Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) dh66e válasza Ejelhar (#50) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Azt az adót töröld a playlistből utána már nem fogja keresni és nem fogja kínozni a dunet.

(#52) nfsu17


nfsu17
veterán

Azt vettem észre, hogy ugye múltkor mondtam, hogy a dune egyik fw-e sem tudja azt, hogy pl 30 perc tétlenség után kikapcsoljon. Pedig a menüben be van állítva. Kilépek a menübe az alapra és nem kapcsol ki órák múlva sem. Mindegy, elfogadtam.
De az előbb néztem egy zeneadót iptv-n és egyszer csak képernyő elsötétül (először azt hittem bannolták az ip-m és vége az adásnak) és lekapcsol a dune. Ránéztem az órára és majdnem pontosan 30 perc volt kb amit tévéztem, amíg ki nem kapcsolt.

Tehát iptv-zés közben mégiscsak él ez a funkció, amúgy meg nem.
nagyon frankó. :))

(#53) gyeniko válasza nfsu17 (#52) üzenetére


gyeniko
őstag

Én azt hittem, hogy az enyémek mind rosszak, éppen tegnap este nyektettem a BD Prime 3.0-mat, mert cseszett kikapcsolni. Szóval, az a "normális", hogy nem műxik ez a funkció?

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#54) nfsu17 válasza gyeniko (#53) üzenetére


nfsu17
veterán

tudtommal nem működik

(#55) dh66e válasza nfsu17 (#54) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Egy kis türelem srácok fog működni ez a funkció is. Coming soon!

(#56) Patice válasza dh66e (#55) üzenetére


Patice
nagyúr

:C

Kéne szerintem a neved alá egy "Donate" gomb. :B

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#57) dh66e válasza Patice (#56) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Nagylelkű elismerés. :R

(#58) Patice válasza dh66e (#57) üzenetére


Patice
nagyúr

De most komolyan.

Lehet hogy saját érdeklődésből és a kihívás miatt fejlesztgeted, reszeled a Dune szoftverét, de hogy másokkal meg is osztod és tök ingyen.

Neked van elég melód vele más meg csak élvezi a használatot. Egy kis aránytalanságot vélek felfedezni. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#59) swarz


swarz
csendes tag

Sziasztok.Már 1 éve használom a Dune 101-t torrentezésre is külső dokkolóval.Alapvetően nekem megfelel amit így tud,csak egy funkciója hiányzik a gyárilag fennlévő torrentkliensnek(btpd/0.13) ,hogy webes felületről nem tudom eĺérni.Van ennek valamilyen trükkje amire én nem jöttem rá vagy nem is lehet?

(#60) djxp01


djxp01
senior tag

Üdv! Érdeklődni szeretnék, hogy van esetleg valakinek tapasztalata a TV-303D-vel kapcsolatosan? (Egy belépős hifis, házimozis rendszerhez venném 3D, illetve sima mkv fájlok lejátszására.) Jó, rossz, lassú, ajánlott, stb?

regisztrált: 2005-07-05

(#61) Csa_ba


Csa_ba
tag

Sziasztok.
Kipróbáltam Dune Base 3D-n. dune_firmware_base3d_131224_0132_b8.dff
de nem jött be.
Időnként Error jelenik meg a kijelzőn Retry2 és nem történik semmi, csak hardveresen
lehet kikapcsolni.
A kikapcsolást jelző piros led hamarabb át vált pirosra, de a készülék még nem kapcsolt ki a kijelző még aktív.
Viszont visszarakható régebbi firmware verzió b5-ig.
Az utolsó b6-t raktam fel azzal tökéletesen működik.

Sony Xperia™ P Silver; Sony Xperia™ Z1 Compact Black

(#62) nfsu17 válasza djxp01 (#60) üzenetére


nfsu17
veterán

ajánlott.
dtshd hangot szépen kezeli (lekeveri, vagy továbbadja), sd/720p képet gyönyörűen feldob 1080p-re, az utóbbi fw-ekkel már az interlaced anyagokkal sincs gondja.

