Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Gigi01 válasza Met (#1350) üzenetére


Gigi01
őstag

A napi,heti,havi bajnokságokat csinálom,igaz gyakorlás nélkül.Meg persze itt az egyik futamot(prohardver) végigvittem ma,a másikra még nem tudtam bemenni,csatlakozás hiba.Kicsit bénáztam,már régen toltam Rally-t.

[ Szerkesztve ]

(#1352) Skeleton01 válasza Gigi01 (#1349) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Én úgy látom, elég csekélyen jutalmaz a karrier mód, nincs arányban sem a nehézséggel, sem a megtett távolsággal. RX eventek pl. sokkal jövedelmezőbbek voltak az első részben, itt kb. arra elég, hogy helyrehozd a gépet verseny után, plusz egy kis apró. Inkább a napi / heti / havi versenyeken érdemes részt venni szvsz.

Szerk.: Azzal kapcsolatban van-e valakinek infója, hogy a klub versenyek során maximumra fejlesztett gépekkel megyünk egymás ellen, vagy a teljesen alap tuninggal?

[ Szerkesztve ]

(#1353) Skeleton01 válasza Met (#1331) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Én is nekiláttam, és azonnal az első szakaszon mindössze egyetlen ezred (!) volt a különbség kettőnk ideje között, majd ' leestem a székről, soha nem láttam, eleddig ilyen szoros eredményt. :Y

(#1354) Gigi01 válasza Skeleton01 (#1352) üzenetére


Gigi01
őstag

Akkor azt hagyom vr bemelegítésre.Szerintem elég szép a grafika,bár asszem nálam alapból max körül van,nem néztem.A két szélső monitort viszont kukáztam ismét,az a maszlagolás nem kell.
Egy ultrawide ide is jó lenne,pont nem próbáltam,mielőtt visszaküldtem az enyém.Lehet egy olyat még beszerzek.

(#1355) Skeleton01 válasza Gigi01 (#1354) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Ami szerintem rettenetesen zabálja a vga-t az a crowd (nem látok különbséget a low-ultra között, teljesítményben annál inkább), élsimítást CMAA-n hagytam, árnyékok is high-on, + a motion blurt én nem szeretem, a CM játékaiban kifejezetten rontja az összképet, így GTX 1070-nel mindig megvan a fix 60 fps.

(#1356) Gigi01 válasza Skeleton01 (#1355) üzenetére


Gigi01
őstag

Én mögöttetek kullogok 1 pezsgővel,meg egy sörrel( :DD ),,igaz nem játszottam még vele,lesz ez jobb is. :DDDEgy a lényeg,élvezem. ;)
MB-t alapból nem szeretem,ismerős a neved másik topikból.

[ Szerkesztve ]

(#1357) Zoolee1976 válasza Gomez86 (#1346) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Végigmentem faltól falig a Németen,az is valami hogy valahogy beértem.Elvileg a Codemasters accomon össze volt már vonva az xbox a steam meg a gmail.Ha lesz új kiírás akkor majd prübálok pcről bejelentkezni,hátha menni fog.Köszi

Zoolee

(#1358) Zoolee1976 válasza PuMbA (#1348) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Ezt nem is tudtam!Csak az lebegett a szemem előtt hogy az asztai gép kb 140 ezerben van (persze monitor és kiegek nélkül) használtan vásárolva elég olcsón.Az Xbox szintén használt vlt már ha keveset is de az "csak" 90 ezerbe fájt!Nagyon szép amúgy pl xboxon ahogy a nap a szemedbe süt ,de versenyzés szempontjából jó lenne tudni merre van az út.Szerintem kicsit túlzásba vitték ezeket a néha szélsőséges fényvisonyokat.

Zoolee

(#1359) Spirit7619


Spirit7619
újonc

Sziasztok,
Van itt vki,aki szeret rallycrossozni? :)

(#1360) PuMbA válasza Zoolee1976 (#1358) üzenetére


PuMbA
titán

"agyon szép amúgy pl xboxon ahogy a nap a szemedbe süt ,de versenyzés szempontjából jó lenne tudni merre van az út.Szerintem kicsit túlzásba vitték ezeket a néha szélsőséges fényvisonyokat."

