Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) ko


ko
tag

Weird War 990 Ft
REBELS 990 Ft a Savoya parki Auchanban!

(#152) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ez hihetetlen! A CD Galaxisban jó pár game sokkal olcsóbb lett:
Codename: PANZERS Phase ONE 4990FT ! (Bővebben: link)
DOOM 3 6990Ft (Bővebben: link)
Far Cry 3990Ft (CD-s:Bővebben: link,DVD-s:Bővebben: link)
Heroes of Might and Magic 4 alap game+kiegészítői 1 csomagban 6990Ft (Bővebben: link)
Hitman Contracts 3990Ft (Bővebben: link)
Imperium Galactica 2 990Ft! (Bővebben: link)
Manhunt 1490 Ft (Bővebben: link)
Max Payne 2 2990Ft! (Bővebben: link)
Morrowind alap game+2 kiegészítője 1 csomagban 2990Ft ! (Bővebben: link)
No One Lives Forever 2 2990Ft (Bővebben: link)
Perimeter 990Ft! (DVD-s,Galaxisnál elfogyott,de az Automexnél még van:Bővebben: link)
Prince of Persia Warrior Within 6990Ft (Bővebben: link)
Rainbow Six 3 alap game+kieg 1 csomagban 2490Ft (Bővebben: link)
Serius Sam 1+ 2 egy csomagban 1290Ft ! (Bővebben: link)
Soldiers Heroes of World War II 2490Ft! (Bővebben: link)
Tron 2.0 1990Ft (Bővebben: link)
Vietcong alap+kieg 1 csomagban 2490Ft! (Bővebben: link)
XIII 1990Ft (Bővebben: link
Zeus alap+kieg 1 csomagban 1990Ft (Bővebben: link)

Nagyjából ennyi:DDD Az elképzelhető,hogy nem csak a Galaxisban lettek ezek olcsók;)


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#153) Allien válasza Darth_Revan (#152) üzenetére


Allien
veterán

Ugyan itt IL2 Forgotten Battles 2990 HUF!
Silent Hunter II 2490 Huf (mostanában jön ki a 3. rész, de addig ez is megteszi)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#154) Ulthar


Ulthar
csendes tag

MTV Celebrity Deathmatch 990 HUF a Galaxisban.

(#155) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Media Markt Árkád: Heroes of Might and Magic IV. + The Gathering Storm kiegészítő + The Winds Of War kiegészítő egyben 3.990 HUF.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#156) Gyusz


Gyusz
őstag

A CD Galaxisban a Splinter Cell 1990 Ft-ért vihető!

(#157) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

KOTOR2,chaser,RC Cars,Swat2,A Primal Hunt,az AVp1,Pokoli szomszédok1
várom a jelentkezőket.és a KOTOR2-hőz adnék magyar kézikönyvet is

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#158) Allien válasza [pod]Diablo (#157) üzenetére


Allien
veterán

De itt a hivatalos BOLTI árakat, és akciókat irogatjuk. Erre csinálj külön totyikot (eredetit tudsz hírdetni).
A Médiában Silent Hunter II 2000 huf!

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#159) [pod]Diablo válasza Allien (#158) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

ja oké

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#160) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nemsokára kapható lesz a Star Wars Galaxies pack (Alapjáték+mind2 kiegészítő!) mindössze 7990Ft-ért!

(#161) gregorik


gregorik
senior tag

Perimeter 990 Saturn
Heroes4+2 kieg 3990 Saturn
Arx Fatalis 1990 Saturn

(#162) Szabtom


Szabtom
senior tag

Arcanum 1290Ft (CD Galax**)

(#163) Tshunin


Tshunin
csendes tag

Hi all!

Eladóak a következő játékok:
-Jagged Alliance 2
-Lucas Arts Classic - Outlaws
-Tomb Raider - Unfinished Business
-S.W.A.T. 2
-Fallout Tactics(törött 1. CD-vel)

500Ft/db

(#164) Szabtom válasza Tshunin (#163) üzenetére


Szabtom
senior tag

Nyissál saját topikot, ha nem látnád, ez a topik nem erről szól.