(#63) dh66e válasza Patice (#58) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Igazad van és lehet hogy egy laptopra be kell nevezzek mert minden kopik rajta a sok leütéstől és pen ki-be húzogatástól már kezdi megadni magát az egyik usb csati de ez ezzel jár. :U
A másik része a dolognak hogy a cuccok nagy részét "készen" kapom a magyarítást és egy két bele hegesztést leszámítva nem mondhatom hogy ez az én progim,így visszás lenne a dolog véleményem szerint sok ember szemében a dotálásnak.Persze értem a felvetésedet és.... :R

(#59) swarz
Igaz nem próbáltam de nézd meg ezt hátha tudod használni.
[link]

(#60) djxp01
Friss még nagyon a topic ezért ha nem ír be senki akkor az anyatopic keresőjét használd.
[link]

(#61) Csa_ba
Ki kell várnia stabil verziót ha jól rémlik a b8 még mindegyikre csak beta változat.
Továbbá érdemes frissítés előtt a külső rendszermemóriát törölni és újra telepíteni( persze ha van ilyen a gép belsejében vagy fenekében) hogy lássa az ember szűz rendszernél hogy mit produkál.

Itthon vagyok végre gőzerővel csinálgatom a pluginokat. :K
Tegnap felraktam Dune B1-re kíváncsiságból a b8 betát és javítottak pár dolgot. nem volt újraindulásom fagyásom is csak a pluginok próbálgatása miatt volt ettől persze lehetnek bugok benne.Mondjuk ahhoz képest hogy nemrég az anyatopicban azt írtam másokkal egyetemben hogy nem valószínű hogy a régi modellekkel foglalkoznának igencsak meglepődtem hogy nem felejtették el a usereket dune-ék. :)

[ Szerkesztve ]

(#64) Kroland25


Kroland25
tag

Hello!Van egy Dune hd base 3d lejátszom...A 3d megjelenités éerdekelne...beállitások.../

[ Szerkesztve ]

Házimozi és ennek komponesnseinek beszerzésében lehetőségem van segíteni akit esetleg érdekel privin megtalál!!

(#65) Kroland25 válasza Kroland25 (#64) üzenetére


Kroland25
tag

Házimozi és ennek komponesnseinek beszerzésében lehetőségem van segíteni akit esetleg érdekel privin megtalál!!

(#66) dondusfi válasza mivamma (#38) üzenetére


dondusfi
csendes tag

Szia! Sikerült megtalálnod az appot? Én nem találom.

(#67) dh66e válasza dondusfi (#66) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Dune távirányítás:
Diune extendrc

[ Szerkesztve ]

(#68) dondusfi válasza dh66e (#67) üzenetére


dondusfi
csendes tag

Köszi

(#69) Sonja


Sonja
veterán

Ez az orosz myIPTV plugin működik másnál? :F Mert leszedtem a legfrissebb 2.2.2 verziót innen. Telepítettem, beállítottam, de eddig vagy 30 csatornát próbáltam ki (a sportok érdekelnének igazán), de mindig 16-os hibakódot ad csak. :(

Szerk.: Ja igen, Dune HD TV-101 típusom van. :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#70) nfsu17 válasza Sonja (#69) üzenetére


nfsu17
veterán

inkább ezt próbáld
[link]
a legtöbb iptv link jó ha pár órát működik, főleg a komolyabb hd-k.

[ Szerkesztve ]

(#71) dh66e válasza Sonja (#69) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Ezt a verziót nem fejleszti tovább a szerző már régóta így neked kell tartalommal megtölteni.Nfsu által linkelt magyarított verzióval jobban jársz főleg ha elolvasod a benne lévő használati útmutatót is. :)

