Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79151) Dilikutya válasza cskamacska (#79148) üzenetére


Dilikutya
félisten

Erről nem tudtam, nekem sose tűnt fel, hogy nem volt fent az eredeti. Most ott van, meg elég régóta.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#79152) section9 válasza cskamacska (#79144) üzenetére


section9
őstag

Nem az early accessel van bajom, ott is lehet jót kihozni (BroForce), hanem a felelötlen igérgetéssel. :)

(#79153) sagem válasza djculture (#79138) üzenetére


sagem
addikt

"csapat", "stúdió"..itt van a kutya elásva, indie fejlesztéseknek elvileg nem arról kellene szólnia, hogy hopp, összerántok gyorsba 1 tucat embert (sok "indie" cégnek még közösségi menedzserei is vannak, mármint hivatásos, aki ezért pénzt kap..), bérlek egy szép irodát, veszek szuper eszközöket, aztán kérem a pénzt a fejlesztésre, mert ez nekem sokba került. A végén meg pislogok hogy, elfogyott a manna, nem tudok fizetést adni, ráadásul a játékom nem különösebben lóg ki az indie címek sorából (felfelé), mégis egy valag pénzbe került a fejlesztése..

Prison Architect pl. már több mint 4 millió dollárnál jár a bevételeit tekintve, de a kitűzött céljuk 10 millió zöldhasú volt. Ez a 4 milliós bevétel még lagymatag nekik, ami "nem éri meg" kategória..azért én ezeket a cégeket már nem sorolnám garázsfejlesztők közé, és a céljaik/felfogásuk/hozzáállásuk is messze van a "klasszikus" garázscégekétől.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#79154) maross válasza sagem (#79153) üzenetére


maross
veterán

ahhoz kepest hogy ugy nez ki mint egy flash jatek...4millabol boven kijohetne a full fejlesztes, utana meg profit..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#79155) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Na olyan vagyok, mint a csecsemő, akinek minden új. :) Szóval regeltem a GMG-re (a többit azért jobban ismerem). Megvettem a FC3 deluxeot 3.75 fontért, kuponnal. Eddig rendben is van. Aztán a steamfiók kapcsolódott a playfirehöz. Jól értem, ha acsikat teljesítek az általa felismert játékaimmal akkor különböző pénzösszegeket ad a playfire valletembe? (59 játékot meg 280 acsit ismert fel, gondolom a már teljesítettekért nem ad). A másik kérdésem, hogy a gmg krdeitem miért lett 2 font? (ezt viszont nem engedi megnyitni meg semmi)

[ Szerkesztve ]

(#79156) Stockbauer79 válasza Hokunda (#79155) üzenetére


Stockbauer79
tag

1 font jár összesen steam acc csatolásért,és hírlevélre feliratkozásért.

Itt találhatod az aktuális rewardokat

[ Szerkesztve ]

just leave me alone

(#79157) Assimilator válasza Hokunda (#79155) üzenetére


Assimilator
őstag

Mindig változik a lista, de csak azon acsikért kapsz pénzt, amik éppen aktuálisan benne vannak ebben a listában.

(#79158) Stockbauer79 válasza Assimilator (#79157) üzenetére


Stockbauer79
tag

"Assi,Stocki is faster than you!" :K

just leave me alone

(#79159) Assimilator válasza Stockbauer79 (#79158) üzenetére


Assimilator
őstag

Azt hiszem túl fogom élni. :DDD
Ez legyen a topi legnagyobb gondja, a túl sok segítség. :)

(#79160) bullseye válasza maross (#79150) üzenetére


bullseye
addikt

Hogy a kért összeg kb. nyolcszorosából nem jött ki a játék, ezért kettévágták, hogy az első rész eladásai fedezzék a második rész elkészítését/befejezését.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#79161) Dilikutya válasza sagem (#79153) üzenetére


Dilikutya
félisten

Prison Architect egy vicc. Kész sincs, és annyiba kerül, mint egy jó fél éves AAA játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#79162) szami777 válasza Hokunda (#79155) üzenetére


szami777
addikt

Van topicja is, ha érdekel a dolog :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79163) leikomessi


leikomessi
aktív tag

Spintires a Tescoban is 3490 Ft. Gondolkozom rajt nagyon. Várható esetleg olcsóbban karácsony környékén Steam Sale keretein belül?

(#79164) i2k válasza leikomessi (#79163) üzenetére


i2k
senior tag

Az esély megvan rá.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79165) ZsZso válasza leikomessi (#79163) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Az ilyen kérdésekre olyan nehéz válaszolni. Nem talált még ki senki semmilyen algoritmust arra, hogy előre meghatározhatók legyenek az akciók. Én pl. ha rendelkeznék a jövőbelátás képességével, biztos a lottó nyerőszámokat találgatnám, nem azt, hogy milyen játékokat fognak leárazni :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#79166) Csapoati válasza leikomessi (#79163) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem nem lesz olcsobb 11 euronal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79167) ollie válasza leikomessi (#79163) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

5 év múlva féláron megkapod.

