Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138401) Dilikutya válasza cyberkind (#138400) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az állandó netkapcsolat legyen a legnagyobb probléma, szerintem az manapság nem megoldhatatlan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#138402) cyberkind válasza Dilikutya (#138401) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak a játék tűnik szarnak, és ehhez jön a netkapcsolat is, kicsit sokat akar a WB.

Paranormal Cocktivity

(#138403) section9 válasza Dilikutya (#138401) üzenetére


section9
őstag

Mióta a Steam Deck megjelent azóta szerintem ez kicsit átértékelődött PC-n.

(#138404) i2k válasza Dilikutya (#138401) üzenetére


i2k
senior tag

"Az állandó netkapcsolat legyen a legnagyobb probléma, szerintem az manapság nem megoldhatatlan."

Ó, de még mennyire, hogy az tud lenni... elég, ha leutazol "vidékre", és ott sem valami városkába... lehet néha meglepődnél :)

//Írom ezt vidéki, határmenti kistelepülésről, ahol van vezetékes (üvegkábel) és vezeték nélküli (rádiósnak csúfolt) internet hozzáférés - és vannak helyzetek, mikor kénytelen vagyok átdugni a rootert a "rádiós" netre, mert matatnak valamit a központban, előre bejelentés nélkül...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#138405) i2k


i2k
senior tag

"Square Enix has, finally, officially confirmed Final Fantasy XVI for PC

As Yoshida stated:
First of all, it is true that “FINAL FANTASY XVI” is a six-month timed exclusive on the PS5 platform. However, that and the PC version coming out six months later are two completely different stories. I want to make it clear that the PC version will not be released in six months.

Because we have spent a lot of time and money optimizing the PS5 platform in order to deliver the best gaming experience possible. Of course, we would like to release a PC version at some point so that as many people as possible can play the game. However, if we start optimizing the PC version after the PS5 version is released, we will not be able to optimize it in six months, so it will not be released in a short span of six months. We would like to release it eventually, and I think we will, but right now we are not at the stage where we can say when.”

Final Fantasy XVI will release on PS5 on June 22nd!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#138406) cyberkind válasza i2k (#138405) üzenetére


cyberkind
félisten

Forspoken 2.0. :))

Paranormal Cocktivity

(#138407) gyimger válasza cyberkind (#138406) üzenetére


gyimger
őstag

Közben be is zárt a Forspoken csapata.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#138408) cyberkind válasza gyimger (#138407) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD Az egész SE-nek kéne bezárnia. :K

Paranormal Cocktivity

(#138409) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Diablo IV béta gépigény: Akkor ez most nálam is menni fog 4K-ban 60 Fpssel, Ultra beállításon?🤔

i7-6700, RX 380, Ram ugyanennyi.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#138410) alratar válasza csuvicsuva (#138409) üzenetére


alratar
addikt

Valószínűleg igen.
Sőt, 1440p-ben még talán az én 3.genes i3-asomon is elfutna. .)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#138411) duvi válasza csuvicsuva (#138409) üzenetére


duvi
nagyúr

Egyrészt kiegészíteném két apróbetűs megjegyzéssel, amit a Blizzard oldalán olvashatunk.
- a minimum confighoz:
* 1080p native resolution / 720p render resolution, low graphics settings, 30fps
- az ajánlotthoz:
* 1080p resolution, medium graphics settings, 60fps
Másrészt finoman szólva is irreálisan hihetetlennek gyengének tartom ezt a két configot, de ne legyen igazam!

(#138412) FunPro válasza duvi (#138411) üzenetére


FunPro
senior tag

Hát, ha elég jól ráoptimalizáltak...

De számomra is hihetetlen a dolog. Alapból ha azt nézem, hogy az i5-4670K nagyjából egyenértékű szutyok az én i5-6500-ammal, ami a kezdetektől rakoncátlankodik az 1060-al...

