Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) #78687232


#78687232
törölt tag

Tárgytalan, sikerült

[ Szerkesztve ]

(#552) PuMbA válasza snecy20 (#550) üzenetére


PuMbA
titán

"Szerintem a grafika az pont előrelépés"

Én is High és Very High grafikán játszottam az 1-gyel, de most a 2 Medium grafikán jobban néz ki nálam :)

[ Szerkesztve ]

(#553) GalaHU


GalaHU
őstag

Most tudtam csak kipróbálni az új szakaszokat, de a jég és jégtócsák zseniálisak!!! :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#554) PuMbA válasza GalaHU (#553) üzenetére


PuMbA
titán

:K Baromi jó, hogy az 1-hez képest meg tudsz csúszni jobban azokon a szakaszokon, ahol félig jég, de félig már aszfalt van. Na és a hangok.... már azt sem tudom mi az a Dirt Rally 1.

[ Szerkesztve ]

(#555) mj1981


mj1981
tag

Sziasztok Xbox livon vennem a deluxot tuti jar hozza a palya dlc pl montecarlo meg amik késöbb megjelennek?

(#556) PuMbA válasza mj1981 (#555) üzenetére


PuMbA
titán

Igen :)

(#557) mj1981 válasza PuMbA (#556) üzenetére


mj1981
tag

Köszönöm

(#558) PuMbA


PuMbA
titán

Lengyelországban van egy rövid P betűvel kezdődő szakasz, aminek a közepén egy városon megyünk át, naplementekor nagyon szép és hangulatos :) Na meg éjszaka a hosszú egyenesekben teljes gázon nyomni aztán egy kanyarban meg hirtelen elszállsz, ha nem reagálsz időben....elég koncentrálós.

[ Szerkesztve ]

(#559) PuMbA


PuMbA
titán

Nem P, hanem L. Majdnem ~300-adik lettem a heti Lengyelországi kihíváson, de megpördültem az egyik éjszakai szakaszon és a pálya negyedét lámpa nélkül kellett megtennem. Így csak ~500-adik lettem.

[ Szerkesztve ]

(#560) LeventeV


LeventeV
senior tag

Mentem par kort Monte Carloban. Ha a masik ket orszagot is ilyen mertekben ujitjak fel, akkor siman megerte az arat a deluxe edition. Tetszenek a hofoltokkal boritott aszfaltos szakaszok.

(#561) Met válasza PuMbA (#558) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem Argentinon van egy szakasz ahol rendszeresen eldobom, jobb egy és híd, na ez nekem rendszeresen kimarad.
Amikor mondja hogy híd akkor lassítok, nem ez a híd, akkor tovább, második hídnál ugyan ez, és a harmadik híd az eldobós.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#562) GalaHU válasza Met (#561) üzenetére


GalaHU
őstag

Nekem ott már komplett bajnokságom ment el, Terminal Damage... :(

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#563) Met válasza GalaHU (#562) üzenetére


Met
nagyúr

Igen, természetesen instant terminal damage :(((

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#564) Met


Met
nagyúr

Amúgy a steam archiket másnak sem mutatja játék közben?
Szokta írni kredit szerzéskor, vagy ugratásnál.
Patch óta semmi.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#565) PuMbA válasza Met (#561) üzenetére


PuMbA
titán

Argentínán én se szeretek játszani. Néhol nem látok semmit a kövek között és úgy rázkódik az autó, hogy epilepsziát kapok, nagyon idegesítő. Javítaniuk kéne még simábbra a fejrázkódást.

[ Szerkesztve ]

(#566) PuMbA válasza Met (#564) üzenetére


PuMbA
titán

Nálam sem mutatja.

(#567) n3m3r3 válasza Met (#564) üzenetére


n3m3r3
tag

Nálam mutatja a bal alsó sarokban jön fel, például ma is.
Más. Mikor lejárnak az event-ek, még véletlenül se legyetek benne a menüjében mert nem számol el egy deka credit-et sem. Már másodjára jártam így, csak első esetkor azt hittem elnéztem. Kiléptem, beléptem, újraindítottam, de annak lőttek.. Tiszta boldog lettem tőle :D :W
Szerk.: Most jött meg , volt 15 perc átfutás, de az új eventek már megjelentek :U

[ Szerkesztve ]

(#568) Met válasza n3m3r3 (#567) üzenetére


Met
nagyúr

Tegnap mentettem setupot, arra feldobott valamit.
Viszont menet közben nem, szokott fejreálláskor, kreditszerzéskor és ugratáskor is.
Nem hiszem hogy azokat már teljesítettem volna.
Mindegy

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#569) n3m3r3 válasza Met (#568) üzenetére


n3m3r3
tag

Nézd meg steam-en a teljesítményeket, ott le van írva mit miért kapsz. Flight School: Complete 25 jumps of 30m or more, Don't Knock my Line: Spin 3 times on a stage and win, The Right Way Up: Roll your car during a Rally stage in Australia and continue

[ Szerkesztve ]

(#570) Met


Met
nagyúr

A mai napi R2-es AI eventnél a Dirt csak nálam crash-el?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#571) PuMbA


PuMbA
titán

Új infók:

"Other things we're currently working on:

- The grip issue off the start line
- Game 'blurriness'
- Fixing audio cut outs (something we thought we'd fixed but then saw re-occur, so we're really sorry that's been the case)
- Game crash issues
- Windscreen wiper duplication
- Other misc fixes

And of course, our RaceNet team are working on Clubs and competitive multiplayer. "

(#570) Met: Hogy crash-sel?

