Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79201) tomsolo válasza ayo (#79200) üzenetére


tomsolo
őstag

Senkit sem követek és azt szeretném hogy senki ne jó pofizzon - Höhh, másodszorra is tetszett! - mikor pénzt szeretnék elkölteni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79202) duvi


duvi
nagyúr

Ingyen kipróbálható a Guild Wars 2, Szeptember 25-től Október 1-ig. Trial reg.

[ Szerkesztve ]

(#79203) SRII


SRII
őstag

hali! igaz nem ide tartozik, de valamely szinten karcolja a dolgot!
Érdemes steam és origin acc mellé uplay accot is létrehozni használni?(megbízható, használható, a jövőre tekintettel milyen kilátások vannak? vagy felesleges még egy klienset futtatni mivel a steamen is elérhetőek azon játékok amik az uplayen!

uplayre elég jó áron vannak Far Cry részek Green Man által .

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#79204) Csapoati válasza SRII (#79203) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A probléma az, hogy sok ubis játéknál a steames változatnak is kell a uPlay.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79205) SRII válasza Csapoati (#79204) üzenetére


SRII
őstag

tehát érdemes lenni uplay accnak!

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#79206) szami777 válasza SRII (#79203) üzenetére


szami777
addikt

ha jól tudom greenmangamingen kapható far cry-ok közül csak a harmadik meg a blood dragon aktiválható uplayre.
Igen, érdemes létrehozni accountot, ac részek miatt is.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79207) SRII válasza szami777 (#79206) üzenetére


SRII
őstag

szia! köszi
most vettem meg az első részét uplayre, és aktiválható! :C a 3 rész ennyit megér szvsz

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#79208) arty válasza Lackki (#79184) üzenetére


arty
veterán

jobban megéri, mert a zsákbamacska játék mellé egy még zsákbamacskább season passt is kapsz?

hm, így még sose számoltam (pláne új IPk esetén, mert pl egy codot nagyjából lehet sejteni milyen lesz...)

---

(#79203) SRII - nemhogy érdemes, de kell is, még olyankor is, ha egy mostani ubi játékot esetleg steamen veszel meg ... de sok jóra ne a kliensel kapcsolatban (ha valamit uplayre veszel meg) ne számíts: a címek nagyrésze akár órákon át pecsel, demok örökre a libraryd részei maradnak, béták is, eltüntetni se lehet őket, fapad-fapad hátán.

---

djculture-nak hálás köszönetem ezúton is, a nyilgánosság előtt kimondva! ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#79209) SRII válasza arty (#79208) üzenetére


SRII
őstag

Hát akkor a béta és demokat nem használom, én nem is tudom miért nem lehet szabadon törölni a saját accodon, legalább egy írd be újra jelszavad csak akkor törölheted a játékot opció aki törli az törli ennyi!
Uplay meg tán változik, majd lesz több pénz is rá :DDD sok marha mint én megveszi a gamet azt lesz majd zseton újítani.... :))

más:
Megvettem mind 3 Far Cry részt és mind aktiválható sőt!!! a Far Cry 2: Complete Edition £0.49 = 203 FT volt! :C :D

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#79210) DeFranco válasza DeFranco (#79185) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi mindenkinek!

Most már képben vagyok :)

(#79211) FollowTheORI válasza Lackki (#79184) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:K be is húztam nemrég... Már csak 2 hét és készíthetem is a pelust. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#79212) FollowTheORI válasza arty (#79208) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Te is rég használtál uplayt azis biztos... Előbb azért frissítsd az emlékeidet, mielőtt ilyeneket írsz. ;)

Lehet amugy rejteni is jóideje... És az AC4 óta kiadott játékokkal pöcsölés sincs.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#79213) Dilikutya válasza DeFranco (#79185) üzenetére


Dilikutya
félisten

Forgotten Sands kulcsom van uPlay-re a múltkori osztásból, este adok egyet, ha érdekel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#79214) DeFranco válasza Dilikutya (#79213) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem is onnan van szerintem, ezért kérdeztem, mert azt terveztem játszani, hogy kontextusba tudjam helyezni, hogy ez "jobbik" vagy "rosszabbik" rész, meg hogy hol van a kánonban :)

