meg három másik steam-es isminek is.

[ Szerkesztve ]

(#78685) Agyzuzo válasza djculture (#78682) üzenetére


Agyzuzo
addikt

De, megy: az említett fórum

Nem kell rémhíreket terjeszteni, amúgy _mindenre_ van workaround, kár ezen parázni.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78686) djculture válasza Agyzuzo (#78685) üzenetére


djculture
félisten

Ez nettó hülyeség mert a feltelepitéssel nállam nincs baj (kompatibilitással megy a telepitő máshogy nem) meg haveroknál sincs utána kampányból dobál ki bezáródik egy errorral. Egyébként irtam a supportnak kiváncsi leszek mit válaszolnak. Van gépemen 32 bites vista 64 bites win7 meg 64 bites win8 bármit állitok kompatibilitás vagy bármi egy idő után errort dob.

[ Szerkesztve ]

(#78687) Assimilator válasza Agyzuzo (#78685) üzenetére


Assimilator
őstag

Ez jó linkelés volt. :DDD Máskor olvasd el mit linkelsz be.
A témára érkezett összes hozzászólás azt tartalmazza, hogy nem megy. :D

(#78688) djculture válasza Assimilator (#78687) üzenetére


djculture
félisten

Valami értelme csak volt ennek a linknek is mert valami olyanról regélnek hogy 1 magon megy, még ezt nem próbáltam hogy egy folyamat managerrel egy magra kényszeriteni. Még jó hogy a szemetes fiókomra vettem meg mert szemétnek tökéletes ebben a formában. GoG-os meg röhögve megy azt olvasom igy hülyeség volt itt megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#78689) Agyzuzo válasza Assimilator (#78687) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Olvasd végig az összes hsz-t baszod...

djculture: a virtuális gép power még mindig ott van mint last resort. :D Tudom, sovány vigasz, de én ezért tartok egy virtuális XP-t ha valami nagyon nem akarja az igazságot. :)

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78690) section9


section9
őstag

Mondjuk felmerül a kérdés, hogy mi lesz ezekkel az XP only játékokkal, ha már nem lesz XP-re Steam kliens. :(

(#78691) Assimilator válasza Agyzuzo (#78689) üzenetére


Assimilator
őstag

Több link volt nyitva, összemostam egy másikkal. Elnézést érte.
Ettől függetlenül fele-fele mondja ezt és azt.

Mindenesetre köszönöm a paraszt megnyilvánulást. :U

(#78692) BomiBoogie válasza section9 (#78690) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez egy ofisöl dolog?

(#78693) djculture válasza section9 (#78690) üzenetére


djculture
félisten

Szép sorok lesznek... 2éve még win98-on is ment amugy a kliens most már nem megy..

(#78694) i2k


i2k
senior tag

Gamersgate - Hitman-vásár van

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78695) i2k


i2k
senior tag

http://www.greenmangaming.com - Új Weekly Bunle van/

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78696) Agyzuzo válasza Assimilator (#78691) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Kösz a kárörvendő pofánröhögést, a megnyilvánulásom egálban volt vele.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78697) csaba951 válasza djculture (#78686) üzenetére


csaba951
veterán

Próbáld meg ezeket is:

1) Kompatibilitásnál:
* A képi témák letiltása
* Asztal-összeállítás letiltása

2) Vezérlőpult -> Rendszer -> Speciális fül -> Teljesítmény -> Adatvégrehajtás megakadályozása -> Ide vedd fel a játékokat kivételként.

Ha ezekkel se megy, akkor marad a virtuális gép, korabeli szoftverekkel. :(

(#78698) djculture válasza csaba951 (#78697) üzenetére


djculture
félisten

Köszönöm megfogom próbálni :R

(#78699) Agyzuzo válasza csaba951 (#78697) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A klasszikus kör, sok esetben segít. :)

Amúgy ami még gond szokott lenni, az a Vezérlőpult - Hang résznél - be kell állítani a 44kHz-et és 16 bit keverést, pl. a "szabálytalan műveletet hajtott végre" típusú hibáknál az is szokott segíteni. Van amikor a Win7 feltolja 24 bitre és 48/96 kHz-re ezt nálam és bizony nem minden játék (főleg a régebbiek közül) tolerálja.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78700) i2k


i2k
senior tag

Felkerült még a STEAM-re:
* Ford Racing
* Ford Racing Off-Road
* Ford Racing 3
Mindegyiket bírtam a maga idejében.