(#165) OliApa


OliApa
aktív tag

upssz!

http://velemmivan.blogspot.com/

(#166) Allien válasza Tshunin (#163) üzenetére


Allien
veterán

Há ember, olvassál már vissza 5 hozzászólást!:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#167) Szabtom


Szabtom
senior tag

Talan nem ''best buy'', mert nem akcios vagy ilyesmi, de megjelent a Guild Wars es jelenleg 7999Ft a fukar aruhazban. En asszem kovetkezo honapban megveszem. :D

(#168) Tibcee


Tibcee
tag

Egész tűrhető bundle játékokat adnak a Cini Mini vagy milyen műzlihez,mondjuk én nem szeretem a műzlit,de ha vki igen,akkor megéri,m asszem ilyen gamék vannak hozzá ajándékba,h Starsky and Hutch, Ford Racing 2, Total Immersion racing, Crazy Taxi 1 úgyh szerintem megérik azt a plusz 200 ft-t,ha vki amúgyis müzlit vesz.

(#169) Tibcee


Tibcee
tag

Ha vkinek esetleg van egy ily módon szerzett fölös Starsky and Hutch-a az 2-300ért engem is érdekelne.

(#170) Allien


Allien
veterán

Cd galaxis-ban előrendelhető:
GTA Vice City - 3 990
GTA 3 - 2 490
Mafia - 3 990
Persze, kérdés, hogy mikor lesz belőle ténylegessen, ami ugye nem a forgalmazón múlik, mint pl. Unreal Tournament 2004-nél is, ugye már rég beharangozták, és alig, vagy egyáltalán nem lehetett kapni. Főleg az utóbbi. Szerencsére, ahogy észrevettem, most már mindenütt kapni! Én is beszereztem egyet!:))
Unreal Tournament 2004 - PC DVD – 3 990 Ft

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#171) Gordiann válasza Allien (#170) üzenetére


Gordiann
őstag

És ezek vajon az eredeti kiadások?
Vagy vmi utángyártott sz*r?

Jó lenne, ha dobozos lenne, de annak úgyérzem 1:1000 az esélye. :(

Mindenesetre ha régi rendes kiadás, akkor szaladok a honlapra, és előrendelem minimum a 2 GTA-t......

(#172) Allien válasza Gordiann (#171) üzenetére


Allien
veterán

Hát, max dvd tokban, lemezeket, ill. magyar könyvet találsz, de ne is várjunk mást, ez is szépnek mondható!:)) Ettől függetlenül még EREDETIEK!:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#173) Allien


Allien
veterán

Cd galaxis oldalán a Pirates! 3990 HUF!

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#174) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Debreceni MM-ben a Call of Duty Game of The Year Edition 3990Ft,HL2 8990Ft,WoW pedig 9990Ft!

(#175) Chandler


Chandler
senior tag

hali
nem tudja valaki hogy a hordes of the underdark ot hol lehet legolcsobban megkapni (bp en)?

(#176) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Csak kibontott, egyszer se feltelepített Lord of the rings - Király visszatér pc játék kíváncsinál 2500Ft ez a best buy [kép]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#177) antion


antion
újonc

Hi!!! Nem tudja valaki, hogy hol lehet megvenni a Baldur's Gate-et??(az árkád és a pólus media marktjainál már próbálkoztam, de nem volt)

(#178) ollie válasza antion (#177) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itthon már csak max használtan tudod megvenni valakitől. Esetleg próbálkozz az ebay-en, már ha van dombornyomású bankkártyád.

***

(#179) bmx powa


bmx powa
tag

half life 2 colectors edition's 9990 ft a cd galaxisban. Bővebben: link

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#180) Szabtom válasza bmx powa (#179) üzenetére


Szabtom
senior tag

Már nincs fent, a linked sem működik...

(#181) bmx powa válasza Szabtom (#180) üzenetére


bmx powa
tag

ige, utólag derült ki, az egy bug volt. most rendeltem tőlük 2db hl1-et, és adtak hozzá árkatalógust. és abban a collectors az 20k-ba került. szal az egy bug volt.

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#182) bLaCkDoGoNe válasza bmx powa (#181) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Media Markt Árkádban tényleg 9990 HUF a HL2 collector's edition.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#183) ollie válasza bLaCkDoGoNe (#182) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sőt, a Westendben is!

