Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) BalaNce87 válasza ollie (#599) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ha demot játszottad és most 2k akkor én is megvenném, 10ezret meg nem fogok egy játékért kiadni, mert azok többsége nem is ér annyit, külföldön meg ugyanaz nem elég hogy 4000-5000 ft-al mondjuk olcsóbb, de mások a pénzviszonyok is, szóval nem meglepő hogy kevesen veszik eredetibe az ilyen GTA4 szintű játékokat (a játék lehet jó de amilyen lett inkább 2000 ft-ot érne vagy annyit se) meg most gondolj bele vki megveszi és mit lát hogy egy nemrég vett gépén gyengén szerepel az amúgyse brutális grafikával megáldott játék, jogos hogy ezek után, nem fog 10ezret adni egy játékért, előbb megtekenti másképp vagy kérdezz mástól. De érted ha érdekel egy játék akkor gyűjtsek rá 10ezret? amit szívesebben költenék más dolgokra, ez van drágák a játékok, várni kell a leárazásra.

(#602) Gordiann


Gordiann
őstag

Hali

Budaörsi mediamarkt-ból jöttem ma... a beszerzettek:

- Battlefield 1942 Anthology
- Sim City 4 Deluxe

990Ft /darab.... ;]

Volt még NFS: Underground (1 vagy 2 azt nem tudom sajnos) meg MoHAA (kiegészítőkkel)(ez már megvan itthon)
meg talán még 2 cím.

Aki még talál fusson! (vagy fordítva? :N )
Ilyen jó vásárt már régen csináltam

(#603) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Steam-en a Dawn of War Soulstorm 3,5€ (vagyis kb 1000Ft) jelenleg, még kb 2-3 napig. És plusz inygenes DoW2 beta jár.

***

(#604) adalbert1 válasza Wolverine (#588) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem is tudtam hogy Pc Gurus voltál... :F
Mindenesetre nekem megvan legtöbbje az említett játékoknak, szóval szerencsére nem érint a dolog. :)

Tényleg, valaki próbálta az ingyenes C&C 1-et vagy Red Alert 1-et? A Red Alertet feltettem, de a scroll sebességét hiába veszem le minimumra, kb. 1 rántás az egéren és már a pálya másik végén vagyok...

(#605) Wolverine válasza adalbert1 (#604) üzenetére


Wolverine
félisten

A "nálunk" alatt Magyarországot értettem :B Nem dolgoztam egy gamer újságnak sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#606) adalbert1 válasza Wolverine (#605) üzenetére


adalbert1
veterán

Ok, nem értő olvasás v. 2 értelmű fogalmazás rulez. :)
Amúgy tényleg egy jó kezdeményezés, ha nem lennének meg az adott játékok és legálisan akarnám őket beszerezni elég erősen csóválnám a fejem... Mondjuk pár játéknál túllőttek a célon az árat illetően (még ha csak pár dollárral is).

(#607) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

ha valaki tud olcsó Kings Bounty: The Legend-et pls szóljon! 5K a boltokban...
köszi!!!!

(#608) Doom válasza ProEvoFan (#607) üzenetére


Doom
aktív tag

Ez most jelent meg nem? Ahhoz képest szerintem elég olcsó. CDGalaxisban meg még 500-zal kevesebb is...

(#609) ollie válasza ProEvoFan (#607) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

5k mindenhol. Tessék ez nagyon olcsó, hiszen 1 hónapja jelent meg a játék. Vagy várj egy fél évet, és még olcsóbb lesz.

***

(#611) Egon


Egon
nagyúr

Ma voltam az Árkádban levő MM-ben. C&C Generals Deluxe Edition (alap+kieg, 4DC, kézikönyv, poszter) mindössze 990,- HUF.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#612) fekeandras


fekeandras
őstag

Valami tipp hogy a CoD2-t honnan lehet beszerezni?
warez nem ér, eredetibe kell! :K

(#613) ollie


ollie
MODERÁTOR

CD Galaxisban a Sins of a Solar Empire 3600Ft.

Miért bestbuy? Mert a gamerankings.com szerint az 5. legjobb PC-s játék volt 2008-ban (RTS).

***

(#614) Bencus88 válasza fekeandras (#612) üzenetére


Bencus88
nagyúr

cd galaxison nem találtam, de itt megvan:tessék igaz egy ezressel drágább.

