Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Blaise


Blaise
veterán

# Counter-Strike 1.6
# Counter-Strike Steamworks Beta
# Half-Life
# Day of Defeat
# Deathmatch Classic
# Half-Life: Blue Shift
# Opposing Force
# Ricochet
# Team Fortress Classic

Mindez együtt 4 Euró [link]

(#802) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Sziasztok! Megtudnátok mondani, hogy mi most a best buy Akció-RPG? Én ezt a stílust szeretem a legjobban.

(#803) ollie válasza Nagynozi (#802) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fallout 3
Mass Effect

[ Szerkesztve ]

***

(#804) chungee válasza Blaise (#801) üzenetére


chungee
addikt

Alig tobb mint 1k:F :O Ezt az oldalt nem ismerem. Hogy megy itt a vasarlasi-eljaras:F

(#805) ollie válasza chungee (#804) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

VISA-val, MasterCard-al vagy PayPal-on keresztül tudsz fizetni.

***

(#806) Blaise válasza chungee (#804) üzenetére


Blaise
veterán

Kicsit fáj a szívem azért, télen 2k-ért vettem meg akciósan a dobozos Counter-Strike 1 Anthology-t, ami kicsit kurtább mint ez :)

Nekem is egy ismerősöm mutatta ezt az oldalt, egész korrekt akciók szoktak mostanában lenni, pl az Orange Box is 9,5 Euro :D

[ Szerkesztve ]

(#807) parandroid válasza Nagynozi (#802) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha pedig fantasy, akkor Elder Scrolls: Oblivion. Csak sehol nem lehet kapni, sajnos. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#808) Nagynozi válasza parandroid (#807) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

Igen ez így van sajnos nem lehet kapni, bár nekem meg van eredetibe XBOX360-on. Én a Fallout 3-at fogom megvenni, az is elég Fantasy nekem, sok jót olvastam róla. No meg játszottam az 1-el és a 2-vel is. :)

(#809) Sonja válasza parandroid (#807) üzenetére


Sonja
veterán

Biztos, KATT!? ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#810) Sonja válasza Sonja (#809) üzenetére


Sonja
veterán

Ha esetleg ez nem felelne meg, akkor van máshol is, KATT! :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#811) parandroid válasza Sonja (#810) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez sajnos csak az alapjáték. A két kiegészítővel együtt (amiket akciósan ki lehet fogni még egy-két helyen beragadva 3-4e Ft körül) elég borsos ára lenne. Régebben volt Game of the Year (GotY) kiadása mindkét kiegészítővel együtt párezer forintos akcióban, de buta fejjel nem vettem meg. Azóta ahol láttam is GotY-t, mindenhol 10e fölött adták. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#812) Sonja válasza parandroid (#811) üzenetére


Sonja
veterán

Ejj, a kiegészítőket ám nem írtad. :D Shivering Isles 950HUF, KATT! és Knights of the Nine 2090HUF, KATT! Ez már valóban nem lenne olcsó így a három együtt (4788+950+2090+2490pk=10318HUF), de még kapnál.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#813) parandroid válasza Sonja (#812) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm, de inkább megvárom, amíg újra kiadják a GotY kiadást párezer forintért valami classic akcióban. Sanszos, mert elég régóta eltűnt már a paicról, és még mindig népszerű játék. Tekintve azonban, hogy nem mai cucc, most már igazán nem sürgős - no meg úgyis van mivel játszani mindig.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#814) ollie válasza parandroid (#813) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

30€ Steam-en, az összes DLC-vel meg 35€. Kb 1 hónapja 20%-al olcsóbban adták, arról sajna lemaradtál.

***

(#815) parandroid válasza ollie (#814) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Wow, 2009.06.19. óta van Steamen. :) Bezzeg amikor nyár elején mindnt feltúrtam, akkor sehol nem volt.

Cool, akkor várok kicsit, hátha lesz akció, aztán megbótolom. Köszi, ezt nem is láttam, pedig mindig figyelem a híreket Steamen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#816) ollie válasza parandroid (#815) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hmm, D2D-n viszont csak 30 USD, és kliens sem kell hozzá.

