Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) ollie válasza chungee (#650) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért? Én 1,6k-ért vettem a Bioshockot Steamen.

***

(#652) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Test Drive Unlimited-et MM-ban 1990 Ft-ért vettem tavaly év végén.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#653) chungee válasza ollie (#651) üzenetére


chungee
addikt

Az más sztem. Steamen a kevésbé számomra megbecsült játékokat vásárolom meg alkalmi akcióknál. Azért inkább tokkal vonóval szeretem. 3k-ért nem sok az általam megbecsült Bioshock.

RoyalFlush: CDgal.-ban vettem én is kb. ennyiért, pontosabban 0,1k-val kevesebbért :) 1,8k volt

[ Szerkesztve ]

(#654) ProEvoFan válasza chungee (#653) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

STEAM jó dolog, csak az a fránya forint nem áll a helyzet magaslatán...

(#655) Blaise


Blaise
veterán

Media Markt:

Rush for Berlin (nem budget, hanem rendes kiadás!) 590 Ft

(#656) adalbert1


adalbert1
veterán

Valaki keresett régebben Cod2-t. Találtam de elég pofátlan áron... :(
Amúgy van pár jó játék jó áron, viszont kár hogy ma vége az áprilisi akciónak...

Amit viszont biztos be fogok szerezni: Heroes V Gold, (ugye a magyar feliratot ki lehet kapcsolni?), és Civilization Chronicles (mondjuk tartalmazhatná a 4 kiegjeit is...).

(#657) fekeandras válasza adalbert1 (#656) üzenetére


fekeandras
őstag

Én kerestem pár hónapja égre földre de 5k-t nem adok érte :(
Akkor inkább nem kell.

(#658) adalbert1 válasza fekeandras (#657) üzenetére


adalbert1
veterán

Hány éves játék is? Mimum olyan 4-5? Mondjuk egy ekkora névből gondolom megpróbálják az utolsó fillért is kicsavarni... Pedig valszeg. eléggé esett az ezzel multizók száma is mióta kijött a 4-5.

Erősen gondolkozom még mindig a Heroes V-ön és a Civ-en... A Heroes V-ben és a 2 kiegészítőben nagyon sok játékóra benne lenne valszeg., viszont Civből szerintem csak a 4-gyel játszanék (meg még talán a 3-al).... Viszont jó lenne birtokolni egy ilyen kollekcíót...

Ehh, ha csak a budget kategóriából kellene válogatni, akkor is el tudnék így hirtelen költeni vagy 50k-t játékra legalább (HL2 Orange Box, Warcraft 3 + TFT, NFSMW, a fentebb említettek, SWAT4 + még jó pár egyéb ami így hirtelen nem ugrik be), viszont ezekkel amennyit játszok akár 2-3 évig is ellennék.

(#659) parandroid válasza adalbert1 (#656) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én (is) kerestem, de ennyiért nekem sem kell. Amúgy láttam én is, igazán beletehették volna ezt is az EA felezős akciójába, 2,2e-ért már megvenném. A másik, ahogy te is említed, a CoD4. Horribilis az ára még mindig, úgyhogy inkább CS-zek tovább.

Az általad említett HL2 Orange Box egyébként nemrég volt a Steamen akcióban 10 EUR, meg is vettem, már rőgóta kíváncsi voltam, és még sosem játszottam HL-ot egyáltalán, komolyan kíváncsi vagyok rá. Nem mellesleg az Orange Box miatt járt hozzá Portal (ezt nem tudom, hogy szeretem-e), és Team Fortress 2 (amit viszont már önmagában is meg akartam venni egy ideje).

Ha pedig offline akciók, akkor a CD Galaxisnál most megint 4.500 HUF a Racedriver Grid. Én még egy korábbi akcióban vettem 4e-ért, de ez is jó ár érte, ha valaki akkor lemaradt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#660) ollie válasza adalbert1 (#656) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol, én a Heroes V Gold-ot ennyiért rendeltem Januárban külföldről (Nagy Brittania), ráadásul PK-val együtt. És persze megmenekültem a magyar felirattól -meg az esetleges patchproblémáktól - is.

Ja igen, a CIV collection-el meg az a baj, hogy nem tartalmazza a 4-es kiegjeit. Ettől függetlenűl megvenném, ha lenne erre a célra elég zsém (külön megvan a 3 és a 4 az összes kiegestűl, na meg a 2. rész is).

[ Szerkesztve ]

***

(#661) Khaal válasza adalbert1 (#658) üzenetére


Khaal
őstag

Civilization Chronicles nagyon szép kis pakk, még tavaly beszereztem jó áron [link].

Van benne pár szép nagy kihajtogatható tech tree poszter, kis könyvecske háttérinfókkal, interjúkkal, civ 1-2-3 összes kiegészítővel, civ 4 alapjáték, bónusz dvd videókkal, háttérképek, civ4 soundtrack, podcastok, ikonok és egy civilization kártyajáték. Szerintem simán megéri a pénzét.