(#79215) Dilikutya válasza SRII (#79209) üzenetére


Dilikutya
félisten

FC2 hogy volt annyi?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#79216) ZsZso válasza Dilikutya (#79215) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Gondolom volt kreditje és az levonásra került. Először nekem is felcsillant a szemem, aztán láttam, hogy szó sincs olyan ajánlatról mint amiről Ő beszél. :W

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#79217) i2k válasza ayo (#79197) üzenetére


i2k
senior tag

Tiszta, kényelmes a Youtube. Ennyi.
STEAM-en nem Youtube anyagot akarok nézni, mert ha az érdekel, akkor ODA lépek fel.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79218) i2k válasza pigster (#79199) üzenetére


i2k
senior tag

Tőlem sosem kérte vásárláskor.
Ha regisztráláshoz kell, akkor megadható kamu is, de saját is: sosem hívtak fel.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79219) i2k válasza szami777 (#79206) üzenetére


i2k
senior tag

Meg a 2. rész is...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79220) Hunbeast87 válasza i2k (#79219) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ha már mindenkinek válaszolni akarsz miért nem írod egybe? O_O
5 percen belül tudod szerkeszteni a hozzászólást.. Elnézést, ez inkább jó tanács akart lenni, mint kötekedés.. ;)

Más: Elven Legacy Pack mennyire éri meg a pénzét? ((80%-os akcióban most csak 2,99EUR a csomag) Metacritic 71/100, a vélemények többsége pozitív.
Olyasfajta stílus, mint a Heroes játékok?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#79221) szami777 válasza i2k (#79219) üzenetére


szami777
addikt

Mint kiderült mind3 resze aktivalható.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79222) ayo válasza i2k (#79217) üzenetére


ayo
addikt

elhiszek mindent, hogy neked mi jó meg mi nem, de komolytalan így beszélni bármiről is hiszen látszik, hogy elsőre meg se nézted, hogy miről van szó csak mondtad a magadét... :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#79223) SRII válasza ZsZso (#79216) üzenetére


SRII
őstag

Igen ! kredit felhasználásával!(ha többet nem lépek fel az oldalra vásárolni akkor is megérte :C )

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#79224) ollie válasza Hunbeast87 (#79220) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem egészen olyan, itt csak taktikai harc van. De egyáltalán nem rosszt, bőven megéri a pénzét, ha szereted a körökre osztott stratégiákat.

***

(#79225) ZsZso válasza SRII (#79223) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Határozottan kérnék mindenkit, hogy aki GG bluepontok, GMG kreddit, stb. (speciális, csak számára elérhető árcsökkentő trükkök) felhasználásával kialakult árakat közöl, az tegye már hozzá, hogy a nagyközönség számára mennyiért érhető el ugyanaz a játék.

Nem piszkálódásként mondom, de rendszeresen előferdül és többen esnek pofára a "valódi" ár láttán. Köszöntem! :)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#79226) i2k válasza ayo (#79222) üzenetére


i2k
senior tag

Megnéztem. Már tegnap. 4 kattintással Youtube-re visz. Kérdésem: minek?!

De STEAM-en nem Youtubozni akarok. Hányszor írjam le?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79227) Hunbeast87 válasza ollie (#79224) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Köszöntem! :R
Ennyiért akkor megveszem :) Múltkor sem csalódtam a Godus-szal alkotott véleményeddel, hozzászólásoddal kapcsolatban :)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#79228) bullseye válasza i2k (#79226) üzenetére


bullseye
addikt

Senki nem kötelez, hogy ezen át nézzed az új anyagokat, főleg, hogy itt TBtől csak a WTF és hasonlók vannak fent.
DE, ha nézel egy játékot, hogy érdekel, lejjebb görgetsz, jé, erről van valami tőle. 1 kattintás, és már nyílik a böngészőben a videó. Ennyi. Kényelmes, hasznos, opcionális.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#79229) ayo válasza i2k (#79226) üzenetére


ayo
addikt

persze megnézted... és azt állítod, hogy te nem mész onnan, mert nem kap érte pénzt... komoly... :C

a böngészőben megnézni egy youtube linket meg számomra nem steamen youtube-ozás de különbözünk:)

részemről off

(#79228) bullseye köszi. és igen " 1 kattintás," és nem 4 vagy nem ezer amire neten kikeresed az adott játékról való videókat v cikkeket, amit épp steamen láttál