***

(#817) Sonja


Sonja
veterán

A mostani PC GURU-ban a teljes játék a King's Bounty: The Legend (2000HUF az újság)! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#818) ProEvoFan válasza Sonja (#817) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

ez a válasz a Gamestar ingyen játékára :)
teljesen jó választás csak kár h nem jön be a game

(#819) Sonja válasza ProEvoFan (#818) üzenetére


Sonja
veterán

Nekem bejönne, de arra képtelenek, hogy normálisan támogassák a 16:9-es felbontást (az Aspect Ratio szarul van megadva, így két fekete csík lesz oldalt :(( ). Így meg én nem vagyok hajlandó nem hogy megvenni, de még a warez verziót se használni. :((( Pedig már a megjelenése napján meg akartam venni, de még szerencse, hogy a demót ki tudtam próbálni előtte. Abban is rossz volt. :( Ja, és természetesen már akkor jeleztem a készítőknek, hogy javítsák, de válaszra se méltattak. Szégyen. :U

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#820) ollie válasza Sonja (#819) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nehogy már ezért ne játsz egy nagyszerű játékkal. :U

***

(#821) ollie válasza ProEvoFan (#818) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Arcanum-ra? Ez van a mostani GS-ben.

***

(#822) Sonja válasza ollie (#820) üzenetére


Sonja
veterán

De, pontosan ezért nem játszok, mert engem idegesít a két csík. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#823) ProEvoFan válasza ollie (#821) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

a másjúsira gondolok, amikor a GOW és az UT3 volt benne

(#824) Doom válasza ProEvoFan (#823) üzenetére


Doom
aktív tag

Basszus tényleg? Azt meg már csak utánrendeléssel lehet kapni gondolom...

Sonja: vedd úgy, hogy az a monitor kávája :D

(#825) ollie válasza Sonja (#822) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Engem meg pont a wide felbontás idegesít FPS-eknél (bár stratégiáknál jól jön, ha minél nagyobb a képernyő).

***

(#826) Doom válasza ollie (#825) üzenetére


Doom
aktív tag

Pedig az jobban illeszkedik a rendes látómezőhöz, szerintem tök jó, hogy többet látok.

[ Szerkesztve ]

(#827) parandroid válasza ollie (#825) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

[link] ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#828) ollie válasza parandroid (#827) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Wow, ez egy jó oldal, köszi a linket!

***

(#829) ollie válasza Sonja (#822) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nédda.

***

(#830) Sonja válasza ollie (#829) üzenetére


Sonja
veterán

Ismerem már jó régóta az oldalt, és a topikot is (sőt, én nyitottam is ott egyet, KATT!), de sajna nincs rá megoldás. :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#831) adalbert1 válasza Sonja (#817) üzenetére


adalbert1
veterán

Hmmm, akkor úgy tűnik hogy hosszú idő után ismét beruházok arra az újságra (igazából mióta a régi gárda elment meg a netes újságírás is fejlődött nem igazán érdekelt). :)
Ja, a Cd galaxisban (gondolom a többi helyen is) újból van Orange Box ha érdekel még valakit.
Olcsóbb Cod2 mint múltkor, más kérdés hogy még így is drága...

(#832) fpeter07 válasza adalbert1 (#831) üzenetére


fpeter07
veterán

Múltkor 7ezer volt, pár napja 5ezer, most meg 4ezer, csak így tovább ezerig :D

(#833) adalbert1 válasza fpeter07 (#832) üzenetére


adalbert1
veterán

Jaja, egy ezresért best buy lenne! :)
Megvan a King's Bounty. Sajna a Pc Guru nem jutott el addig mint a Gamestar a múltkori teljes játékokkal, magyarán sima bundle, nem a dobozos kiadás. Ráadásul nem is külön dvd, hanem egy DVD9-en együtt a Pc Gurus cuccokkal... :(
Más kérdés, hogy az újság gyakorlatilag még mindig egy nulla, alig volt pár érdekesebb írás benne (vagy csak már nem nekem készül)...

(#834) adalbert1 válasza adalbert1 (#833) üzenetére


adalbert1
veterán

Sőt sajna a King's Bounty magyarosított :) , most keresem a lehetőségeket hogy lehetne visszaangolosítani úgy hogy az még a legalitás keretein belül maradjon... Oké hogy ezzel sok játékosnak biztos örömet okoztak, de nekem pl. csalódást. :)
Ja, állítólag a hivatalos 1.7-es patch se megy fel így rá, szóval tiszta szívás, ilyen formában ne is adjanak ki többet semmit. :(((

(#835) ollie válasza adalbert1 (#834) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem véletlen, hogy én is csak angol nyelvű játékokkal szeretek játszani.