...egy dungeon crawler játék alatt összepisili magát a cucc. És nem egy mai alatt, hanem már egy 3-4 éves játék alatt is. Egy 2023-as diablót meg kitekerne 60 fps-el? :F

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#138413) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Srácok, nyilván irónia akart lenni, majd kipróbálom Xboxon, vagy ott sem. Nekem teljesen kimaradt a Diablo életérzés.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#138414) cyberkind


cyberkind
félisten

Konzolos FFXVI 35k. :DD

Paranormal Cocktivity

(#138415) Dilikutya válasza csuvicsuva (#138413) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem vagy egyedül. Pedig én becsülettel végignyomtam a Diablo 2-t, vagyis majdnem végig, mert pont Diablo-nál beleszartam az egészbe a sokadik halál után. :)Végigvittem, ettől függetlenül nem fogott meg, kb. úgy voltam vele, mint a Casablancával, kva nagy klasszikus, egyszer csak meg kéne nézni. Csak erre eddig még nem került sor, mert annyira se érdekel, mint a Diablo érdekelt úgy kb. 15 éve. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#138416) csuvicsuva válasza Dilikutya (#138415) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Érdekes viszont, hogy a Torchlight viszont nagyon beszippantott, amikor megjelent, aztán a második is, de az félbe maradt, a harmadikra meg mindenki azt mondta, hogy bottal se.

Alapvetően szerettem régebben ezt a stílust, a Diablo III-ban pedig hármas coop volt betervezve múlt hét vasárnapra, de végül nem volt kedvem.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#138417) FunPro válasza csuvicsuva (#138416) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekünk haverommal a Titan Quest volt az a project, ami majdnem 10 évig tartott.

Sokszor nekikezdtünk, sokszor abbahagytuk, majd egyszer megembereltük magunkat, és végignyomtuk. Az utolsó résznél már csak végigfutottunk a final bosshoz!

Hogy mennyire dögunalom az összes ilyen!

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#138418) Dilikutya válasza csuvicsuva (#138416) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sose voltam nagy RPG-s, gyanítom engem ha a Diablo nem kapott el, a többi se, mivel a lassú, sok beszédes vonal kicsit se vonz. Bár most az Amazon Prime-on osztogatott Baldur's Gate-el lehet szerencsét próbálok. Anno PC Guruban nézegetve tetszettek, de már a Diablot se élveztem annyira, pedig az akciódús, igazából az nem is szól másról. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#138419) FunPro válasza Dilikutya (#138418) üzenetére


FunPro
senior tag

A diablo az dungeon crawler, nem?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#138420) csuvicsuva válasza FunPro (#138417) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én egyedül mentem neki, de miután már az elején állandóan meghaltam, rájöttem, hogy ez nem az én játékom. :(

Szerk: jó kérdés, annyi hibrid műfaji megnevezés van már manapság, csodálkozom, hogy Diablo-like/lite még nincs. :D

Dilikutya: az ARPG-kel nekem pont az a bajom, hogy a többsége inkább hack&slash, tápolós, még egy szint, még egy dungeon grind fest. A Baldur's Gate az keményvonalas CRPG, nekem sajnos anno kimaradt az összes, ahogy a Neverwinter Nightsok, Icewind Dale-ek és társaik. Most meg már nem merek nekiülni, mert félek, hogy ott ragadok előtte és akkor se hall, se lát. 30 órám van a Hogwarts Legacyban úgy, hogy a történettel még szinte semmit nem haladtam, akkor gondold el, hogy mit kezdenék egy alapjáraton 100+ órás szerepjátékkal.

Ezt azért majd 30 napos triallel behúzom, hátha jön esetleg a második is.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#138421) Anonymusxx válasza FunPro (#138419) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

nem, hack and slash.

A dungeon crawler pl a Operencia: The Stolen Sun v a Legend of Grimrock.

A Baldurs gate sorozat pedig az egyik legjobb crpg, az a durva h azóta se készült jobb. Kivéve a Planescape. Próbálgattam sokat, de mindből hiányzott valami, a Divinity komolytalan, a Pillars of e-t egy hónap után fullra elfelejtettem h játszottam vele, több nem is jut eszembe...

