Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Sirandrish


Sirandrish
legenda

továbbra is Final Fantasy VII-et keresek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#402) bozont válasza Sirandrish (#401) üzenetére


bozont
veterán

Azt én is, meg a 8-at is.

(#403) Sirandrish válasza bozont (#402) üzenetére


Sirandrish
legenda

a 8 megvan:) nekem csak a VII kell:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#404) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nah, bejön ez a régi játékokat olcsón dolog, pedig nem hittem volna, hogy örömet fog okozni. Szóval valakinek van valami ajánlata? Főleg olyan érdekelne, ahol rendes kézikönyv van. Igaz, hogy a Sims 4 Deluxe amit vettem apámnak, már classics sorozaton belüli, de kétnyelvű, 2*88 oldalas kézikönyve volt. :R Viszont a sevenm coolgames szériájából két játék van meg, ezeknél meg para a kézikönyv-hiány nekem.

Warlords4 úgy látom több helyen is 1700, azt is lehet meg kéne szerezni...

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#405) ollie válasza Drizzt (#404) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Homeworld az egyik legjobb RTS, ezt csak ajánlani tudom.

A Sims 4 egyébként Sims 2 akart lenni, ugye? :)

***

(#406) Drizzt válasza ollie (#405) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Sim City 4 akart lenni. :D

I am having fun staying poor.

(#407) Gordiann


Gordiann
őstag

Érdemes megnézni ezeket a cuccokat! Komoly akciók vannak most!
Igaz, hogy UK, de elvileg küldenek M.o-ra is.

game.co.uk

(#408) Sirandrish válasza Gordiann (#407) üzenetére


Sirandrish
legenda

Dark Messiah 8 euro???
Hgy lehet innen vásárolni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#409) Gordiann válasza Sirandrish (#408) üzenetére


Gordiann
őstag

Nem, hanem 7 angol font!! :)
Amugy simán mint egy webshop-ban.
Regisztrálsz., aztán kosárba a cuccot, majd kiválasztod a szállítás módját. (EU Royal mail kb 3 font)

[ Szerkesztve ]

(#410) Gordiann válasza Gordiann (#409) üzenetére


Gordiann
őstag

Amugy a PS3/WII/XBOX360 játékárak is elég viccesek!!! :R

(#411) Sirandrish válasza Gordiann (#409) üzenetére


Sirandrish
legenda

az jbb vagy rosszabb nekem?:D
amugy sajna angol ldalon nem nagyn ismerem ki magam de mivel a Viva Pinata is elég olcsó holnap átnézem keményen:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#412) Gordiann válasza Sirandrish (#411) üzenetére


Gordiann
őstag

Rosszabb sajnos, mert a font átszámítva 360 Ft körül van (már régen néztem)!
De még így is megéri nagyon sok minden.

(#413) Sirandrish válasza Gordiann (#412) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor is megéri:)
a VP 4500ft sincs:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#414) CriticalHit válasza Drizzt (#404) üzenetére


CriticalHit
őstag

Az Age of Mythology Gold szerintem megéri a 3K-t.
[link]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#415) Gordiann válasza CriticalHit (#414) üzenetére


Gordiann
őstag

Csak ne ilyen kiadás lenne....
Csak 1 tok borítóval, benne egy korong. Oszt jóvan. :(

(#416) ollie válasza Gordiann (#415) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit akarsz ennyi pénzért? Egyébként asszem 3 CD van benne. :D

***

(#417) Gordiann válasza ollie (#416) üzenetére


Gordiann
őstag

EA classic kiadások pl 3990Ft-osak, és általában minden benne van, mint ami alapból benne lenne. Csak a boritó más...
Szóval én ilyet nem jelentenék ki.. :U

(#418) CriticalHit válasza Gordiann (#415) üzenetére


CriticalHit
őstag

Más nem is kell, kézikönyv a Cd-n. Nincs szükségem sem vászontérképre, sem poszterre.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#419) Gordiann válasza CriticalHit (#418) üzenetére


Gordiann
őstag

Hát nekem igen... Valahogy csak akkor érzem, hogy vettem vmit.
Ránézek a játékra, és ha duzzad a doboza az extráktól, akkor még a kedvem is megjön a játékhoz.
Persze egy CoD-nál pl tök mind1, ott csak a játék a lényeg, meg a multi key, de egy stratégiánál pl elgondolkozik az ember a kapott egységbemutatóknál, hogy legközelebb hogy fog stratégiálni :)
szóval ez függ a játéktipustól.