Igen, az a jó, hogy PC-n ki lehet kapcsolni ezeket a csiricsáré effekteket és jobban tudsz a versenyzésre koncentrálni valóságosabb megjelenítéssel.

(#1361) ndlx


ndlx
aktív tag

(#1362) PR0JECTNR56 válasza ndlx (#1361) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mesés ez az autó, Assetto Corsa-ban ezt, Dirt Rally 2.0-ban a szellemi testvérét, a Lancia 037 Evo 2-t hajtom, mindkettő hatalmas élmény. :K

(#1363) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok,

arra nincs megoldás, hogy ne akadjon a játék 3-4 másodpercenként? Mindig pattan egyet.
Próbáltam másik videó drivert....mindent.. low beállítás, semmi változás..

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#1364) PuMbA válasza Sziszifeca (#1363) üzenetére


PuMbA
titán

Valószínűleg a kormányod vagy valamelyik más USB-s eszközöd csinálja :) Nem szereti a játék, ha egy halom cucc van a gépedre kötve. Megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1365) Sziszifeca válasza PuMbA (#1364) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Szia,

Köszi ki is próbáltam, 2db usb beviteli eszközt tiltottam le, nem tom mi az, de így tényleg jó lett :)
Kösziiii :R

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#1366) Gomez86


Gomez86
őstag

Az első bajnokság eredménye PH1-ben: :)

Grat mindenkinek! :C

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1367) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, de nekem a DIRT 3 al lenne problémám.
Mégpedig játszottam a játékkal és közben feldobta a gép az üzenetet, hogy van BIOS update. Jól van kinyomtam, viszont a DIRT azóta csak ablakban fut. Ha teljes ha kisebb képernyőn.
Van erre valami megoldás? Mert így a win tálca is látszik.

Előre is köszi a helpet.

Közbe meggyúlt a fény ALT+ENTER.
Nem szóltam bocsi :D

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#1368) ndlx válasza Lalikiraly (#1367) üzenetére


ndlx
aktív tag

ALT+ Enter
Hátha megoldja.

(#1369) ndlx válasza PR0JECTNR56 (#1362) üzenetére


ndlx
aktív tag

Nagyon bitang gépek, imádom, bár nem a legkönnyebb vezetni 🙂

(#1370) Lalikiraly válasza ndlx (#1368) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Igen, közben nálam is felgyúllad a fény.

Köszi nagyon :) :R

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#1371) ndlx válasza Lalikiraly (#1370) üzenetére


ndlx
aktív tag

A lényeg, hogy megvan 😁

(#1372) Gomez86


Gomez86
őstag

Mentem pár futamot az PH1-ben (gyertek, izgi).

Ezt már sokadszorra csinálja ez a bugos szutyok, hogy az első szakasz után (amiben egyszer ért a kocsi hátulja egy minimálisan a szalagkorláthoz - annyira minimálisan hogy nem számított hibának - semmi látható nyom), aztán a következő szakaszt úgy kezdem hogy be van törve a szélvédő, az oldalsó ablak, és a kocsi eleje össze van zúzva.


Először azt hittem hogy aki mögöttem végzett az első szakaszon az a parkfermében beverte egy kalapáccsal, de itt még senki más nem ment :F Viccen kívül amúgy elég idegesítő bug... főleg itt hogy úgy vigyázok erre a szarra mintha a sajátom lenne... Viszont a többi bajnokságban is így volt. A második szakaszt bevert szélvédővel kezdem :(

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1373) LeventeV válasza Gomez86 (#1372) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ezt en is eszrevettem. Szerintem a legutobbi patch-el jott be. Megyek a kis Skodaval USA-ban, atvagok a bozoton, semmi baja az autonak. Masik szakaszon felig el van csavarodva az egesz auto. Rosszabbul nem ment, de zavaro volt.

