Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6794) djpundro


djpundro
aktív tag

Mivel egy hete en is az uj Dune HD Pro Vision 4K Solo on gondolkodom van egy kicsi de szamomra nagyon fontos pozitivum a Dune nal .
Nemetorszagban is mar probalgassak az uj Dune t es ma feltett 2 videot a srac ,az egyik a Zidoo Z1000Pro a masik az uj Dune .

Hozzatennem meg ,multkor amikor 1 hetig az Nvidiat probalgattam nagyon zavart az autoframerate app a Netflix nel ,hogy minden film inditasnal 2 x er is megvillan leal a film .Gondolkodtam rajta ,hat ezt nem lehetne jobban megoldani? Valaki mondta nem ,ez csak igy lehet .

Hat a Video most meglepett es megmutassa hogy a Dune ezt megis jol megoldotta ,hogy milyen szepen nyugodtan kezdi meg filmeit frammerate bekapcsolasaval es mennyire zavaroan oldotta meg a Zidoo ahol tan 3 x is megvillan filmkezdes elött .

Na en ertekelem az ilyen kis dolgokat is es latszik hogy a Dune nal meg ilyen aprosagokra is odafigyeltek a fejlesztök .

Zidoo Z1000pro

Dune HD Pro Vision 4K Solo

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.