Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Zoolee1976 válasza atomeec (#1437) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Én igy hasznalom miutan egy orat eltoltottem videok bogaraszasaval es tesztelessel a multkor.
Sensi-50
Linearity- -2
Ster Deadz-0
Ster Satur-100
Throt Dead-0
Throt Satu-90
Brake Dead-5
Brake Satur-30
Clutch Dead-20
Clutch Satur-100
Soft Lock-On

Nagyjabol igy most az elvezet is megmaradt es gyorsultam is picit.Bar ahhoz jobban kellene ismerni a palyakat,de ket harom szakasz utan ugy el szoktam faradni hogy atrakom masnapra a vezetest.Hiaba oregszem.

Zoolee

(#1452) PuMbA válasza Zoolee1976 (#1451) üzenetére


PuMbA
titán

Brake satur 30 miért? :) Az ugye azt jelenti, hogy alig nyomod le a féket máris padlófékezel.

[ Szerkesztve ]

(#1453) Zoolee1976 válasza PuMbA (#1452) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Akkor azért olyan fős a fék!😁Nem értek hozzá,valakinek ez volt aztán én is átvettem.A kormány az király,a gáz is jó így,de most hogy mondod átállítom!Valami javaslatot lenne?

Zoolee

(#1454) PuMbA válasza Zoolee1976 (#1453) üzenetére


PuMbA
titán

Brake satur 100, Throttle satur 100, többi teljesen jó :)

[ Szerkesztve ]

(#1455) Enton válasza PuMbA (#1452) üzenetére


Enton
addikt

Van az a loadcell betonkemény(vagy vattapuha/hirtelen nem tudom/) beállítás amit ez az opció tesz jóvá/optimálissá.
Ezért nem árt ha a sajátunkkal megeggyező rig-hez nézünk beállítást.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1456) atomeec válasza Zoolee1976 (#1451) üzenetére


atomeec
senior tag

Dirt Rally 1-ben volt jó a Workshop, lehetett bogarászni más beállításaival, itt kép/leírás alapján lehet csak. Teljesen más Logitech vagy Fanatec vagy épp Thrustmaster kormánnyal, így eltér a beállítás, illetve mellé még az érzés, kinek hogy fekszik jobban. Azért köszi, hogy leírtad :R

(#1457) Zoolee1976 válasza atomeec (#1456) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Azt is sajnálom hogy nem lehet ezeket az irreális időket visszanézni amit nap mint nap mennek ezek a Finnek meg Új Zélandiak.Azért kíváncsi lennék hogy tudnak ilyen gyorsan menni.Van azért az mikor elkapom a fonalat és egy egy részen tényleg irreálisan átmegyek és úgy is kapok tőlük 6-7 másodpercet!A Wrc 7 Ben pl vissza lehet nézni ezeket az időket,de mondjuk ott ha begyakorolt pályán mész egy jó időt érzésre akkor nem is kapsz az elsőtől majdnem egy percet,hanem konstans 10-20 másodpercen belül vagy.Légyszi ha valakinek van ideje akkor tegyen már közzé egy jó szetupot Welszhez!

Zoolee

(#1458) DanielK


DanielK
addikt

Sajnos úgy alakult, hogy nem tudtam jönni, illetve hétvégén nászút, így legközelebb majd 26-tól tudok jönni.
:B

(#1459) Zoolee1976 válasza DanielK (#1458) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Ha ezt az asszonyod tudná hogy sajnálod!😁Hadd gratulálnak nektek és kívánjak sok egészséget és gyermeket!😉

Zoolee

(#1460) DanielK válasza Zoolee1976 (#1459) üzenetére


DanielK
addikt

Nagyon köszönöm! :R

(#1461) snecy20


snecy20
veterán

Ma jön az 1.7.