(#1374) DanielK válasza Gomez86 (#1372) üzenetére


DanielK
addikt

Első szakaszon rögtön egy defekt. Muszáj voltam cserélni, mert felnin jobbra húzott. Így +1p már most. Nagyon nem nekem való a hátsó keresek. Azért szórakozásból végig megyek, bár alig nyomom, hogy a hátulja ne törjön ki... :DDD

A másodikat hiba nélkül végigmentem, +20mp hátránnyal :C

[ Szerkesztve ]

(#1375) DanielK válasza DanielK (#1374) üzenetére


DanielK
addikt

Az eső nem segített. Defekt és két kicsúszás után, inkább feladtam. Nem élveztem már. Majd a következőn. Vagy a 2-es clubon. :B

(#1376) PuMbA válasza DanielK (#1375) üzenetére


PuMbA
titán

Te mit csinálsz, hogy mindig defektet kapsz? :D 3-as kanyart hányas sebességgel veszed be? 4-est? 5-öst? Próbáld meg, amit én csinálok. 3-as kanyart 3-as sebességgel, 4-est, 4-essel. Így alig csúszhatsz ki, mert mindig a megfelelő sebességgel érkezel a kanyarba és be tudod rendesen venni. Most épp 82. lettem a havi R2 megmérettetésben ezzel a technikával. Ha nagy sebességgel mész és érzed, hogy mindjárt kitör az autó, elveszed a gázt, a féket vagy csak leheletnyi féket nyomsz, kormányt csak kicsit fordítod arra amerre akarsz menni és hagyod az autót gurulni, ahogy a valóságban is csinálni kell, ha elveszed az irányítást az autó felett. Ha kisebb sebességgel mész, akkor pedig ellenkormányzol azonnal, de ugyanúgy nem nyúlka-piszka a gázhoz, fékhez.

[ Szerkesztve ]

(#1377) DanielK válasza PuMbA (#1376) üzenetére


DanielK
addikt

Hát, igazából mindkétszer lementem a fűre. Gondolom volt ott valami. :DDD
Próbáltam ezt is. A 2. szakaszon hiba nélkül végig is tudtam menni. A 3. szakaszon, mivel hosszabb volt, így 3x sikerült árokba fordulnom. Ezért a nagy hátrány. A 4. esőben sajnos esőgumival sem ment jól. Csúszkáltam össze-vissza. Hiába adtam csak kicsit a gázra.
Nincs sok időm játszani, akkor viszont R5-tel szoktam menni. Azt megszoktam már. Ez van. Azért jó muri. Tetszik ez a club. :K

(#1378) ndlx válasza Gomez86 (#1372) üzenetére


ndlx
aktív tag

A KLUB 2 első részből hány nap van még?
Kettő pálya még kell, de nem volt időm a gyerekek miatt.

(#1379) Met válasza ndlx (#1378) üzenetére


Met
nagyúr

1-2 nap még van.

Gomez86
Esetleg lehetne hogy a következő az hétfőtől-hétfőig tart?

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1380) Gomez86 válasza Met (#1379) üzenetére


Gomez86
őstag

Azt hiszem csütörtökön indítottam, szóval valahogy úgy kell váltania.
Nekem jobban tetszett így hogy nem ugyan az nap kezdenek, így két dolog is van a héten amit lehet várni :-) ugyan úgy 7 napos tehát benne van a hétvége mindig. De persze ha úgy tetszik akkor 3 hét múlva várunk pár napot az indítással. :R

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1381) Met válasza Gomez86 (#1380) üzenetére


Met
nagyúr

Én csak szimplán azért gondoltam hogy hétfő legyen az első nap és vasárnap az utolsó mert akkor könnyebb megjegyezni.
De igazából nekem mindegy, csak egy ötlet volt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1382) atomeec válasza Gomez86 (#1372) üzenetére


atomeec
senior tag

Ez szerintem nagyon király összeállítás lett. Viszont nagyon is oda kellett volna figyelni...3. szakaszon benéztem 2 kanyart utána már mindegy volt a kocsinak, motor javíthatatlan (vagy ha azon javítok, a hűtés csinálja ki, mármint a hiánya), így a többi szakasz már dadogva ment végig gondolom ramaty időkkel. De így is nagyon élveztem, kíváncsi vagyok elég lesz-e most a közép mezőnyre ha mindenki nekiment majd. :R

3. szakasz után:

[ Szerkesztve ]

(#1383) Zoolee1976 válasza Gomez86 (#1380) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Jelentkezhetnék erre a námbó kettes bajnokságra? Talán még holnap lenne időm végigmenni rajta! Köszönöm.

