Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) ndlx válasza Skeleton01 (#1550) üzenetére


ndlx
aktív tag

De messze van még...

(#1552) ndlx


ndlx
aktív tag

Másnak is megvan már a focus és impreza? 🙂

(#1553) Sub-ZeRo válasza ndlx (#1552) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1554) Gomez86 válasza ndlx (#1552) üzenetére


Gomez86
őstag

Nekem nem töltött be tegnap a bolt, így nem tudtam megvenni. Mennyi a S3?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1555) Sub-ZeRo válasza Gomez86 (#1554) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

S3+S4= 30 euró.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1556) ndlx


ndlx
aktív tag

Ez a wales dolog RWD-vel nagy élmény volt, bármilyen gyenge lett az időm.
Elég kevesen toltuk le. Többiek? Pumba?

(#1557) PuMbA válasza Sub-ZeRo (#1555) üzenetére


PuMbA
titán

Megjelenés után viszont egyesével is meg lehet venni a dolgokat.

(#1556) ndlx: Mostanában nem játszottam, mert nyár volt / van még pár napig :) Úgy látszik, hogy mindenkinél.

[ Szerkesztve ]

(#1558) ndlx válasza PuMbA (#1557) üzenetére


ndlx
aktív tag

Igen, még tart úgy néz ki, mert nagyon gyéren van mindenki 🙂

(#1559) DanielK válasza ndlx (#1558) üzenetére


DanielK
addikt

Eddig nászúton voltam, most meg új munkám lesz, így kérdéses, hogy mennyire tudok jönni. Főleg, hogy két sulit is csinálok, az egyiknél szakdogát is írnom kellene.
De próbálok majd jönni. Bocsánat.

(#1560) ndlx válasza DanielK (#1559) üzenetére


ndlx
aktív tag

Sok boldogságot 👍🏻
Te azután kimaxolod a jót, de innen szép nyerni 😁

(#1561) Gomez86 válasza ndlx (#1556) üzenetére


Gomez86
őstag

Hát én nagyon szidtam a pályát :DDD Kétszer is olyan idióta helyen estem el hogy rossz volt nézni...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1562) ndlx válasza Gomez86 (#1561) üzenetére


ndlx
aktív tag

Jaja én is bénáztam pár helyen, de azért vicces időt mentünk:

+04:35.173
+04:35.866

:D

(#1563) fagy53


fagy53
nagyúr

Ebben a melegben kevesebben versenyeztek az idővel, de én a rekordok döntögetése helyett összehasonlító teszteket végeztem a DR1 és DR2 között, ill. megrendeltem a hamarosan megjelenő komolyabb ellenfelet a WRC 8-at. Kíváncsi vagyok lesz-e trónfosztás, mert a DR2 részben javított a DR1 hiányosságain, de sajnos rontott is rajta. Nálam nagyjából egál a játékélmény, ha a WRC 8 javít a kormánykezelésen, ami egy alapvetően konzolokra írt játéknál elég necces, és javít a beállíthatóságokon / nézet, setupok/, akkor ez még komoly kihívás lehet a CM játékoknak!
A WRC 7 esetében a versenyszellem volt a befutó, míg a DR1-2-nél a vezetési élmény jelentette a csúcsot, valójában ezért érdemes ez utóbbi évek ralis kínálatát beszerezni..

(#1564) Sub-ZeRo válasza fagy53 (#1563) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A wrc 3-at próbáltam annó pc-n g25-el, de csak is 180 fokos kormány fordulással dolgozott. Kuka... Nem tudom azóta lett e javítva... 😁

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1565) LeventeV válasza Sub-ZeRo (#1564) üzenetére


LeventeV
senior tag

Holnap tervezek kicsit nosztalgiazni a WRC Evolved-al. Kivancsi vagyok mennyire szepitenek az emlekek :P

(#1566) ndlx válasza fagy53 (#1563) üzenetére


ndlx
aktív tag

A WRC8.ra én is kíváncsi vagyok, de az előzetesek alapján nem győzött meg, így inkább kivárok, teszteket, javításokat, aztán majd meglátjuk.