New Location: DirtFish (Test Drive only)
New Livery: DirtFish – SUBARU WRX STI NR4
New Livery: DirtFish – Opel Adam R2
New Livery: DirtFish – Ford Fiesta OMSE SuperCar Lites
New Livery: DirtFish – BMW E30 M3 Evo Rally
New Livery: Per-Inge Walfridsson – Lancia Stratos

Leaderboards:

Resolved issue where negative times were being displayed on Leaderboards.

My Team:

Tyre compound choice will no longer reset to Medium after every Stage.

Achievements/Trophies:

Made fixes to certain issues preventing “Adaptable” from unlocking.

Miscellaneous:

Added official support for Fanatec ClubSport Steering Wheel Formula V2 (AO) on Xbox One and PlayStation 4.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1462) PuMbA válasza snecy20 (#1461) üzenetére


PuMbA
titán

És ez még nem az összes :)

(#1463) snecy20 válasza PuMbA (#1462) üzenetére


snecy20
veterán

Finn vagy Görög rally-t szívesen vettem volna így két hetes szabadság előtt. :DD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1464) Gigi01 válasza snecy20 (#1461) üzenetére


Gigi01
őstag

Hát vr-t nem tudom melyik nyárra gondolták. :U

(#1465) Enton válasza Gigi01 (#1464) üzenetére


Enton
addikt

Tegnap este már két képet kiraktak a FB-on ami vr témáju. Hátha hamarost jön az is.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1466) Gigi01 válasza Enton (#1465) üzenetére


Gigi01
őstag

Ez van a honlapon! :Y

Steam frissíti,mindjárt meglesem.

[ Szerkesztve ]

(#1467) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Két új .nefs fájl is befigyel a cars mappában fow illetve imp név alatt = Focus & Impreza 2001 WRC hamarosan. :))

(#1468) Gigi01 válasza Skeleton01 (#1467) üzenetére


Gigi01
őstag

[link]

Mikortól elérhető?A steam már lefrissítette,de még nem indul vr-ben.

[ Szerkesztve ]

(#1469) GalaHU válasza Gigi01 (#1466) üzenetére


GalaHU
őstag

Úgy látom tovább folytatódnak a hányattatásaim... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1470) Gigi01 válasza GalaHU (#1469) üzenetére


Gigi01
őstag

Megyám! :DDD stemvr-t frissítettem

(#1471) LeventeV válasza Skeleton01 (#1467) üzenetére


LeventeV
senior tag

Király!!!
Remélhetőleg Finnország és Görögország szakaszait is megkapjuk.

(#1472) Enton válasza Gigi01 (#1466) üzenetére


Enton
addikt

Na csak mondani kellett. Még jó, hogy tegnap elkezdtem letölteni igy már csak 30 percet kell várnom rá kiprobálni. ;]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1473) GalaHU válasza Gigi01 (#1470) üzenetére


GalaHU
őstag

Hogy ne legyek mindig negatív, kezdem a jó hírrel: Megjavult a kézifék! :)

Szintén jó hírnek tűnik, hogy megy a VR is!

Ami rossz, az hogy nem natív Oculus, hanem SteamVR. Nem is értem miért nem úgy működik, mint a pCars2, külön programként... Pláne hogy telelett Oculus livery-vel a program.

A minősége...khm... van még hova fejlődni! Ha mindent Ultra Low-ra rakok, akkor is szaggat a kanyarokban, ergo jelenleg csak érdekességnek jó, versenyezni nem (8700K+2080ti kombón, máshol mindenütt 1,5-ös SS-el tolom)

A töltőképernyőn nem működnek a kormány gombjai, sem az eddig felprogramozott trackball gombok. Sisakkal a fejeden jó móka a billentyűzetet kotorászni.

Természetesen nem programozható kormánygombra a VR pozíció resetelése sem, ki kell hozzá menni a menübe. Apróság, de zavar.

Ugyanennyire érthetetlen hogy miért nem lehet üléspozíciót és FOV-ot állítani mint pl az Assettoban/pCars-ban? A mellkasom a fejembelóg, a kezem meg mint egy gibbonnak...