***

(#79168) leikomessi válasza ZsZso (#79165) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Csak az érdekelt volna, hogy a kezdeti sikerek után, mennyire fogja tartani az árát, mondjuk négy hónap múlva.
Annyira nem sürgős, hogy megvegyem most, megvárom míg olcsóbb lesz.

Szerintem erre nem kell öt évet várni. El tudom képzelni, hogy a Winter Sale-en már 50 százalékkal fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#79169) Assimilator válasza leikomessi (#79168) üzenetére


Assimilator
őstag

2 hónap és 1 eurós bundli alapszekciójában fog figyelni...

(#79170) tomsolo válasza Assimilator (#79169) üzenetére


tomsolo
őstag

Ha mégsem akkor veszel egyet mindenkinek :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79171) Assimilator válasza tomsolo (#79170) üzenetére


Assimilator
őstag

Illetve egy ráadás giftet, hogy a haveroknak is tudjatok adni. :DDD

Amúgy tuti bundlis lesz. Manapság már lassan minden az lesz.

(#79172) maddionmax


maddionmax
aktív tag

GMG-n aki nem vette meg az orosz verziót, annak van egy jó Remember Me ajánlat most.

[ Szerkesztve ]

(#79173) szami777 válasza maddionmax (#79172) üzenetére


szami777
addikt

van pár fontom, amit kihoznék, ha valaki megvenné, írjon nekem, megveszem neki. (persze lényegesen olcsóbban)
Ez értendő, más akciós GMG játékra is. :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79174) ollie válasza maddionmax (#79172) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Drága! Kéccázhuszonháromezer néccázhuszonhat másodperccel ezelőtt, 2 forinttal olcsóbb volt! ;]

***

(#79175) maddionmax válasza ollie (#79174) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nem baj, majd elmúlik :D

Komolyra fordítva, ennyiért tényleg baráti ár.

(#79176) ayo


ayo
addikt

Érdemes erre ránézni:

Contraption Maker

TIM-szerű játék Steam Workshoppal 1.5€-ért és ráadásul kapsz pluszba ingyen egy giftet is belőle aktiválás után :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#79177) i2k válasza maddionmax (#79172) üzenetére


i2k
senior tag

Sőt, a 25%-os kód működik vele:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79178) maddionmax válasza i2k (#79177) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Igen, csak akkor nem lehet rewardból vásárolni :\
(Hogy ezt az újítását hogy utálom GMG-nek, azt el nem tudom mondani)

(#79179) Hyperion válasza i2k (#79177) üzenetére


Hyperion
senior tag

Kissé off, de mennyire éri meg ez a játék ezt a pénzt? Kritikák alapján nem lehet eldönteni. Van aki az egekbe magasztalja, van aki a sárba tiporja :)

(#79180) #41133696 válasza Hyperion (#79179) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát nézzél belőle Video Streamet, Youtube-on, vagy GameTrailersen.

(#79181) Hyperion válasza #41133696 (#79180) üzenetére


Hyperion
senior tag

Néztem.. Nem segített. Bírom a mászkálós TR-es stílust, de ha túl sok a bunyó akkor nem :)

(#79182) tomsolo válasza ayo (#79176) üzenetére


tomsolo
őstag

Tegnap írtam róla ugyanezt-ugyanitt :D

Deja vu :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79183) djculture


djculture
félisten

Alien: Isolation Season Pass rulez

(#79184) Lackki válasza djculture (#79183) üzenetére


Lackki
senior tag

ez már akkor hír volt mikor először megvehető lett a pre-purchase ;)
csak most lett csecse digital deluxe edition, mondjuk az upgrade jobban megéri most mint később megvenni az SP-t külön

Privátot hamarabb észreveszem

(#79185) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Prince of Persia: The Sands of Time
Prince of Persia: Warrior Within
Prince of Persia: The Two Thrones
Prince of Persia (2008)
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Ezek közül a részek közül melyik sikerült jól, melyik rosszul? Eddig nekem teljesen kimaradt a PoP univerzum (az első ős-részt kivéve)

(#79186) Cheesus válasza DeFranco (#79185) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nekem csak az első háromhoz volt szerencsém, a Sand of Time mesésebb, a Warrior Within akkoriban megakasztott a sok bolyongással amikor nekikezdtem, a Two Thrones-t többször is kipörgettem :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#79187) oriic válasza DeFranco (#79185) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sands of Time trilógia best buy, a 2008-as rész meg egy cell-shading grafikás király mű. De semmi köze nincs a korábbiakhoz. A többi felejtős.

