Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1387) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Bocs ekezet nem lesz Nemet bill!
Mentem a Spanyol szakaszokon,az elejen ok idoket elso szakasz rekordom 2.20 mentem 2.25 Kiraly.
A masodik szakaszon a reversen beerek a faluba es ket helyen lehet vagni,vagok is a kocsi a levegobe repul es pordul 360 fokot.Mondom,ok fasz tudja mi volt megyunk tovabb.Kozben ettol kapott a motor es a turbo kb 40-50 szazalekos serulest.Szakasz vege kaptam kb 10-15 masodpercet,modom ok ez igy realis.Nezem a visszajatszast,volt ott egy padka a faluban az dobta meg a kocsit ugy 110 kmperh sebessegnel.Normalisan ugye durr defekt es a felni is kuka es ennyi!!!Nem volt defekt ocsem,de nem am.Ellenben serult a motor meg a turbo csak tudnam mi a fasztol!?Aztan harmadik szakasz a hosszu...Fekero majdnem maxon,nyomom ugy 60-70 szazalekon es beesek a szakadekba -22 mp.Nem baj megyek tovabb,persze a motor mar csak kb 40 szazalekon megy,de azert a vege fele csinalok egy zoldet!Aztan nekisodrodok a szalagkorlatnak oldalrol es nem merolegesen kb 30-40 kmph sebeseggel es durrdefekt.Egy perc csere nem szamit!(padka 120 al nem lyukaszt kereket,30 al a szalagkorlat igen)Aztan latok elhuzni a fejem felett ket kondenzcsikkal egy szemelyszallito repulot az egen,hu hogy ezek a sracok mikre nem gondoltak...A korites 100% a szimulacio jelen esetben 0%.A celban autojavitas gyanant meg kapok egy ropke 3 perces buntetest es arra gondolok versenyezzen ezze a befejezetlen szimnek alcazott szarral a vacogos capa unokatesoja!Minnel tobbet jatszom vele annal jobban kiabrandulok abbol amit csinaltak a jatekkal.Ti is igy vagytok vele,vagy nalam csak az atok fog?Persze nem folytatom,tudom nem sportszeru nem vegig menni,de sajnalom azt a vegigkoncentralt haromnegyed orat amit annak szanok hogy tok utolso legyek.Sorry...

Zoolee

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.