Ja, és innentől ha rá van dugva a gépedre az Oculus, nem tudod elindítani normál módban, á la Dirt1...

Morgás vége...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1474) Gigi01 válasza GalaHU (#1473) üzenetére


Gigi01
őstag

A fov nekem jó,meg a recenter se zavar így ahogy van.
Minőség,lehetne jobb,én is levettem,nálam nem akadt.Lehet a kéziféked zavar be neki. ;]
Én az OTT-vel ki szoktam lőni a rift-et,ha nem használom,mert mindig magától elindulna.

(#1475) Shodan


Shodan
addikt

Fasza és hogy indítom el VR nélkül??

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1476) Tomdriver válasza Gigi01 (#1474) üzenetére


Tomdriver
őstag

Én is, de itt nem működik, érzékeli a Riftet és Steam VR-el indítaná. Leáll a progi majd újraindításnál megint belép a Steam VR. Azt hogy lövöm ki?

(#1477) Gigi01 válasza Tomdriver (#1476) üzenetére


Gigi01
őstag

Aha,most néztem.Hát,mindenki a vr-t akarta,megkapta. :DDD
Használjátok úgy. :DDD

SteamVR-t le kell gyalulni,mást nem tudok,de akkor meg vr-ben nem indul.

[ Szerkesztve ]

(#1478) Tomdriver válasza Gigi01 (#1477) üzenetére


Tomdriver
őstag

OK, remélem lesz valami patch, gyerekek miatt most VR-t hanyagolom. :)

(#1479) Enton válasza Gigi01 (#1477) üzenetére


Enton
addikt

Oculus tray tool-al lelövöd az oculus keretprogramot, majd köv vr előtt meg start-olod. Már az egynek is így müködött csak vagy amit te mondasz.
Mik a bill kombok center view és egyéb opciókra. Edit layout menüben nem látok vr spec gombot, csak a button 1 és button 2 sor tűnik újnak.
Meg van egy VR comfort menu de az meg más es nincs gomb menu se ott.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1480) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Látom sok itt a Vr Guru! Kérdésem az lenne hozzátok hogy egy tipp topp állapotban lévő Oculus Rift DK 2, megér e 90 eurót,ha kizárólag a DR 1 el és a Project Cars 2 vel használnám?! Valami angol fórumon írták hogy a Dirt 1 és a Gtx 1060 kártya teljesen élvezhető elegyet alkot.Sajnos most nincs új gépre és újabb Oculusra keret,de mégis kipróbálnám a Vr világot!

Zoolee

(#1481) GalaHU válasza Zoolee1976 (#1480) üzenetére


GalaHU
őstag

Nekem volt DK2-őm, akkoriban 980ti-vel hajtottam ami egy picivel talán gyorsabb mint a 1060-as. Nálam sajnos előjött vele az "utazásos betegség" elég hamar rosszul lettem tőle. Álltólag azért mert 90fps-ről 45-re elég gyakran droppolt. Többen próbálták az enyémet, vegyesek voltak a tapasztalatok, volt aki bírta, volt aki nem...

A DR1 a mai napig eléggé igénybevesz, ott 2 gyorsaságinál többet nem is bírok ki, pláne Finnországban.

A pCars2 elég hardverigényes VR-ban, ott esetleg számítanod kell erre, a CV1 ebből a szempontból ég és föld, azzal semmi bajom.

De mivel nagyon olcsón jutnál hozzá, szerintem nem rossz vétel, ennyiért könnyen el tudod passzolni ha mégse jön be. Arra figyelj oda, hogy eleinte 5-10 percenként tartsál szünetet, edződön meg az "agyad" és csak utána vágjál bele a 6 órás futamokba! :) A legjobb nem is szimekkel kezdeni, hanem valami statikus tartalommal. A Google Maps-en biztos órákat fogsz tölteni...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1482) Zoolee1976 válasza GalaHU (#1481) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Köszi Gala, akkor szerintem le is csapok rá mielőtt más elviszi!Google maps,azt szoktam amúgy is nézegetni.Na majd ahogy lesz időm megírom mi lett.