Plusz:
The Journey Down: Chapter Two

//Hú de nem szeretem, hogy direkt más linkelési módszert használ ez a motor.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78701) JoolsNOS válasza i2k (#78700) üzenetére


JoolsNOS
veterán

A első anno volt valami műzli "mellékleteként" :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#78702) Crytek válasza i2k (#78700) üzenetére


Crytek
veterán

Na hamarosan akkor lesznek frankó Ford-os bundlek! :R

Next PC Upgrade: 2022

(#78703) TESCO-Zsömle válasza JoolsNOS (#78701) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem a harmadik van meg onnan... :D

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#78704) Assimilator válasza Agyzuzo (#78696) üzenetére


Assimilator
őstag

Kemény vagy haver, nem tudtam, hogy kárörvendő smiley is van az oldalon.
Imádom az ilyen túlkombináló embereket.

Poén volt, nevettem rajta, ennyi. Mint később kiderült, magamon kellett volna nevetnem.
Nem értem, hol itt a kárörvendés?

Max ezt tudnám olyan smileynak elképzelni: ;]

[ Szerkesztve ]

(#78705) Agyzuzo válasza Assimilator (#78704) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ezért vagyok én kutyás, sose bírtam a macskákat. ;]

Najó, ne offoljunk. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78706) djculture


djculture
félisten

Ugynézki steam pajtástól a többiek is átveszik a régiókódozást.. Orosz titanfall kulcsok bukkantak fel amik csak Russian, Czech, and Polish. oroszágokból aktiválható. Örülünk Vincent?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#78707) i2k


i2k
senior tag

http://www.greenmangaming.com - Plug-in Digital deals
* Ethan: Meteor Hunter - 2.24 font
* Finding Teddy - 1.49 font
* Fly'n - 1.99 font
* Kill The Bad Guy - 6.49 font
* Mechanic Escape - 1.34 font
* Type Rider - 2.99 font
* WRC 4 - 13.96 font

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78708) i2k


i2k
senior tag

http://store.steampowered.com - French Indie Sale van

Minő meglepetés: azok a címek itt is szerepelnek, amik a korábbi linkemen...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78709) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Megjöttek az új Humble Store akciók, a 11 órás akcióban most a Metro 2033 (nem a Redux változat!) csak 2 euró.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#78710) maddionmax válasza ViharVadász (#78709) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Deus Ex HR DC ára sosem változik?
0,75ért vittem volna...

(#78711) reelc válasza ViharVadász (#78709) üzenetére


reelc
veterán

A Metal Deadről vélemény? Azon kívül, hogy (még) nem Steames? Ezt látom én is.
Az is villámakcióban van.

(#78712) regener válasza ViharVadász (#78709) üzenetére


regener
veterán

2 euró? Én asszem az első 3 jelentkezőnek privátban adok 1-1 Metro 2033 kulcsot.

(#78713) Csapoati válasza i2k (#78708) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sőt, a Gamefly-on is. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78714) reelc


reelc
veterán

Quake Live a Steamen, kb. 2 óra múlva már játszható.

(#78715) Crytek válasza reelc (#78714) üzenetére


Crytek
veterán

Playfire 0.1 font miatt 1 percet megér nekem elindítani! :R

Next PC Upgrade: 2022

(#78716) reelc válasza Crytek (#78715) üzenetére


reelc
veterán

Ennyire biztosan nem rossz a játék, hogy csak 1 percet menjen.
Azzal játszom amivel akarok, nekem ne egy weboldal mondja meg, mikor-mit telepítsek, mivel játsszak. :)

(#78717) Crytek: a multit én sem preferálom, csak gondoltam hátha érdekel valakit. Aki játszani akar.
Én annó a Quake 3, UT szériákkal sokat játszottam, de csak botok ellen.

[ Szerkesztve ]

(#78717) Crytek válasza reelc (#78716) üzenetére


Crytek
veterán

Nyilván nem is más nevében írtam nekem ennyit ér.Multit amúgy se preferálom.

Next PC Upgrade: 2022

(#78718) regener válasza regener (#78712) üzenetére


regener
veterán

Elkeltek.