[ Szerkesztve ]

(#662) ollie válasza Khaal (#661) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A CIV2-nek melyik változata van benne? És milyen CIV2 extrák vannak?

***

(#663) Khaal válasza ollie (#662) üzenetére


Khaal
őstag

Bevallom én még csak a Civ 3-mal játszogattam belőle, a 2-t még nem ismerem, de ezek vannak benne: Civ 2 Multiplayer Gold és Civ 2 Test Of Time, a Fantastic Worlds és Conflicts in Civilization bónuszpályáival együtt. Tech tree poszter természetesen ezekhez is van, más egyéb extráról nem tudok.

(#664) ollie válasza Khaal (#663) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahh, köszi, jól hangzik. Nekem a vanilla CIV2 van meg, bár szereztem hozzá MPG patchet. A Test of Time meg egy időben a kedvencem volt (meg is feledkeztem róla, de megvan nagydobozos kiadásban). Gyakorlatilag egy feltúrbózott CIV2, jobb grafikával, és már lehet az űrben is játszani az Alpha Centauri kolonizálása után (sőt lehetőség van a távoli jövőben kolonizálni az űrt meg a tengereket is, és van benne fantasy scenario is, szóval bombajó).

Amúgy a legjobb még mindig az Alpha Centauri maga, gondolom ismerős. De ez sajnos nincs benne a packban.

Ja igen, a CIV1-nek a windows-os változata van a csomagban? Azt gyakorlatilag ablakban lehet játszani, mint a CIV2-őt, és így bármekkora lehet a játéktér.

[ Szerkesztve ]

***

(#665) Khaal válasza ollie (#664) üzenetére


Khaal
őstag

Civ1 ablakos változat, tökéletesen megy XP alatt. Sajnos benne van a rémesen idegesítő másolásvédelem is, bár voltak olyan rendesek, hogy külön kinyomtatták a megoldásokat, így nem kell a manualt bújni.
Alpha Centauri ha jól tudom másik cégé (azért nem is civilization a neve), így bele se kerülhetne.
Mondjuk nekem akkor is a 3 marad az etalon, egyébként ahhoz is lehet letölteni különféle modokat (fantasy, colonization..stb). És ha átírsz egy sort az ini-jében, akkor lényegében bármekkora felbontásban játszhatod ;) .

(#666) adalbert1 válasza parandroid (#659) üzenetére


adalbert1
veterán

Na igen, elég vicc árat kérnek érte...
Én is CS-znék, de még mindig nem küldtem vissza postán a Valve-nek az eredeti cd-key-em (amit már más használt ugye).
Az orange box annyiért nagyon jó vétel volt! Dobozosban is így néz ki : HL2+EP1+EP2+TF2+Portal.

A Grid ugye a Dirt motorjára épül?

ollie: Ez tényleg lol... A magyar felirat miatt nem merem megvenni, nem szeretném beszívni hogy esetleg nem lehet kikapcsolni.
Civ4-ből meg elméletileg fog kijönni olyan pack hogy Civ4 + összes kieg. és talán az új colonization is, de ebben nem vagyok biztos...

(#667) ollie válasza adalbert1 (#666) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Új Heroes 5 Gold, kb 4500Ft PK-val.

És igen a Grid a Dirt motorjára épül.

***

(#668) Blaise


Blaise
veterán

Akinek eredeti Gears of War-ra vagy UT3-ra fáj a foga: [link]

(#669) Winner_hun válasza Blaise (#668) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mennyibe kerül egy GameStar?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#670) Sipi


Sipi
addikt

Sziasztok!

MM-ben láttam 3-4000 forintért a réges-régi X-Wing, Tie Fighter és a harmadik részt, bundléban. Ezek már a "tuningolt" verziók, gold kiadások, Win95/98-ra optimalizálva.

Az eladó szerint ezek már sehogy sem futnak XP alatt... Van valakinek tapasztalata? Nagyon régen fáj ezekre a fogam, de ha nem lehet velük játszani, irreálisan magas ez az ár. (Egyébként is...)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#671) ádyz válasza Sipi (#670) üzenetére


ádyz
addikt

Ha a kompatibilitási módot beállítod, akkor elvileg menni fog, nem?

