Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78151) zone válasza messi6502 (#78147) üzenetére


zone
őstag

[link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#78152) messi6502 válasza eszement24 (#78148) üzenetére


messi6502
tag

Köszönöm! :R

Gyors ránéztem steamen, elsőre nem tűnik rossznak, holnap délután jobban beleásom magam.
Ha jól nézem a sima 10 dolcsis változat is megfelelő, nem maradok le semmiről, ugye?
Van valami kirívó bugja, negatívuma?

(#78151) zone: Sejtettem, hogy valaki belinkeli. ;]
Én is rászűrtem ezek alapján, de érdekelt, hogy Ti miket ajánlotok. :R

[ Szerkesztve ]

(#78153) zone válasza messi6502 (#78152) üzenetére


zone
őstag

Értékelések alapján nagyon nem ajánlott a játék. Metascore 56/100, Userscore 48/100, Steam vásárlók 96%-a nem ajánlja

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#78154) eszement24 válasza messi6502 (#78152) üzenetére


eszement24
aktív tag

Van belőle, de nem játszottam vele, így véleményt nem tudok mondani, csak ez az első ami mindig elhangzik alternatívaként és bár sokan nem ajánlják, vannak akiknek nagyon bejön. Olcsóbb is mint a dayz :)

Más:

MX vs ATV Reflex Humblin napi akcióban 0.79€ Elméletileg sosem volt még ilyen olcsó :)

(#78155) messi6502 válasza zone (#78153) üzenetére


messi6502
tag

Basszus, lehet amatőr kérdés, de ezt a "steam vásárlók 96%-a nem ajánlja" dolgot hol találom meg?

Amúgy igen..elég negatív értékelések vannak..Nincs valami best openworld/survival játék? Vagy majd egyszer a Dayz lesz az? Már ha kinövi a gyerekbetegségeit..
Amúgy miért jó az, ha halál után kezdhetek mindent elölről? Nem unalmas egy idő után? :R

(#78154) eszement24: Azért köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#78156) zone válasza messi6502 (#78155) üzenetére


zone
őstag

Az Enhanced Steam nevű böngésző plugin felturbózza a Steam oldalát extra infókkal. [link]

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#78157) messi6502 válasza zone (#78156) üzenetére


messi6502
tag

Wow, köszönöm! :)

Gyors felraktam, nekem 82% nem ajánlja, ez mitől függ?

[ Szerkesztve ]

(#78158) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition aktiválható tőlünk? Nem látok semmiféle korlátozást, pedig eddig mindig pl. GMG, Steam akcióknál "az ön régiójából nem elérhető" felirat fogadott.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#78159) bigrob válasza bajtokarpi (#78158) üzenetére


bigrob
őstag

Én még amazonról vettem és a mai napig gond nélkül játszható, csak a storeunkban nem érhető el..

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#78160) genndy válasza bajtokarpi (#78158) üzenetére


genndy
addikt

Igen, ha sikerül valahonnan megvenned (mert Steamen nálunk nem kapható) akkor aktiválható és játszható, nincs rajta korlát.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#78161) bajtokarpi válasza bigrob (#78159) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm az infót. Mesélj kérlek, hogy milyen, érdemes megvenni?

genndy, neked is köszi

battletag: bossi#2666

(#78162) ayo válasza bajtokarpi (#78161) üzenetére


ayo
addikt

nekem MK9 jobban bejött, de az is jó cucc, ha azokat a karaktereket jobban szereted.

http://jateknaplo.blog.hu

(#78163) Alien83 válasza ayo (#78162) üzenetére


Alien83
senior tag

MK a legjobb verekedős gém az előző generáció óta, csak a pc-s multi egy kalap fos.

(#78164) ayo válasza Alien83 (#78163) üzenetére


ayo
addikt

mondják ezt azok akik alig játszottak :) nekem más a véleményem a multiról: 336 hrs on record ;]
ha nincs hozzá megfelelő géped v lassú neted akkor nem fog menni, továbbá sok patch volt amióta a gamespy megszűnt és már netkód sincs (mellesleg mind platformon szar volt a netkód, nem csak PC-n). mindig tele vannak játékosokkal, nem hiába tudtam ennyi órát belerakni.

injustice is megvan, de valahogy nem tudtam még rávenni magam, majd max. akkor, ha már úgy érzem, hogy meguntam az MK-t, de szerintem előbb jön a köv rész, mint hogy ez legyen :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#78165) Anonymus X válasza ayo (#78164) üzenetére


Anonymus X
tag

Én sem tudok rosszat mondani a hálózati részről, mondjuk nem játszottam sokat multiban, egy alkalommal volt szakadási probléma és azt is ki tudtuk küszöbölni.

@ayo:
2 javítás jött ki a játékhoz, nem? Azt nem nevezném soknak :) Tök nyolc, a lényeg, hogy elkezdtek vele foglalkozni, talán pont az MK X miatt. Amúgy a gamespy leállításának mi köze van a játékhoz? Én úgy tudom nem gamespy-os címről van szó, vagy mégis használta volna?