(#1567) ndlx válasza fagy53 (#1563) üzenetére


ndlx
aktív tag

És az epic.nél vetted, vagy valami fizikailag létező verzió?
Most nagy divat ez az utolsó pillanatos epic.kedés.

(#1568) havri1


havri1
félisten

Auchanben ma vettem egy Playseat Forza Motorsportot, akciósan 60-ért.
Bátran merem ajánlani, jó cucc!

havri

(#1569) fagy53 válasza Sub-ZeRo (#1564) üzenetére


fagy53
nagyúr

Igen, sajnos sem az olaszok, sem a franciák mind a mai napig nem képesek tiszteségesen PC-re portolni a beviteli eszközöket / kormány-pedál és más usb-s nyalánkságok/, de játékról játékra javulnak és nem visszalépnek mint a címadónk...
A WRC 7 ebben a tekintetben még a DR2.0 szintjét sem érte el, de a nyakában liheg és van reményem, hogy legalább ilyen lesz a megjelenő újdonság.

ndlx: megrendeltem a "vizeseknél" a ...Collector's Edition verziót, kell a három historic ikon! :K
A DR2.0 számomra legnagyobb dobása, és ezért örülök, hogy megvettem, a '60-as,'70-es és a '80-as évek vasszörnyetegei. A DR1-ben is volt egypár, de itt lubickolok az élvezetben kuplunggal és H-váltóval.

(#1570) Met


Met
nagyúr

Az itinerbe nem lehet belenyúlni, csak egy sor kellene, JÖN AZ A KURVA HÍD NE BASZD EL
A 4. szakaszon valami nem volt ok, csúszott mint állat, rájöttem hogy nem cseréltem gumit a szervizben.
Végigszenvedtem a 4-5 szakaszt, erre a 6.-on jött a szokásos híd, hogy dögölne meg aki kitalálta. :W

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1571) fagy53 válasza Met (#1570) üzenetére


fagy53
nagyúr

Csak nem "Don´t Cry For Me Argentina" ?
Itt nem a gumi és az itiner, csak a helyismeret segít... ;)

(#1572) LeventeV válasza LeventeV (#1565) üzenetére


LeventeV
senior tag

Délelőtt 1-2 óra erejéig elővettem az Evolved-ot és meglepően jól öregedett ez a játék.
Vannak olyan megoldások benne, ami miatt a játék néhány aspektusában megelőzte a korát.

De ami a legjobb az a navigátor. Mai napig nem tudták felülmúlni.
A szakaszok elején vicces beszólásai vannak. Kedvenceim az "Utálom ezt a kib.szott szakaszt", "Még jó, hogy ez csak egy videójáték" valamint a "Kiver a veríték... a félelemtől" :D
Erre csak rátesz egy lapáttal, hogy reagál arra ahogyan vezetsz. Ha gyorsabb vagy a mért pontokon, megdícsér, ha lassabb vagy, ösztönöz. Ha elnézed a féktávot rádordít, hogy "Fékezz!", ha ütközöl "Meg akarsz ölni minket?" Ez szinte semmibe nem került volna a Codemastersnek sem, de hatalmasat dobott volna a DR2-n, főleg, hogy az Evolution Studios emberei már a Codemastersnél vannak (persze nem biztos, hogy akik 2005ben ott dolgoztak, még ott voltak amikor beolvadtak a CM-be).

(#1573) DanielK


DanielK
addikt

Mi volt srácok? ;]
Elég lassan mentem, vagy 4X sikerült fenn ragadnom a peremen és a nézőket kellett segítségül hívni. Plusz vagy 5-6X sikerült keresztbe fordulnom a szűk helyeken is. :K
A végén meg azt látom hogy a gyér időmmel is első vagyok, több mint 1 órás időt verve a 2.-ra?! :Y
Csak be kellett volna érnetek mindenhol és megvertek. ;] :D

(#1574) ndlx válasza DanielK (#1573) üzenetére


ndlx
aktív tag

Ez most melyik volt?