[ Szerkesztve ]

(#420) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Civilization IV Complete: CivIV + Warlords exp. + Beyond the Sword exp. 6990 HUF a MM-ban/Saturnban. A doboz 1 DVD-n tartalmazza a 3 játékot (együtt telepítendőek), valamint egy magyar Quick Start Guide-ot és egy szintén magyar Technolóigai Fa diagramot.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#421) peterszky


peterszky
őstag

Westend MM -> MS Train Simulator 990.-

What else you gonna do on a Saturday?

(#422) Drizzt


Drizzt
nagyúr

(#423) RoyalFlush válasza peterszky (#421) üzenetére


RoyalFlush
őstag

:Y de jó lenne, sajnos nem járok mostanában Pesten és a miskolciban nem láttam ..

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#424) Wolverine válasza Drizzt (#422) üzenetére


Wolverine
félisten

A World in Conflict már itt is van a polcomon :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#425) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Pokoli szomszédokat vettem meg MMban 499-ért.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#426) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Westend - Media Markt : StarCraft + Brood War kiegészítő pack 1990.- (rendes borítóval)

Feel Good Inc.

(#427) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Én még anno a HL2 Collectors Edition-t vettem a szombathelyi Media Marktban 4990 Ft-ért.
Az volt aztán a best-buy!

Aludobozos.

Ilyen:

(#428) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Látott valaki SimSity 4 Deluxe-t? Mire feleszméltem eltünt minden honnan.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#429) Fáraó válasza horvathkrisz (#427) üzenetére


Fáraó
őstag

Na igen, ezt én sem hagytam ki.

Csak a póló volt kicsi... :U

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#430) horvathkrisz válasza Fáraó (#429) üzenetére


horvathkrisz
addikt

akkor jó nagy darab lehetsz. :P

(#431) Fáraó válasza horvathkrisz (#430) üzenetére


Fáraó
őstag

Nézőpont kérdése, sztem a póló kicsi :P

VIGYORRRGAZMUS.....

(#432) Darth_Revan válasza Drizzt (#422) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Kecskeméti Auchan-ban sajnos még nem tudják, hogy lement a WiC ára :(((

(#433) jokerone


jokerone
tag

Sziasztok!

Lehet nem ide kéne ezzel fordulnom, de nem találtam másik megfelelő topicot.
A problémám a következő: Múlt héten rendeltem egy online boltból egy pc-s játékot tesómnak szülinapjára. Odaadtam neki, és tegnap hív, hogy a vírusírtója 2 trójait talált.....ez most mi? Mit lehet ilyenkor tenni? Gondolom a boltal kéne felvennem a kapcsolatot, amit meg is teszek, csak még megnézem az én vírusírtómmal is, hogy mit dob.
Ráadásul futárral küldték ki, és ha vissza is cserélik, akkor a postaköltséget (akár csak a visszapostát) én álljam???
Azt tudom, hogy voltak olyan photoshop termékek, amiknek trójaival oldották meg a másolásvédelmét.
Ha valakinek lenne valami ötlete, tapasztalata plz írjon, vagy mondjon másik topik nevet, ahol tudnának rá mondani valamit.
Köszi előre is!

(#434) Darth_Revan válasza jokerone (#433) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Melyik játék az? Előfordulhat, hogz a vírusírtó hibázik...milyen vírusírtó?
Példának említeném a BioShock játékot, aminek a másolásvédelmét az AVG vírusnak ismerheti fel.

