Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-19 16:30:21

LOGOUT.hu

Ha e-book olvasót szeretnél vásárolni, és nem tudod melyiket válaszd, olvasd el a következő írást: Elektronikus könyvolvasó választása
Népítélet, avagy a felhasználók véleménye az olvasóikról
A jelenleg Magyarországon megvásárolható legismertebb olvasók listája:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#323) doc válasza Degeczi (#322) üzenetére


doc
nagyúr

a "gyengebb kijelzo" eleg felrevezeto (mint a Te peldadon is latszik), ez nem azt jelenti hogy sz@r, hanem hogy hajszalnyit gyengebb (foleg a Kindle-hoz szokott szemnek), bar szerintem ez csak a kepeknel latszik, sima szovegnel nem

a lapozogombjai a normal lapozashoz valoban hasznalhatatlanok, aki ragaszkodik a gombok hasznalatahoz, annak nem lesz jo valasztas a Nook (epp' tegnap irtam a linkelt cikkhez hozzaszolasba)

ugyanez igaz az audiora is, aki ragaszkodik ahhoz hogy MP3-lejatszokent hasznalja az e-book olvasot, annak nem lesz jo a Nook (olvass vissza, par hozzaszolassal ezelott pont ezt irtam! nem azt mondtam hogy a Kindle sz@r, es mindenki Nookot vegyen, termeszetesen van akinek a Nook egyaltalan nem alternativa)

a cikk-kuldozgetes konnyen megoldhato Nookon is (persze ehhez kell a wifi-kapcsolat, tehat ha valaki csak 3G-n tud netezni, annak ez hatrany a 3G-s Kindle-hoz kepest)

ettol meg engedd meg nekem hogy a velemenyemet fenntartsam - szerintem igenis JOBB a Nook mint a Kindle, ugyanis a fent felsorolt dolgokat (amik nekem a legkevesbe sem szamitanak) boven ellensulyozza a dobbenetes flexibilitas (ld. normalis webbongeszo (pl. Opera, de amit akarsz...), a tetszes szerint felrakhato olvaso- es egyeb appok (en most pl. a CoolReadert hasznalom a gyari helyett). szerintem nagyon nem kell ecsetelni hogy az Android Market mekkora lehetosegeket nyit :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.