Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79352) TBT


TBT
addikt

Megjelent a Meridian: New World (vagyis kilépett az Early Accessből)

Kapott is 20%-os kedvezményt, bár emlékeim szerint a Summer Sale keretében 50%-ot is kapott. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79353) sagem válasza djculture (#79342) üzenetére


sagem
addikt

horror játékhoz horror gépigény, rend a lelke mindennek ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#79354) marcusa válasza sagem (#79353) üzenetére


marcusa
addikt

:C

:-)

(#79355) MerLinh


MerLinh
senior tag

ó jajj, mi pcsek csak fanyalgunk ha kicsi a gépigény szar konzolport mikor lesz next gen már, ha pedig kihasználja a pct akkor meg jajj senki nek nincs hozzá gépe =)))

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#79356) Niczo


Niczo
senior tag

Resident Evil 6 £3.75 (25%-os voucher-rel)
egész jó ár :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#79357) Mate válasza TBT (#79352) üzenetére


Mate
nagyúr

Na ez jó hír :D

(#79358) bullseye válasza DokiBaxxi (#79348) üzenetére


bullseye
addikt

És pofátlan önreklám a gépigény témában:

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#79359) eami válasza djculture (#79336) üzenetére


eami
addikt

amikor én vettem a vga-t akkor kemény 5 ezer forinttal többet kellett ráfizetnem hogy 4GB VRAM legyen. Azt hiszem megérte :))

(#79360) TBT válasza bullseye (#79358) üzenetére


TBT
addikt

Hehe, az a szöveg: :D
"The optimal system requirements are:
- Intel Core2-i11 (at least 16 core)
- 32 GB RAM
- GeForce GTX Titan 3 with 8 GB VRAM
- Steam, Uplay, Origin and that Warner thing all at once"

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79361) DokiBaxxi válasza bullseye (#79358) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Hát ez jó :D

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#79362) FollowTheORI válasza vidaila (#79313) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Majdnem elcsábultam énis hogy behúzom oroszoktól SP-vel 7ezerért... csak aztán rájöttem hogy az Alien is vár és amugysem lenne időm játszani vele egyhamar... inkább megvárom az első nagyobb akciókat... vagy amikor lesz időm rá.
Ahogy nézem azért nem 2 perces játék lesz. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#79363) eami


eami
addikt

Aki kapott ma Electronic Super Joy: Groove City kupont, annak felhívnám a figyelmét hogy a játék október 9ig amúgy is -45% offon van és a kapott kupon a már csökkentett árból számol le még 90%-ot. a végösszeg így €0.22 :)

(#79364) cskamacska válasza MerLinh (#79355) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha egy fejlesztőstúdiónak kell indok, miért tojja le jó magasról az egész #GLORIOUSPCGAMINGMASTERRACE-t, és csak a konzolparasztokra figyeljen, akkor ez a parttalan picsogás pont az. ;]

Nem közölték csak a maximumhoz szükséges gépigényt, és kapásból mindmeghalunk. :Y
Pedig ha közepes gépen jól fut, és még szép is közben, mint pl a Crysis 2 anno, pedig azt is milyen konzolszemét volt, ugye :), akkor a kutyát nem érdekli 4K minden maxon milyen vas kell alája. :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#79365) Alien83 válasza MerLinh (#79355) üzenetére


Alien83
senior tag

Jogos, de mindenki arra számít hogy max 2x annyi energia kell ugynahoz, nem millió ft-os alkatrészek.

(#79366) warcat


warcat
veterán

Warner Bros. vásár
1 reál 100 forint

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#79367) Źşë' válasza djculture (#79326) üzenetére


Źşë'
addikt

ahogy nézem szeretnének biztosra menni, de ezek után mit várnak, hogy fogyjon a termékük?! optimalizáció rulz, manapság egyre inkább lustulnak a fejlesztők... tényleg csak arra kell gép ami nincs optimalizálva, gta5re leszek nagyon kíváncsi, vajon milyen portot kapunk

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#79368) fuwiradis


fuwiradis
tag

Csak röviden a véleményem ezekről az elmebeteg gépigényekről...