***

(#184) anulu


anulu
félisten

Árkádos MM-ban 2990 pénz a GTA 3 és a Vice City is. valszeg az utóbbi ma jön is velem haza :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#185) bLaCkDoGoNe válasza anulu (#184) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha megvetted, érdekelne, hogy ez azon kívül hogy nem abban a szép papírdobozban van, miben különbözik még a ''régi'' kiadástól? Térkép, kézikönyv, matrica van benne?

Mindenki: Saturn Europarkban ~7000 HUF a HL2 Collector's Edition! (Hétezer párszáz forint, de forintra pontosan nem emlékszem...)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#186) cskamacska válasza bLaCkDoGoNe (#185) üzenetére


cskamacska
addikt

Az a fémdobozos pamutpólós?:Y
Mennyi volt belőle még akkor?

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#187) bLaCkDoGoNe válasza cskamacska (#186) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Volt még belőle jópár (dec. 5-én).

Szerk: Igen, az a fémdobozos. Hogy a pólót nem lopták-e ki belőle, azt nem tudom :D.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#188) cskamacska válasza bLaCkDoGoNe (#187) üzenetére


cskamacska
addikt

Hát emberek, alássan jelentem, a pléhdobozos HL2-ből egy szál se maradt az Europarkban. Tegnap vitték el az utolsót.;]:(((:O
De nem baj, van másik! Half-Life 2 GOTY edisün kb 12 ezer földimogyoróért. Nincs fémdoboz, nincs poló, nincs könyv, de van átlagplasztik DvD tok, meg HL 2 : Deathmatch, ami Steamen 2000 péz.
Nahát ennyit erről, várhatok még jó sokat, mert az is biztos, hogy gravgunos-radiátoros fejbedobálódzásért nem adok ki plusz négyezret.

[Szerkesztve]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#189) bLaCkDoGoNe válasza cskamacska (#188) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Westendben, Árkádban a MM-ban 10k körül szokott lenni a Collector's Edition.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#190) cskamacska válasza bLaCkDoGoNe (#189) üzenetére


cskamacska
addikt

Pedig a vadkeleti médiában határozottan kijelentette a srác, hogy ott biza nincs olyan. Igaza volt, tényleg nem volt kirakva. Ugyanakkor árkádban nem jártam.
Egyébként 576KByteban, CD Galaxisnál már hónapok óta nem kapni.

[Szerkesztve]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#191) bLaCkDoGoNe válasza cskamacska (#190) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Próbáld meg az Árkádot sztem, ha belefér az idődbe. Ha mást nem, egy telefont megér a dolog.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#192) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nem rég értem haza a debreceni MM-ből,és még 3 HL2 CE van! Vagyis csak volt,mert 1et megvettem :D Pontos ára: 9594Ft (Tibi bácsi kicsit szilánkosra vágta az áFÁ-t :D )

A PSP viszont kicsit drága,mert a Value pack 74990Ft:(((

(#193) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Valaki nem tud Cyberia 2-t vagy Time Commando-t?

Vagy ha ismer valakit, akinek esetleg megvan, az is érdekel már!

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#194) (Kolombusz) válasza Darth_Revan (#192) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Miskolcon is láttam még a multkor ce hl2-t, lehet benevezek majd én is egyre

(#195) CYBERIA válasza CYBERIA (#193) üzenetére


CYBERIA
őstag

Esetleg Theatre Of Pain valakinek?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#196) CYBERIA válasza CYBERIA (#195) üzenetére


CYBERIA
őstag

Nem tud valaki ezekről a játékokról? ^^

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#197) peterszky


peterszky
őstag

best buy szerintem: EVM kiadású FlatOut -> 1919 Ft

What else you gonna do on a Saturday?

(#198) kovsol


kovsol
titán

a WoW hol a legolcsobb most ?

May the Force be with you!

(#199) Allien


Allien
veterán

Jájj, de lecsúszott.:B
Tehát, megjelent a Battlefield 1942 WWII Anthology, és a Medal of Honor War Chest 3990 HUF-rt (de van, ahol 3890)! A Battlefield Vietnam is ugyan ilyen árba került!
Classic kiadásban több helyen is kapható VÉGRE!:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#200) Gyusz


Gyusz
őstag

Codename Panzers Phase One 1490 Ft a CD Galaxisban.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.