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#79230) #41133696 válasza ZsZso (#79216) üzenetére


#41133696
törölt tag

90+ %-ban én is arra tippeltem, hogy GMG Credit, mert magam is úgy vásároltam meg a Borderlands 2 alap játékát :)

Azért is tettem be az akkori hozzászólásomba képet, róla, hogy ne legyen senkinek se félrevezető, miért került csak 1.89 £-ba :)

(#79231) i2k válasza ayo (#79229) üzenetére


i2k
senior tag

1. Nem vagyok feliratkozva senkire a STEAM "kurátorok" közül. (ez nem klikk)
2. Tehát, mondjuk ráklikkelek a "Gauntlet"-re a felső ajánló sorban.
3. Betöltődött a játék adatlapja. Legurulok a "Recommended By Curators"-hoz, és rákattintok a "View all (34)"-re, mert ugye a Cinikus Brit véleményét keresem.
4. Újabb oldal betöltődés és keresem Cinikus Brit véleményét a játékról.
5. Ja, hogy nincs is...?
6. Itt jönne az ő "kurátor" csatornájának ajánlójára klikkelés
7. A betöltődő oldalon meg jönne a "View full review" = átvisz Youtube-ra...

Ehelyett Youtube-on:
1. Fel vagyok iratkozva a "TotalBiscuit, The Cynical Brit" csatornára. (ez nem klikk)
2. Beugrom a profilomra, és bal oldalon láthatom, hogy tett-e fel új anyagot.
3. Ha látok egy számot a neve mellett, klikk
4. Ha van (még nincs) Gauntlet videó, akkor klikkelek és megnézem.

End of story.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79232) ayo válasza i2k (#79231) üzenetére


ayo
addikt

mondom, hogy értem, de ez csak egy plusz dolog, ha pont nem youtube irányából kezdesz keresni, hanem pl steamen a storeban böngészel. ezt próbáltam az elején is mondani, hogy szerintem nem rossz plusz funkció és mint írtam, ha nem tetszik nyilván nem használod, de szerintem rossznak semmiképpen nem mondható, főleg ha nem annyira céltudatos valaki mint pl te :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#79233) i2k válasza ayo (#79232) üzenetére


i2k
senior tag

Van benne igazság - a kötelező "de" részemről:

A probléma az egész "kurátorosdival"*** az, hogy mindezt a Főoldalra nyomatják, kikapcsolhatatlanul, és a lényeget [a játékokat, akciókat] tolva lejjebb.
Tudom, hogy reklámozni kell ezt a "fícsőrt", mert új, meg szerintük jó is - akár csak a "tag-elés", az is miylen "nagyszerűen" működő rendszer -, de elfért volna fordított sorrendben, a mindnekori Főoldal alján.

*** = egyáltalán: hogyhogy ezek "kurátorok" (gondnok, felügyelő)?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#79234) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Uplay-es Far Cry 2-ben van magyar felirat, vagy az is olyan helyi sajátosság, ami csak a dobozos, nem regisztrálható változaton van?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#79235) ayo válasza i2k (#79233) üzenetére


ayo
addikt

szerintem ezeknek a rendezése meg funckiói tuti fognak változni. eleinte itt is volt hajnalban spamolás mint a tag-eknél, de ezt most gyorsan orvosolták és én is csak neten olvastam, hogy volt.

az nekem se tetszik, hogyha több embert követek akkor külön plusz klikkeket tolni és nem látom egyből a követett arcok véleményét egymás alatt. steam alapfunkciói is között van pár hasonlóan hülye megoldás.

a kurátor szó nem a legjobb elnevezés az is tuti.

http://jateknaplo.blog.hu

(#79236) tomsolo válasza ayo (#79235) üzenetére


tomsolo
őstag

Az új frissítése óta használok a web steam-en user.css-t. Se kékség, se kurátorok = boldogság.