Ugyan már... :D Szerencsére számos olyan cím van a backlog-omban, amiknek ezek a fent említett izék még csak a lábnyomukat sem csókolhatnák meg.

Majd biztos pont ezekkel akarok kikapcsolódni... :D

(#79369) Raketa001 válasza eami (#79363) üzenetére


Raketa001
csendes tag

Köszi az infot! Ha bárkinek kell, én is kaptam kettőt (Groove City), meg van Payday 2, Nidhogg, Cloud Chamber, Van Helsing 2 Complete Pack 50%-os kuponom, ha bárkinek kell valamelyik írjon PM-et.
Groove City jó csak rövid! :)

(#79370) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Pedig van demó mind a The Evil Withinből, mind a Shadow of Mordorból - csak hétvégére át kell ruccanni Londonba :P

[ Szerkesztve ]

(#79371) bullseye válasza SityiSXT (#79370) üzenetére


bullseye
addikt

Ja, csak ott olyan gépeken fut majd kb. amilyeneket írtam...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#79372) joe-ker válasza Raketa001 (#79369) üzenetére


joe-ker
senior tag

Az Electronic Super Joy: Groove City október 9-ig akciós, valamint a 90%-os kupon is használható hozzá így 22 centre jön ki.

[ Szerkesztve ]

(#79373) SityiSXT válasza bullseye (#79371) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ugyan nem próbáltam ki egyiket sem (a Shadow nemsokára amúgy is jön, az Evil Withint meg pár hónapja már kipróbáltam egy zárt londoni sajtóeseményen), de gyanús, hogy kontroller volt csak kirakva, a gépeket meg eldugták. Viszont akkor gondoljuk egy kicsit tovább a dolgot: ha jól emlékszem, olyan 15 gépen lehetett kipróbálni a Shadowt (az Evil elkerített részen volt, oda nem mentem be) - vajon mennyibe kerül az ajánlott gépigénynek megfelelő géppark beszerzése és logisztikája a kiállításokra?

(#79374) i2k válasza SityiSXT (#79373) üzenetére


i2k
senior tag

Gondolom, nem fog meglepni a válasz: rohadtul sokba.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79375) eami válasza joe-ker (#79372) üzenetére


eami
addikt

write only ? :))

(#79376) tipuka válasza joe-ker (#79372) üzenetére


tipuka
addikt

jó, kérek szépen 90%os kupont akkor :)

(#79377) SityiSXT válasza i2k (#79374) üzenetére


SityiSXT
őstag

Folytassuk a gondolatmenetet akkor: ezt akkor vajon melyik fejlesztő, esetleg kiadó engedheti meg magának - főleg olyankor, amikor már sokan sírnak, milyen drága elve magának a játéknak a fejlesztése (ez pedig bőven egyéb, leginkább marketing-költség)?

[ Szerkesztve ]

(#79378) breakout123


breakout123
aktív tag

A nuuvem mennyire megbízható oldal?

Origin: malysztor

(#79379) duvi válasza breakout123 (#79378) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem teljesen megbízható :K Egy gond van vele. Az utóbbi időben egyre több kiadó játékait tiltják le a mi régiónkból. Amikor be akarod tenni a kosárba a játékot, akkor kapod a "te régiódból nem érhető el" üzenetet :( . Amit enged megvenni, azokkal nem lesz gond. Mindig figyelj a régió korlátozásokra, még akkor is,ha engedi megvenni!

(#79380) Alien83 válasza breakout123 (#79378) üzenetére


Alien83
senior tag

nagyon!

(#79381) breakout123 válasza duvi (#79379) üzenetére


breakout123
aktív tag

Origines játékról van szó, ott ha jól tudom nincs semmilyen régió korlát.
Battlefield 4 premium most egész jó árban van!
Ez rendben van ugye?

[ Szerkesztve ]

Origin: malysztor

(#79382) bullseye válasza SityiSXT (#79377) üzenetére


bullseye
addikt

A konzolos címeknél is gyakran előfordul ez a jelenség. Azért pár méregdrága gép nem akkora költség, és másra is tudják használni, ellenben pl. a kiállítás díjával.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#79383) ollie válasza breakout123 (#79378) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hivatalos viszontleadó.

