Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5228) bman1 válasza Csabroncka (#5190) üzenetére


bman1
újonc

Csabroncka: Előre is köszönöm, lekötelezel vele. Elég zavaróak a subtitle command-ok megjelenése a filmek lejátszása közben, én ezt az .mkv fájlokba integrált srt fájlok esetében tapasztaltam azon filmeknél, ahol dőlt betűvel jelennek meg a feliratosorok, pl. egy musical esetében a dalbetéteknél, viszont párszor a külső srt fájloknál is tapasztaltam ezt a problémát. Ilyenkor általában ez a jel szokott megjelenni a dőlt betűs feliratsorok végénél: </i>. És mindegy, hogy milyen kódolást állítok be a feliratra, az UTF-8-nál is ez szokott lenni. Jó lenne tudni, hogy a feliratok kódolására és megjelenítésére vonatkozó beállítások maradtak azok, amik a korábbi Dune lejátszóknál is voltak, azoknál hibátlanul jelentek meg a feliratok... igaz a dőlt betűs részeket normál betűtípussal jelenítette meg, de az sokkal elfogadhatóbb.

dh66e: Köszi a segítséget, sajnos a közelemben nincs olyan üzlet, ahol ki tudnám próbálni a lejátszót, ezért elsősorban a felhasználók tesztjeire kell alapoznom. A firmware reméljük mihamarabb érkezik, és javításra kerülnek a felhasználók által említett hibák, pl. feliratok rögzülése lejátszás közben, amíg a következő feliratsor nem érkezik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.