(#435) frame>24 válasza jokerone (#433) üzenetére


frame>24
addikt

szerintem ebben a topikban tedd fel a kérdést, a vírusirtó --->"heurisztikus beállításai"-val kapcsolatban

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#436) jokerone válasza Darth_Revan (#434) üzenetére


jokerone
tag

Joint Task Force vs. NOD32

(#437) jokerone válasza frame>24 (#435) üzenetére


jokerone
tag

Köszi!

(#438) jokerone


jokerone
tag

Ismét csak a baj....előzmények pár sorral lejjebb. Vírusírtós topikban azt tanácsolták, kapcsoljam ki a NOD-ot, telepítsem a játékot, és futtassak egy víruskeresést. Ez rendben is lenne, de mióta felpakolta félig a játékot, fagyott minden, és nyomtam egy restartot, azóta azt a hibaüzenetet kapom, hogy: "Nincs elég hely a kiválasztott meghajtón, szabadítsak fel helyet."
A játéknak 2,5 GB terület kell, de a 110 GB sem elég, arra is ezt dobja. Futtattam egy Registry Clean Expert nevű progit, manuálisan rákerestem a regeditben, töröltem, amit találtam, próbáltam rendszer visszaállítást korábbi időpontra, sehogy sem jó.
Próbáltam másik programot, játékot felrekni, azokkal semmi probléma, de ezzel mióta megvettem csak a baj van.
Vitessem vissza, vagy tudtok esetleg valami okos dolgot a problémámra?
Előre is köszi!
Üdv!

(#439) jokerone


jokerone
tag

Probléma megoldva;)

(#440) RoyalFlush válasza RoyalFlush (#425) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ami most már 4 forinttal olcsóbb :DDD 495 Ft.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#441) Wolverine


Wolverine
félisten

A Fable 1990 a CD Galaxisnál. (még jó, hogy megvettem két hete a duplájáért...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#442) RoyalFlush válasza Wolverine (#441) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Az ilyesmi a legbosszantóbb :((( Én is jártam már hasonlóképp ..

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#443) gtamate2


gtamate2
veterán

Resevoir Dogs 2 Font!!!!! Ami kb 600Ft ha nem tévedek :S
[link]

*Sn0w

(#444) peterszky válasza gtamate2 (#443) üzenetére


peterszky
őstag

+ szállítás, az olyan 4-6 font körül szokott lenni. Amúgy ez már itthon is a 2000 Ft-os kategóriába került, nem?

Ubisoft Exclusive kiadás: Prince of Persia Triple Pack -> 2990 Ft. (Sands of Time, Warrior Within, Two Thrones)
Elgondolkoztam nagyon, hogy megvegyem-e, de végül nem tettem. A rajongóknak viszont jó vétel lehet.

What else you gonna do on a Saturday?

(#445) ollie válasza gtamate2 (#443) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tévedsz, mert 800Ft :) Plusz a PK ahogy már írták olyan 3-4 Font szokott lenni (1200-1600 Ft).

***

(#446) peterszky válasza ollie (#445) üzenetére


peterszky
őstag

Szerintem nincs 400 Ft egy Font, kb 330-360 körül lehet.

What else you gonna do on a Saturday?

(#447) Gyusz válasza peterszky (#444) üzenetére


Gyusz
őstag

Pedig szerintem a három Prince of Persia nagyon megér annyit. Én mondjuk külön-külön megvettem már mindegyik részt, mert nem bírtam magammal.

(#448) sasa134


sasa134
addikt

sziasztok, nem tudjátok hol lehet most olcsón HL2-t venni? az ep1 és ep2 nem érdekel, csak a hl2. nagyon köszönöm!

Avanti Roma

(#449) Fáraó válasza sasa134 (#448) üzenetére


Fáraó
őstag

Pl.: CD Galaxis, de ennyi az 576-nál is... Volt nemrég vmi 2k-s akció...

Steam-en esetleg olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#450) Fáraó válasza Fáraó (#449) üzenetére


Fáraó
őstag

Megtaláltam magam. :) #309

VIGYORRRGAZMUS.....

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.