Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79601) eami válasza Crytek (#79600) üzenetére


eami
addikt

pedig szép és komoly játék. Igaz utóbbi miatt még nem nagyon játszottam vele. elég időigényes.

(#79602) Sirpi válasza Crytek (#79600) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ha ezen múlik, szerintem más is kifarmolná helyetted a kártyákat, és odaadná, ha csak ennyi a gondod :K

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#79603) Crytek válasza Sirpi (#79602) üzenetére


Crytek
veterán

Látod ez nem is hülyeség. Csak egyelőre nincs cd key nagyon hamar elfogyott. Ha köv. körben sikerül szereznem akkor megkapja valaki.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#79604) Hokunda válasza eami (#79601) üzenetére


Hokunda
aktív tag

45 óra alatt le lehet nyomni elejétől a végéig, mondjuk 2. nehézségi fokon. Annál feljebb azért valószínűleg kicsit több. :D

(#79605) eami válasza Hokunda (#79604) üzenetére


eami
addikt

lehet, de én eddig 3x futottam neki a tutoriálnak és mind a háromszor sikerült valakinek megzavarnia benne :))

(#79606) sto1911 válasza eami (#79593) üzenetére


sto1911
veterán

Ehhez elofizetonek kell lenni, ugye?

(#79607) NyMRooD válasza warcat (#79588) üzenetére


NyMRooD
őstag

Tehát ha jól értem regelni kell ugyan azzal a mail címmel a gmg, playfire és cvg oldalakra, playfire-t össze kell kötnöm a steam fiókommal és cvg-n szavaznom kell?

Szerk: korábban már szavaztam még az ipad-es akció idején, ilyenkor mi van így is jár az xcom:eu vagy csak azoknak akik mostantól szavaznak?

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#79608) eami válasza sto1911 (#79606) üzenetére


eami
addikt

:K

(#79609) bullseye


bullseye
addikt

IndieRoyal zsákbamacs bundle. 10 játék lesz összesen (70 dollár értékben, szóval AAA-ra ne számítson senki...), egyelőre 2 ismert és 0,79 EUR a csomag. Gondolom naponta felfednek egy újabbat, és növelik az árat. Szóval érdemes lehet most beszállni. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#79610) eszement24


eszement24
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Az a helyzet, hogy gszp lelépése után sokat gondolkodtam a dolgokon. Páran közületek tudják, hogy most pont egy olyan helyzetben vagyok, hogy az életem egy teljesen más országban szeretném folytatni, ami igazából minden erőm és energiám lefoglalja szinte. Valamint ehhez jelentős mennyiségű tőkét kell összegyűjtenem, ami nem megy úgy, hogy ha mindent megveszek, amit olcsóbban adnak (és még így is rengeteg minden kimaradt).

(Zárójelben teszem csak hozzá, hogy mivel az életem teljesen megborult, a kapcsolatomnak is most lett vége, értelme se lenne itt maradni)

Szóval egy kis időre azt hiszem az lesz a legjobb, hogy ha én is elhagyom a csoportot. (meg a többit), amíg ez le nem zajlik. Játszani továbbra is szeretek és fogok is, ez az 571 (meg még jó pár) játék elég is lesz hozzá, de hogy ha valaki tud ingyen lehetőségekről (esetleg tényleg gombokért) és szól azt nagyon megköszönöm, és mikor lesz módomban később, akkor viszonozom is:)

Ez alkalomból véglegesen felszámolom a "játékboltom", ahol (csak) az itteni tagok mindenhez beszerzési áron vagy akár picivel azalatt is hozzájuthatnak, valamint csak innen a csoportból kérhettek a tradeben kirakott listámról is játékot ajándékba :) (lehetőleg egyet, de hogy ha valaki tud cserealapot is annak még jobban örülnék. A maradék megy steamgiftre meg bb-re)

Néha biztos visszajövök olvasni még az elején, de remélhetőleg sikeresen leszokom innen addig, amíg nincs itt újra az ideje. Köszönök mindent, sziasztok :)

játéklistám

"bolt"

[ Szerkesztve ]

(#79611) cikasz válasza eszement24 (#79610) üzenetére


cikasz
őstag

Sok sikert bárhová is vessen a sorsod! :K

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#79612) Sirpi válasza eszement24 (#79610) üzenetére


Sirpi
senior tag

Sok sikert az új országban! Jelen helyzetben érdemes belevágnod.

És köszi a 8 játékot a listádról, meg a többi cserét korábbról is :R

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#79613) wwenigma válasza NyMRooD (#79607) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En is igy vagyok, 2 jelolt kategoriaban nem szavaztam még amit most pótoltam és megint az iPad-ot tolta be...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#79614) pigster válasza bullseye (#79609) üzenetére


pigster
senior tag

Kösz, ennyit megér.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#79615) Anonymus X válasza wwenigma (#79613) üzenetére


Anonymus X
tag

[link]

Itt elég jól le van írva.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#79616) wwenigma válasza Anonymus X (#79615) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Látom de azt várnám hogy a végén legalabb kicserélik a képet hogy iPad air sorsolás részvétel ÉS Xcom:EU granted.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#79617) szallasi007


szallasi007
őstag

Sziasztok,

Shadow of Mordor hol a legolcsóbb? 37 juróért találtam eddig mint best buy, de az nekem még a drága kategória.

Streamereket nézem, tényleg jónak tűnik a játék. Van aki esetleg már megvette és játszik vele? PS4 és XO-n nagyon jól néz ki, PC-t viszont nem igen találok :(

(#79618) ayo válasza szallasi007 (#79617) üzenetére


ayo
addikt

dobozos 9k volt. a játék PC-n is nagyon szép. szerintem tuti az év egyik legjobb cucca lett.

http://jateknaplo.blog.hu

(#79619) szallasi007 válasza ayo (#79618) üzenetére


szallasi007
őstag

Ajjaj, akkor megvárom a karácsonyt vele. Az a bajom hogy az Assasin's creed Unityt is meg szeretném venni meg az új Dragon Age-et. Na ez a három most így hirtelen 30-35 ezer lenne beker áron. És gondolnom kell a karácsonyra - nagy a család :DDD

warcat: és tényleg, csak nuuvemről még nem vettem semmit, köszi mégegyszer

[ Szerkesztve ]

(#79620) warcat válasza szallasi007 (#79617) üzenetére


warcat
veterán

Nem olyan régen linkeltem ám [link]
Annyi,hogy már lecsúsztad a nagyobb akciót,így 500 forinttal drágább: ~7500 külön link Shadow of Mordor

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#79621) djculture válasza ayo (#79618) üzenetére


djculture
félisten

Nem mondanám legjobbnak de jó játék amúgy csak hamar megunható. Batman meg AC keveredés az egész kicsit nyakonöntve gyűrűk ura hangulattal.

[ Szerkesztve ]

(#79622) tomsolo válasza ayo (#79618) üzenetére


tomsolo
őstag

Meghallom a nevét a játéknak szétbasz az ideg.

Már múlt héten beakartam szerezni - akkor 7.5 körül mentek az akkor még lockmentes giftek - de nem volt rá időm ezzel foglalkozni.

Tegnap egy itteni ismert ph-s tradertől gondoltam megveszem jóval drágábban, elbasztam vagy másfél órát mire retkes Paypalon átért pénz.

Utána meg játszottunk(!) egy jót azzal hogy na vajon a preorderes orosz giftre is raktak-e régió zárat. (Én állat, fel se merült bennem, hogy gift lesz a vége kajak abban a hitben voltam, hogy kulcs azért tudja árulni.)

Yohohoho persze, hogy raktak - itt jegyezném meg hogy a Steamnek is letörném a retkes lábát mert sehol egy jelzés nem volt azon a mocskos giften, hogy lockos, csak amikor aktíválni akarod írja ki, hogy szevasz tavasz.

A vége az lett, hogy vissza adtam a használhatatlan stuffot erre kaptam egy két gombnyomásos Paypal-os refundot. Most itt kering a pénzem a sehonnába míg nagy kegyesen majd vhol - akár 10 nap - múlva megjelenik. (Most háborgok egy sort azon, mekkora empátia kellene ahhoz, refund helyett visszautalás talán gyorsabb, ha már nem sikerült a zsákbamacska bizniszem.)

Szóval Mordor giftet senki ne vegyen, ha maga az anyja árulja akkor se.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79623) ayo válasza tomsolo (#79622) üzenetére


ayo
addikt

én jó párat adtam el és nem volt rajta régió zár. nem tudom milyet vettél, de előrendeltekben a sima verziós mordorral nincs gond (orosz gift).

http://jateknaplo.blog.hu

(#79624) djculture válasza tomsolo (#79622) üzenetére


djculture
félisten

8790-ért van dobozos 1290forintért a franc se szopna kulcsokkal meg giftekkel. Egyébként 5000-ért lehetett venni a gamersgate-n működő oroszt most már drágább lett meg megjött a seasson nyavaja is hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#79625) tomsolo válasza ayo (#79623) üzenetére


tomsolo
őstag

Premium Preorder volt.
De semmi nem látszik a giften,cserélhető, nincs rajta felkiáltó jel, semmi.

