Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) gyeniko válasza dualcore (#4050) üzenetére


gyeniko
őstag

Eddig (5 év alatt) még nem volt hiba, de ha volna, akkor adnék neki egy lehetőséget az ismétlésre. Természetesen csakis éjszaka.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#4052) kezo0 válasza gyeniko (#4051) üzenetére


kezo0
addikt

Egyetértek: rohadt lassú a hálózati másolás, de sosem lép fel hiba. És a belső HDD-k standby alatt is mindig elérhetők a hálózaton.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#4053) dualcore


dualcore
őstag

Én egyszer próbáltam ki a másolást hálózaton, de néhány perc múlva megszakítottam a folyamatot a sebesség miatt, nem volt türelmem kivárni. Azóta egy mozdulattal kiveszem a merevlemezt, majd ua ezzel a mozdulattal beteszem a pc-be, és 50-100 Gb adatot néhány perc alatt áttolok. :K
Viszont tényleg érdekes dolog, hogy egy Bd 50 anyag HD hangsávval zökkenésmentesen megy a hálózaton.

(#4054) arn77 válasza dualcore (#4053) üzenetére


arn77
aktív tag

3 terabyte-os vagy nagyobb merevlemezzel ezt hogy lehet megoldani? Mivel a Windows egyben nem hajlandó leformázni kénytelen voltam a lejátszóval leformázni. Így viszont a számítógép nem látja a merevlemezt

(#4055) Multibit válasza dualcore (#4053) üzenetére


Multibit
veterán

Viszont tényleg érdekes dolog, hogy egy Bd 50 anyag HD hangsávval zökkenésmentesen megy a hálózaton.
Miért lenne érdekes? Full bitrátáját tekintve messze van még a 100 Mbps (fast ethernet) hálózat áteresztő képességétól is.

(#4056) Multibit válasza arn77 (#4054) üzenetére


Multibit
veterán

3 terabyte-os vagy nagyobb merevlemezzel ezt hogy lehet megoldani? Mivel a Windows egyben nem hajlandó leformázni
:F
Van két 4 TB-os HDD-m, amit backup eszköznek használok. Mindkettőt Windows alatt formáztam NTFS-re.

(#4057) dualcore válasza arn77 (#4054) üzenetére


dualcore
őstag

Ahogy előttem is írta Multibit, Windowsban simán formázom NTFS-re és a DUNE simán lekezeli.

#4055) Multibit
Csak azért furcsállom, mert egy BD 3D film HD hangsávval nagyobb sávszélt igényel mint a másolás önmagában.

(#4058) pedro7


pedro7
tag

A Jukebox után keresnék most valamilyen katalógizáló programot a Dune Smart D1-hez.
Korábban használtam a Zappiti-t és a Yadis-t.Van ezektől most valami jobb megoldás ?
Valamint hogy a Zappiti melyik verziója megy még biztosan a D1-el ?

(#4059) dh66e válasza pedro7 (#4058) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Esetleg a plexet próbáld összefoglalóban ott a link és a leírás hozzá.

(#4060) pedro7 válasza dh66e (#4059) üzenetére


pedro7
tag

Köszönöm szépen a választ, kipróbálom.

Közben egy újabb problémába futottam. Egy hdd-n tárolok filmeket.Most vettem észre, hogy egy csomó film ami korábban elindult,nem játszható le.Mind mkv file-ok.
Vagy azt írja ki a dune, hogy nem támogatott formátum, vagy elindul a film,van hang,de csak egy fekete
háttérben a file címe jelenik meg fehér betűkkel.

Első körben felraktam másik fw-t, de nem oldódott meg a probléma.
Most vagy a hdd hibásodott meg azokon a részeken, vagy a file-ok sérültek meg.
Lehet esetleg a dune lejátszó hardveres hibája is ?

Törlésen kívül,hogy tudnám kinyomozni, hogy mitől lett a hiba,hogy legközelebb ne forduljon elő ?