Zoolee

(#1483) GalaHU válasza Zoolee1976 (#1482) üzenetére


GalaHU
őstag

Sok sikert, várjuk a beszámolót!

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1484) Csavez™ válasza Zoolee1976 (#1480) üzenetére


Csavez™
veterán

Szerintem nem fog elindulni, elötte kérdezz utána, hogy támogatják e a játékok.

(#1485) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Egy kis találgatás, mit kaphatunk a Season 3 keretében (mert szerintem már nagyon valószínű, hogy lesz).
Én az alábbiakra gondolnék, kíváncsi vagyok, mennyiben fedi majd a valóságot:

W1: Focus 2001 + Impreza 2001 WRC
W3: Finn rally + pár livery
W5: Peugeot 306 + Ibiza Kitcar
W7: Lydden Hill RX + pár livery
W9: Seat Ibiza + Mini Countryman RX Supercar, esetleg lehet az egyik helyett a Citroen DS 3 is, vagy két olyan autót kapunk, ami még nem szerepelt egyik korábbi részben sem, ennek örülne valószínűleg a többség, de én kevésbé tartanám valószínűnek
W11: Görög rally + pár livery

(#1486) Enton válasza Skeleton01 (#1485) üzenetére


Enton
addikt

Pikes Peek. Semmi más nem kell ide csak engedjen rá az összes géppel ne csak 2-3 db-al. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1487) Gigi01 válasza GalaHU (#1483) üzenetére


Gigi01
őstag

Megkérdezhetem,neked melyik monitor vált be?Főleg oled mellett.Privibe jöhet. ;)

(#1480) Zoolee1976 : Én is azzal kezdtem.Szerintem vágj bele,hatalmas!Pár játékkal,programmal kipróbáljátok,max. eladod ugyanannyiért.Itt már azért rálátsz,hogy kell-e neked,akkor úgy is mész felfelé. :DDD
Valaki eladja,mert jobb minőség kell,valaki megtartja,meg van olyan,hogy nem jön be,számára felejtős.

Ja,de itt ez off-ba teszem.

[ Szerkesztve ]

(#1488) GalaHU válasza Gigi01 (#1487) üzenetére


GalaHU
őstag

Hosszas próbálkozás után 2D szimekhez (jellemzően Dirt-ök) ezt használom:

https://oaziscomputer.hu/termek/3163/asus-pg348q-rog-swift?gclid=EAIaIQobChMIxLzMrtr24wIVGuaaCh0qrA8CEAAYAiAAEgKhpvD_BwE

Tök jó a képe, gyors, g-sync. Ráadásul a két csücskére pont kellő távolságra lehet feltenni az Oculus érzékelőit... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1489) LeventeV válasza Enton (#1486) üzenetére


LeventeV
senior tag

Az valoszinu nem lesz mar. Elvesztettek a jogokat. :(

Szerintem 4 csomag lesz. Focus + Impreza, Gorog Rally, Mini RX + Ibiza/DS3, Finn Rally.

[ Szerkesztve ]

(#1490) Gigi01 válasza GalaHU (#1488) üzenetére


Gigi01
őstag

Nem B7 oled-ed van?Az nem adja ezt?FHD 120-on?

