Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) PuMbA válasza havri1 (#1648) üzenetére


PuMbA
titán

Karbantartás van... Twitteren ki van írva mindig minden: @dirtgame.

[ Szerkesztve ]

(#1652) snecy20 válasza ndlx (#1649) üzenetére


snecy20
veterán

A Logitech-ekhez nem passzol a WRC., én azt tapasztalom, hetekig meg biztos nem fogok próbálkozni hogy valami hellyel-közzel kényelmes beállítás összejöjjön.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1653) GalaHU válasza ndlx (#1649) üzenetére


GalaHU
őstag

Csak tipp, de szerintem orbitális holtjáték van állítva a programban, vedd le nullára mindegyiket, hátha...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1654) havri1 válasza GalaHU (#1653) üzenetére


havri1
félisten

Valamennyi kell, de nagyon sokat ad alapból. Kormány és szokás függő is. Én még mindig hatalmasat korrigálok sokszor, amin elhasalok, meg a satu fek... Nem szabad, de egyszerűen nehéz megszokni.

Nekem nincs twitterem, nem tudjátok meddig van karbantartás? Nem menti el az időket, csak gyakorlás van:(

Na most írta ki a game, 7-11 bst, már jó

[ Szerkesztve ]

havri

(#1655) PuMbA válasza havri1 (#1654) üzenetére


PuMbA
titán

Nekem sincs Twitter-em, de bárki megnézheti: [link] :)

(#1656) ndlx válasza havri1 (#1654) üzenetére


ndlx
aktív tag

Már jó 12-től, én is vártam, muszáj volt tolni egy kis görög joghurtot a wrc-s szívás után :)

(#1657) ndlx válasza snecy20 (#1652) üzenetére


ndlx
aktív tag

Mivel megvettem, már nem adom fel, de próbaképpen nagyon jó lenne kipróbálni valaki TM kormányát, hogy legalább sejtsem a különbséget.
Amúgy átérzem amit írsz.

@GalaHU: ha a deadzone.ok azok, akkor ott mindent nulláztam. De ha van kedved segíteni, szívesen elküldöm a képernyőt, hátha látsz rajta még valamit.

Szerencsére a görög pálya minden elvárást hozott, szóval a lényeg megvan :)

(#1658) GalaHU válasza ndlx (#1657) üzenetére


GalaHU
őstag

Persze, dobd át privibe...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1659) ndlx válasza GalaHU (#1658) üzenetére


ndlx
aktív tag

Küldtem.

[ Szerkesztve ]

(#1660) havri1 válasza PuMbA (#1655) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, ezt elmentem, hátha jól jöhet még.

havri

(#1661) havri1


havri1
félisten

Egy eventet hogyan lehet resetelni, újrakezdeni? 6-ik, utolsó szakaszon csengettek, és véletlen retired event-re mentem, az egészet kihagyta.... :W

havri

(#1662) Gomez86 válasza havri1 (#1661) üzenetére


Gomez86
őstag

Milyen event? Ezek a napi-heti-havi bajnokságokból az egyik, vagy karrier mód?

(az elsőt amúgy sehogy)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1663) GalaHU válasza havri1 (#1661) üzenetére


GalaHU
őstag

Sehogy, nekrm egy fagyással szállt már el dobogó...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1664) havri1


havri1
félisten

Karrier mód.
Basszus, így ez elég gáz :/

havri

(#1665) Gomez86


Gomez86
őstag

Tegnap este megvettem a s3-4-et. Tényleg jó a görög, de az autókat még nem volt időm kipróbálni csak görögben csináltam meg a tegnapi daily-t.

Ja meg gyertek a bajnokságokba versenyezni ha már visszajöttetek a nyaralásokból meg nászútról meg minden :D

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1666) Met válasza Gomez86 (#1665) üzenetére


Met
nagyúr

Valamit állítottál a bajnokságon?
Idáig csütörtöktől csütörtökig tartott, pénteken vagy szombaton lefutottam az első USA 3 szakaszt, most néztem, már vége és a következő spanyolból van még 3 óra hátra.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1667) Gomez86 válasza Met (#1666) üzenetére


Gomez86
őstag

elkéstem az egyik indításával és később kezdtem, de meg nem mondom melyikkel. Ugyan úgy 7 nap van országonként (remélem)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1668) Met válasza Gomez86 (#1667) üzenetére


Met
nagyúr

Nem tudom mi van, hétvégén még USA volt, hétfő délután már lengyel és abból is csak 3 óra maradt.

Na mindegy, majd a következő szezonba.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1669) GalaHU


GalaHU
őstag

Akit esetleg érdekel, a Dirt 2.0 is bekerül a GamePass-ba XBoxon...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1670) ndlx


ndlx
aktív tag

Aki megfejti hol van, nyeremény egy mosógép :D

Ha nem megy, másodiknak jön egy könnyebb kép. Meg sem állunk tízig.
Ha ez sem lehel életet a topikba, bezárhatunk :D

[ Szerkesztve ]

(#1671) szente válasza ndlx (#1670) üzenetére


szente
addikt

Lydden Hill

(#1672) DanielK válasza ndlx (#1670) üzenetére


DanielK
addikt

Itt vagyok, figyelek, de sajnos nagyon nincs idő tolni a játékot.
Két munka mellett, két suli van, szóval egyelőre örülök ha este ledőlök és alszok. :DDD
Viszont ERC-re megy valaki? Mi tervezzük.

Wales?

[ Szerkesztve ]

(#1673) ndlx válasza DanielK (#1672) üzenetére


ndlx
aktív tag

Mindkettő közelített :)
Na még egy:

...lehet ez már túl könnyű lesz :)

ERC van hungary? Mióta? Egy R5 gépet szívesen megtapogatnék :D

(#1674) DanielK válasza ndlx (#1673) üzenetére


DanielK
addikt

Idén lesz az első. Reméljük a szervező Adamovics nem b*ssz* el mint az egri vagy az ózdi rallykat... :((

(#1675) LeventeV válasza DanielK (#1672) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szerintem en is megyek. Kivancsi vagyok milyen lesz.

(#1676) GalaHU válasza ndlx (#1673) üzenetére


GalaHU
őstag

Sweet lamb?

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1677) ndlx válasza GalaHU (#1676) üzenetére


ndlx
aktív tag

:C

[ Szerkesztve ]

(#1678) ndlx válasza DanielK (#1674) üzenetére


ndlx
aktív tag

Komolyan kíváncsi lettem erre a nyíregyházi partira.

Mert amúgy azokkal mi volt a gond?

(#1679) DanielK válasza ndlx (#1678) üzenetére


DanielK
addikt

Egrin rossz helyen volt a cél, ezért etap lett az egyik szakasz.
Ózdin meg a szar wlakie-talkie rendszerük miatt lett etap az első kiraldi kör....

(#1680) Gomez86 válasza ndlx (#1677) üzenetére


Gomez86
őstag

Linket tudsz küldeni a videóhoz? :))

Tetszett a játék ötlet.

Következő bajnokságokra van valakinek valami jó ötlete? Akár a PH1, akár a PH2-re? Lehet úgy is hogy adok admint hozzájuk annak aki csinálná és mehet meglepinek :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1681) Gomez86 válasza Met (#1668) üzenetére


Gomez86
őstag

Szerintem elbasztam. kivettem és amikro visszaraktam, vagy beraktam a helyére valami mást akkor visszabillentette kettőre ami az alap. Vagy bugos, de simán benne van hogy elnéztem.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1682) ndlx válasza Gomez86 (#1680) üzenetére


ndlx
aktív tag

...plusz még itt egy pár, részletesen leírva, melyik részen túrnak.

(#1683) Shodan válasza DanielK (#1679) üzenetére


Shodan
addikt

Itt nem lesz gáz. Van társzervező :) . Tavaly is percre pontosan ment minden. Egyébként ózd, eger, miskolc általában ahogy írod kritikán aluli szokott lenni miatta. Az ózd első gyorsot pont kikéstem, így most mákoltam a b*lf*szkodásukkal. Egerben meg kanyarra lehozva a cél. Slusszpoén hogy legalább mindig van belépő :N

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1684) atomeec válasza Gomez86 (#1681) üzenetére


atomeec
senior tag

Ez az Ausztrál nagyon gyilkos lett, szó szerint. Minden tisztelet Sprinter kollégának, akárki is az, valami nagy bukás után is végigvitte. Ahogyan te is és én is, bár én lényegében megúsztam olcsóbban 4-5 elszállással, viszont az utolsó pár szakaszon, hiába volt fullos a kocsi szerviz után, úgy csúszott, mintha kerék nélkül mentem volna... :R

[ Szerkesztve ]

(#1685) n3m3r3 válasza atomeec (#1684) üzenetére


n3m3r3
tag

Egyet értek Veled, Gomez jól összerakta ismét :R . Sprinter viszont azt gondolta milyen jót fog menni a Mitsu-val, de a drótkerítés utáni dupla defekt miatt jobbnak látta ha kiszáll. :U Feladtam még az elején, az időt viszont tovább számolja rá a végéig, mint ahogy ALECASTRO97- kollégánál.

(#1686) atomeec válasza n3m3r3 (#1685) üzenetére


atomeec
senior tag

Ó. Sebaj, attól még durván tolod. Videód nincs véletlenül egy-egy ilyen eszement szakaszról? :) Kb annyi időt versz rám, mintha tökéletesen mennék, fék nélkül :D

(#1687) n3m3r3 válasza atomeec (#1686) üzenetére


n3m3r3
tag

(#1688) atomeec válasza n3m3r3 (#1687) üzenetére


atomeec
senior tag

:R Hát igen...én is lassan kezdenék ráérezni erre a majdnem full gázos kanyarodásra és ívtartásra, de idő híján majd a Dirt Rally 10. részére talán lesz is úgy időm rá :)

(#1689) PuMbA válasza atomeec (#1688) üzenetére


PuMbA
titán

Annyira sok idő nem kell hozzá. DR1-ben van 60, DR2-ben is 70 órám és már a DR1-ben ráéreztem 20 óránál. Kizárólag RWD-vel kell menni a kezdetektől fogva és gyorsan megvan, ha nem kalandozol el FWD vagy a 4WD földjére.

Következő PH versenyen ne legyen már Up to 2000cc osztály, mert alig látok ki az autókból :D Úgy látom, hogy most lesz vége az 5 ralis eseménynek, szóval becsatlakozok a következő bajnokságra.

[ Szerkesztve ]

(#1690) atomeec válasza PuMbA (#1689) üzenetére


atomeec
senior tag

Akkor úgy fogalmazom, hogy nincs saját szobám és az asszony folyamatosan magyaráz...de csak ha itthon vagyok :D így nehezen megy a koncentrálás...sokszor még fejhallgatóval is mondja :DDD Persze ez túlzás, de az esetek kb 90%-ában tényleg így van...

(#1691) Gomez86 válasza n3m3r3 (#1687) üzenetére


Gomez86
őstag

Hú a büdös mindenit de eltoltad a száját :D 1 perc körül ahogy átugrasz a kapun aztán kilinccsel be a kanyarba azt nagyon szépen kiadta. - meg jellemzően a többi is :D -

Nyugtass meg hogy kormánnyal játszol

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1692) Gomez86 válasza PuMbA (#1689) üzenetére


Gomez86
őstag

Na akkor küldjétek a kívánságokat a PH1-re és mindjárt összedobom a bajnokságot!

Hány ország legyen?
Új DLC pályák mehetnek bele?
Hány versen legyen országonként?
Szervízek jól vannak így 3 pályánként?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1693) PuMbA válasza Gomez86 (#1692) üzenetére


PuMbA
titán

6 ország, Görög kivételével mehet, országonként 6 pálya, szervíz 3 pályánként jó.

(#1694) Gomez86 válasza PuMbA (#1693) üzenetére


Gomez86
őstag

mi baj van a Görögökkel? :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1695) PuMbA válasza Gomez86 (#1694) üzenetére


PuMbA
titán

Nem vettem meg :D Majd ha akciózzák karácsonykor 30 helyett 15-re a Season 3+4 pass-t.

[ Szerkesztve ]

(#1696) Segal


Segal
veterán

Megjelenéskor gondolkodtam a játék megvételén de mivel mostanság minden durva akciót kap nem sokkal a kiadás után ezért gondoltam várok. Amikor kapott 50%-ot akkor viszont már tudtam hogy lesz szezon 3 és 4 is amit lehúzásnak gondoltam (a mai napig is az szerintem...)
Viszont azóta van valami infó arról hogy a negyedik szezon után vége van a szezonoknak vagy várható ötödik, esetleg hatodik is? Csak mert a teljes játékot szeretném venni és nem utólag csengetni még 30 eurokat vagy várni a leakciózásukra...
Előre is köszi a választ :R

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1697) PuMbA válasza Segal (#1696) üzenetére


PuMbA
titán

Nem lehet tudni. A 3-at és a 4-et se tudtuk :) Szerintem a világbajnokság kimenetelétől fog számítani, hogy lesz-e több. Milyen népszerűséget fog elérni.

[ Szerkesztve ]

(#1698) Segal válasza PuMbA (#1697) üzenetére


Segal
veterán

Köszi
Akkor még nem vásárolom meg.
(2 hónap múlva úgyis itt a doom amit meg már megvettem :DDD )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1699) Gomez86 válasza Gomez86 (#1692) üzenetére


Gomez86
őstag

Megvan mindkettőben a következő bajnokság! - Stay tuned -

Görög most még kimaradt, de a következőbe beleteszem, és bízok benne hogy addigra lesz akció, viszont akik megvették, hagy csapassák rajta addig is.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1700) ndlx


ndlx
aktív tag

Kollégák, valaki próbálta már otthon cipőben vezetni?
Én most kíváncsiságból kipróbáltam egy nem túl puha, de vékony talpú cipőben, és nagyon más élmény volt mint eddig, lassabb és óvatosabb lettem, plusz hirtelen nagyon puhák lettek a pedálok, pedig eddig jónak éreztem.
Van aki üzemszerűen használja? Jobb, rosszabb, mindegy?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.