Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-19 16:30:21

LOGOUT.hu

Ha e-book olvasót szeretnél vásárolni, és nem tudod melyiket válaszd, olvasd el a következő írást: Elektronikus könyvolvasó választása
Népítélet, avagy a felhasználók véleménye az olvasóikról
A jelenleg Magyarországon megvásárolható legismertebb olvasók listája:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) defter


defter
csendes tag

Ma lesz amazon bejelntés, de a kobo sem bírt nyugton maradni: Egy világítós HD kijelző és egy 5 colos touch. Ráadásul a világítós olcsóbb mint a Nook Glow!

(#702) doc válasza defter (#701) üzenetére


doc
nagyúr

a e-book blogon szuletett is egy hosszu iras arrol, hogy mi varhato az Amazontol

ez a Kobo nagyon jol nez ki, mar az elozo verzioval is szemeztem (csak pont nem volt a Future shopokban mikor kellett volna, csak rozsaszinben, azt meg azert megse' :D)

az mondjuk vicces, hogy az Amazon jelentette be eloszor hogy vilagitos kijelzos readeren dolgoznak, es a vegen az ovek jelenik meg utoljara :DDD

(#703) Levus5


Levus5
csendes tag

Sziasztok!

Magyarországról honnan érdemes (lehet) Sony PRS-T1 készüléket vásárolni?
Érdemes az Angol Amazon-tól rendelni, mivel ekkor gondolom nincs vám és ÁFA plusz?
Lehet a garanciát a Magyarországi Sony képviseletnél lebonyolítani vagy postázni kell vissza Angliába?

Milyen tokot érdemes használni hozzá?

Köszönöm
Levus

(#704) Degeczi válasza Levus5 (#703) üzenetére


Degeczi
nagyúr

ha odakinn laksz, érdemes...
(lokális Amazon site-okról csak ottani címekre lehet rendelni, máshová csak a központi, USA oldalról)

(#705) Levus5 válasza Degeczi (#704) üzenetére


Levus5
csendes tag

Magyarországon lakom, és az Angol Amazonról is lehet ide postázni. Ezért kérdeztem a garanciát, hogy a Magyarországi Sony-nál lehet-e intézni vagy vissza kell postázni Angliába?

[ Szerkesztve ]

(#706) Degeczi válasza Levus5 (#705) üzenetére


Degeczi
nagyúr

elnézést, figyelmetlenül olvastam az éjjel: szóval Sony-t nem az Amazontól veszel, hanem az ő felületét használó eladóktól - kb. mint az Ebay-en
így valóban tőlük függ, h postáznak-e ide (míg az Amazon a saját hardverét a már említett módon, az USA oldalról, egyébként lokálisan)

a garancia általánosságban EU-n belüli vásárlásnál érvényes a hazai képviseleteknél is, ha kapsz kitöltött EU-s garpapírt (fényképezőgépeknél is így van),
de ezt a kiválasztott eladóval kell letisztázni még vásárlás előtt (pl. angoloknál is előfordul, h nem hivatalos képviselettől származó cuccot árul vki, hanem távol-keletit, amire legföljebb nála van jótállás)

(#707) Levus5 válasza Degeczi (#706) üzenetére


Levus5
csendes tag

Köszi!

Felhívtam a Sony ügyfélszolgálatot és megerősítették, hogy az EU-n belül vásárolt termék esetén (és az eBook-nál is) lehet MO-n érvényesíteni a garanciát. Eredeti számla kell hozzá és az Europien Warranty Card sem kell feltétlen, de EU-s vásárlásnál valószínüleg úgy is adnak hozzá.
A PRS-T1 olvasó fent van a magyar honlapon mint támogatott termék csak kapni nem lehet itthon :((
Ezért továbbra is kérdés, hogy honnan érdemes/lehet (olcsó) beszerezni EU-n belülről?

Ki milyen tokkal használja a Sony PRS-T1-ét ha van neki?

[ Szerkesztve ]

(#708) Dhampir válasza Levus5 (#707) üzenetére


Dhampir
félisten

Szia!

Hazai boltokban illetve webáruházakban is kapható, a bolt ad rá 1 év garanciát.

Tokot eBayről, vagy akár Hollandiából is rendelhetsz jó minőségűt.

[ Szerkesztve ]

(#709) csibor


csibor
őstag

Most látom a Wayteq is beszállt az e-linkes piacra XBOOK-60W-al. 30K-ért egész jónak néz ki.

(#710) Degeczi válasza csibor (#709) üzenetére


Degeczi
nagyúr

a piacbővülés örvendetes - de ez sokkal olcsóbb kellene legyen, így nem fog menni
(pl. a tegnapi árcsökkentés óta a normál, nem reklámos Kindle is kb. ennyi, szállítással, áfával - ha elkezdenek jönni a reklámos változatok, ebay-ről akár az áfát is megúszva, az végképp leviszi az árakat)

(#711) lorcsi


lorcsi
veterán

a nook simple touch-ban hogyan lehet egy könyvbe 2 könyvjelzőt tenni ?

(#712) defter válasza lorcsi (#711) üzenetére


defter
csendes tag

csak arra figyelj, hogy külön oldalon legyél amikor a könyvjelzőt elhelyezed. egy lapozással nem feltétlenül változik az oldalszám. utána katt középre és jobb felső sarokban könyvjelző ikon. :)

(#713) lorcsi válasza defter (#712) üzenetére


lorcsi
veterán

Köszi :)
ez nagyon jó...irtó egyszerűen meg tudnak ebben a tuch kijelzővel :))

(#714) r6man123


r6man123
senior tag

Sokáig nem voltam tisztában azzal, hogy miért éri meg e-book olvasót venni, egy azonos árkategóriában lévő tablettel szemben, de tegnap a kezembe került egy Kindle és letisztult minden. :)
Elkezdtem olvasgatni pár tesztet, de egyikből sem derült ki számomra, hogy 30ezer erősen fluktuáló magyar Forint alatt milyen olvasót vegyek.
Különösebb igény nem fogalmazódott meg (Édesanyámat szeretném születésnapjára meglepni vele), wifi/3g nem kell, kijelzőjének sem kell szuperkontrasztosnak lennie, mivel csak este, ágyban olvasáskor használná az az istenáldotta jó asszony, akinek már a mobilom kijelzője is "jajjdeszép".

Segítségeteket előre is köszönöm! :)

(#715) lorcsi válasza r6man123 (#714) üzenetére


lorcsi
veterán

ha fontos a garancia akkor a médiában van most több darab is, ha bemész meg is lehet őket tapizni
kobe junior, a kindle és van bent nook simple touch is

a kobe-ról nem sokat tudok. nálam a kindle vagy nook jött számításba
a nook-ban piszok jó az anyaga..és nekem fontos volt a mem kártya hely plusz wiifi
tapintásra egyértelmű volt, olyan nagyon finom puha., de nyilván ez szubjektív.
érdemes ezeket megtapizni, nagyon sokat számít
a kijelzők eléggé hasonlóak, ott nincs érdemi különbség

(#716) Degeczi válasza r6man123 (#714) üzenetére


Degeczi
nagyúr

pont a napokban történt a Kindle érezhető ($20) árcsökkentése, azt érdemes lehet megvárni, h begyűrűzzön ide is, és a most jellemzően 35e-es hazai ár 30e alá kerüljön

(#717) Dhampir


Dhampir
félisten

Érdekesség: a WayteQ is kiadott egy E-Könyv olvasót
xBook-60w E-Könyv olvasó

[ Szerkesztve ]

(#718) leslieke válasza Dhampir (#717) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Eléggé csúnyácska lett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#719) Dhampir válasza leslieke (#718) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, de barátságos áron indul, Pearl kijelzővel és sok magyar klasszikust adnak hozzá, valamint bőrtok is lapul a csomagolásban.

(#720) leslieke válasza Dhampir (#719) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért én megvárom a 2.0-ás verziót. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#721) Dhampir válasza leslieke (#720) üzenetére


Dhampir
félisten

Mostanában sok újdonságra lehet majd számítani, ha nem sürgős, akkor érdemes várni.

(#722) leslieke válasza Dhampir (#721) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyáltalán nem sürgős. Papír alapú könyveket amúgy is jobban kedvelem. E-book olvasó csak azokhoz kellene, amit ilyen formában nem vagy csak nagyon drágán tudnám beszerezni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#723) Tim82 válasza Dhampir (#719) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mekkora az a barátságos ár? Amúgy tetszetős a specifikáció lista (mondjuk a Rockchip SOC nagyon furán hangzik egy e-book readernél), meg szvsz nem csúnyább a Nook Simple Touch-nál. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#724) leslieke válasza Tim82 (#723) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

28.500 Ft. [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#725) Dhampir válasza leslieke (#724) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Árgép által felsoroltnál több üzletben is kapható már, eltérő, 30 000 Ft körüli árazással.
Nagyobb hangsúlyt fektetnék egy megbízható boltra, akkor is, ha 2-3000 Ft + differenciát jelent.

(#723) Tim82

Kinézetre nekem is tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#726) Tim82 válasza leslieke (#724) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha ez tavasz végén már kijött volna, akkor ezt vettem volna a Koobe Junior helyett.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#727) ugyeletes


ugyeletes
tag

Off is, meg nem is. Van 3 e-book readerem eladosorban, kihasznalatlansag miatt.
ha ragugliztok itt a REKLAAAAM Pécsett vagyok.

Rajottem, hogy amikor nem vagyok pc kozelben, akkor nem akarok tabletkozelben sem lenni, igy a Nook Color-om elado.

Rajottem, hogy este nem is olvasok, igy a glowlightom is felesleges.

Rajottem, hogy a 3G-t remekul tudtam hasznalni kulfoldon IS, s a magyar nyelvu felolvasas is jo dolog, de szinten kihasznalatlansag miatt a Kindle Keyboard 3G-m is elado.

Vajon meg mire jovok ra? :)

(#728) Lacpas


Lacpas
csendes tag

Sziasztok!

Tanulás során sokat olvasok gépről, ami rövid távon is iszonyat kényelmetlen a szememnek, főként ezért gondolkoztam el egy ebook reader vásárlásán.

Eddig nem igazán néztem szét a piacon, laikus vagyok a témában. Viszont most egy ismerősöm hétvégén el tudna hozni egyet az USA-ból, így elég sürgősen választanom kell, ha ki akarom használni a lehetőséget.

Milyen készüléket ajánlanátok? Nem kell hiperszuper legyen, de tanulás miatt szükség lenne arra, hogy meg tudjon nyitni doc-ot, pdf-et, scannelt pdf-t, lehessen elforgatni a képet pl, valamint kényelmes legyen a szemnek. :)

Ezeket néztem eddig:
http://www.amazon.com/Kindle-Wi-Fi-Ink-Display-international/dp/B0051QVF7A
Ezt láttam rövid ideig gyakorlatban is, jó árban van, viszont nem tudom benne van-e minden előbb felsorolt tulajdonság.

http://www.amazon.com/gp/product/B0083PWAPW/ref=amb_link_365312242_3/191-6009164-2305452?ie=UTF8&nav_sdd=aps&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=1XRWYD5YQ6HFPBVD99VE&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1397184562&pf_rd_i=507846
Ez egy másik kategória már persze, tablet, viszont állítólag itt sincs tükröződés, hasonlók.

Ti mit mondtok?

Köszi a választ,
Lacpas

(#729) defter válasza Lacpas (#728) üzenetére


defter
csendes tag

szia!

Ami szemkímélő, azok az E-INK kijelzővel szerelt e-book olvasók. Viszont ezek nem igazán alkalmasak pdf olvasásra.

Az okok: ezeknek a készülékeknek a kijelzője tipikusan 6" 800x600-s felbontású és elé alacsony képfrissítési rátájú. a pdf viszont lapképet őriz, ezért egy A4-s könyv olvashatatlanul pici, belenagyítgatva olvashatatlanul lassú, áttördelve (ha lehet) meg teljesen szétesik.

pdf-re tehát inkább egy tablet jó.

A fentiekhez annyi kiegészítés, hogy most jelentették be múlt héten a Kindle paperwhite-t és a Kobo Glo ami már nagyobb felbontású kijelzővel érkezik... talán ezek már jobbak lesznek ilyen téren.

rootolással állítólag egész elfogadhatóvá alakítható a nook pdf kezelése, out of the box meg tán a Sony ereaderei a legjobbak ilyen téren. Itt találsz videókat, hogy milyen e-inken pdf-t kezelni

[ Szerkesztve ]

(#730) Dhampir válasza Lacpas (#728) üzenetére


Dhampir
félisten

Kindle tulajoktól itt kérdezhetsz konkrétumokat.

(#731) Boond válasza Dhampir (#721) üzenetére


Boond
addikt

Egész klassz kis kütyü :D

Egyébként Mire gondolsz, hogy ennél a cégnél, vagy az e-book olvasók/könyvek piacán várható sok újdonság mostanában?

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#732) Boond válasza Lacpas (#728) üzenetére


Boond
addikt

Defternek igaza van, a felbontás és képernyő méret miatt, pdf esetén, különösen ha scannelt pdf-ről van szó, egyáltalán nem jó ötlet a szokványos méretű könyvolvasó...

Ezért ezt a hozzászólásomat ajánlom a figyelmedbe:
Link

A Kindle Fire HD amit linkeltél, az biztos nem könyvolvasó (nem rendelkezik e-ink kijelzővel sem) Viszont valószínűleg nem lesz gond pdfekkel. (max a képernyő mérete lehetne kicsit nagyobb...) Másrészt: "Pre-order Now This item will be released on September 14, 2012."

Valószínűleg nem tudnád beszerezni, hétvégéig, egyébként sem...

Visszatérve a könyvolvasókra, amazon esetében a kindle dx az ami pdf-hez elfogadható lehet, viszont azt nem tudom mennyire támogatja/kezeli jól/rosszul a pdf-eket.
+ ha valami gond van/lesz vele küldheted vissza Amerikába.

Nekem az a javaslatom, hogy jól gondold meg (/át) a vásárlást, nehogy csalódjál... (vagy ha úgy érzed, inkább várj még a vásárlással...)

Természetesen az itt felsoroltakon kívül is léteznek/létezhetnek nagyméretű kijelzővel/felbontással rendelkező olvasok.

A Végére még találtam egy cikket is neked, pont az amazon dx-hez, ami szintén azt igazolja, hogy nem minden a kijelző és a felbontás...

A cikket itt tudod elolvasni!

Összegzés(idézet a cikkből):

"Verdikt

A DX Graphite felcsillantja a reményt, hogy alkalmas professzionális, szakmai olvasgatásra, de sajnos nem. Lektűrt olvasni rajta, lehetőleg szépen összerakott prc-ben, mobiban nagyon komfortos, tényleg "twice as amazing", de a pdf-ek ilyen fapados kezelése azt kell mondjam, kiábrándító. És a legfájóbb, hogy ez leginkább csak szoftverkérdés, azaz a K3 rendszerszoftverének a nettó portolásával a gondok jelentős részét el lehetne takarítani. Igazán nem értem, miért nem lépik meg.

Referenciaanyagokban (pdf) való száguldozásra, főleg képtartalommal átitatott darabokban továbbra is az iPad+Goodreader kombinációt ajánlom. A DX Graphite a klasszikus nagyformátumú (hardcover) irodalom visszaadásában viszont tényleg nagyot szól."