(#138422) i2k


i2k
senior tag

Talán az elmúlt időszak "sikerei miatt":
"Square Enix President Yosuke Matsuda Stepping Down"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#138423) csuvicsuva válasza i2k (#138422) üzenetére


csuvicsuva
őstag

:DDD

Erre szerintem máshogy nem lehet reagálni.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#138424) cyberkind válasza i2k (#138422) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig ritka sikeres a SE. :DD

Paranormal Cocktivity

(#138425) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Hol találok most a legolcsóbban egy hónap pc game passt? :R

(#138426) i2k válasza i2k (#138422) üzenetére


i2k
senior tag

[link] - "Leváltják a Square Enix vezérigazgatóját"
Pletykák szerint az NFT-k iránti elkötelezettsége lehetett az oka a váltásnak.
(még több a cikkben)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#138427) csuvicsuva válasza i2k (#138426) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Erre már kettő. :DDD :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#138428) tomsolo


tomsolo
őstag

kicsit lemaradtam a konzolok terén

jelenleg melyikhez vannak ilyen fittness jellegű játékok - olyasmire gondolok mint a Kinect vagy a Wii

Switchez találtam, bár már nem kell hozzá plusz szenzor - a másik kettőhöz is vannak ilyenek, vagy ott már a csak VR van?

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#138429) Mr.Csizmás válasza tomsolo (#138428) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

z opció: standalone vr, akár régebbi - quest 2-n alapból volt out-of-box valami fitneszes cucc, meg a saját marketjéből is tudtam letölteni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#138430) csuvicsuva válasza tomsolo (#138428) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Xboxon elmeszelték a Kinectet, úgyhogy ott max a 360 játszik, PS-en van VR/VR2, a Move önmagában nem tudom, hogy még megy-e, a többit nem tudom. A Just Dance minden évben megjelenik, de gondolom telefonnal nem ugyanaz az élmény.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#138431) duvi


duvi
nagyúr

Egy kicsit toltak még rajta, de most megvan a "tuti" megjelenési dátuma a Starfieldnek ;]

(#138432) cskamacska válasza duvi (#138431) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem nem érdemli meg a gonosz smilie-t. :U

Ha még kettő évek rápakolnak, akkor is 20 évvel a Star Citizen előtt fog kijönni. És direkt SC-t írok Squadron 42 helyett, mert a enabler paypig-ek 552.580.559 dollár (igen, az majd 200 milliárd forint :o ) feltétel nélküli odahányásával biztosították, hogy álmokat kapjanak ítéletnapig kész játékok helyett.
Amibe egy épp hogy működő, örökké alfa verziós MMO belefér, de egy single player sztori alapú űrszimet be kellene valamikor fejezni, annak van eleje és vége.

Illetve nincs, ugye, mert 11 év után egy tisztes teaser trailerre való játékmenet videó nincs kész a játékból, és nem is úgy tűnik hogy ez különösebben változik majd 11 múlva sem, ha marad annyi h@lye hogy ezt a kutyakomédiát finanszírozza. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#138433) duvi válasza cskamacska (#138432) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez a smile a Bethesda folyamatos ígérgetésének szól. Nem is lenne ezzel gond, ha nem ők maguk tennék közzé az aktuális dátumokat, amiket aztán sorra módosítanak. Ez már a harmadik halasztásuk. Senki nem tart pisztolyt a fejükhöz (mi játékosok biztos nem), hogy ezt csinálják. Anno az eredeti Blizzard elhíresült mondása volt, hogy soha nem közölnek előre dátumot. Csupán ezt kommunikálták: "when it's done" Persze ez már régen volt és azóta sokat változott a világ (na meg a Blizzard is). Tőlem évek múlva is megjelenhet a Starfield, csak legyen jó és játszható (nehogy egy újabb F76 fiaskó legyen belőle!). Az SC/SQ42 nem tudom hogy jön ide, de az egy külön állatfajta, ami simán lehet, hogy sose készül el. Mondjuk én minden őrültsége ellenére még így is szeretem, de ez az én pszichózisom :D