***

(#79384) breakout123 válasza ollie (#79383) üzenetére


breakout123
aktív tag

Köszi mindenkinek! :R

Origin: malysztor

(#79385) duvi válasza breakout123 (#79381) üzenetére


duvi
nagyúr

Amit linkeltél, egyrészt CSAK egy DLC pack. Tehát ehhez meg kéne még venned az alapjátékot is. Másrészt szintén tiltólistán van a mi régiónkból :(

(#79386) breakout123 válasza duvi (#79385) üzenetére


breakout123
aktív tag

Ja azt tudom,hogy alapjáték is kell, de azt hol írja,hogy a mi régiónkban nem jó?

Origin: malysztor

(#79387) i2k válasza SityiSXT (#79377) üzenetére


i2k
senior tag

Meg is adtad magadnak a választ - ezek szinte mindig a játékok marketing költségét növelik.
Ahogy a teszterek és online újságok lefizetése is.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79388) duvi válasza breakout123 (#79386) üzenetére


duvi
nagyúr

Megpróbáltam berakni a kosárba és akkor jött a fent említett üzenet: "a te régiódból nem érhető el"

(#79389) breakout123 válasza duvi (#79388) üzenetére


breakout123
aktív tag

Időközben rájöttem. :R

Origin: malysztor

(#79390) Wolverine válasza breakout123 (#79386) üzenetére


Wolverine
félisten

A Nuuvemen az Origin-kulcsok mind régiózárasak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#79391) szami777 válasza breakout123 (#79386) üzenetére


szami777
addikt

Hogy tiszta legyen, Origin játák vásárlása nem megengedett/lehetséges nuuvemről, ettől még aktiválni fogod tudni. Nyelvi korlátok lehetnek,én még nem találkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79392) i2k válasza szami777 (#79391) üzenetére


i2k
senior tag

Brazil "őshonos" vagyok, mégsem tudom betenni a kosárba az EA játékokat... akkor hogy aktiválhatnám egyáltalán...?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79393) tupacamaru válasza i2k (#79392) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mi köze a kettőnek egymáshoz? Origines játékokon elvileg nincs régiókorlát, a vásárlást korlátozzák csak. Az hogy megadtál egy kamu címet a regisztrációnál nem jelent semmit, gondolom IP alapján szűrnek. Amazon-on sem lehet zenét venni asszem.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#79394) i2k


i2k
senior tag

http://www.macgamestore.com - Civilization V: The Complete Edition - MAC/PC/STEAM - 75% - 12,25 dollár
http://www.greenmangaming.com - Driver San Francisco Deluxe Edition - Uplay - 75% - 3,74 font

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79395) i2k válasza tupacamaru (#79393) üzenetére


i2k
senior tag

Sajnálom, ha nem értetted meg amit írtam... Épp azt magyarázom, hogy nem tudom megvenni, hát akkor hogyan aktiválhatnám?
Nem tudom jobban körberajzolni.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79396) tupacamaru válasza i2k (#79395) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha egy brazil megvenné és elküldené neked akkor tudnád, erre utalt xsanyi77 kolléga.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#79397) tipuka válasza i2k (#79394) üzenetére


tipuka
addikt

A macgamestore-ban vásárolt játékkal nincs semmi probléma ugye? Mert ennyiért meg is venném.

(#79398) Wolverine válasza tipuka (#79397) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs, ők hivatalos viszonteladók. Maces játékokkal foglalkoznak - de ha Steam kulcsot veszel, akkor az mindig egy PC-s példányt is jelent.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#79399) i2k válasza tipuka (#79397) üzenetére


i2k
senior tag

Nincs probléma velük - a STEAM-en ráadásul a MAC kóddal együtt a PC-st is kapod.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79400) i2k válasza tupacamaru (#79396) üzenetére


i2k
senior tag

Hát, nekem nem tanítottak gondolatolvasást az általános-, közép- és felsőfokú iskolában sem :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.