(#1575) GalaHU válasza Met (#1570) üzenetére


GalaHU
őstag

Welcome to my world... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1576) DanielK válasza ndlx (#1574) üzenetére


DanielK
addikt

Argentín

(#1577) AtaWrc válasza havri1 (#1568) üzenetére


AtaWrc
tag

Szia

Melyik Auchanben, illetve nem tudod, volt még?

Köszi

(#1578) havri1 válasza AtaWrc (#1577) üzenetére


havri1
félisten

Én a budakalasziban vettem, volt még a raktárban igen. Hogy ez globális akció volt e, passz.

havri

(#1579) Csavez™


Csavez™
veterán

1.8 version:

VR:

Added option allowing players to choose whether to launch the game in 2D Mode or VR Mode.
Added support for separate graphics presets between 2D Mode and VR Mode.
Added support for “-novr” launch command.
Added ability to bind “Reset View” to a preferred button/key.
Resolved issue where game would crash if no VR headset was plugged in.
Improved readability of UI text in VR Mode.

(#1580) ndlx válasza fagy53 (#1569) üzenetére


ndlx
aktív tag

Na én is megrendeltem a WRC8-at, ez van, ez egy ilyen év, játékok hegyekben, idő meg nincs elég :)
És még jön a Doom...

Ahogy néztem előzeteseket, az aktuál kategóriákra lesz kihegyezve, sztem az RWD csak mutatóba lesz, olyan kötelező kör jelleggel.

Úgy látom, ilyen szempontból a DR2.nek nincs, nem lesz vetélytársa. Elképesztően jól meg vannak csinálva benne ezek a régi jószágok, amióta Pumba meg-tréningezett, alig mentem újabb 4WD-vel, teljesen rákanyarodtam a 80-as évekre :)

És most, hogy már minden régebbi autót ismerek a DR2-ben (nem vagyok még benne jó, csak sokat mentem velük), kíváncsiságból végigpróbáltam az összeset DR1-ben is és számomra jelentős a fejlődés (kormány visszajelzés tekintetében nem, ott nyert a DR1).

Mondjuk én kuplung nélkül szekvenciálisan nyomom, de egy MKII valóban úgy autentikus, H váltóval :)

(#1581) GalaHU


GalaHU
őstag

Vártam az új Subaru WRC-t mint a messiást, de szegénykém nagyon harmatosra sikerült, konkrétan a leglassabb 2000-es WRC. Oberstein-en 10mp-el gyengébb mint a Citroen, még az A-s Bubuval is gyorsabb vagyok...

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1582) Skeleton01 válasza GalaHU (#1581) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Igen sajnos, nagyon lefelé lóg ki. :(
Elsőre azt gondoltam, a plusz fejlesztések majd sokat dobnak rajta, de nem így történt.

(#1583) havri1


havri1
félisten

HRK-nál ~18EUR a játék. Valaki vásárolt már tőlük innen?
Kereső erre nem dobott ki semmit.
:R

[ Szerkesztve ]

havri

(#1584) Sub-ZeRo válasza havri1 (#1583) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem nincs vele gond. Ha paypal-lal fizetsz, vissza is tudod kérni az árát, ha átvágnának, de szerintem nem lesz ilyen.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1585) havri1 válasza Sub-ZeRo (#1584) üzenetére


havri1
félisten

PP azt hiszem ilyen kódokra nem ad védelmet, de lehet az csak Ebay stb igaz.
Megpróbálom, meglátjuk. Köszi

havri

(#1586) snecy20


snecy20
veterán

WRC 8 ismét - sajnos, pedig voltak reményeim - hulladék lett, úgyhogy ezt az aktuális menetet is nyerte a Dirt széria.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1587) ndlx válasza snecy20 (#1586) üzenetére


ndlx
aktív tag

Mennyire borzalmas? Mondj pár konkrétumot. Fizika, vezetési élmény?