(#4061) nfsu17 válasza pedro7 (#4060) üzenetére


nfsu17
veterán

Most vagy a hdd hibásodott meg azokon a részeken, vagy a file-ok sérültek meg.

ezt egy pc-n kell kipróbálni, de erre gondolom már rájöttél

(#4062) pedro7 válasza nfsu17 (#4061) üzenetére


pedro7
tag

A PC-n egy power dvd 17-el is ugyanazokat a hibákat produkálja.
A Hard disk sentinel a hdd-t kiválónak mondja, de az olvasás teszt kb 20 óra lenne.
Akkor valószínű, hogy az mkv-k tömegével meghibásodtak ?
Lehet ilyen ?

(#4063) dh66e válasza pedro7 (#4062) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Egy teljes áramtalanítást pár percre a Dune-ön és próbáld őket újra lejátszani első lépésként.
Amennyiben ez nem segít egy töredezettségmentesítést eszközölj a HDD-n.

(#4064) pedro7 válasza dh66e (#4063) üzenetére


pedro7
tag

Áramtalanítás sem segített.
Megnyítottam az összes filmet. 2TB-s hdd (Ext2), 162db film, 1,5GB üres hely van a lemezen.
17db film nem indul el.És az érdekesség,hogy mind az A és B betűvel kezdődők között van.
Még csak véletlenül sem a hátrébb levő betűknél.Pedig össze-vissza kerültek rá a filmek.
Nem lehet, hogy valamelyik kataoógizáló program írt rá valamit ? Tudom, merész gondolat.
Hogy tudnám kinyomozni, hogy a 17db hibás miért nem indul el ? Miért írja, hogy nem támogatott formátum ?

(#4065) dh66e válasza pedro7 (#4064) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Lehet éppen kevés az a másfél giga bár én még mindig azt mondom hogy egy töredezettségmentesítéssel megoldódhat a probléma.
Nem hiszem egy katalógizáló ilyen problémát tud okozni.

(#4066) pedro7 válasza dh66e (#4065) üzenetére


pedro7
tag

Ext2-re formázott hdd-t is lehet töredezettség mentesíteni ? Csak PC-n vagy a Dune is tudja ?

(#4067) Downsampling válasza pedro7 (#4064) üzenetére


Downsampling
senior tag

A PC és a Dune egy hálózaton van? Ha igen, akkor a PC látja a Dune merevlemezét? (az enyém látta, sőt az Oppo is tudott lejátszani a Dune merevlemezéről). Ha látja, akkor nem próbálnád meg a PC-vel megnyitni, lejátszani a problémás filmeket?

(#4068) pedro7 válasza Downsampling (#4067) üzenetére


pedro7
tag

Egy hálózaton van, de a külső hdd-t odavittem a pc-hez és egy-két filmen próbálva ugyanazt
a hibát produkálja.

(#4069) Downsampling válasza pedro7 (#4068) üzenetére


Downsampling
senior tag

Hát, akkor sérült a film...Nem tudod beszerezni újra őket? Mondjuk az még érdekes kérdés, hogy mitől sérült...

(#4070) pedro7 válasza Downsampling (#4069) üzenetére


pedro7
tag

Nem probléma újból megszerezni azokat a filmeket, csak jó lenne tudni mi okozhatta,mert 2-3 év múlva
megint arra eszmélek, hogy egy jó pár film nem működik.

(#4071) Downsampling válasza pedro7 (#4070) üzenetére


Downsampling
senior tag

Én biztos először a HDD ellenőrzésével kezdeném. A Te Dune-édet nem ismerem, de azt nem lehet, hogy nem ő formázza meg a HDD-t? Hanem mondjuk te, PC-ben, lehetőleg NTFS-re? Ez kicsit kényelmesebb lenne, ha a későbbiekben bármit is tenned kell a HDD-vel... Akár egy ilyen esetben...

(#4072) pedro7 válasza Downsampling (#4071) üzenetére


pedro7
tag

A Dune megformázza.DE 2TB anyag van rajta,azt másoljam át aztán vissza ?

