Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) DanielK válasza #78687232 (#800) üzenetére


DanielK
addikt

Én nem tudok rendszeresen menni, de jó lenne ha lenne egy ilyen lehetőség, mert akkor én is becsatlakoznék

(#802) GalaHU válasza PuMbA (#797) üzenetére


GalaHU
őstag

Ha már eredmények: ki a fene az a Dirt Player? Minden toplistán a fele belőlük áll... Azt gondoltam a kiadás előtti teszteken futott idők a kontrollcsoport részéről, de a legújabb szakaszok is fertőzöttek. :)

Vagy ők a másik 2 platform?

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#803) d4Y.187 válasza GalaHU (#802) üzenetére


d4Y.187
tag

Elviekben a pc játékosok 'dirt player'-ként látják a konzolosokat, vica versa

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

(#804) d4Y.187 válasza PuMbA (#797) üzenetére


d4Y.187
tag

Ahhoz viszont elég nagyok hogy a pénzt elkérjék egy félkész termékért :U

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

(#805) PuMbA válasza d4Y.187 (#804) üzenetére


PuMbA
titán

Ja, a DiRT 4-et elrontották és gondolom úgy döntött a vezetőség, hogy minél hamarabb ki kell adni a DR2.0-át. A második szezon végére viszont már biztosan meg fogja érni, akármennyiért vette az ember.

(#802) GalaHU: d4Y.187 jól mondja, ők a konzolosok, de a GDPR miatt nem látjuk az igazi nevüket.

[ Szerkesztve ]

(#806) GalaHU válasza PuMbA (#805) üzenetére


GalaHU
őstag

Akkor jól sejtettem, mondjuk a GDPR-ra hivatkozás egy jókora bullshit, miért ne lehetne azonos a nyilatkozat minden platformon? (mondjuk egy kattintással több induláskor és kész...)

Egyébként hogy a bánatban lehet kereket cserélni a gyorsasági közben? Rémlik hogy a DR1-ben ment, itt meg sehogy se jelenik meg a menüpont hiába nyomok ESC-t... Pótkereket hoztam, próbáltam akkor is amikor csak "klattyogott" és akkor amikor már gumi nélkül csattogott, de semmi... Ennek örömére a havi kihíváson a 100 hely környékéről a 700-ra csúsztam, mert 10km-t gurultam defekttel... :(

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#807) PuMbA válasza GalaHU (#806) üzenetére


PuMbA
titán

Én már cseréltem, lelassultam állóra és megnyomtam a kerékcsere gombot, amit beállítottam a kiosztásnál :) GUI nálam be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#808) #78687232 válasza PuMbA (#807) üzenetére


#78687232
törölt tag

30s büntetésért persze.

(#809) DanielK válasza GalaHU (#806) üzenetére


DanielK
addikt

Állóra kell fékezni és megjelenik a gomb amit nyomni kell hozzá.

(#810) GalaHU válasza DanielK (#809) üzenetére


GalaHU
őstag

Állóra fékeztem minden esetben... :(

Mondjuk a helyzetfelismerése sincs mindig a helyzet magaslatán, amikor vissza kellene rakni az útra és már 5mp-e állok néha még akkor sem jelenik meg a menüben a Recovery...

Az meg külön boldoggá tesz, hogy ez a 3 futamos Monthy Challenge egyben (!) számítja a futamok eredményét, azaz az elsőn bezsákolt 10 percecskémet cipelem 3 országon át. Logikus... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#811) PuMbA válasza GalaHU (#810) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, ezekben a Weekly vagy Montly challange-ekben nagy következménye van egy rontásnak. Én nagyobb ütközés nélkül végigmentem az egyik challenge-n óvatosabban nyomva és 121. vagyok, már csak 1,5 nap van hátra és meglesz a legjobb eddigi eredményem és jön a közel 2 millió pénz a "számlámra" :) A másik dolog, hogy nagyon ismert autóval kell menni rajtuk, aminek a viselkedését 100%-ban ismered. H2 RWD-ben és csak az Opellel megyek, mert azzal már lenyomtam 500km-t, H3 RWD-ben csak a BMW-vel megyek stb. H1 FWD-ben csak a Mini-vel és H2 FWD-ben csak a Peugeot-val. Minden osztályból kiválasztok egy nekem tetsző autót és csak azzal megyek.

[ Szerkesztve ]

(#812) Met válasza DanielK (#809) üzenetére


Met
nagyúr

Ezt be lehet úgy állítani hogy elég legyen 1 gombot megnyomni?
Mert most nekem a kormányon a fel-t kell megnyomni és utána az "entert" 6-os gomb.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#813) DanielK válasza Met (#812) üzenetére


DanielK
addikt

Én a g29 kormányon a körre tettem

(#814) Gomez86


Gomez86
őstag

Navigátornyelv :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#815) fagy53 válasza PuMbA (#811) üzenetére


fagy53
nagyúr

Kösz, hogy az autó választásaidat leírtad, mert a H1 FWD és a H2 FWD besorolásban nálam is pont ezek az autók a befutók. A kérdésem az lenne, hogy Clubman szintet melyik manuális kuplungos autóval érdemes kezdeni, az Open végül is a Lancia Stratos-szal sikerült, de a következő szint már durván pontoz! :D

(#816) Gigi01


Gigi01
őstag

(#817) Gomez86 válasza Gigi01 (#816) üzenetére


Gomez86
őstag

aztamindenit de messze vagyok ettől....

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#818) PuMbA válasza Gomez86 (#817) üzenetére


PuMbA
titán

Azért egy Monte-Carlo-n vagy Argentínán máshogy nézne ki a dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#819) Gomez86 válasza PuMbA (#818) üzenetére


Gomez86
őstag

Ott is ilyen távol vagyok tőlük de itt bazi látványos :D

Hogy lehet ghost car-t bekapcsolni? a Video alatt írja hogy ő onnan tanult/lesett el dolgokat. Azt csinálnám én is...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#820) #78687232 válasza Gomez86 (#819) üzenetére


#78687232
törölt tag

Szerintem time trialban.
Megnéztem, ott. Kiválasztod melyiken szeretnél menni és utána a kocsi választásnál tudsz time trial leaderboardra szűrni. Bárkit kiválaszthatsz ghost carnak.

[ Szerkesztve ]

(#821) Gomez86 válasza #78687232 (#820) üzenetére


Gomez86
őstag

Szuper, köszönöm, soha nem jártam még ott...

A Clubokkal lesz módja hogy egymás "ellen" tudjunk így menni időre? Ezt játszottuk Forzával is :)

Minden héten másik pálya és autó kategória pl...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#822) #78687232 válasza Gomez86 (#821) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én reménykedek egy platformtól független club mókában, úgysem játszanánk valós időben együtt. Az engem biztosan ösztönözne a folyamatos tanulásra.

(#823) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A héten megpróbálom a dirt 2.0-át ezzel a szettel... ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#824) PuMbA válasza Sub-ZeRo (#823) üzenetére


PuMbA
titán

Kevés FPS lesz? ;] Biztosan jól fog kinézni.

[ Szerkesztve ]

(#825) Sub-ZeRo válasza PuMbA (#824) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

5xxx X 1080... Szerintem jó lesz, ha be bírom lőni a rendszert. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#826) GalaHU válasza Sub-ZeRo (#825) üzenetére


GalaHU
őstag

Mit tudnak a monitorok?

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#827) #78687232 válasza Sub-ZeRo (#823) üzenetére


#78687232
törölt tag

Pont előbb olvastam végig a témához kapcsolódó bejegyzéseidet. Atom cucc, nekem is kéne egy ilyen playseat, lehet teljesen máshogy állnék a kormányhoz. Jelenleg nekem is sufni tuning módban van az asztalra telepítve és nem a legkényelmesebb.

(#828) Sub-ZeRo válasza GalaHU (#826) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hu nagyon brutális! Holnap majd írok róla kicsit többet. De lőttem 3 képet, milyen... :Y



"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#829) PuMbA válasza Sub-ZeRo (#828) üzenetére


PuMbA
titán

Mi ez a játék? ;]

[ Szerkesztve ]

(#830) Sub-ZeRo válasza PuMbA (#829) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát őőőő, izé... hát az úgy volt... :U :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#831) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Na kipróbáltam én is a Dirt Rally 2-t, és a T300 Alcantara-val az FFB elég kaki.
Az utat nem is lehet érezni, nem rázkódik.. :(
De olvasgattam, hogy javítani fogják az FFB-t, de abból mit pontosan, érezhető lesz mintha rázókőre menne az ember?

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#832) PuMbA válasza Sziszifeca (#831) üzenetére


PuMbA
titán

"Az utat nem is lehet érezni, nem rázkódik.."

Ha sima az út, mint például az USA rali, akkor az alig rázkódik, illetve a modern rali autók sem rázkódnak nagyon, mint a régiek, ahogy egy modern utcai autóval sem érzel szinte semmit a kormánnyal, de Argentínán vagy Lengyelországban például simán előcsalták a hivatalos fórumon a rázkódást. Ha leveszed a többi FFB effekt erősségét a játékban, akkor előtérbe jön.

"De olvasgattam, hogy javítani fogják az FFB-t, de abból mit pontosan, érezhető lesz mintha rázókőre menne az ember?"

Sokan a DR1 szintű rezgést akarják, szóval azt fogják visszahozni valamennyire, de biztosan javított formában.