(#78719) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Magicka: Wizard Wars Alienware Robe Key Giveaway (Wizard Wars base + Alienware robe -ot aktival) [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78720) arty válasza djculture (#78677) üzenetére


arty
veterán

1.) az amd nem platform holder, ő tuti nem mondja meg, h mi kerül egy ráncfelvarrt konzolba - eddig még nem nagyon volt olyan generáció, ahol a kulcs-elemek változtak volna. kizárnám, hogy ez módosuljon pont most, hiszen ettől konzol a konzol.
2.) 30fps az nem butítás, az az alap már sok sok éve - így komolyabb látványt tudnak prezentálni és te pécésként ezzel jól jársz, hiszen így komolyabb asseteket készítenek el a játékhoz - ha 60fps-re lőnék a látványt (bárcsak így volna...), sokkal gengébb minőségben készülne el pl egy modell és te pécén jóeséllyel ezt kapnád szintén (egyébként, ha tényleg 5850ed van, nemnagyon értem, mit is szeretnél - h minden szaggasson és kelljen 100+ ezrekért uj vga-t venni? ;) )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78721) arty válasza i2k (#78700) üzenetére


arty
veterán

kár, hogy PONT a legjobb rész (második) nem került fel :( elképesztő idiótizmus, gondolom valami jogi oka lehet :( (a harmadik és az offroad nagyon silány címek voltak szerintem!)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78722) szami777


szami777
addikt

Eurotruck simulator 2 paint dlc-k 0.09 €-ért
[link]
[link]
[link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78723) djculture válasza arty (#78721) üzenetére


djculture
félisten

Gamersgate-n fennt van a második is igaz drm free-s nem steam:) Most nincs rá mondjuk akció nem éri meg megvenni:)

[ Szerkesztve ]

(#78724) csaba951


csaba951
veterán

Pinnacle Game Profiler
-75% coupon code: STEAMCODE327D
Szeptember 22-ig érvényes. Ezzel csak 4,99 USD. Egyszer kell megvenni, az új verziókat ingyen megkapod. Akár több gépen is használhatod. Nagyon-nagyon részletesen testre szabható program különböző gamepadokhoz, akár xinput<->directinput irányban is! Vagy akkor is hasznos, ha a játéknak nincs gamepad támogatása, viszont billentyűzet kombinációkat (+egér :D) elfogad.

Nekem Grand Theft Auto: San Andreas-hoz kellett. Ezzel már rendesen kezeli az X360 gamepadomat! :)

(#78725) arty válasza djculture (#78723) üzenetére


arty
veterán

köszi - sajnos én steamfanboy vagyok és csak a kényszer tud eltántorítani (upaly/origin/gog - egyelőre) ;)
már így is nehéz átlátni, hogy mi is van meg és hol :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78726) i2k válasza arty (#78721) üzenetére


i2k
senior tag

Egyetértünk abban, hogy a 2. volt a legjobb.
Én mondjuk elvoltam az összessel.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78727) i2k


i2k
senior tag

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut
A korábbi "Dragonfall" tulajdonosok INGYEN kapták meg a mai nappal.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78728) BomiBoogie válasza i2k (#78727) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hurrá!
Én még csak a Dead Man's Switchnél tartok, de vártam már ezt. :K

(#78729) maross válasza BomiBoogie (#78728) üzenetére


maross
veterán

en meg mar elkezdtem, es van benne vagy harom oram, most nem tudom hogy ujrakezdjem e.. elvileg 15+ oras az egesz

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78730) BomiBoogie válasza maross (#78729) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez viszont most standalone (?) lesz, ha jól tudom, míg a "régi" Dragonfall ugye integrálva volt DLC-ként.

(#78731) section9


section9
őstag

Remélem a decker küldetéseket minimalizálták benne, mert azokkal szívtam mint a torkos borz. :(

(#78732) maross válasza BomiBoogie (#78730) üzenetére


maross
veterán

Igen, mar feltettem, standalone, es nem kompatibilis a ket save.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78733) BomiBoogie válasza maross (#78732) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor tiszta szerencse, hogy nem kezdtem el. :D

Az a baj, hogy minden ilyen játék elég hosszú, az idő meg kevés.

