Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63) dh66e válasza Patice (#58) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Igazad van és lehet hogy egy laptopra be kell nevezzek mert minden kopik rajta a sok leütéstől és pen ki-be húzogatástól már kezdi megadni magát az egyik usb csati de ez ezzel jár. :U
A másik része a dolognak hogy a cuccok nagy részét "készen" kapom a magyarítást és egy két bele hegesztést leszámítva nem mondhatom hogy ez az én progim,így visszás lenne a dolog véleményem szerint sok ember szemében a dotálásnak.Persze értem a felvetésedet és.... :R

(#59) swarz
Igaz nem próbáltam de nézd meg ezt hátha tudod használni.
[link]

(#60) djxp01
Friss még nagyon a topic ezért ha nem ír be senki akkor az anyatopic keresőjét használd.
[link]

(#61) Csa_ba
Ki kell várnia stabil verziót ha jól rémlik a b8 még mindegyikre csak beta változat.
Továbbá érdemes frissítés előtt a külső rendszermemóriát törölni és újra telepíteni( persze ha van ilyen a gép belsejében vagy fenekében) hogy lássa az ember szűz rendszernél hogy mit produkál.

Itthon vagyok végre gőzerővel csinálgatom a pluginokat. :K
Tegnap felraktam Dune B1-re kíváncsiságból a b8 betát és javítottak pár dolgot. nem volt újraindulásom fagyásom is csak a pluginok próbálgatása miatt volt ettől persze lehetnek bugok benne.Mondjuk ahhoz képest hogy nemrég az anyatopicban azt írtam másokkal egyetemben hogy nem valószínű hogy a régi modellekkel foglalkoznának igencsak meglepődtem hogy nem felejtették el a usereket dune-ék. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.