(#1588) snecy20 válasza ndlx (#1587) üzenetére


snecy20
veterán

Számomra életszerűtlen benne a vezetés, tetejében még csúnya is.
Egyáltalán nincs meg benne egy versenyautónak az a fajta dinamizmusa, mint a valóságban.
Évről-évre egy picit mindig javítanak rajta, de ez továbbra is csak kb közepes alá szint.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1589) ndlx válasza snecy20 (#1588) üzenetére


ndlx
aktív tag

Bolti átvétellel rendeltem és még nem mentem érte. Akkor ne menjek szerinted?

(#1590) snecy20 válasza ndlx (#1589) üzenetére


snecy20
veterán

Nem tudom sajnos más ember helyébe beleképzelni magam. :)
Nálam egy forintot nem érne, de ez én vagyok.

Szerintem kéne hogy előtte tegyél vele próbát valamilyen formában, és csak utána dönteni a megvételről.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1591) PuMbA válasza snecy20 (#1590) üzenetére


PuMbA
titán

Gondolom úgy van, mint Steam-en, hogy megveszed, játszol és ha nem tetszik, akkor kérsz visszafizetést.

(#1592) ndlx válasza snecy20 (#1590) üzenetére


ndlx
aktív tag

Ok, meggyőztél.
Mindketten már egy ideje DR2.n szocializálódunk, szerintem kb ugyanúgy gondolnám próba után, mint te. Nekem a DR2 etalon, ha ekkora a visszalépés, akkor még várok vele, kikölcsönzöm és meglátjuk.

(#1593) ndlx válasza PuMbA (#1591) üzenetére


ndlx
aktív tag

Dobozos cuccot rendeltem, de lemondom akkor.
Ilyen lehetőség van a steam-en?

(#1594) Skeleton01 válasza ndlx (#1593) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Kettő óránál kevesebb játékidővel, a vásárlástól számított két hétig lehet kérni refundot Steamen.

(#1595) PuMbA válasza ndlx (#1593) üzenetére


PuMbA
titán

Dobozos játékot nem igazán érdemes venni már évek óta, mert sokkal körülményesebb és pénzvisszakérés sincs.

(#1596) ndlx válasza PuMbA (#1595) üzenetére


ndlx
aktív tag

DR2 fémdobozos verzióban van 😁
Egyébként egyetértek, ez egyedi eset volt.

(#1597) ndlx válasza PuMbA (#1595) üzenetére


ndlx
aktív tag

@Pumba
Hiányollak a bajnokságból. Most ment le usa, nagyon jópofa volt.

[ Szerkesztve ]

(#1598) ndlx válasza snecy20 (#1590) üzenetére


ndlx
aktív tag

Kipróbáltam, nem olyan rossz, van ami tetszik benne, viszont egyelőre nem tudom igazából milyen vezetni, mert képtelen voltam az inputot úgy beállítani, hogy értelmezhető élményt nyújtson. A fék mintha nem is lenne, alig lassul az autó, a kézifék behúzás után hosszú méterekkel később fog, de akkor hirtelen fullon, kormányozni pedig nem nagyon tudtam eddig, egyenesben apróságra is ideges a kormány, kanyarban meg nem fordul, mindegy mennyire tekerem.
Nagyon más az egész mint a DR, nyomokban sem hasonlítanak.

(#1599) DanielK válasza ndlx (#1598) üzenetére


DanielK
addikt

link
Én ezt néztem és ez alapján gondolkoztam el. Tetszik, hogy az összes wrc pálya benne van. Nekem így első blikkre tetszik...

(#1600) PuMbA válasza ndlx (#1597) üzenetére


PuMbA
titán

USA-t nem szeretem, mert a bozótosba rejtik a köveket, legalább látszódnának :DDD Egyszer jól ki tudsz menni, máskor meg 1m-re a pályától ott a kő. Mi a következő és milyen autó kategória?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.