Amire azt írják a kritikák, hogy túl rövid (pl. Gone Home), nekem pont az a megfelelő, mert más esetben két játék között már elfelejtem, mi volt a hosszas sztori részleteiben, úgy meg már nem az igazi...

(#78734) maross válasza BomiBoogie (#78733) üzenetére


maross
veterán

Igen, en is egyre inkabb a par oras jatekok fele huzok, "szerencsere" a jatekgyartok is elfelejtenek mar 50alap+20season euroert contentet adni :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78735) BomiBoogie válasza maross (#78734) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Tiszta szerencse. :D

Én mindig úgy járok, hogy 2-3 napig játszom valamivel, leköt stb., de ha pár napig meg gép közelébe sem jutok, kb. már elfelejtem, úgyhogy jobb lenne, ha be lehetne fejezni ennyi idő alatt. :)

Persze, azért támogatjuk ám a tartalmas játékokat. :K

(#78736) eami válasza maross (#78734) üzenetére


eami
addikt

ha (számomra) jó játékról van szó, akkor nekem az optimális játékidő olyan 8 - 15 óra között van. Ilyen volt tavaly például a Tomb Raider vagy a Bioshock Infinity (ami így rögtön beugrik, de volt még jó pár másik is). Ennyi játékidő mellett kényelmesen ki lehet tolni 1-2 hét alatt anélkül hogy egyhangúvá válna. A pár órás játékokkal sincs semmi baj, egészen addig amig az a pár óra tartalmas és szórakoztató. Ilyen esetben nem sajnálok érte €15-20 sem (pl tavalyról Outlast, Contrast). Aztán persze vannak olyanok is amikbe simán belraktam 30+ órákat pl Darksider játékok. Darksider 2ből még hátra van 2 DLC, amivel szerint valamivel 40 óra felett lesz az összjátékidő, ami ebben a műfajban még pont kellemesen hosszú.

(#78737) djculture válasza arty (#78725) üzenetére


djculture
félisten

Pedig most jön az újabb rendszer, a WB saját rendszere

(#78738) Assimilator válasza djculture (#78737) üzenetére


Assimilator
őstag

Az még egyelőre nem csak tervben, ötletként létezik?

Mintha egyébként szükségünk lenne rá.

(#78739) tomsolo


tomsolo
őstag

Engem nem zavar ha egy játék sokáig tart - lényeg hogy fenn tudja tartani az érdeklődést.

KoAR-ba beleraktam vagy 120 órát és még nem maxoltam ki - nem tudom mikor lesz kedvem folytatni, de így utólag sajnálnám ha csak 10 órás lett volna. A legtöbbet meg a TDU2-be pörgettem ki - majd 2 és fél évig játszottam vele - igaz az utolsó másfél év már inkább modderkedés/hekkelés volt.

Persze játéktól is függ, jelenleg a Golf Club-ban pörgetem a legtöbbet az időmet, ami minden hibája ellenére egy remek casual játék, csak egy course-ba simán bele lehet ölni 1-2 órát, folyamatosan javítgatva az eredményedet.

Ma behúztam az Endless Legend-et abból is kinéz jó pár tucat óra, főleg ha ki jön a végleges.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78740) szami777 válasza Assimilator (#78738) üzenetére


szami777
addikt

Elvileg a hamarosan megjelenő Shadow of Mordornál már láthatunk belőle valamit.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78741) BomiBoogie válasza tomsolo (#78739) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Engem sem, csak, ha mondjuk 1 hetet kihagysz, már nem élsz annyira a sztoriban stb., és nehezebb vissza"találni", hogy beleéld magad, azért rosszabb, ha hosszabb. :)

(#78742) Assimilator válasza szami777 (#78740) üzenetére


Assimilator
őstag

Na de király.
Lassan a Windowson és a klienseken kívül mást nem fogunk tudni elindítani, nemhogy játékot.
Out of memory. :DDD

(#78743) djculture


djculture
félisten

Ac-ből nem lesz hiány .. Assassin's Creed: Rogue is később megjelenik pc-re

(#78744) tomsolo válasza BomiBoogie (#78741) üzenetére


tomsolo
őstag

Ja de ha lepereg három óra és összeráncolod a homlokod, hogy ez volt 10 - 12 000 forint, az rosszabb :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78745) i2k


i2k
senior tag

Gamersgate: 2K Week - Civilization
Gamersgate: Tomb Raider Weekend
Gamersgate: Deus Ex Daily
Gamersgate: Pirates Weekend