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#78166) ayo válasza Anonymus X (#78165) üzenetére


ayo
addikt

szerintem 3-4 is volt, de passz.

gamespy-on volt a szerver, azért is kellett a patch. addig nem is foglalkoztak vele 1 bitet sem. aztán akkor végre belenyúltak. lehet hogy kevés patch volt, viszont sokat dobott a játékon :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#78167) section9


section9
őstag

(#78168) TBT


TBT
addikt

Saját beérkezések (by CD Galaxis):

World of WarCraft Battlechest

World of WarCraft Mists of Pandaria

Need for Speed Rivals

World of WarCraft Mists of Pandaria-hoz A4-es méretű poszter is járt, pedig az oldalon nem is írták. :D

[ Módosította: ollie ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78169) tipuka válasza TBT (#78168) üzenetére


tipuka
addikt

Szép! Grat hozzá! :)

[ Módosította: ollie ]

(#78170) Mate válasza TBT (#78168) üzenetére


Mate
nagyúr

Árak nélkül érdekel ez így bárkit is? :F

(#78171) section9 válasza Mate (#78170) üzenetére


section9
őstag

Én mindig szívesen bámulok dobozos játékokat. :)

(#78172) ollie válasza TBT (#78168) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

World of WarCraft Mists of Pandaria-hoz A4-es méretű poszter is járt, pedig az oldalon nem is írták.

Szuper, most már ragadni fognak rád a nők. ;]

***

(#78173) TBT válasza tipuka (#78169) üzenetére


TBT
addikt

Köszi!

mate3553: Az árakat megtalálod a már említett bolt weboldalán. :U
Nem akcióban vettem őket, hanem csak úgy.
És bocs, ha egy Eredeti játékokkal foglakozó topikba meg mertem mutatni az eredeti játék vásárlásaimat! :W

[ Módosította: ollie ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78174) Mate válasza TBT (#78173) üzenetére


Mate
nagyúr

Akkor velem van a baj. Azt hittem ez az eredeti játékok -best buy topic és nem az Eredeti játékok - Nézd mim van topic.

(#78175) Lackki válasza Mate (#78174) üzenetére


Lackki
senior tag

gonosz :D (de igaz)

Privátot hamarabb észreveszem

(#78176) ollie válasza TBT (#78173) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem baj ha beírod, de tedd offba az ilyet. Én most offba teszem azt is, meg a kacsolódó hsz-eket.

[ Szerkesztve ]

***

(#78177) bigrob válasza bajtokarpi (#78161) üzenetére


bigrob
őstag

Én ugyanennyi dollárért vettem, annyit ért :D
Ha szereted ezt a világot és a MK féle bunyót akkor megéri :)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#78178) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Fifa 15-öt honnan lehet a legolcsóbban beszerezni jelenleg?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#78179) Mate válasza KubanitoS (#78178) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem dobozosan a legolcsóbb. 9-10K körül kapható.

(#78180) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Valami gond lehet a steamtrades-el nézzétek ezt az accot, nemrég 0 negatívja volt. Most pedig: 4294967295

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#78181) Heavyrain válasza NyMRooD (#78180) üzenetére


Heavyrain
őstag

Előfordul az ilyen,néha SG-n is megjelenik: Link

[ Szerkesztve ]

(#78182) djculture válasza Mate (#78179) üzenetére


djculture
félisten

Dobozosban mint kiderült már meg sem jelenik az ultimate team-et tartalmazó verzió egybe csak a sima.
Az ultimate multis részt meg külön jelentik meg 5 rugért.. EA nagyon szrrágó cég lett. Gyakorlatilag a bf mintájára kihozzák a prémiumot a fifának is.

Ez lesz a dobozos fifa :[link]
Valaki meg multizni akar vagy saját csapatot stb az megveheti hozzá ezt külön: [link]

[ Szerkesztve ]

(#78183) zone válasza NyMRooD (#78180) üzenetére


zone
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#78184) gszp válasza djculture (#78182) üzenetére


gszp
csendes tag

Na az szép lenne, ha sima verzióban nem lenne multi. Ne rémisztgesd az embereket. :D

(#78185) djculture válasza gszp (#78184) üzenetére


djculture
félisten

576-ban mondta nekem az eladó hogy valószinűleg 4 magos processzor alatt nem lehet majd az új verzióval játszani és dobozosan csak sima kiadás lesz ultimate teames nem. Tavaly meg bennevolt az ultimate team most külön 5000 pénz lesz. Cd galaxis oldalán is felvan tüntetve ultima team nem lesz a dobozos része. Nagyon nemkell rémisztgetni mert ezt találták ki ultimate team külön 5000-ért lesz.