(#615) #65675776 válasza fekeandras (#612) üzenetére


#65675776
törölt tag

(#616) fekeandras válasza Bencus88 (#614) üzenetére


fekeandras
őstag

Ott rákérdeztem nemrég, már nincs nekik. :(

(#617) BalaNce87 válasza fekeandras (#616) üzenetére


BalaNce87
addikt

Még mindig nicsen sehol, 4000-et meg tuti nem adok érte, egyszerűen dárga, de ezt már megbeszéltük, Steamen meg ugyancsak eszméletlen drága, ott van egy Cod Warchest pack az meg 12rongy, ami még így se éri meg (tartalmazza a cod1,uo-t és a 2-őt), mostanára durván 1000-1500-nak kéne lenni ezeknek, de főképp a 2-nek, nemtudom mi ütött ezekbe, ha már csak azt nézzük hogy egy Far Cry 2, ami új játék 7000 Ft, nem beszélve a Steames $-ról átírt €-ra :(

[ Szerkesztve ]

(#618) adalbert1 válasza fekeandras (#610) üzenetére


adalbert1
veterán

A Battlefield 2 nincs olyan jó áron (persze ez is relatív, 2k nem pénz egy ilyen jó multi fps-ért), amíg tartott az 50%-os EA akció, addig a complete collection volt 2k (alapjáték + 3 kiegészítő).

(#619) peterszky


peterszky
őstag

CDG februári akciók
Van pár jó cím 1k alatti árral.

What else you gonna do on a Saturday?

(#620) BalaNce87 válasza peterszky (#619) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ezek közül kb semmi nem érdekel, persze nem hiába adnak ezekre akciót, a többsége nem is hallot róluk, ott van a hulk is azt ismerem sajnos, de egy fillért nem ér még ha óriás betűkkel írnák ki az oldalon hogy ingyen letöltheted akkor se, ultra gáz.

(#621) peterszky válasza BalaNce87 (#620) üzenetére


peterszky
őstag

:D

Amúgy a Richard Burns Rally 10/10-es. Talán még a Tomb Raider, Panzers, Rush for Berlin jó cím. (mondjuk a Panzers már vagy két éve ennyibe kerül :) )

What else you gonna do on a Saturday?

(#622) fpeter07 válasza peterszky (#619) üzenetére


fpeter07
veterán

a hulk... :D tiszta iron man -> az ilyen játékot ingyért kellene adni, sőt megse kellett volna csinálni..

(#623) Tim82


Tim82
nagyúr

West End-beli Media Markt-ban eredeti dobozos Fable (első rész, nyilván :U ) és Jade Empire 1000 Ft! :Y

Én meg megvettem őket anno többszöröséért... :O

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#624) Gordiann válasza Tim82 (#623) üzenetére


Gordiann
őstag

Nem 1000, hanem 900 Ft :)

Most jövök onnan, mivel ezek már megvoltak, a maradék ilyen kiadást vettem meg:

Rise of Legends
Empire Earth 2 Gold
Swat 4 Gold

Meg volt még Joint Task Forces meg Caesar 4 meg valami Hospital kórházas.
Mind 900 Ft!!!!!!!!
És nem a gagyi kiadások, hanem amiket már sehol nem lehet kapni - nagy papír+dvd tokos kiadások szép kézikönyvekkel, meg minden ami kell. :C :Y

[ Szerkesztve ]

(#625) Tim82 válasza Gordiann (#624) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kerekítek. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#626) (Bundás) válasza Gordiann (#624) üzenetére


(Bundás)
addikt

Quake részek voltak vajon? :)

(#627) Gordiann válasza (Bundás) (#626) üzenetére


Gordiann
őstag

Nincsenek kiadva sem mai kiadásban, nemhogy olcsón... :U

(#628) ollie válasza (Bundás) (#626) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Steam-en meg lehet venni mindet, de nem kifejezetten olcsó. Karácsony környékén fél árban volt az összes, de arról már lemaradtál.

***

(#629) chungee válasza fekeandras (#578) üzenetére


chungee
addikt

Doom3 a Media Markt-ban. Rá volt ragasztva 1990.-. Persze én tudtam, hogy 3500 alatt nem lehet kapni sehol sem. Biztos elbakizták árazáskor. Felkészülten odavittem a kasszához. És lám, a gép 3990-et mutatott. Szólok, hogy: á-á! Ezen 1990 van ráírva. Az eladó csaj ellenőrizgetett, telefonálgatott. Végül kiderült, hogy hibásan címkézték. Asszondja ezt még ennyiért elvihetem, de a többit mindjárt átárazzák :D

Viszont Resident Evil 4-et jó sokáig 1790-ért lehetett kapni. Megbántam, hogy nem vettem meg, most már 2690 :( Biztos a válság miatt felment a dollár és az euró miatt. Mert Ubi exclusive-ek általába 2k alatt vannak. Most nézem PoP trilogy szintén 2690 :Y Én anno 1790-ért vettem.