Zoolee

(#1384) ndlx válasza Gomez86 (#1380) üzenetére


ndlx
aktív tag

Bevallom sosem próbáltam NewZealand.ot H2 FWD géppel, de igazán nagyon mókás volt a kis jószággal csúszkálni 😁

(#1385) Gomez86 válasza Zoolee1976 (#1383) üzenetére


Gomez86
őstag

Kérlek :-)

[link]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1386) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Az esetleges S3/Finnország reményében az egyik kedvenc Dirt Rally skinemet átportoltam a 2.0-ba.

Letöltés: [link]

Közepesen ocsmány előnézetek:



(#1387) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Bocs ekezet nem lesz Nemet bill!
Mentem a Spanyol szakaszokon,az elejen ok idoket elso szakasz rekordom 2.20 mentem 2.25 Kiraly.
A masodik szakaszon a reversen beerek a faluba es ket helyen lehet vagni,vagok is a kocsi a levegobe repul es pordul 360 fokot.Mondom,ok fasz tudja mi volt megyunk tovabb.Kozben ettol kapott a motor es a turbo kb 40-50 szazalekos serulest.Szakasz vege kaptam kb 10-15 masodpercet,modom ok ez igy realis.Nezem a visszajatszast,volt ott egy padka a faluban az dobta meg a kocsit ugy 110 kmperh sebessegnel.Normalisan ugye durr defekt es a felni is kuka es ennyi!!!Nem volt defekt ocsem,de nem am.Ellenben serult a motor meg a turbo csak tudnam mi a fasztol!?Aztan harmadik szakasz a hosszu...Fekero majdnem maxon,nyomom ugy 60-70 szazalekon es beesek a szakadekba -22 mp.Nem baj megyek tovabb,persze a motor mar csak kb 40 szazalekon megy,de azert a vege fele csinalok egy zoldet!Aztan nekisodrodok a szalagkorlatnak oldalrol es nem merolegesen kb 30-40 kmph sebeseggel es durrdefekt.Egy perc csere nem szamit!(padka 120 al nem lyukaszt kereket,30 al a szalagkorlat igen)Aztan latok elhuzni a fejem felett ket kondenzcsikkal egy szemelyszallito repulot az egen,hu hogy ezek a sracok mikre nem gondoltak...A korites 100% a szimulacio jelen esetben 0%.A celban autojavitas gyanant meg kapok egy ropke 3 perces buntetest es arra gondolok versenyezzen ezze a befejezetlen szimnek alcazott szarral a vacogos capa unokatesoja!Minnel tobbet jatszom vele annal jobban kiabrandulok abbol amit csinaltak a jatekkal.Ti is igy vagytok vele,vagy nalam csak az atok fog?Persze nem folytatom,tudom nem sportszeru nem vegig menni,de sajnalom azt a vegigkoncentralt haromnegyed orat amit annak szanok hogy tok utolso legyek.Sorry...

Zoolee

(#1388) PuMbA válasza Zoolee1976 (#1387) üzenetére


PuMbA
titán

A sérülések nem realisztikusak, mert az nagyon nehéz megcsinálni, viszont törekedtek a játéknál arra, hogy ne érje meg hibázni vagy nekimenni semminek. Sokkal gyorsabb időket leraksz, ha nem mész, mint a vad ló, hanem óvatosabban behozod a taligát. Spanyolon nyomom legkevésbé a gázt az összes helyszín közül, mert nagyon halálos tud lenni, viszont ezzel az óvatossággal is ugyanott vagyok helyezésben, mint a többi helyszínen, mert sokkal többet veszít az, aki kicsit jobban nyomja, de aztán odacsapja a korlátnak vagy lezúg a szakadékba.

[ Szerkesztve ]

(#1389) ndlx válasza PuMbA (#1388) üzenetére


ndlx
aktív tag

Ezzel egyetértek, sztem még min 5 év mire egy valósnak tűnő törés-szimuláció kijön bármilyen játékra, magamtól azon is csodálkoztam, hogy egyáltalán már ilyen van. Ez van, itt tartunk.
És az is nagyon igaz, hogy bár ha törsz, nem valós, de valamiképp megszívod, érdemes óvatoskodni.
Én végigóvatoskodtam imént a spanyolt :)

És innen is üdvözlöm a szerző humorát, amikor 2 esős szakasz után a már emberesen elkopott esőgumival egy száraz gyors rész jött... ez igen, mint egy kivajazott lejtőn műanyag kerekekkel menni :D
Móka volt ez a javából.

