Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuvicsuva

    őstag

    válasz Crus #138465 üzenetére

    +Iminek is

    "Ha a szív alatt azt értjük, hogy volt benne leszbi karakter is, akkor egyetértek, ez a checklist is ki lett benne pipálva."

    Ne már, most ezt komolyan nekem írod, amikor pár hete mi vívtunk itt a topikban vállvetve szélmalomharcot az LMBTQ lobbi/propaganda ellen?

    Ha szimplán nem tetszik valakinek a film, azt elfogadom. Nekem olyan lemaradásaim vannak filmek sorozatok terén, hogy ez üde színfolt volt, a karakternek pedig pont az volt a funkciója, hogy görbe tükröt mutasson mindkét oldalnak.

    Arra akartam rávilágítani, hogy szerintem sokkal nagyobb problémák is vannak, mint hogy egy filmben hány funkció nélküli meleg/színesbőrű karakter van egy alapvetően felnőtteknek szánt filmben. Minket ez nem hiszem, hogy bármilyen szinten kéne, hogy befolyásoljon (zavaró lehet, nyilván), viszont amit a saját gyereked kapcsán hoztál fel példának, abban múltkor is egyetértettünk, abból köszönjük, nem kérünk. :R

    "Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés