Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2164) kali válasza WindyJoe (#2163) üzenetére


kali
legenda

ha csak írásra használnám a nero szoftvercsomagját, akkor most alig lenne mit írnom, de én azért szeretem a nero fejlődését, mert gyakran használom a vision, recode, waveeditor és a soundtrax részét is, sőt ha már benne van, akkor a showtime és a photosnap is elindul néha. tetszik, hogy nem kell ennyi féle progit külön vadászgatnom - alapban adott, magyar nyelven. szóval éljenek a sallangok (is) :C
a buffer kijelzést nem bekapcsolni kell, a régi buffer helyett mostanság csak az ultra buffer kijelzés díszeleg, de funkcionalitásában persze sokkalta jobb elődjénél.
a buffer méretével kapcsolatban az a véleményem, hogy ha én dvd/cd leezt írok, akkor koncentráljon csak az írásra a gép, nem futtatok közben tömörítést, letöltést...stb. szeretem a minőségi írást, minden lehetséges kockázati tényezőt kizárok írás közben, és ezáltal nem engedhetem meg, hogy olyan szinten belassuljon a gép, mint említetted.
még csak két lemezt sem írtam soha egyszerre, pedig volt idő, amikor két dvd író is volt az asztalimban.

a többségtől elnézést, részemről ezzel lezárva az off!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.