(#4073) pedro7 válasza dh66e (#4059) üzenetére


pedro7
tag

Megnéztem a plexet és ugyan tetszik a program,de ha jól értem csak aktív pc-vel használható.
Így inkább maradnék a Zappiti vagy a Yadis mellett.
Próbálnám a zappiti új verzióit, de nem enged be a Dune d1-be.
Felhasználónevet és jelszót kér.Bármi mással be tudok csatlakozni, de a zappitivel nem.
Total Commanderrel is ftp/üres mező-vel beenged.
Mit kellene a jelszó helyére beírni ?

(#4074) Downsampling válasza pedro7 (#4072) üzenetére


Downsampling
senior tag

Tudom, hogy megformázza... De jobb, ha te formázod meg, mondjuk PC-vel, NTFS-re (a Dune-nek az is jó).
Nekem is volt egy külső HDD-m, amivel csak a gond volt. És gond oka az volt, hogy a Dune formázta meg. Vadiúj 1 TB-os 2,5 colos HDD volt. De amikor ráraktam a laptopra és onnan akartam filmet nézni 5-10 percenként leállt. Aztán elegem lett. Lementettem mindent róla, majd megformáztam a laptoppal NTFS-re, azóta nincs vele gond.

(#4075) pedro7 válasza Downsampling (#4074) üzenetére


pedro7
tag

Köszi.Ez is egy lehetőség.Az Ext2-től már amúgy is kezd elegem lenni.Még anno egy félreértés kapcsán
formáztam a hdd-t arra,mert azt mondták azon nem fog akadni a HD-s anyag.
Csak 2TB adatot elég nehéz mozgatni,oda meg vissza.

(#4076) dh66e válasza pedro7 (#4073) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Igen az csak pc-vel működik.

(#4077) pedro7 válasza dh66e (#4076) üzenetére


pedro7
tag

És a zappiti -nél milyen jelszót üssek be ?

(#4078) dh66e válasza pedro7 (#4077) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Nem tudom soha nem használtam.

(#4079) Downsampling válasza pedro7 (#4075) üzenetére


Downsampling
senior tag

Csak egyszer kell végigcsinálni... Nekem a NAS-om kell lassan bővíteni, ami meg csak úgy megy, hogy előtte készül egy másolat. Ehhez eleve 6 TB helyre lesz szükségem! Na, amellett, hogy ez rohadt hosszú idő lesz a NAS USB 2.0-ás portján keresztül (mert még ez a leggyorsabb), kissé reménytelen találni 6 TB tároló helyet, mert a backup HDD-k eleve nem mehetnek majd a NAS-ba (szóval van most 6 TB a NAS-ban, de kell még egyszer ugyanennyi, illetve majd a nagyobb HDD-k, amik mennek vissza a NAS-ba. Borzasztó, még végiggondolni is... :(

(#4080) Locsi


Locsi
senior tag

Egy olyan kérdésem van, hogy nekem a jukebox-ban miért nincs a filmből kép a háttérben, csak a borító. Nem úgy van, mint itt a képen, hanem nekem csak egy függöny, vagy egy csillagos égbolt, stb...stb... jelenik meg.

(#4081) dh66e válasza Locsi (#4080) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Nézd meg hogy a háttér választható e.

(#4082) Locsi válasza dh66e (#4081) üzenetére


Locsi
senior tag

Csináltam egy teljes resetet, és újra kerestettem vele mindent. Így megjavult. De még így is vannak dolgok, amit nem értek. Pl van ez a Zene, és Film a főképernyőn. Miért vannak olyan dolgok is benne, ami benne sincs a jukebox-ban. Honnan szedi ezeket az infókat?

(#4083) kezo0 válasza Locsi (#4082) üzenetére


kezo0
addikt

Azok online elérhető tartalmak. Hogy ezek fizikailag hol vannak? Én valami orosz szerverre tippelek...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#4084) Locsi válasza kezo0 (#4083) üzenetére


Locsi
senior tag

Ha online, akkor se elérhető. Nem játssza le.