[ Szerkesztve ]

(#572) LeventeV válasza PuMbA (#571) üzenetére


LeventeV
senior tag

A blurriness fix nagyon kellene mar.

(#573) PuMbA válasza LeventeV (#572) üzenetére


PuMbA
titán

Az nem nagyon lesz más szerintem, csak raknak egy beállítást a menübe, hogy TAA be vagy ki, mint PC-n :) Cserébe recések lesznek az élek és például az úton a kis kavicsok vibrálni fognak mozgás közben.

[ Szerkesztve ]

(#574) Met válasza PuMbA (#571) üzenetére


Met
nagyúr

Valami file hibára hivatkozik és bezárja a játékot.
Küldhetek bugreportot.

Utána steam-en csináltam egy file ellenőrzést, 1 file-t nem tudott ellenőrizni azt újra letöltötte de utána nem volt kedvem elindítani.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#575) LeventeV válasza PuMbA (#573) üzenetére


LeventeV
senior tag

Annyira össze-vissza az egész grafika.
Bizonyos szakaszok, bizonyos időjárási körülmények között gyönyörűek.
De ha nincs fény, pocsék az egész.
Főleg Ausztrálián érződik ez.

(#576) Met válasza LeventeV (#575) üzenetére


Met
nagyúr

A lengyel szakaszokon néha olyan mintha felkapcsolnák a villanyt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#577) LeventeV válasza Met (#576) üzenetére


LeventeV
senior tag

Jaja.
Szeretem ezt a játékot, de hogy őszinte legyek, összességében nem jobb mint az első rész.
Egyes aspektusaiban jobb, másban rosszabb. Összben akkor leszek kibékülve vele, ha megjön a 2. szezonhoz tartozó kontent is.

(#578) Strezi válasza LeventeV (#577) üzenetére


Strezi
őstag

Erre nem volt három év fejlesztési idő mint az első részre.

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#579) d4Y.187 válasza Strezi (#578) üzenetére


d4Y.187
tag

Igen, muszáj volt kiadni, nem volt más választás. :K

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

(#580) Met


Met
nagyúr

A "ragyogó" fű, út kikapcsolására a dynamic_ambient_occ vagy a god_rays-t kell mahinálni?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#581) PuMbA válasza Met (#580) üzenetére


PuMbA
titán

Szerintem nem lehet kikapcsolni külön csak úgy, ha Ultra low grafikára váltasz, de akkor minden nagyon csúnya lesz :)

(#577) LeventeV: Nálam nem volt ott az első résznél az elején, de minél többet játszottam annál inkább közelített és már elérte, mióta kijött Monte-Carlo. Ahogy jönnek a további javítások és a Monte Carlo minőségben felújított Svédország, Németország, amik az 1-ben is kedvenceim voltam, már túl is lesz szárnyalva. Lengyelország nagyon tetszik egyébként, mint helyszín itt.

[ Szerkesztve ]

(#582) Gomez86


Gomez86
őstag

Sziasztok,

Csatlakoznék én is a vidám közösséghez.

Szeretem ezt a játékot jó lett. Kimaradt pár elődje talán a 2-vel játszottam utoljára. Mármint a Colin Dirt2-vel.

Annyi kérdésem lenne hogy nektek is irgalmatlanul sokat tölt 1-1 pályát? 3-4x is végigmutat minden infót (időjárás, időpont, hossz) mire végre betölti. Ez normális?

A soundcutoff is mindennapos problémám, de azt látom hogy azon dolgoznak.

Illetve most kontrollerrel játszom mert nemsokára költözünk és lustavagyok elővakarni a G25-öt. Van valakinek tapasztalata kormány vs kontroller között? Profitálnék belőle?

köszi

:R

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#583) PuMbA válasza Gomez86 (#582) üzenetére


PuMbA
titán

"Annyi kérdésem lenne hogy nektek is irgalmatlanul sokat tölt 1-1 pályát?"

Nem, nálam 1,5x mutat végig mindent általában :)

"Illetve most kontrollerrel játszom mert nemsokára költözünk és lustavagyok elővakarni a G25-öt. Van valakinek tapasztalata kormány vs kontroller között? Profitálnék belőle?"

Ha csak elautózgatsz és inkább kikapcsolódsz, akkor jó a kontroller, de a teljes élményhez egyértelműen kell a kormány.