(#1390) GalaHU válasza Zoolee1976 (#1387) üzenetére


GalaHU
őstag

Ezek engem is rohadtul felidegesítenek, talán jobb lenne törés nélkül játszani. Akkor se lehet tökön-babon átmenni, de legalább nem frusztrálná így az embert egy-egy szakasz.

Persze biztos van aki már annyira vágja a szakaszokat hogy minden időjárási körülmény közepedte pontosan tudja hol lehet levágni a dolgokat (Tegye fel a kezét! Jó, az a 2 fő leteheti... :D ) de ők így is, úgyis elől lennének. A többi 20 meg végre élvezné...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1391) Zoolee1976 válasza GalaHU (#1390) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Maximálisan támogatom az ötletet!😉Azt ha majd már kívülről mennek a szakaszok akkor tőlem jöhet a "reál" törés!Kb 3-4 év múlva!😁

Zoolee

(#1392) ndlx


ndlx
aktív tag

Rally history

Ebben mindenki talál kedvére valót, ráadásul nagyon jó minőségű felvételek.

(#1393) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Kicsit későbbre volt terve véve, de Skeleton01 fórumtárs is jelezte igényét, úgyhogy előrébb vettem.
1986-os Monte Carlo győztes autó skinje, az eredeti, Dirt Rally-hoz készített verzióért meerkat80-at illeti hatalmas köszönet, aki sajnos már nem készít további skineket, de szerencsére portolhatóak a 2.0-ba a tartalmak.

Gyakorlagilag a legjobb minőségű Martini festés, ezért aki ilyet keres ezt ajánlom, valamint a korábban linkelt 1000 tó rally-s verziót.

Letöltés: [link]


[ Szerkesztve ]

(#1394) PuMbA válasza PR0JECTNR56 (#1393) üzenetére


PuMbA
titán

Egyes képeiden teljesen eltűnik az autó árnyéka, például itt a másodikon :)

(#1395) PR0JECTNR56 válasza PuMbA (#1394) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Tisztában vagyok vele, ezzel kapcsolatban a Codemasters-nek érdemes írni.
A játék fény-árnyék motorja replayekben tud érdekes dolgokat művelni skintől, autótól és pályától függetlenül.

(#1396) LeventeV


LeventeV
senior tag

Az eheti Roadbook alapjan Augusztusban nagy bejelentes varhato a jatekkal kapcsolatban.
Elso hivatalos utalas a 3. szezonra. :)

(#1397) Gomez86 válasza LeventeV (#1396) üzenetére


Gomez86
őstag

Remélem :) Meg azt is hogy addigra megint lesz időm játszani :)

Mi van veletek srácok? Alig mentek páran a bajnokságokon. Mindenki nyaral? :))

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1398) n3m3r3 válasza Gomez86 (#1397) üzenetére


n3m3r3
tag

Csak hagyják érvényesülni azokat akik eddig kevesebb pontokért kűzdöttek. :D Hajrá, nyomassátok, Gomez élménydús futamokat rak össze. Ha lesz 30mp mínusz sebaj, a következő jobb lesz :K

(#1399) ndlx válasza Gomez86 (#1397) üzenetére


ndlx
aktív tag

Spanyolt letoltam, az usa.val még adós vagyok, remélem még van időm.

Nagyon nyár van, valszeg mindenkinek tele a naptár 🙂

[ Szerkesztve ]

(#1400) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Gyerekek,valaki tud megoldást arra hogy miért "röcög" a játék 45-70 fps nél? Külföldi fórumokat néztem és azt írták ha túl sok usb csatorna van nyitva akkor csinálja ezt.Nálam ugye a kormány, egér,bill,wifi van rákötve és nincs felesleges usb engedélyezve az eszközkezelőben.Uhd felbontás high a fontosabb dolgoknak,de az ilyen crowd blur shadows stb off.Mondjuk Hd felbontásban is csinálta a játék csak 70-100 fps nél.Egyszerűen nem tudom mi lehet a gondja,de rohadtul zavaró!

Zoolee

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.