(#138434) Mr.Csizmás válasza duvi (#138433) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"when it's done" - id software, John Carmack, Doom 4 :DDmég nyomtatott újságban olvastam ezt a kiszólását :C
------------------------------------
más: tegnap közös megbeszélés alapján megvettem a Hogwartsot, mert asszony is játszana vele (steam family share) legszebb nőnapi ajándék ever :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#138435) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#138434) üzenetére


Dilikutya
félisten

Doom 4? Én régebbinek gondoltam, de az id-re jól emlékeztem ezek szerint, csak én Doom 3-at tippeltem, az is sokáig készült (akkori viszonylatban). :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#138436) Shadowguard válasza Mr.Csizmás (#138434) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Ez nem a Duke Nukem Forever kapcsán volt kiszólás? Én a mai napig ahhoz kötöm, ha meghallom ezt a mondatot... És rögtön el is könyvelem, hogy egy újabb hatalmas "siker" érkezik majd, ha kész lesz :DDD

(#138437) Mr.Csizmás válasza Shadowguard (#138436) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a DNF az ~10 évvel későbbi, bár lehet tényleg a Doom 3 volt az alany eredetileg :F PC Format-ban olvastam ha jól emlékszem. (2000-es évek eleje)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#138438) Shadowguard válasza Mr.Csizmás (#138437) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Na most már elkezdett érdekelni és rákerestem, mind a kettő igaz lehet :D
Tényleg van Carmacknak egy "It's done, when it's done." kiszólása a Doom 3 kapcsán, ehhez nem találtam dátumot, de ugyanez elhangzott később (2007ben talán) a DNF kapcsán is és nekem valahogy összemosódott a kettő. A nyakamat tettem volna rá, hogy egy Duke Nukemről szóló összefoglalóban olvastam először, még diák koromban, a buszmegállóban, egy Gamestarban. Viszont ha a 2007es dátum a helyes akkor már dolgoztam :(((

(#138439) reelc válasza Shadowguard (#138438) üzenetére


reelc
veterán

Itt azt írják, hogy 2001-ben hangzott el a DNF kapcsán.

(#138440) i2k


i2k
senior tag

The Last of Us Part I Remake PC Requirements

//Képre külön link: [link]

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#138441) cyberkind válasza i2k (#138440) üzenetére


cyberkind
félisten

Abszolút jó, kurva jó lesz a hónap vége, de eddig az egész év jó játékos szempontból. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#138442) cyberkind


cyberkind
félisten

Ki hitte volna, de a Suicide Squad gameplay utáni negatívhullám miatt eltolták ezt a szart. :DD :))

Paranormal Cocktivity

(#138443) Dilikutya válasza cyberkind (#138442) üzenetére


Dilikutya
félisten

Képregényben nem ismerem, de abból filmet se sikerült még normálisat csinálni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#138444) gyimger válasza Dilikutya (#138443) üzenetére