(#4085) dh66e válasza Locsi (#4082) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Amennyiben a filminfókra gondolsz meg hátterekre,borítókra az imdb-ről vagy máshonnan.
A filmek pedig titkos szervereken vannak fent,az nem tartozik ránk. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4086) Locsi


Locsi
senior tag

Idegbajt kapok ettől a szartól. Egy solo4k, amiben van dvb-c tuner. A kib@szott diginél, meg vannak feles frekvenciák, más symol rate-tel. Külön, rá tudok keresni a feles frekikre, de nem lehet hozzáadni, mert automatikusan felülírja a régi csatorna kiosztást. A leírást, meg nem tudom megnézni a gyári oldalon, mert nincs támogatásom, mert az aquaból van a cucc. :W :W :W

(#4087) Sonja válasza Locsi (#4086) üzenetére


Sonja
veterán

Állítólag így kell beállítani, hogy megtaláljon minden csatornát. Ez a kép van a magyar oldalon.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4088) Locsi válasza Sonja (#4087) üzenetére


Locsi
senior tag

Köszi. Így jó lett. :)

(#4089) Locsi


Locsi
senior tag

Azt lehet tudni ezeknél a dvb-c tuneres kütyüknél, hogy a csatorna logókat honnan tölti le?

(#4090) nfsu17 válasza Locsi (#4088) üzenetére


nfsu17
veterán

ha így tényleg jó digikábellel, akkor ezt a képet érdemes betenni az összefoglalóba, mert értelmes (hozzáértő) ember nem így töltené ki ezt a lapot.

kezdő freki: 362....és akkor lejjebb nem is keres? 121,5MHz??
symbol rate: 6900........és a közszolgák 6000-es beállítása?
végső freki: 362.......és a 700MHz feletti csatik?

Látom, hogy hálózati keresésen van, ami LG tévéknél (is) hasznos, mert így pikk-pakk tényleg megtalálja.
az az érzésem, hogy inkább ezen van a hangsúly, mint a többin, mert ezeknek a beállításoknak papíron nem látom értelmét. Ha egy ilyet beadok a samu tévémnek, jó ha megtalálja csak azt az egy frekit.

Ha majd lesz kedved, kicsit illusztrálhatnád akár képekkel is, hogy milyen is dune-n nézni kábeltévét (digit).
A jövőben én is majd tervezek áttérni.
Csatornaváltáskor mit látni, hogy tudsz felvenni, milyen formátumban, látsz-e jelerősség/minőség grafikont, stb.
Szóval amit egy "sima" STB-on szokott lenni.
Minden van itt is?

(#4091) Gemini1


Gemini1
csendes tag

Sziasztok!

A Páromnak vettem egy HD Max-ot segítséget szeretnék kérni,hogy a wi-fit hogy állítsam be,

vagy 3 db stick-et próbáltunk egyiket sem látta....

Más.....5.1-es hangot nem tudok beállítani mert vagy a center vagy a sub nem megy....

Köszönöm előre is a segítséget..

(#4092) gyeniko válasza Gemini1 (#4091) üzenetére


gyeniko
őstag

A saját (Dune Air) stick-jét szereti, idegent nem.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#4093) Gemini1


Gemini1
csendes tag

Sajnos erre gondoltam én is...

Viszont állítólag vannak alternatívák....

[ Szerkesztve ]

(#4094) arn77 válasza Gemini1 (#4091) üzenetére


arn77
aktív tag

Ezt a sticket próbáld meg, ezzel működik. Nekem is ilyen volt. Csak bizonyos Realtek chipes stickekkel megy.

(#4095) Alfajiri válasza Gemini1 (#4091) üzenetére


Alfajiri
tag

Nincs egy elfekvő rootered? AP mód és onnan mehet LAN kábellel.

(#4096) dh66e válasza Gemini1 (#4091) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Itt megtalálod a kompatibilis wifi stick listát.(nem teljes).