[ Szerkesztve ]

(#584) Gomez86 válasza PuMbA (#583) üzenetére


Gomez86
őstag

"Nem, nálam 1,5x mutat végig mindent általában"

Köszönöm akkor elkezdem ezt túrni, mert nálam van a hiba.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#585) snecy20 válasza Gomez86 (#582) üzenetére


snecy20
veterán

HDD-ről indítod? m.2 SSD-ről másodpercek kérdése, de amíg egy sima régebbi SATA SSD-n volt a játék, ott sem töltött tovább 20-25 mp-nél.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#586) LeventeV


LeventeV
senior tag

Van valami pletyka arrol, hogy mi lesz a masodik szezonban?

(#587) #78687232 válasza LeventeV (#586) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én még nem találtam konkrét hírt róla. Viszont még az első sem teljesült, május 21-ig kapjuk a S1 tartalmat.

(#588) DanielK


DanielK
addikt

Nvidia GTX 1050 Ti 4GB kártyával és i5 7500 CPU-val melyik a legjobb beállítás, hogy még szép legyen. Tehát minél inkább az ultra fele menjen, de ne akadozzon. :B :R

[ Szerkesztve ]

(#589) Sub-ZeRo válasza DanielK (#588) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Próbálgasd beállítani és meglátod. :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#590) PuMbA válasza DanielK (#588) üzenetére


PuMbA
titán

Nem sok különbség a Medium és az Ultra preset között, van róla YouTube videó, szóval nagyjából mindegy :) Én High presetet javaslok egy kis MSAA-val (2x vagy 4x) és 16x aniso-val. Ha így nincs meg a 60fps, akkor pedig ugyanez csak Medium presettel.

[ Szerkesztve ]

(#591) snecy20 válasza DanielK (#588) üzenetére


snecy20
veterán

1050Ti-vel az 1080p@low/medium a realitás sajnos, de nem tudom hány FPS az elérendő cél...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#592) havri1 válasza PuMbA (#590) üzenetére


havri1
félisten

Kizárt, hogy 1050ti-vel 60fps-t hozzon ezekkel a beállításokkal. Ez 1060-on is határeset.

havri

(#593) DanielK


DanielK
addikt

Nálam ultra beállításokkal csak a sötét árnyékos helyeken dobta el az fpst. Gondolom high-on már akkor nem fogja.
Illetve ilyenkor is érdemes a motion blurt és az az alattiakat kikapcsolni nem?
Vagy azok micsodák lehet valahol erről egy leírást találni? Csak hogy mi az amire nincs szükség.

(#594) DanielK válasza DanielK (#593) üzenetére


DanielK
addikt

Illetve mi az a TAA az élsimítás alatt?

(#595) havri1 válasza DanielK (#593) üzenetére


havri1
félisten

Számszerűen ez mit jelent, hogy eldobta?

havri

(#596) DanielK válasza havri1 (#595) üzenetére


DanielK
addikt

Érezhetően késett a kép, szagatott. Hogy tudom megnézni, hogy mennyi az aktuális fps?

(#597) PuMbA válasza snecy20 (#591) üzenetére


PuMbA
titán

Nálam RX460-on, ami elvileg gyengébb a 1050Ti-nél 1080p Medium preset-ben annyira sima, hogy még törik is a kép jó néhány szakaszon, tehát jó 80-100 fps körül vagyok, mint a Dirt Rally 1-ben, ahol volt mérés :)

(#593) DanielK: Akkor menj biztosra. Tedd Medium-ra, 2xMSAA, 16x ansio, TAA kikapcs majd pedig a részletes beállításokban a Motion Blur-t és mindent alatta kapcsolj ki. Nem kell fps-t mérni, látásra meg tudod mondani, hogy megvan-e a 60fps, ha eddig minden játékban úgy játszottál.

(#598) havri1: FRAPS-ot 2013 óta nem fejlesztik, már nem ajánlott. MSI Afterburner, illetve AMD-nél a driverbe van beépített mérő.

[ Szerkesztve ]

(#598) havri1 válasza DanielK (#596) üzenetére


havri1
félisten

Én fraps-ot használom.
Nálam RX570 van, i7-el, de most megtaláltam azt a beállítást, amivel szép, és 70-80 fps átlagban, aki néha esik csak le 58-ra.

[ Szerkesztve ]

havri

(#599) DanielK válasza PuMbA (#597) üzenetére


DanielK
addikt

link
Ez alapján a high is meglehet. Nem rossz.

Bár még mindig jó lenne tudni, hogy melyik beállítás pontosan mit is jelent... Ezeket én nem ismerem sajnos.

(#600) PuMbA válasza DanielK (#599) üzenetére


PuMbA
titán

Ez a videó azért furcsa kicsit, mert a 8x aniso és a 16x között 1% sebességkülönbség van, szóval semmi értelme sincs 8x-oson használni. A High egyébként nem jó, mert 42 a minimum fps, míg Medium-on 56, szóva neked is a Medium a tökéletes, ahogy nekem, hiszen a VGA-ink közel egy sebesség kategóriából valók. Illetve az is jól látszik, amit írtam, hogy mennyire hasonló a Medium és az Ultra.

"Bár még mindig jó lenne tudni, hogy melyik beállítás pontosan mit is jelent... Ezeket én nem ismerem sajnos."

Mit akarsz tudni? :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.