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78746) djculture válasza Assimilator (#78738) üzenetére


djculture
félisten

Nem csak terv már elindult: [link] Első játék ami csak itt jelenik meg valami legónyavaja rész lesz azt olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#78747) Agyzuzo válasza djculture (#78746) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ide a Batman játékok miatt regisztráltam anno, de semmi nincs itt, egy tök üres oldal az egész, mit akarnak ebből kihozni? :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78748) alratar válasza djculture (#78743) üzenetére


alratar
addikt

Még egy cím amin spórolhatok. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#78749) djculture válasza Agyzuzo (#78747) üzenetére


djculture
félisten

Saját rendszert állilag, többit csak ők tudhatják hogy milesz belőle. Remélhetőleg nem egy olyan folyamat lesz a vége mint az EA esetén..

(#78750) Assimilator válasza djculture (#78746) üzenetére


Assimilator
őstag

Csodás.

Kérdem én, nem olcsóbb/egyszerűbb egy "titkos" stratégia megállapodást kötni a Steammel:
pl.: "továbbra is rajtatok keresztül értékesítünk, amennyiben a sarcot leviszitek 25-30% környékére."

Szerintem sokkal egyszerűbb és olcsóbb lenne, mint egy teljesen újra rendszer megírása, marketingje, integrálása.

Másrészt pedig se a Uplay, se az Origin, se a többi nem nyújt többet mint a Steam.
A Uplay acsi rendszere meg elég megosztó, nézet kérdése.
1 - király, mert teljesítményekért ráadás tartalmat ad
2 - hülyeség, mert kockulás nélkül nem kapsz teljes játékot

(#78751) genndy válasza Assimilator (#78750) üzenetére


genndy
addikt

Steam sarca pont 30%...

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#78752) ollie válasza genndy (#78751) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majdnem biztos vagyok benne hogy a nagy kiadók esetében ennél is kevesebb.

***

(#78753) alratar válasza Assimilator (#78750) üzenetére


alratar
addikt

Egyszerűbb lenne, de függenének a steam-től, és gondolom ezt nem akarják.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#78754) #79621120


#79621120
törölt tag

(#78755) warcat válasza ollie (#78752) üzenetére


warcat
veterán

Nehezen tartható álláspont lenne az eltérő szerződés amint kiderülne.Bár a részletek titkosak,szerintem ugyanannyit kérnek mindenkitől.EA amikor kivonult szerintem pont hasonló kiváltságokat akart kizsarolni.

EA: It's in the crate!

(#78756) BomiBoogie válasza #79621120 (#78754) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Eh. Még anno én is gondolkodtam , hogy beszállok, de jól tettem, hogy végül nem tettem...

Egyedül a Door Kickers-t vettem meg korán, csoda, hogy elkészült, és köv. hónapban ki is jön, tényleg szépen és folyamatosan dolgoztak vele, egy román csapat egyébként.

(#78757) Agyzuzo válasza #79621120 (#78754) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Remélem követi még pár és befejeződik ez a sötét early access korszak.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78758) BomiBoogie válasza Agyzuzo (#78757) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Miért, kezdő fejlesztők mindig lesznek...

(#78759) ayo válasza BomiBoogie (#78756) üzenetére


ayo
addikt

door kickers nagyon szépen ment minden szakaszon. a cikkem írása és a mostani állapothoz képest folyamatosan fejlődött, nekem is az egyik kedvencem. így kéne mindenkinek csinálni és nem csak ígérgetni vagy húzni halasztani, ahogy pl a prison architect is csinálja

http://jateknaplo.blog.hu

(#78760) Agyzuzo válasza BomiBoogie (#78758) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Az a bajom vele, hogy sok benne az exploit lehetőség. Előre beszedett pénz = úgy érzi a fejlesztő hogy ő már ledolgozta, ellustul, elfogy a motiváció, stb... Nekem nagyon nem tetszik az egész, más üzleti stratégiával kéne felépíteni, pl. ALAP hogy legyen refund legalább részben, ha bebukik a projekt. De mondjuk nálam a fő ok még mindig az, hogy nem akarok egy pre-beta játékra időt pazarolni, mikor sok esetben a végső változatra se jut az embernek ideje.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78761) ollie válasza warcat (#78755) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az égvilágon semmi gond nem lenne ezzel, sőt az lenne a meglepő, ha nem kevesebbet fizetnének a nagy kiadók. Az EA nem azért vonult ki, mert kevesebbet akart fizetni, hanem azért, mert a Valve azt akarta, hogy még többet fizessen (konkrétan a játékbeli vásárlások után is akartak jutalékot szedni, ami meg is valósult).