Csak aktiválni nem tudod.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79626) djculture válasza tomsolo (#79625) üzenetére


djculture
félisten

Ja az más téma ha sp-vel együtt volt annyi. Amúgy meg miért ne lehetne aktiválni de ez már nem fórumba való téma..

Dilikutya: Ő a prémiumról beszél az teljesen más téma azt nem kapod meg dobozosan

[ Szerkesztve ]

(#79627) Dilikutya válasza tomsolo (#79622) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ne idegeskedj, agyvérzést kapsz! Vettél valamit, amiről elsőre tudtad, hogy zsákbamacska lehet.
Az orosz kínálat az oroszoknak van, digitálisan megvan mindenkinek a maga régiója, ha nem ott vásárol, ne csodálkozzon, ha valami nem működik. Nem állítom, hogy ennek így kéne lennie, de mivel tudjuk, hogy így van, csak magadat okolhatod, ha ilyenbe szaladsz.

Az 576Kbyte-nál PC-re most csak 8999Ft, amúgy 9999, szerintem te sem vehetted sokkal olcsóbban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#79628) warcat válasza tomsolo (#79622) üzenetére


warcat
veterán

Megértem,hogy bosszús vagy,de túl sokat vártál vele,a megjelenés az kritikus ebből a szempontból(zárazás).A korábban "legyártott" giftekre rá tudják rakni a zárat,de a figyelmeztetést már nem szerintem.

@Dilikutya:6000 forint környékén be lehetett szerezni,ha nem a marketen vetted közvetlen a kulcsokat.Nem kis spórolás ám,ha mást nem,hát a Season passt megvehetted vele igény esetén kapásból.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#79629) tomsolo válasza Dilikutya (#79627) üzenetére


tomsolo
őstag

> Ne idegeskedj, agyvérzést kapsz! Vettél valamit, amiről elsőre tudtad, hogy zsákbamacska lehet.

Nem. Ha tudom, hogy gift nem is próbálkoztam volna. Csak hogy értsd a giftes dolgot csak azért hoztam fel, mert múlt héten még annyiért tudtak volna szerezni. Ezt most kb. kulcsos áron hírdette az illető ezért nem is gondoltam arra, hogy móka lesz vele.

> Az 576Kbyte-nál PC-re most csak 8999Ft, amúgy 9999, szerintem te sem vehetted sokkal olcsóbban.
10k-ért vettem végül kulcsot ami megy. (Premium Edition)

A másik 10k ott van vhol az éterben.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79630) ayo válasza tomsolo (#79625) üzenetére


ayo
addikt

az sajna nem jó, legközelebb írj ide, ha vmi komolyat vásárolsz hátha tudunk segíteni.

http://jateknaplo.blog.hu

(#79631) tomsolo válasza warcat (#79628) üzenetére


tomsolo
őstag

> A korábban "legyártott" giftekre rá tudják rakni a zárat,de a figyelmeztetést már nem szerintem.

Nem ez nem igaz. Az ukrán Vaillant Heartsokon egyből megjelent - ezért nem is tudják eladni őket.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79632) Dilikutya válasza tomsolo (#79629) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez az ára a türelmetlenségnek meg annak, ha kétes forrásból veszel szoftvert. Pár hónap, és kapja az 50%-ot, meg esik az alapára, egy év múlva 5€-ért már vihető az alapkiadás, 10-ért a premium.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#79633) csaba951 válasza tomsolo (#79622) üzenetére


csaba951
veterán

Alapvetően itt a trader hibázott orbitálisan nagyot! Neki tegnap már tudnia kellett volna, hogy gond van ezzel a játékkal! Az külön furcsa, hogy refund-dal adta vissza a pénzedet! Nem PayPal egyenlegről fizettél, hanem pl. bankkártyával?

#79632 Dilikutya
Tényleg jó, hogy 1 év múlva olcsón megkapja. Viszont ő azért vette meg éppen most, mert már premierkor akar vele játszani! Szóval neki mindegy, hogy később mennyiért lehet majd megkapni!