(#1491) Skeleton01 válasza LeventeV (#1489) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Ugyan így látom, ebből következtettem arra, amit fentebb írtam.
Reménykedtünk abban is, hogy a kettő 2001-es gépezet önálló kategóriába érkezik majd, és esetleg később a Peugeot 206 & Xsara WRC társul be hozzájuk, jelenleg ennek semmi esélyét nem érzem.
Nincs rendben a balansz, ahogy a Lancia Stratos sem az E30 és a Cossie ellenfele volt, a 2001-es Focus-nak sem a C4 WRC-vel kellene összemérnie a tudását szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#1492) LeventeV válasza Skeleton01 (#1491) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szerintem sem egy kategoria a 2001es Focus/Impreza paros a 2007es Focus/C4 parossal. De mivel az elso reszben is egyben voltak, szerintem itt is egyben lesznek.
Ha tartjak a 3 helyszin, 6 auto szisztemat, akkor a pletykak alapjan Impreza/Focus 2001, Finnorszag, Gorogorszag tuti. Emellett meg pletykaltak a Mini RX-et. Igy marad 1 helyszin es meg 3 auto. A 3. helyszin szerintem RX lesz. Lydden Hill/USA/Del-Afrika trio kozul lesz valamelyik. A WRX licensz alapjan a ket utobbi eselyesebb, Lydden Hill mellett szol, hogy mar kesz, csak upgradelni kell.
A 3 auto kozul az egyik RX lesz. En remelem, hogy az i20 lesz az, de a DS3 es az Ibiza is eselyes, mivel elobbi az elso reszben es a Dirt4-ben is volt, utobbi a Dirt4-ben volt. Es akkor meg marad 2 auto. Remelem, hogy i20 R5 es Fiesta R5 2019 lesz, de a ket kit car eselyesebb (Ibiza + 306).

(#1493) Batamaska


Batamaska
újonc

Sziasztok!

Delux Editiont vettük meg a héten, fiam telepítette fel, és olyan problémánk akad vele hogy a játékban csak az alap 6 Rally és 8 RX pálya van benne, elvileg a delux edition tartalmaz season 1-2 őt ami még több pályákat autókat,ad,és ezek hiányoznak belőle. Streamben mikor aktiváltam letöltött 73gb körüli adatot, és a dlc k közé egy a porsche 911 RGT van telepítve, itt kellene lennie telepítve még a season1-2 nek is vagy annak semmi köze hozzá?

Köszönöm ha valaki időt szán rám :))

(#1494) LeventeV válasza Batamaska (#1493) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ha rákeresel a DLC-re Steam-en, akkor nem lehet őket megvásárolni 0 pénzért?
Nekem igaz PS4-en van meg a játék, de nekem is külön minden DLC-t meg kellett vásároljak a Store-ból 0 dollárért és csak azután jelentek meg a játékban.

(#1495) ndlx válasza Batamaska (#1493) üzenetére


ndlx
aktív tag

Igen, első kérdés, hogy milyen platform? Xbox PS vagy PC.

PC.n nekem automatikusan jönnek frissítéskor, semmit nem kellett eddig külön venni.

[ Szerkesztve ]

(#1496) atomeec válasza Batamaska (#1493) üzenetére


atomeec
senior tag

Meg ugye kérdés hol vetted :) Steam-en aktiváláskor is kiírja, illetve minden DLC szepel is a letölthető tartalmaknál.

(#1497) Batamaska


Batamaska
újonc

Bocsi,Pc verzio,konzolstudiotol vettem, amugy a játék könyvtáraiban a palyak kozt latok fileokat pl Lett vagy Német rx pályárol. Steamen ha keresgélek dlc k közt mind fizetős. Frissiteni is frissitett ma is,de semmi.

(#1498) GalaHU válasza Batamaska (#1497) üzenetére


GalaHU
őstag

Nincs a dobozban valamelyik papíron egy kód?

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1499) Batamaska válasza GalaHU (#1498) üzenetére


Batamaska
újonc

de van és aktiváltam is streamen maga a játék működött,csak nekem olyan gyanúm van hogy mintha csak az a alapjáték lett volna, most megpróbálom újra telepíteni, sajna nem voltam itt mikor a fiam először felrakta, meglátjuk változik e valami. :)

(#1500) LeventeV


LeventeV
senior tag

Season 3+4 bejelentve.
Season 3-at eleg jol betippeltuk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.