***

(#78762) TBT


TBT
addikt

Need for Speed Rivals Complete Edition - 2014. október 21.

Alapjáték + az összes DLC

Pont nemrég vettem meg a játékot. Ha pár napja böfögnek valamit, hogy lesz ilyen kiadás, akkor vártam volna a vásárlással és megvettem volna ezt. Kedves EA, a kufaanyád megint.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78763) regener válasza TBT (#78762) üzenetére


regener
veterán

Bezzeg árat nem írnak ._.

(#78764) #79621120 válasza Agyzuzo (#78757) üzenetére


#79621120
törölt tag

És mi a véleményed a RimWorld-ről ?

Alpha 6 update

(#78765) BoneDragon válasza regener (#78763) üzenetére


BoneDragon
veterán

Gondolom teljes áron, ha már idén nem lesz új nfs, valahogy pótolni kell...

[ Szerkesztve ]

(#78766) cskamacska


cskamacska
addikt

Jájájáj, miről maradtam majdnem le! :Y

Digital Combat Simulator: World modulok vannak olcsóért(20-50-70% engedmény) Steamen még... másfél óráig. Én vétkem, én vétkem, én igen nagy vétkem. :B

Steames kulcs jó a DCS Steam nélküli változatához is!
Maga a játék egy komolyabb repszim folyamatos fejlesztgetéssel, bővítgetéssel, és egész szép jövővel. Hamarosan jön az EDGE motor beiktatása a DCS World 2.0-vel ami DX9 render motor DX11-re lecserélését hozza, és sok más fejlesztést.
Alapból ingyen két repülhető gép van(Su-25T, TF-51 Mustang), ezek mellé lehet több géphez való hozzáférést venni.

Tudom ajánlani a -70%-os Black Shark 2-t (Kamov Ka-50) a helikopter bolondoknak, a -70%-os A-10C Warthogot tankelleneseknek, de messze a legjobb ár-érték arányú modul a -70%-os Flaming Cliffs 3 a 7 repülhető gépével(F-15C, A-10A, Su-27, Su-33, MiG-29A, MiG-29S and Su-25), a -70%-os Combined Arms pedig jópofa kiegészítés amivel a földi egységeket is tudjuk irányítani. Combined Arms-t nem tudom nyugodt szívvel ajánlani különállós stratégia-akció-tankszimként(én arra számítottam :B ), de egy repcsi mellé felderítgetni, vagy a problémás ellent földi légvédelemmel kiiktatni azért nem rossz, és némi késő hidegháborús tankolódás is belefér Wargame AirLand Battle/Red Dragon fanoknak akik közelről szeretnék látni a háborgást.

Többi modul is jó aki épp a régebbi gépeket szereti, de azok nem kaptak rendes leárazást, így elég drágák még. :(

Szovjetorosz testvéreinknél még nagyobb a zakció, A-10C/BS2/FC3 3 kulcs környéke 8 euró helyett, Combined Arms 2 kulcs 11 euró helyett(!!), több vételénél kedvezmény. :DDD


[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#78767) SenorGrande válasza cskamacska (#78766) üzenetére


SenorGrande
senior tag

"Maga a játék egy komolyabb repszim folyamatos fejlesztgetéssel, bővítgetéssel, és egész szép jövővel."

Bár igaz lenne ez a mondatod. Hónapok óta "repülhetetlen" multiban a cucc, és nyoma sincs, hogy megpróbálnák helyrehozni a szinkronizációs problémát. Ígéretek évek óta az ablakban (Nevada?!), és szemlátomást semmi koncepció nincs a modulok megjelenése mögött sem.