(#630) fpeter07 válasza chungee (#629) üzenetére


fpeter07
veterán

Tegnap voltunk media markt-ban, megnézni van-e flatout 2, nincs... Cd galaxisnál megrendeltem 2db-t 890ft :) Ezelőtt pop trilogyt vettem 1790-ért, megérte, látom 1000-el drágább lett:S

(#631) chungee válasza fpeter07 (#630) üzenetére


chungee
addikt

Hát jah! Inkább PoP trilogy 1790-ért mint RE4, mert egyből 3 gémet kapsz :C

(#632) fpeter07 válasza chungee (#631) üzenetére


fpeter07
veterán

pop1-et 1 hétvégén végigvittem (10óra) :) másodikkal is jo, de nem köt le annyira mint az egy:S

(#633) chungee válasza fpeter07 (#632) üzenetére


chungee
addikt

És a 3 :F :Y

(#634) fpeter07 válasza chungee (#633) üzenetére


fpeter07
veterán

az még odébb van, régebben megcsináltam utsó előtti főbosst és abbahagytam :D

(#635) chungee válasza fpeter07 (#634) üzenetére


chungee
addikt

Hát még ilyet! Máglyán fox égni, mert nem vitted végig a 3-at és a 2-t. Te szentségtörő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#636) fpeter07 válasza chungee (#635) üzenetére


fpeter07
veterán

majd bepótolom :D csak most nincs időm azzal játszani :N

(#637) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

újra 50%os árengedmények a CD Galaxisban :))
[link]

(#638) chungee válasza ProEvoFan (#637) üzenetére


chungee
addikt

Tök jó! Csak hogy nincs semmi érdemleges számomra :(

(#639) ProEvoFan válasza chungee (#638) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

én múltkor lemaradtam a Crysisról, de most pótoltam 1990 jó magyar forintért:)

(#640) BalaNce87


BalaNce87
addikt

De örülnék ha egyszer olyanra is adnának vmi akciót aminek értelme is van és érdekel (mondjuk a crysis meg a battlefield 2), ott ez a mercenaries 2, ha jól tudom az még viszonylag új játék és már is 2000-ért árulják, mondjuk elég retek játék, szóval érthető, igaz ez akciós, de ennél többet tényleg nem érne. Én még mindig azt nem értem hogy egy kurva cod2-n mi kerül 4500 FT-ba, már 1000-ért kéne dobálgatniuk vagy inkább 800-ért, kész vicc ez az Activision, 1 év után egy játéknak legalább egy 2000-et kéne esnie az árából, ez meg már vagy 3 éves múlt....Pédaként ott egy Far Cry 2 6000-ért ami új játék 1500 Ft van egy 3 éves és egy pár hónapos játék között, ez tényleg vicc.

(#641) Wolverine válasza BalaNce87 (#640) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Activision és az EA nem iagzán szokta csökkneteni a játékaik árát; ez a két EA-s -50% eléggé szokatlan tőlük.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#642) BalaNce87 válasza Wolverine (#641) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát és akkor mi egy 10 éves játék még mindig 5 rugó lesz?:) Nem elég hogy sok szar játékot csinálnak de még az árukat se csökkentik ajaj ez nagyon nem jó...

[ Szerkesztve ]

(#643) ProEvoFan válasza BalaNce87 (#640) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

el lehet kapni jó akciókat, pl most aki bemegy a pécsi Media Marrtba, az 4Kért megkapja a Crysis Warhead-ot:)

de egyébként igazad van, a COD4 még mindig 10K, ami sok érte ennyi idő elteltével
én a Sacred2-re várok, olyan 4K környékén megveszem:)

(#644) Vladi


Vladi
nagyúr

MM-ben elég sok játék elég olcsón. Mai szerzemény: Most Wanted 1990, MoHa air: 1990. :Y
Vagy volt már?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#645) Wolverine válasza Vladi (#644) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezek az EA-s 50%-os árcsökkentés eredményei :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#646) Vladi válasza Wolverine (#645) üzenetére


Vladi
nagyúr

Árcsökkenést szeretem. :D MW full maxon úgy szalad a gépemen mint állat. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#647) fekeandras


fekeandras
őstag

Még pár napig akciós: Battlefield 2 Complete Collection

(#648) chungee válasza ProEvoFan (#643) üzenetére


chungee
addikt

Pécsi MM-be volt 1 jó sztorim. Úgy január végén történt.

"Tegnap megvettem MM-ben a Doom 3-at. Rá volt ragasztva 1,9k. Persze én tudtam, hogy 3,5k alatt nem lehet kapni sehol sem. Biztos elbakizták árazáskor. Felkészülten odavittem a kasszához. És lám, a gép 3990-et mutatott. Szólok, hogy: á-á! Ezen 1,9k van ráírva. Az eladó csaj ellenőrizgetett, telefonálgatott. Végül kiderült, hogy hibásan címkézték. Asszondja ezt még ennyiért elvihetem, de a többit mindjárt átárazák :D"

(#649) ProEvoFan válasza chungee (#648) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

mákod volt:)
én a Bioshockot vettem meg a Tben 3Kért
kicsit féltem a kasszánál, de nem volt probléma, ezek tényleg ennyiért adták :))
azóta nem is lehet kapni :N

(#650) chungee válasza ProEvoFan (#649) üzenetére


chungee
addikt

Akkor te is jól jártál. 3k-ért Bioshock:F :Y :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.