***

(#836) adalbert1 válasza ollie (#835) üzenetére


adalbert1
veterán

Közben írtam a pc guru ide tartozó fórumára, persze senki nem válaszolt. :((( Szomorú vagyok hogy eljutottunk oda, hogy azt mondjam hogy a Gamestar jobbat is tud összehozni mint a Guru. :(
Nekem is az angol nyelvű játékok tetszenek, azért mert:

-rengeteg félrefordítás van, sok szöveg nagyon hülyén hat magyarul
-ezek a leginkább kompatibilisek (ugye nagy átlagban ha van többféle nyelven kiadott verzió egyértelmű hogy az angolnak a legjobb a supportja)
-az elmúlt 14-5 év játékainak nem kis szerepe volt abban hogy megtanuljak angolul. :)

Szóval a magyarítások vagy maradjanak opcionálisan választhatók (nem hiszem hogy sokból tartott volna megtartani az eredeti szöveget és választhatóvá tenni - ha nem is a programból akkor install során vagy külön setup.exe-vel), vagy mondjanak le!

(#837) #65675776 válasza adalbert1 (#836) üzenetére


#65675776
törölt tag

A sokat szidott EA érdekes módon meg tudja oldani a normális többnyelvű támogatást. Lásd pl C&C3 és RA3.

(#838) ollie válasza adalbert1 (#836) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk a Mass Effectnél legalább rajta van az angol nyelvű változat is a DVD-n (bár a hiavtalos patcheket ahhoz nem lehet használni sajna, mert más az védelem rajta :DDD ).

***

(#839) adalbert1 válasza #65675776 (#837) üzenetére


adalbert1
veterán

Nyilván úgy az egyszerűbb nekik ha van egy féle verzió (a C&C3-mal nagyon rég játszottam, így nem emlékszek hogy választhatóak voltak-e a nyelvek, de a szavaidból azt veszem ki, a RA3 meg teljesen kimaradt), így sokkal kisebb az utólagos költsége a játéknak (ugye nem kell kismillió változathoz patchet készíteni, tesztelni, stb...).

ollie : a SWAT 4 Goldon is ha jól láttam van magyar felirat, remélem kikapcsolható (még nem tettem fel).

Azért bosszantó hogy pár játékkal többet lehet szívni mintha csak warezolnám őket... :(

(#841) chungee válasza Blaise (#801) üzenetére


chungee
addikt

Vegre maradt 1 kis love a szereny fizumbol, erre: :W

Megvennem, dehat :(

(#842) ollie


ollie
MODERÁTOR

A The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut Steam-en most csak 21€ (kb. 5600Ft), és mindent adnak hozzá, amit a dobozoshoz is (persze letölthető változatban).

[ Szerkesztve ]

***

(#843) adalbert1


adalbert1
veterán

A tesco-ban (legalábbis a szentesiben biztos) 20% kedvezmény van az összes szoftverre, így vettem fallout trilogyt 2492-ért (igaz hogy megvolt az 1,2 tactics pc gurus bundleként, de ez csak jobb kiadás), láttam Orange Box-ot is a cdgalaxisos ár alatt (valami 3200 körül), C&C3-at olyan 3300 körül.

[ Szerkesztve ]

(#844) fpeter07 válasza adalbert1 (#843) üzenetére


fpeter07
veterán

pér napja néztem tescoban a top seller játékokat, de odáig még nem jutott el az akció :D

(#845) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

most jövök a pécsi "nagy" Tescoból
minden szoftverre 20%os kedvezmény van:)
pl a L4D 3200ft, Orange Box 3200ft :Y :Y :Y

(#846) chungee válasza ProEvoFan (#845) üzenetére


chungee
addikt

Meddig lesz az akció:F

(#847) ProEvoFan válasza chungee (#846) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

sajna nem emlékszem egész pontosan

(#848) chungee


chungee
addikt

(#849) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

újabb nagy akció a CDGalaxisban :)) [link]

(#850) dave93 válasza ProEvoFan (#849) üzenetére


dave93
őstag

A Crysis 2k ?! :Y Az igen, na az best buy!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.