Nem is ebből él meg ED, hanem a hadseregnek fejlesztett szimből, ezt meg csak összekalapálják az onnan kipotyogott morzsákból.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#78768) szami777


szami777
addikt

Bundlestars Immortal bundle

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78769) cskamacska válasza SenorGrande (#78767) üzenetére


cskamacska
addikt

Single megy, multihoz én nagyon kevés vagyok. :B
Új gépek típusaiban én sem látom a logikát, hogy kerül egy 20. század végi csatatérre a Bf 109, meg a Mustang, mikor korhű járművek és pályák sincsenek hozzájuk. De az ígéretek szépek, az EDGE motor pedig tényleg a küszöbön. Hogy egészen pontosan mi jön vele, az majd kiderül. Pletyka szinten az terjed, hogy közösségi segítséggel egy rakás új gép érkezik.

Mindettől független, a DCS-el azért el lehet szórakozni jelen formájában is, orosz közvetítéssel pedig magyar pénztárcával is megfizethető a leárazás ideje alatt. Erősen sajnálom, hogy nem jutottam el előbb a posztolásig. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#78770) warcat


warcat
veterán

No lyányok,hogy is van ez akkor,most alienwares bétakulcsra megkaptuk a Defense Grid 2-t ingyen?Mert a kártyáit kifarmolhatónak jelzi(lőjjétek is be míg van áruk)

EA: It's in the crate!

(#78771) i2k válasza TBT (#78762) üzenetére


i2k
senior tag

No, akkor ezt várom meg 990 Ft-ra... :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78772) i2k


i2k
senior tag

Humble Bundle Store: Metro Last Light Complete - 5 euro
Party of Sin meg 0,8 euro

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78773) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Most egész jó játékok lettek leárazva a Humble Store oldalon!:)

Mondjuk nálam a Far Cry 3-at nem is mutassa valamiért az oldal. :B

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#78774) i2k


i2k
senior tag

STEAM-en most[/] Warner Bros Publisher Weekend van

Emellett: 50%-on az "Age of Wonders III" - 20 euro

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78775) maross válasza ViharVadász (#78773) üzenetére


maross
veterán

Our darker purpose mennyire valtotta be a remenyeket? lett belole binding of isaac utod?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78776) i2k válasza ViharVadász (#78773) üzenetére


i2k
senior tag

A Far Cry 3-at nem is látom a bolt kínálatában.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78777) TBT


TBT
addikt

FINAL FANTASY XIII előrendelhető a Steam-en!

Október 9-én érkezik.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78778) Lackki válasza maross (#78775) üzenetére


Lackki
senior tag

ezt ha jól tudom Gergely Gizella rajzolta :)
(logartis néven művészkedik)

Privátot hamarabb észreveszem

(#78779) ViharVadász válasza i2k (#78776) üzenetére


ViharVadász
őstag

A kép alján írtam én is, hogy én sem látom valamiért a Far Cry 3-at. Lehet ezt a játékot csak néhány régióban lehet látni.:D
#78775 maross Sajnos nem tudom, nem ismerem a játékot, de videók alapján egy kellemes játéknak tűnik. Bár igaz, ez mit sem ér úgy, hogy nem volt alkalmam játszani a játékkal. :B

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#78780) TBT válasza i2k (#78771) üzenetére


TBT
addikt

Az nem mostanában lesz szerintem.
De 990 Ft-ért én is megveszem majd "upgradeként". Addig is elegendő számomra az "alapjáték". :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78781) warcat válasza i2k (#78776) üzenetére


warcat
veterán

Far Cry-ért el kell utazni gyorsan Amerikába.De felesleges megvenni,jobban jársz amazonnal akció idején,Steam kulcsot adnak ugyanannyiért amibe a Uplay verzió kerül.
Deluxe van leakciózva egyébként 7.99$-ért ami jó ár,de volt már 7.50$ is igaz csak tévedésként

EA: It's in the crate!