(#4097) Gemini1


Gemini1
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget. :R ....azóta sikerült megoldani :C

Viszont az 5.1 hanggal még birkózom.... :W

Boldog Újévet Kívánok Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#4098) kezo0


kezo0
addikt

Levél jött a Dune HD-tól, melyben ismertetik a hamarosan érkező új lejátszók képességeit. Hosszú is, és angolul is van, de talán így sem baj, ha beillesztem ide, mert elég sok érdekességet írnak (aztán majd meglátjuk, mi, hogyan valósul meg mindebből), a topik meg most úgysem pörög annyira. Tehát akkor:

Next-generation 4Kp60 HDR media players from Dune HD

We are pleased to announce the start of sales of next-generation Dune HD media players -- now with 4Kp60 HDR support, unique hybrid Linux + Android software from Dune HD, and various new features.

What's New?

Comparing to the previous Dune HD models, the new models have the following additional features and enhancements:

1. 4Kp60 HDR and Other Latest Video Standards:

• 4Kp60, HDR, BT.2020, HDMI 2.0a - all are supported now, which enables the playback of the latest top-quality video content.

2. Unique Combination of Dune HD and Android Ecosystems:

• The famous Linux-based Dune HD software is now running simultaneously with Android OS, that combines all the benefits of classic Linux-based Dune HD media centers and Android Smart TV boxes in one device.

• The well-known Dune HD media center, various Dune HD applications and plugins, millions of Android applications -- are now available simultaneously.

• It is very easy to install and launch Android applications directly from Dune HD media center and switch back to Dune HD media center. Android applications can be used simultaneously with background media playback in Dune HD media center (for example, with playback of a music playlist, Internet radio, or a TV channel).

3. Skype, KODI, Chrome, Games, and Many Other New Applications:

• You can now use various Android applications, such as Skype, KODI, various games, various online video/TV/music services, and many others.

• Using a modern web browser (Chrome), you can now play video directly on web sites.

4. Super-Smooth GUI and Improved Overall Performance:

• The new powerful multi-core CPU and GPU and the new specially optimized GUI engine ensure super-smooth GUI (up to 60 FPS), 2x more smooth than before. The CPU is now 4x more powerful than before.

5. Built-in Bluetooth:

• All new models now have built-in Bluetooth, which enables wireless connection of headsets and speakers, radio remote controls, keyboards, game controllers, and other devices.

6. USB 3.0, DVB-S/S2, and Other New Hardware Features:

• Some of new models have new hardware features, which were not available in the previous models, such as: USB 3.0 host port, HDMI input, DVB-S/S2 tuner, slot for CI/CI+ Conditional Access Modules to access premium DVB channels, 2 GB RAM, 16 GB flash memory.

7. Various New Software Features:

• Dune HD software has been upgraded with various additional functions, such as automatic movie recognition in file browser, extended support for TV series in My Collection and Movies catalog, extended EPG information for TV channels, direct links from Movies catalog to online video services available via Android applications to support features such as "Play on Netflix", and more.

Key Advantages

Comparing to other media player and Smart TV boxes on the market, the new Dune HD models have the following advantages:

1. Convenient Dune HD Software:

• The famous Hi-End Dune HD software, developed and polished during more than 10 years, specially optimized for the use on TV screens and operation via a standard remote control, tuned for the best possible usability, makes it easy and convenient to use the media player, and hides the complexity of Android OS.

2. Dune HD Ecosystem:

• Various TV-optimized applications, plugins, extensions, GUI skins, collection management solutions, integrations with home automation systems are available via official Dune Store, 3-party vendors, and from huge user's community (over 1 million of users).

3. My Collection, Movies Encyclopedia and Other Advanced Functions:

• My Collection function organizes user's movies collection into a nice looking catalog. A comprehensive movies encyclopedia provides the information about hundreds of thousands of movies with detailed descriptions, posters, cross-links between movies and persons, trailers, direct links to online video services, etc. Advanced file browser automatically recognizes movies. A lot of other unique advanced functions.

4. The Most Advanced DRM Technologies (Widevine Level 1):

• Widevine Level 1 DRM (the most advanced level) support makes it possible to watch premium online video services (such as Netflix) with High Definition video. Most other Android Smart TV boxes on the market do not support Widevine Level 1 and can only output Standard Definition video in such services.