(#72) Sonja válasza dh66e (#71) üzenetére


Sonja
veterán

Megnéztem, de ugyan az, csak magyarul. :) Ha kikapcsolom az orosz csatornákat, akkor egy se jelenik meg. Most akkor nekem kellene megadnom a csatornákat kézzel? :F Ennek nem sok értelmét látom. Azt hittem, hogy meglesznek a csatornák, rányomok, és már nézem is őket. Tévedtem. :( Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#73) nfsu17 válasza Sonja (#72) üzenetére


nfsu17
veterán

amire te gondolsz, azt úgy hívják: előfizetéses kábeltévé/műhold/iptv
Ezt meg úgy hívják: összevadászod a linkeket és nézed, amíg mennek
Mindegyiknek megvan az előnye/hátránya

[ Szerkesztve ]

(#74) dh66e válasza Sonja (#72) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szép gondolat,de ennek kicsi az esélye hosszútávon,de gondolom erre te is rájöttél már ha kicsit jobban belegondolsz.
Amennyiben kikapcsolod az orosz csatornákat akkor ott a beépített playlist aminek látszania kell a csatornalistában persze ez lényegtelen mert többnyire halott streamek vannak már abban is.

[ Szerkesztve ]

(#75) Csa_ba válasza mivamma (#19) üzenetére


Csa_ba
tag

4 Tb-os van benne (Hitachi) lekezeli szépen.
(Dune Base 3D)
Egy jó tanács: előtte érdemes számítógépen particionálni,ha meghalna a Dune lejátszó
a számítógépbe átrakva nem látja a vinyó tartalmát.

Sony Xperia™ P Silver; Sony Xperia™ Z1 Compact Black

(#76) mivamma válasza Csa_ba (#75) üzenetére


mivamma
senior tag

Köszi! Közben belekerült egy 2 TB-os Red.

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#77) mivamma


mivamma
senior tag

Sziasztok!
Sikerült lefrissíteni a lejátszómat (b6-ra): Dune Base 3.0. Azóta nem indul el a torrentkliens! Error/ restart hibát ír. Visszaraktam a régit, de a hiba maradt.
Volt már mindenfelé memória törlés, de semmi.
Ötlet?

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#78) dh66e válasza mivamma (#77) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Nem b8-ra?

(#79) mivamma válasza dh66e (#78) üzenetére


mivamma
senior tag

Nem!

#41-es komment.

[ Szerkesztve ]

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#80) dh66e válasza mivamma (#79) üzenetére


dh66e
Topikgazda

jó csak tisztázni akartam. :)

-Ezek szerint volt gyári reset is?
-Amennyiben van rendszermemória csatlakoztatva akkor az is érdemes törölni,persze vedd figyelembe hogy a különböző külső alkalmazásokat (pluginok) újra kell majd rakni.

(#81) mivamma válasza dh66e (#80) üzenetére


mivamma
senior tag

Volt. Töröltem azt is. Sajnos semmi változás.

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#82) dh66e válasza mivamma (#81) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Azt próbáld meg hogy visszateszel egy régebbi fw-t és újra a b6-ot.
Esetleg még az áramtalanítás jöhet szóba.
Nálam megy a torrent kliens b6-al (dune B1 )de ez nem jelent semmit mert lejátszónként adódhatnak különböző hibák ahogy a b8 esetében is.

[ Szerkesztve ]

(#83) mivamma válasza dh66e (#82) üzenetére


mivamma
senior tag

Próbáltam azt is, semmi. A torrentklienst nem lehet törölni valahogy aztán visszarakni? Mert az az érzésem, hogy az ott benne maradt torrentek miatt nem tud elindulni.

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#84) dh66e válasza mivamma (#83) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Nézd meg hogy a dune storban benne van e a torrentkliens. Amennyiben ott van akkor a:
"beállítások-egyéb-plugin-ek" menüpontban töröld a torrentklienst.
Esetleg még nézd meg azt hogy a rendszermemóriádról tényleg törlődött e minden.Ennek a módja a következő:
Törlöd a rendszermemóriát és meg is szünteted.Újraindítod a dunét és a "források" menüpontban megnézed az elvileg üres meghajtód tartalmát ha nem üres akkor törölj róla mindent és formázd meg.Aztán mehet vissza rendszer memóriának.