Még annyit, hogy a poketbook, vizplex kijelzős, ami régebbi változat, az onyx bookx viszont már pearl kijelzővel van ellátva.(legújabb generációs kijelző 50%-al jobb kontraszt stb)

[ Szerkesztve ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#733) Degeczi válasza Boond (#732) üzenetére


Degeczi
nagyúr

dehogynem könyvolvasó a Fire HD!
Természetesen könyvolvasóként is használható, persze a táblagépek hátrányaival (napfényben nehezebben olvasható, rövid üzemidő), de az előnyeivel (jó PDF, web) is

Egy e-book readernek nem feltétele az e-ink kijelző, még ha az ilyen felhasználásban érvényes előnyök miatt a legtöbb modell azt is használ

(#734) lorcsi


lorcsi
veterán

nook-hoz néztem tokot
ezzel van valakinek tapasztalata?

(#735) Lacpas válasza Boond (#732) üzenetére


Lacpas
csendes tag

Köszönöm szépen a választ mindenkinek!

A tabletek könnyebben boldogulnak ugyebár a pdf-el, word-al és hasonló nyalánkságokkal mint az ebook readerek. Van valamilyen előnyük egy monitorral szemben azon kívül, hogy könnyebben hordozhatók? :DDD

Valamint az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan tablet, amik szembarátabbá tehetik az olvasást. (pl. a Kindle Fire HD esetén nincs visszatükröződés, többet nem tudok) Melyek ezek a tabletek és tulajdonságok?

Holnap (14) adják ki a Kindle Fire HD-t, így még látok valami reményt arra, hogy vasárnap este elhozzák nekem, ha amellett maradnék.

Köszi szépen a tájékoztatást!

(#736) Boond válasza Degeczi (#733) üzenetére


Boond
addikt

"Természetesen könyvolvasóként is használható"
Használható, persze. De nem igazi könyvolvasó. Jelenleg még a színes e-book olvasó is olyan mint a fehér holló, nem hogy HD-s multimédiás...

De nem ez az elsődleges funkciója. Mert akkor más kijelzője lenne.

"Egy e-book readernek nem feltétele az e-ink kijelző"

Jó ideje olvasom a topicot, eddig mindig ez volt a választó vonal, ha nem e-ink kijelző-s akkor tablett, eddig mindig ez volt a válasz.

Ismérvei: lcd vagy hasonló kijelzős, ami saját fényerővel rendelkezik, tudja a multimédiát, beleértve a filmeket. stb.

Ettől függetlenül könyvolvasóként is funkciónál, sőt pdf-ek esetén még jobban is, mint az átlagos olvasóknál, amiket nem erre terveztek. ez tény.

Ergo A Kindle Fire HD-t több mindenre tudja használni, nem csak könyvolvasásra. Viszont a kijelzője, nem szemkímélő (e-inkes). Ha ez nem szempont a vásárláskor akkor no problem.

De akkor ennyi erővel szerintem bármilyen tabletet is vehetne nem?

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#737) doc válasza lorcsi (#734) üzenetére


doc
nagyúr

vigyazz, ez a Nook Colorhoz van, ha Simple Touchhoz kell, akkor nem biztos hogy jok lesznek a meretek!

(#738) lorcsi válasza doc (#737) üzenetére


lorcsi
veterán

a fene :(

Köszi , hogy szóltál :)

(#739) ugyeletes válasza lorcsi (#734) üzenetére


ugyeletes
tag

reszben van, ugyanaz a "COSTO" cegtol vettem hasonlot. ilyennel arulom a nook glowlight-omat. jo es olcso. ez tenyleg a kis nookhoz valo, a te linked meg a nagy colorhoz.

[ Szerkesztve ]

(#740) Tama03


Tama03
csendes tag

Sziasztok!

Sony prs-t1-re nem lehet angol-magyar szótárt varázsolni? Felületes netes keresésem nem nagyon adott találatot, de kindle-re hallottam már ilyenről...