5. Dune HD Android Playback Accelerator Technology:

• This unique technology intellectually manages the resources of Android OS to minimize the influence of Android OS on the media playback engine and ensure smooth and high-quality video and audio plaback.

6. Built-in Convenient App Store for Android Applications:

• Android applications can be easily installed from any source, including APK files or the built-in App Store which is directly accessible w/o the need to use any user accounts and can be conveniently navigated via a standard remote control.

7. Regular Software Updates With New Functions and Enhancements:

• Dune HD is known for its reputation to listen to user's feedback and provide software updates during many years. For example, for some old models, software updates with additional functions are provided for more than 8 years already. This is possible due to unique "single code base" approach, which means that firmware for all Dune HD models is based on the same software (continuously developed and improved according to user's feedback).

Overview of New Models

The new models are split into 3 product lines:

• Neo: entry-level models
• Sky: models combined with satellite receiver
• Pro: premium models with Hi-End video and audio quality

The following models are available:

Dune HD Neo 4K:

• 4Kp60 HDR media player + Android Smart TV box
• S905X, 1GB RAM, 8GB flash, 802.11ac Wi-Fi, 100Mbit Ethernet, Bluetooth

Dune HD Neo 4K T2:

• 4Kp60 HDR media player + Android Smart TV box + DVB-T/T2/C receiver
• S905D, 1GB RAM, 8GB flash, 802.11ac Wi-Fi, 100Mbit Ethernet, Bluetooth

Dune HD Neo 4K T2 Plus:

• 4Kp60 HDR media player + Android Smart TV box + DVB-T/T2/C receiver
• S905D, 2GB RAM, 16GB flash, 802.11ac Wi-Fi, 100Mbit Ethernet, Bluetooth

Dune HD Sky 4K Plus:

• 4Kp60 HDR media player + Android Smart TV box + DVB-T/T2/C receiver + DVB-S/S2 receiver
• Slot for CI/CI+ Conditional Access Modules to access premium DVB channels
• S905D, 2GB RAM, 16GB flash, 802.11ac Wi-Fi, 1Gbit Ethernet, Bluetooth, 2.5" SATA HDD

Dune HD Pro 4K:

• Premium 4Kp60 HDR media player + Android Smart TV box
• Hi-End video quality, BD3D support, full support for HD audio
• RTD1295, 2GB RAM, 16GB flash, 802.11ac Wi-Fi 2T2R, 1Gbit Ethernet, Bluetooth, USB 3.0, SATA HDD port, HDMI input

For more details and full specification please visit our web site. With all questions, including requests for test samples, please contact Dune HD representatives.
www.dune-hd.com

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#4099) djnice válasza kezo0 (#4098) üzenetére


djnice
veterán

Rövidítve:
- A stock Android alá írtak egy új launcher-t
- A Dune HD Neo 4K, Dune HD Neo 4K T2 és a Dune HD Neo 4K T2 Plus alkalmatlan lesz a 4K remuxok lejátszására NAS-ról a 100-as LAN miatt
- Az 1GB RAM-os készülékekkel kínszenvedés lesz használni az Androidot
- Az S905X-es és S905D-s készülékekre, ha engedik, akkor mindenki LibreELEC-et fog telepíteni, hogy használható legyen, igaz így nagyon nem érik majd meg a felárat
- A Dune HD Pro 4K esetében a Realtek adja az SDK-t a legújabb player appal együtt, ugyanaz lesz mint a Zidoo X9S csak optimalizált Kodi nélkül és drágábban

(#4100) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Szép jó napot, estét urak és BUEK.
Tegnap boldog tulajdonosa lettem egy dune HD 4k dou eszköznek.
Annyi lenne a kérdésem hogy tudom beallitani hogy távirányító gomb nyomára mindig adjon 'navigalo hangot' , esetleg kattogast, mint pl a kodi?
Egyáltalán van e ilyen lehetőség?
Előre is köszönöm a választ :R

Ui, bocsánat ha balgasagot kérdezek...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.