[ Szerkesztve ]

(#79634) tomsolo válasza csaba951 (#79633) üzenetére


tomsolo
őstag

Igen van egy kártyám amit quick pp-re használok. A fee-t is refundolta, mondhatni ilyen szempontból korrekt a dolog, csak időbe nagy szopó irtóra - egyébként is szar / lassú a pp mostánaban, a sima utalás is másfél óra volt míg átért.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79635) tomsolo válasza Dilikutya (#79632) üzenetére


tomsolo
őstag

Összevissza beszélsz. Hagyjuk az aranyköpéseket jó?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79636) warcat


warcat
veterán

Na persze megérkezett,bár lehet csak nekem hír:
[Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass]
Steamről közvetlenül vásárolva 80€ lenne a cucc,és még ne keressen az ember kiskapukat :U

EA: It's in the crate!

(#79637) Lackki válasza warcat (#79636) üzenetére


Lackki
senior tag

de legalább most tartalmazni fog minden DLC-t, nem úgy mint a 2. résznél...

Privátot hamarabb észreveszem

(#79638) warcat válasza warcat (#79636) üzenetére


warcat
veterán

Ha már felhoztam,valaki (pl csaba951 ;] ) megnézhetné,hogy ajándékozható-e oroszoktól,Steamdbre vetett gyors pillantás szerint még nincs lezárva és csak 400 putyinba kerül(9 euró környéke).Elaludtak volna a traderek vagy csak elnéztem valamit? Eléggé bestbuy aki beleugrik a játékba megjelenéskor.

EA: It's in the crate!

(#79639) djculture válasza Lackki (#79637) üzenetére


djculture
félisten

Ja meg a télapó idén csak 4k-s tv-ket fog osztogatni..Hiszel még a mesében? 2015 októberig jönnek atartalmak amit tartalmaz az sp ez van róla kiírva is utána meg majd jönnek a dlc-k amit már nemfog tartalmazni erre a nyakamat rátenném.

[ Szerkesztve ]

(#79640) Csapoati válasza djculture (#79639) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Felreertes van, ebben is csak 4 dlc van, amik 2015 oktoberig fognak kijonni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79641) szami777 válasza szallasi007 (#79617) üzenetére


szami777
addikt

Ruházz be rá bátran, nagyon tuti lett :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79642) Lackki válasza djculture (#79639) üzenetére


Lackki
senior tag

akkor tényleg csak neked új ez.
már volt róla szó, hogy most minden dlc-t tartalmazni fog.
és hiszek a mesékben! :)

4k tv meg már csak 350ezer ft :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#79643) djculture válasza Lackki (#79642) üzenetére


djculture
félisten

Ja 2 hónappal ezelőtt még azt hajtotta mindenki hogy seasson pass se lesz ehhez, most már ez is van most újabb remények .. Gearbox nem lesz üdvhadsereg ha nincs bevétel akkor mást is kifognak találni.

[ Szerkesztve ]

(#79644) tarBubbles válasza djculture (#79643) üzenetére


tarBubbles
tag

Arról volt szó, hogy a season pass, vagy a megjelenő goty minden extra tartalmat tartalmazni fog. Nem pedig arról, hogy nem lesz season pass. Pont ahogy fentebb is írták.

[ Szerkesztve ]

(#79645) Lackki válasza djculture (#79643) üzenetére


Lackki
senior tag

nagyon reményvesztett ember vagy te :U

Privátot hamarabb észreveszem

(#79646) csaba951 válasza warcat (#79638) üzenetére


csaba951
veterán

Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass
A kiadó letiltotta az olcsó régiókból származó példányok cseréjét, aktiválását. Ha nagyon spórolni akarsz vele, akkor vedd meg US Steam fiókról, az menni fog és olcsóbb mint EU-ban megvenni.

(#79647) warcat válasza csaba951 (#79646) üzenetére


warcat
veterán

Köszi :) Gondoltam,hogy lesz vele valami,túl csábító lett volna.Viszont maradt az egész SteamPlayes,remélhetőleg Aspyr Mac-es forgalmazóval,majd tőlük -50%-on akkor :K

EA: It's in the crate!

(#79648) dejaris válasza csaba951 (#79646) üzenetére


dejaris
addikt

Remelem itt is kulon forgalmazo lesz macre.

(#79649) warcat


warcat
veterán

Us battle.neten 20 dollár a Diablo 3 illetve a kieg,a Reaper of Souls is.Gondolom még továbbra is meg lehet ajándékozni magadat vele,ez az eddigi legolcsóbb ajánlat.

EA: It's in the crate!

(#79650) cskamacska válasza warcat (#79649) üzenetére


cskamacska
addikt

StarCraft II/Heart of the Swarm volt már ilyen áron?

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.