Mellesleg, Unreal Tournament sincs XP-re optimalizálva mégis simán megy rajta. :K

(#672) Blaise válasza Winner_hun (#669) üzenetére


Blaise
veterán

1995 Ft

(#673) Winner_hun válasza Blaise (#672) üzenetére


Winner_hun
félisten

Holnap megyek vásárolni, thx:D:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#674) Blaise válasza Winner_hun (#673) üzenetére


Blaise
veterán

mellik? :D

(#675) fpeter07 válasza Blaise (#674) üzenetére


fpeter07
veterán

csakisut ;)

(#676) Winner_hun válasza Blaise (#674) üzenetére


Winner_hun
félisten

UT3

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#677) Blaise


Blaise
veterán

Én is :C

(#678) fekeandras válasza Blaise (#668) üzenetére


fekeandras
őstag

Remélem rendszert csinálnak ebből. :C

(#679) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

én ma vettem meg a War Front - Turning Pointot az 576Shopban, szerintem megéri
Media Martban, 576Shpoban és a CDGalaxisban is 2K :K
[link]

(#680) chungee


chungee
addikt

UT-t fogok választani :K

(#681) Blaise válasza chungee (#680) üzenetére


Blaise
veterán

Na megvettem én is az UT-s kiadást...elég bíztatónak tűnik a doboza :) Szerintetek steam-en be lehet regisztrálni?

Medal of Honor kollekció jó áron

(#682) Winner_hun válasza Blaise (#681) üzenetére


Winner_hun
félisten

Miért ne lehetne? Amúgy próbáld ki és kiderül;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#683) OnSeT válasza Blaise (#668) üzenetére


OnSeT
őstag

Ez biza tényleg jó vétel, de már megvan mind2ő. :D

Egyébként írtam erről egy cikket, csak nem engedélyezték a megjelenését. :F

(#684) Winner_hun válasza OnSeT (#683) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hol?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#685) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Megvéve:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#686) OnSeT válasza Winner_hun (#684) üzenetére


OnSeT
őstag

Gamepod-ra.

(#687) Winner_hun válasza OnSeT (#686) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem csak a dátum lett eltolva? Vagy reklámnak vették és azért nem lett megengedve?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#688) Wolverine válasza Winner_hun (#687) üzenetére


Wolverine
félisten

Az írás még fent van, csak engedélyt nem kapott, és nyilván már nem is fog. Az utóbbi tipped lesz valószínűleg a helyes...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#689) OnSeT válasza Wolverine (#688) üzenetére


OnSeT
őstag

az addig ok hogy reklámnak minősül és nem engedélyezik, de akkor a Steam akciókról miért lehet írni? végül is az is reklám.

(#690) Winner_hun válasza OnSeT (#689) üzenetére


Winner_hun
félisten

Minden reklám egyforma de vannak egyformábbak;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#691) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Egy régi klasszikus magyarul occóér:
Rome Total War Antológia

és aki MMOni akar és nem szeretne havidíjatfizetni annak GW az összes kiegészítővel:
[link]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#692) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

CD Projekt játékok 30-50% kedvezménnyel [link]

(#693) chungee válasza ProEvoFan (#692) üzenetére


chungee
addikt

Sajna ezek közül 1 sem kell :(

(#694) adalbert1 válasza chungee (#693) üzenetére


adalbert1
veterán

Én a Lego Batmannel biztos hogy elbaromkodnék egy fél órát, de ahhoz még elég drága 4k-ért.

ollie 667: kösz, meg is rendeltem azóta, állítólag ma meg is érkezett. Mindenesetre majd hétvégén kiderül.
Ahogy böngésztem a kínálatát ugyanannak az eladónak találtam még jópár jó régi játékot is.

[ Szerkesztve ]

(#695) Sdi


Sdi
addikt

Neverwinter Nights 1 Diamond ennyiért nagyon OK.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#696) Wolverine


Wolverine
félisten

hoppá :Y

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#697) Wolverine


Wolverine
félisten

A Freedom Force és a Freedom Force vs The Third Reich is felkerült a Steamre 4 €-s óron; csomagban a kettő együtt 6,5 € :Y (ráadásul az első héten ebből 10% kedvezményt is adnak)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#698) Rizzo


Rizzo
aktív tag

A Luxor 2 és a 7 Wonders II 0.99 € a hétvégén, a többi Mumbo Jumbo játék is akciós.
A Luxor 2-t megvettem, jó kis játék, ajánlom mindenkinek! ;)

[ Szerkesztve ]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#699) adalbert1 válasza adalbert1 (#694) üzenetére


adalbert1
veterán

Na kezem közé kaptam a Heroes V goldot.
Szerintem elég igényes kiadás. Ami furcsa volt, hogy az alapjáték és az egyik kiegészítő 1 lemezen van, második lemez a második kiegészítő, harmadik lemez az extrák.
Második furcsa dolog, hogy mindenhez van key is mellékelve, de az alapjáték pl. nem kérte (eddig még csak azt telepítettem), sőt az se kell neki hogy a lemez a meghajtóban legyen (ez nagyon pozitív, legalább telepítés után szépen elpakolhatom és nem kell mindig előkotorni ha játszani akarok vele!).

(#700) chungee


chungee
addikt

Most 7végén 50%-os árengedmény a steam-en az Assassin's creed-re. Ami azt jelenti kb. 4k~15ajró körül lesz. Sztem nem éri meg :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.