[ Szerkesztve ]

(#85) mivamma válasza dh66e (#84) üzenetére


mivamma
senior tag

Köszi a sok segítséget, de semmi nem segített. Megpróbálok nélküle élni :W

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#86) dh66e válasza mivamma (#85) üzenetére


dh66e
Topikgazda

:F
Megnézem az oroszok mit regélnek erről aztán ha találok megoldást szólok.

(#87) mivamma válasza dh66e (#86) üzenetére


mivamma
senior tag

:R

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#88) dh66e


dh66e
Topikgazda

Figyelem!
Beindult a nagyüzem, hetente próbálok feltenni egy-egy plugint ahogy időm engedi és persze a pluginok is úgy akarják. :) .
Nos itt egy hiánypotlás:
Weatherfix 1.0
Időjárás widget régebbi fw-t(131213_0131_b6 előtti) használók számára.elméletileg minden dune modellen futnia kéne.Visszajelzéseket várok.
A plugint a szokásos módon kell telepíteni és mivel beépített súgóval rendelkezik így szerintem könnyen használatba vehetitek.
Tesztelve Dune smart B1 130515_2104_b6 fw-n.
Dotálás:
A köszönömtöl a házi pálinkáig jöhet minden.(Patice: így megfelel? ;] )
Jó idő(járás)t kíván "astrago" barátunk. :D

Időjárás widget

(#89) nfsu17 válasza dh66e (#88) üzenetére


nfsu17
veterán

ez az ami jobb felülre az óra alá/mellé teszi ki a hőm-t?

(#90) dh66e válasza nfsu17 (#89) üzenetére


dh66e
Topikgazda

igen az.

(#91) nfsu17 válasza dh66e (#90) üzenetére


nfsu17
veterán

pont tegnap túrtam fél órát a beállítást, hogy varázsolhatnék oda hőm-t, mert láttam képet a neten, hogy valakinek ott volt.
szóval ehhez külön plugin kell, már értem.
köszi

(#92) dh66e válasza nfsu17 (#91) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Nem kell külön plugin hogyha a legújabb stable fw-t teszed fel a lejátszódra.Persze ha régebbihez ragaszkodsz akkor használd egészséggel.
Nagyon szívesen!

(#93) nfsu17 válasza dh66e (#92) üzenetére


nfsu17
veterán

b5 legutolsó van.
abban nem akar működni alapból

(#94) dh66e válasza nfsu17 (#93) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Tudom :) ,ezért született meg a plugin magyarítása(oroszoknál már régebb óta volt fent egy korábbi változat de nem volt stabil teljesen rossz értékeket mutatott)Ez jónak tűnik.

(#95) Patice válasza dh66e (#88) üzenetére


Patice
nagyúr

:K :C

Én köszönöm előre is. Ahogy lesz időm próbálgatom a plugineket.

Háztáji (tokaji) bor megfelel pálesz helyett? :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#96) golya87


golya87
őstag

Hello

Tudnátok ajánlani szervizt Miskolcon, vagy olyat, aki benne van a postázásban?
Van egy Dune HD Max nálam, valószínűleg táp gondja van. A garancia sajnos már lejárt.

Köszönöm a segítséget!

(#97) dh66e válasza golya87 (#96) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Olvasd el az infókat és kérjél tőlük árajánlatot!
media-doktor.hu

Patice
Sértésnek nem venném semmiképpen. :R

[ Szerkesztve ]

(#98) golya87 válasza dh66e (#97) üzenetére


golya87
őstag

Köszönöm, valami ilyesmit kerestem!

(#99) Dorian


Dorian
félisten

Mitől lehet az alábbi jelenség:
Dune D1 első bekapcsolásra nem a korábban beállított, hanem az alapértelmezett skinnel jelenik meg, a belső pendrive-ot valahogy nem ismeri fel, ismeretlen USB eszközt jelöl.
Ha kikapcsolom - újra bekapcsolom (ilyenkor egyrészt sokkal gyorsabban bebootol) már minden rendben.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#100) lemmy9 válasza dh66e (#88) üzenetére


lemmy9
őstag

Dune duo-n nem megy.

Szerintem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.