Live-Die-Respawn

(#79188) i2k válasza Hyperion (#79179) üzenetére


i2k
senior tag

Én az egekbe magasztalók közé tartozom.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79189) i2k válasza DeFranco (#79185) üzenetére


i2k
senior tag

Ezek összetartoznak:

Prince of Persia: The Sands of Time
Prince of Persia: Warrior Within
Prince of Persia: The Two Thrones
Ebből mindegyik "király". A zenék még nekem is bejöttek, holott a metált ki nem állhatom. A harcok kellően nehezek, és az ugra-bugra, idő variálás is jó.

A Prince of Persia (2008) reboot lett volna, de abbahagyták utána - így a végén nézel is majd.

A Prince of Persia: The Forgotten Sands jó irány lenne, ha folytatnák, és elkezdenének egy újabb sorozatot.
Ebben az ugra-bugra néhol szívat rendesen. A főellenfél kicsit könnyű, ha rájössz a nyitjára [játék is segít].

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79190) Zolás válasza DeFranco (#79185) üzenetére


Zolás
addikt

Warrior within: több kombó van benne mint egy mortal kombatban. Iszonyat hosszú, rengeteg játékidővel. Vannak benne kirakósszerű kalandok is, nem csak harc.
Two thrones: kevesebb kombó, rövidebb játékidő, kevesebb fejtörő. Ha teljesen érteni akarod a sztorit, a legelső résszel is játszani kell.
Prince of persia: nem követi az előző sztorikat, és a harc is teljesen más. Ebben a részben nem halsz meg soha, bossharcoknál visszatölti az ellen életét. Nekem tetszett. Grafika cell shaded, ha a borderlands nem tetszik, ez sem fog.
Utolsó része még kevesebb kombó, egyszerűsített játékmenet, nehogy a pufi amcsi gyerek elejtse a kontrollert.
Első része is jó, de már elég régi. Ha kicsit is grafikamániás vagy az már nem fog tetszeni.
Az utolsó részt kivéve mindet ajánlom. Ha szereted a játékidőt és hogy néha olyan kombóval ölsz, amiről nem is tudtál, warrior within. Délutáni lazulós játéknak a 2008as kiadást ajánlanám.
Ha tetszett az assassins creed játékok harcrendszere, ez is tetszeni fog.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#79191) ayo válasza tomsolo (#79182) üzenetére


ayo
addikt

nem láttam, de biztos van hozzám hasonló figyelmetlen ember szóval nem baj az :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#79192) tomsolo


tomsolo
őstag

Ahhaha - biztos nagy szükség van erre a kurátorosdira? :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79193) ayo válasza tomsolo (#79192) üzenetére


ayo
addikt

szerintem hasznos, ahogy a játékosok véleménye is.
minden játéknál ott lesznek azok a cikkek akiket te választasz ki és nem kell neten keresgélni, hogy mit mondott TotalBiscuit vagy éppen a Játéknapló milyen posztot írt az adott cuccról :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#79194) i2k válasza ayo (#79193) üzenetére


i2k
senior tag

Én inkább a helyén nézem meg The Cynical Brit anyagait, ahol esetleg (biztosan) még pénzt is kap.
A STEAM kurátorosdija, és az, hogy mindent előre hozott az oldalon, csak a lényeget tolta az oldal alja felé, nagyon nem kellett.
El fog korcsosulni szépen.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79195) tomsolo válasza ayo (#79193) üzenetére


tomsolo
őstag

Engem legjobban az idegesít, hogy a kurátoros szarság rögtön ott van a buy gomb alatt - a francot se érdekli éppen mire állt fel vagy konyult le TotálSütinek vagy a Játéknapló.hu-nak.

Az eddigi review rendszer se volt tökéletes a maga default módján - lásd E/A játékok ott ragadt korai lelekendezős posztjai - de ez még nagyobb idiótaság.

..ÉS NEM KIKAPCSOLHATÓ.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79196) djculture


djculture
félisten

Nemtudom mi hiányzott az életemböl: online sleeping dogs [link]

(#79197) ayo válasza i2k (#79194) üzenetére


ayo
addikt

miért ne kapna pénzt ? nem értelek... ráklikk a linkre és bejön a youtube...

http://jateknaplo.blog.hu

(#79198) TBT válasza i2k (#79194) üzenetére


TBT
addikt

+1

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#79199) pigster válasza i2k (#79177) üzenetére


pigster
senior tag

A greenmangamingnek mégis miért van szüksége a telefonszámomra?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#79200) ayo válasza i2k (#79194) üzenetére


ayo
addikt

másik: szerinted azért osztotta meg steamen TC a cuccait, hogy inkább ott nézd és ne kapjon pénzt?...érted értelme nem sok lenne :D

(#79195) tomsolo: egyszerű, neked nem kell követni senkit és akkor csak minimálisan jelzi ezeket, ennyi.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.