Előre is köszi a válaszokat: Tamara

(#741) Shia-ko


Shia-ko
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan lehet Nook-on megoldani (ha már könyvtárszerkezet nincs), hogy egy adott sorozatnál látni lehessen, hogy adott könyv hányadik? És abban az esetben, ha több sorozatról van szó, de időrendben egymás után következnek?

Köszi

Üdvözlettel: Gabi

(#742) doc válasza Shia-ko (#741) üzenetére


doc
nagyúr

ha már könyvtárszerkezet nincs
VAN konyvtarszerkezet :)
az epub-nal ha jol emlekszem, van a metaadatok kozott sorozaton beluli sorszam, de en siman a konyvcim ele szoktam irni (1. Elso kotet, 2. Masodik kotet)

(#743) Shia-ko válasza doc (#742) üzenetére


Shia-ko
aktív tag

oK, van, de azt látom a library-ben? A metaadatokban beállított sorozatadatokat hol látom az olvasón, amikor listázza a könyveket?

Üdvözlettel: Gabi

(#744) doc válasza Shia-ko (#743) üzenetére


doc
nagyúr

1) a bal oldali comboboxban kivalasztod a "My Files"-t
2) a gyari programmal sehogy :(

(#745) Shia-ko válasza doc (#744) üzenetére


Shia-ko
aktív tag

1, köszi
2, rottolás megvolt, de még nem tudtam youtube fiókba bejelentkezni és a marketet sem találtam meg :S

Üdvözlettel: Gabi

(#746) masaya válasza Shia-ko (#745) üzenetére


masaya
csendes tag

A Cool reader-t ajánlanám az tökéletesen lekezeli a Calibre-vel elkészített metaadatokat.

(#747) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Tudnátok olyan e-book olvasót ajánlani amin nincsenek gombok, csak egy 7 "-os kijelző az egész. A billentyűk érintőképernyőn vannak.

Köszi.

(#748) doc válasza vinikorn (#747) üzenetére


doc
nagyúr

az e-book readerek jellemzoen 6"-osak, nem 7
igy mar a Nook Simple Touch es a Kindle Touch is megfelel :)

(#749) ugyeletes válasza Shia-ko (#745) üzenetére


ugyeletes
tag

Ha rootolas megvolt, akkor adb-vel vagy adbwireless-sel egy ES file explorert meg egy cool readert is telepitesz usb-n vagy wifin at, es nem kell market sem. En sem hasznalok marketet, megis barmit felrakhatok. Ha ES fenn van, akkor a /system/app -ba masolom amit pl a bongeszovel letoltottem, es onnan enged telepiteni apk-t. ES-ben be kell kapcsolni a root explorert, meg hogy tudja irni a root filesystemet! Az adb-hez meg letoltesz egy win32-es adb csomagot a pc-dre es guglin remekul leirjak hogy adb-zz a nookoddal.
En ezt eljatszottam tegnap, igy mondhatom, hogy eme oldalon talalhato cool reader jol mukodik.

A hivatalos cool reader oldalon levo apk viszont BUGOS! Neha lehagy par szot a konyvbol, igy erdekes neha, hogy nem fejezik be a mondatokat. :)

(#750) doc válasza ugyeletes (#749) üzenetére


doc
nagyúr

azert a Market igen hasznos, szerintem kar kihagyni
egyreszt nem kell a szenvedos-nyogvenyelos windows-modszerrel egyesevel levadaszgatni ami kell, masreszt meg automatikusan frissiti (ha ugy allitod be) az appokat
pl. ha kijon a javitas az altalad leirt bughoz (amit en meg sosem lattam, pedig parezer oldalt elolvastam a Nookon Cool Readerrel...) akkor megkapod egybol
sot, a legjobb: szamitogepen bongeszed a Marketet, ha talalsz egy appot amit felraknal a Nookra csak kivalasztod, es amikor a Nook legkozelebb Wifi-kozelbe kerul, automatikusan telepul :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.