A kliensben is megcsinálnám de csúnyán hekkelni kéne hozzá viszont nincs kedvem tesztelni a Steam ilyenfajta tűrőképességét. :N

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#79237) ZsZso válasza #41133696 (#79230) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ez a mintaposzt, így kell csinálni mindenkinek :DDD

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#79238) Hokunda


Hokunda
aktív tag

A GMG welcome gift részeként kapott -23%os vouchernek van időbeli korlátja, azaz meddig használható fel?

Egyébként ez vihető, akinek kell:

Eve Online 30 day Trial:
HGMV9-JFVFX-NCSQK-MR2ZW-2AEV8-QDN3Q-SR009

Eve Online Colonist Addon:
P33WQB4235TAPFAPX9RHF7D65

Eve Online Explorer Addon:
PF2NN55H244898HQN2AJW45AR

Eve Online Industrialist Addon:
PCCZMHSK4A9BDC5CVAKSA8C7K

Eve Online Skirmisher Addon:
PER5VX88XFLA93YLARASK7QYL

[ Szerkesztve ]

(#79239) #41133696 válasza ZsZso (#79237) üzenetére


#41133696
törölt tag

:K :R

(#79240) SRII válasza Dilikutya (#79234) üzenetére


SRII
őstag

nincs magyar felírat ! :(( küszködöm is a játékkal!

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#79241) szami777


szami777
addikt

GMG-n ma az Assassin's Creed részek akciósak.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79242) eami válasza ayo (#79197) üzenetére


eami
addikt

beágyazott videóra még nézettséget sem számol nem hogy fizetne érte. nézd meg AMD evolve app videókat, több tízezres nézettség appon belül, YouTubeon meg nulla.

[ Szerkesztve ]

(#79243) rizso válasza Hokunda (#79238) üzenetére


rizso
addikt

"A GMG welcome gift részeként kapott -23%os vouchernek van időbeli korlátja, azaz meddig használható fel?"

Az én kérdésem pedig: lehet együtt alkalmazni a 25%-os kuponkóddal? A kettő együtt már nem lenne rossz :)

Szerk: amúgy ezt írja az érvényességhez: "The voucher offer expires on Friday 3rd October at 23:59 UTC"

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#79244) warcat válasza rizso (#79243) üzenetére


warcat
veterán

Dehogy lehet,dupla voucherezés sosem volt kb sehol.
Régebben gmg-n voucherrel árcsökkentés,majd a maradékon gmg kredit alkalmazására volt lehetőség,ez hiányzik nagyon,így a fontra váltás óta versenyképtelen árakkat adnak felénk.

EA: It's in the crate!

(#79245) eami válasza warcat (#79244) üzenetére


eami
addikt

pedig anno volt egy két kupon amit egyszerre rá lehetett pakolni 😊

(#79246) ayo válasza eami (#79242) üzenetére


ayo
addikt

ok akkor tőled is megkérdezem: hol vannak beágyazott youtube videók a steamen kurátor üzemmódban? :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#79247) eami válasza ayo (#79246) üzenetére


eami
addikt

ja, lövésem sincs, engem nem izgat :)) csak arra reagáltam, hogy mit lehet veszíteni a beágyazott videókkal :)

(#79248) ayo válasza eami (#79247) üzenetére


ayo
addikt

háááát őőő ... :D rendesen egy külső linkre visz, nincs ilyen gond :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#79249) warcat


warcat
veterán

Wasteland 2 21.34€, 6650 Ft környéke

EA: It's in the crate!

(#79250) warcat válasza warcat (#79249) üzenetére


warcat
veterán

Na közben lejárt az idő,érdeklődőknek akik most szeretnének leülni elé remek ár - reddites hozzászólások alapján simán aktiválták.
Emlékeim szerint az orosz záras,nuuvem viszont remek forrás lesz rá.Karácsonyi akciók idejére bőven megkaphatja a -50%-ot,szerintem én személy szerint elhalasztom addig a vásárlást.

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.