(#78782) i2k válasza TBT (#78780) üzenetére


i2k
senior tag

Tény, hjogy nem mostanában. :=(
Lehetne végre már egy olcsó Need For Speed All In One Bundle...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78783) i2k válasza warcat (#78781) üzenetére


i2k
senior tag

Nem sürgős a Far Cry 3... Majd valamelyik STEAM/Amazon (ahogy írod) akcióban, a közel vagy távoli jövőben.
Nem játszottam végig sosem, de a csúnya verziót kipróbáltam annak idején.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78784) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Megjött a heti Humble Weekly Bundle: Merge Games. Benne:
Bármennyit fizetünk, az alábbiakat kapjuk:Lexica, Deadly 30, Bridge Constructor Medieval, Battle Group 2
6 dollár felett: Commandos Collection, The Book of Legends and Deadly Premonition: The Director's Cut
9 dollár felett: Meridian: New World (Early Access Game)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#78785) warcat válasza ViharVadász (#78784) üzenetére


warcat
veterán

Meh,a Meridian csábító már egy ideje be akarom szerezni,de a középső tier bundliszökevény mind.

EA: It's in the crate!

(#78786) maross válasza warcat (#78785) üzenetére


maross
veterán

hatha van aki 6$-t vesz, es rafizetsz neki

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78787) TBT válasza warcat (#78785) üzenetére


TBT
addikt

A Meridian engem is vonz. Summer Sale-ben 50%-os kedvezményben volt Steam-en azt hiszem, így meg merem kockáztatni, hogy 66-75%-ot kapni fog Karácsonykor. Addig várok vele, annyi pénzt csak megér.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78788) Stockbauer79


Stockbauer79
tag

Ha valakinek megmaradna egy Bridge Constructor,azt szívesen átvenném :)

just leave me alone

(#78789) cskamacska válasza warcat (#78785) üzenetére


cskamacska
addikt

A magyar Meridian is ugyanúgy bundliszökevény. :P Egész tűrhetően néz ki, sztori és nem RTS részek jópofák, szinkron hangok kellemesek, zene közepes, production value-re okosan lett költve. De a lényeg, az építgetős RTS rész az bezony egyszerű és bénácska, hülye AI, gyenge küldetések, játékmenet így érzésre évtizedre le van maradva a konkurenciától. :( Inkább Dawn of War 1/2 három példányban, meg ráfizetnék a Starcraft 2-re, ha már mindenképp Sci-fi RTS.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#78790) eami válasza Stockbauer79 (#78788) üzenetére


eami
addikt

PayPalon tudsz utalni? ;]

(#78791) Stockbauer79 válasza eami (#78790) üzenetére


Stockbauer79
tag

Ha lenne keret, megvenném :)

Ha kell valakinek innen valami,odaadom érte:

Xotic
Rush Bros
Enclave
Pid
Flashout2
Spacechem
Hazard Ops beta
Imagine Me Alpha/Beta
Dino D-Day
Astro Lords: Oort Cloud Exclusive Alienware Pack Ingame Key
Wizardry 6 & 7
Aerena - Clash of Champions - The Turn Based Arena Combat Game
Really Big Sky
Gun Monkeys
GTR Evolution + Race07 + RaceRoom Racing Experience

[ Szerkesztve ]

just leave me alone

(#78792) tomsolo


tomsolo
őstag

Wow, Endless Legend immár final release.

Hell yeah!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78793) warcat válasza tomsolo (#78792) üzenetére


warcat
veterán

Miért jó ez nekünk,nem lenne jobb,ha még kalapálnák? :)

EA: It's in the crate!

(#78794) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Royal Quest Welcome Pack (Steam) ingyenes a GamersGate -en.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#78795) tomsolo válasza warcat (#78793) üzenetére


tomsolo
őstag

Eddig is kalapáltak. Aki szereti a CIV-et annak ez is tetszeni fog :)

De csak azért örültem meg neki mert tegnap vettem mint E/A és máris kész lett :) - szal pozitív példák is akadnak a korai hozzáférésű játékokban.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78796) pigster válasza csaba951 (#78724) üzenetére


pigster
senior tag

Kösz!

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#78797) szami777 válasza ZsZso (#78794) üzenetére


szami777
addikt

Köszi szépen. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78798) duvi válasza ZsZso (#78794) üzenetére


duvi
nagyúr

Hálás köszönet :R

(#78799) ViharVadász válasza ZsZso (#78794) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szuper, köszi!:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#78800) Pangelus válasza ZsZso (#78794) üzenetére


Pangelus
tag

Köszi
azon már meg sem lepődök ,hogy sg-n is felbukkant de ,hogy a Warlock +Receiver -ből is van aki bespájzolt több 100copyt és árulja na az :(((

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.