gyimger
őstag

Normálisat, ugyan, azt se tudják, mi az. Az egész DC egy nagy rakás kutyaszar (nemcsak a filmek). Én két fő okot látok arra, amiért földbe csapódott az egész moziverzum. Az egyik az, hogy Zack Snyder öt (?) részes filmsorozatát úgy kezelték, mint A DC Univerzum. Szerencsétlen el akart mesélni egy történetet a saját elképzelései alapján, aztán mivel épp akkor a Disney gennyesre kereste magát a Marvellal, kinevezték a filmjeit "univerzumnak", aztán mindenki szidta, hogy univerzumnak jó nagy szar. Az ő történetében pl. Robin már halott volt, ahogy (az eredeti) Lex Luthor is. A film egyértelműen kimondja, hogy a filmben szereplő Alexander Luthor annak a fia, MÉGIS!!! a mai napig olvasni olyan kommenteket, hogy "hát a Jesse Eisenberg jó nagy szar volt Luthornak!" Egy olyan karaktert játszott, akit összetévesztenek egy másik Luthorral. Jóhogy szar volt.
A másik borzalmas dolog, amit tehetett ez a málé WB, hogy ezt a kiindulópontot nyomták tovább ész nélkül, erősen ráfókuszálva a celebekre. Margot Robbie népszerű volt, mint Harley Quinn, hát akkor nyomjuk tovább a kínkeserves DC univerzumot Harley Quinnre építve. Érted, nincs egy TETVES BATMAN a DC-ben, de HARLEY QUINN az kell! És ki még? Gal Gadot. Meg Jason Momoa. Az általad említett Suicide Squad is basszus, minden épkézláb építkezést kihagyott. Ez a film mekkorát ütött volna, ha korábbi filmekből több rosszfiú összeáll csapatba? Mint hogy NULLA építkezéssel vagy korábbi bemutatkozással összeraknak totál ismeretlen karaktereket. A kedvencem: Mongral, akit úgy dobtak be, hogy se Superman, se Mongul nem volt a világon se, de annak a kb. két képregényben szereplő lánya/unokahúga/akárkije az kell, mert elvont James Gunnunk annyira elvont.
És most meg jön a Gunn-féle "na majd most aztán tényleg jó lesz" univerzum, ami úgy kezd, hogy 1. Batman és Robin (Brave and the Bold), ahol a Robin Batman fia lesz, Damian Wayne. Csóró kb. a negyedik Robin és totál kihagyják Batman első húsz évét (megint). 2. Superman film. Clark Kent lesz vagy 40 éves, meg házas. Építkezünk basszus, ez megint ilyen durr bele a közepébe. És kit tartanak meg? Amanda Wallert, mert miért ne. Meg a faszinő Ezra Millert, akire majd lehet mutogatni, hogyha a filmjeik tele lesznek plothole-okkal. Meg mi jön még? Supergirl film. Basszus, Superman leél egy életet, mint "az egyetlen kriptoni túlélő", mielőtt újra találkozik egy rokonnal, erre ezek az elsők között bedobják ezt is...
Azért vagyok ilyen rohadt mérges ezekre, mert meg se erőltetik magukat, hogy írjanak egy jó, összefüggő, megalapozott történetet. Celebek kellenek, meg népszerű karakterek, de ahelyett, hogy felvezetnék őket, előhúzzák őket a seggükből és jól van az. Meg mi kell még? Michael Keaton. Mert már olyan sok mindent elmeséltünk, hogy alternatív univerzumokba kell utazni, vagy csak meglovagolni a rohadt nosztalgiát? Meg Blackgirl, legalább azt még ők is belátták, hogy bűn lenne moziba küldeni, inkább tűzre dobták a filmet. Szóval én nem nézek optimistán semmilyen DC jövő felé.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#138445) i2k válasza gyimger (#138444) üzenetére


i2k
senior tag

Miért nincs itt thumbup smiley?!

Akkor: :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#138446) csuvicsuva válasza i2k (#138445) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Telefon👍

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#138447) i2k válasza csuvicsuva (#138446) üzenetére


i2k
senior tag

Telefont nem használom netezésre. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#138448) csuvicsuva válasza i2k (#138447) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Kolléga linkelt képet Xbox off topikban, azóta várjuk, hogy jelentkezzen, addig túrjátok ti is a netet, honnan lehet rendelni.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#138449) KISDUCK válasza csuvicsuva (#138448) üzenetére


KISDUCK
addikt

Eddig jutottam: reddit / 9gag

(#138450) csuvicsuva válasza KISDUCK (#138449) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Valószínűleg csak poén sajnos... :( :(((

Vagy még csak a felmérés megy, hogy mekkora igény lenne rá. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.