[ Szerkesztve ]

(#78186) Keller16 válasza djculture (#78185) üzenetére


Keller16
aktív tag

Ezt te sem gondolod komolyan :DD

(#78187) gszp válasza djculture (#78185) üzenetére


gszp
csendes tag

(#78188) djculture válasza gszp (#78187) üzenetére


djculture
félisten

Átnéztem nekem teljesen mást mondtak az 576-ban, ha csak ilyen messi meg adidas cipők meg global celebrations a kettő közötti difi akkor oké.

(#78189) i2k


i2k
senior tag

http://www.greenmangaming.com - SEGA Week - "Sonic"-ok
http://www.greenmangaming.com - MAC Games Sale - Borderlands-ek [STEAM-esek]
http://www.gamersgate.com - Alan Wake-ek

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78190) KubanitoS válasza djculture (#78185) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én azt az egyet nem értem, hogy a PC-s változatban mi a fenéért nincs magyar kommentátor. Oké, plusz költség, meg minden, viszont a konzolos verzióban viszont benne van a jó öreg Faragó Ricsi. Ki érti ezt? :F

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#78191) SityiSXT válasza KubanitoS (#78190) üzenetére


SityiSXT
őstag

Amennyire én tudom, az új motor alá nincs magyar kommentár, tehát PS3-on, X360-on van csak Faragó Ricsi a konzolok közül is. Azt én sem értem, miért nem hozták át a magyar kommentárt az új motor alá.

(#78192) gszp válasza djculture (#78188) üzenetére


gszp
csendes tag

Életem első preordere lesz (durván egy éve szálltam be az eredeti játék bizniszbe), úgyhogy vigyázz az ilyenekkel, mert még a végén felakasztom magam. :DDD

(#78193) djculture válasza gszp (#78192) üzenetére


djculture
félisten

Hát végül is a proci igényben legalább igazat mondott az eladó: [link]

A FIFA 15 PC-s verziója azonban még az optimalizálás és a trükkök bevetésével is komoly erőforrást igényel. Erre az EA Sports is felhívja a figyelmet, így hivatalosan is minimum követelmény egy négymagos processzor. Itt sikerült kiderítenünk, hogy a kétmagos, de Hyper-Threading technológiával rendelkező megoldások is elfogadhatók, ugyanakkor az EA Sports szerint mindenképp az egy szál mögötti valós fizikai mag a kedvezőbb, ezért sem ajánlják hivatalosan az Intel Core i3-as termékeket, noha kétségtelen, hogy a játék elindítható – jó eséllyel hatékonyan futtatható – lesz az említett processzorcsaládon is.

[ Szerkesztve ]

(#78194) i2k


i2k
senior tag

http://www.bundlestars.com - Warner Brothers játékok

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78195) djculture válasza i2k (#78194) üzenetére


djculture
félisten

Na ez meg a másik .. kérdeztem ezt a Middle-earth: Shadow of Mordor-t. Azt mondta hogy a dobozos wbplayes lesz :) Az is nagyon hiányzik egy újabb barom rendszer a gépre..

[ Szerkesztve ]

(#78196) Dilikutya válasza i2k (#78194) üzenetére


Dilikutya
félisten

Arkham Origins nem kell, majd abból egyszer 4,99-ért a GOTY. :)
Gyűrűs játékból melyik jó?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78197) laceszgamer válasza Dilikutya (#78196) üzenetére


laceszgamer
addikt

2 közül én biztosan a LotR-et venném, sokkal hangulatosabb, tartalmasabb játék lett. A Hobbit sem rossz, de értelemszerűen a történet sem annyira közismert mint az előzőnek meg a tartalomban is kicsit gyengébb, viszont drágább is....

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#78198) szami777 válasza Dilikutya (#78196) üzenetére


szami777
addikt

"Gyűrűs játékból melyik jó?"

Se a war in the north, se a guardians of middle earth nem lett nagy eresztés, főleg a 2., aminél rosszabb pc-s portot nem sokat láttam.A 2 lego már inkább megéri.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78199) djculture


djculture
félisten

Érdekes felmérés: [link]
Az Egyesült Államok lakosságának 37%a PC-n játszik
A játékosok fele nem vesz teljes áron játékot
A játékosok fele a casual rétegbe tartozik
A férfiak és nők aránya 51-49%
A PC-s játékosok átlagéletkora az USA-ban 38 év

(#78200) Crytek válasza djculture (#78199) üzenetére


Crytek
veterán

Maguknak köszönhetik ezeket a leárazásokat.
Ha nem képesek tartani az árat mert nem egyből jön be a 10 trilliárd $ bevétel akkor már egyből árazni kell hogy hama vegye mindenki.
Megérdemlik a nyomorukat.Érdekes az activision miért nem adja szaré hugyé meg bundleba a szarjait?
Csakis maguknak köszönhetik.Ha nem értenek a pénzügyi dolgokhoz akkor ne sírjanak.

Konzolon szegényekről miért lehet lehuzni ennyi pénz heh? Ja mert ott nincs 3 hónap után -50% meg -75 meg 90% stb...

Azt értem ,hogy a cégek szerencsétlen balfaszok gyülekezete ,de miért kell világszinten "sajnáltatni" magukat?

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.