[ Szerkesztve ]

(#833) Sziszifeca válasza PuMbA (#832) üzenetére


Sziszifeca
őstag

:R

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#834) snecy20 válasza Gigi01 (#816) üzenetére


snecy20
veterán

Ebben így nem sok realizmus van.

Sub-ZeRo

Régi panel-radiátor powa! :DD ;]

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#835) Sub-ZeRo válasza snecy20 (#834) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Pedig nem panelben lakom, csak hát öreg mint az országút... :( :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#836) Ciccuka


Ciccuka
veterán

DiRT Rally 2.0 akció

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#837) PuMbA válasza PuMbA (#832) üzenetére


PuMbA
titán

Az FFB beállítás, ha valakinek kéne:

S.A.T. ~30%
Wheel Friction ~30%
Tire friction ~125%
Suspension ~140%
Collision ~125%
softlock 100%
softlock on
center steering on
center steering ~50%

Thrustmaster kormányon biztosan egész jól működik ez a kombináció. Innen látszik, hogy nincs elrontva az FFB, csak valószínűleg más autó típusra készítették el, mint az 1 esetén, tehát a modernebb autókra.

[ Szerkesztve ]

(#838) PuMbA


PuMbA
titán

FFB hírek: "Hi all, just wanted to chip in here before the weekend arrives; we're working on bringing changes to the FFB - within the next week or two we'll be releasing a FFB specific update. More info soon, but it's coming. Thanks for your patience - we can't wait to have it out there and in your hands."

(#839) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok. Sok ev virtualis autokazas utan beruhaztam egy kormanyra. Elso korben nagyon furcsa erzes kontrollerrol kormanyra valtani.
Van valami jotanacsotok szamomra? :)

(#840) PuMbA válasza LeventeV (#839) üzenetére


PuMbA
titán

Rendesen állítsd be, ennyi :) A kormány szoftverében vagy a Windows játékvezérlő beállításainál kalibráld, a játékban is kalibráld és a deadzone-okat állítsd 0-ra a játékban majd pedig a játékban található bemenet tesztelővel ellenőrizd, hogy ha elforgatod a kormányt teljesen mindkét irányban, akkor 100%-ot ír-e ki, illetve ha benyomod a fék és gázpedált akkor is 100%-ot, ha kiengeded őket, akkor pedig 0%-ot.

[ Szerkesztve ]

(#841) LeventeV válasza PuMbA (#840) üzenetére


LeventeV
senior tag

Koszi a tippet.
A tobbi gondolom mar megszokas kerdese :)

(#842) PuMbA válasza LeventeV (#841) üzenetére


PuMbA
titán

Ja, gondolom, bár azon nincs mit szokni, amit a valóságban is csinálsz. Tekered a kormányt, nyomod a pedálokat és váltasz egy autóban :)

[ Szerkesztve ]

(#843) Sziszifeca válasza PuMbA (#837) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Köszi, kipróbálom így :)

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#844) RpPRO


RpPRO
őstag

GTX650-nel ultra low-n, 1280x720-on 25-30 FPS gpu 98%, cpu 30%. :Y

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#845) PuMbA válasza RpPRO (#844) üzenetére


PuMbA
titán

Ja, ez GPU terhelő játék, CPU nem kell neki, ahogy az előző részeknek sem :)

[ Szerkesztve ]

(#846) LeventeV válasza PuMbA (#842) üzenetére


LeventeV
senior tag

Annyiban nehezebb, hogy a kontrolleren ugye az ellenkormanyzas sokkal konnyebb. Mivel kb 1 masodperc alatt vegigjarod az analog kar teljes utvonalat. Na ez a kormannyal teljesen mas, amit szoknom kell. Egyelore egyik fatol a masikig megyek, de nagy elmeny a kormany, az biztos.

(#847) PuMbA válasza LeventeV (#846) üzenetére


PuMbA
titán

Sose játszottam kontrollerrel, de értem :) Soft lock-ot kapcsold be, ha nem lenne, mert az rövidíti az útvonalat, ha olyan autóval mész. Többen kontrollerrel vannak a DR2.0 leaderboard lista eleje fele, mert az is előny tud lenni.

[ Szerkesztve ]

(#848) GalaHU válasza RpPRO (#844) üzenetére


GalaHU
őstag

Vígasztaljon a tudat hogy a 2080ti is kevés neki... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#849) RpPRO válasza GalaHU (#848) üzenetére


RpPRO
őstag

Nagyon sajnálom. :DDD ;] ;)

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#850) PuMbA válasza GalaHU (#848) üzenetére


PuMbA
titán

Hát igen, a maximum grafika az feleslegesen terheli sajnos a VGA-t :) Két-három dolgot, ha lejjebb veszel, akkor viszont repül a játék. Ebből a szempontból a DR1 jobb volt, hogy ott nem voltak ilyen felesleges opciók, amik a teljesítményt megeszik és a végeredményen meg nem látsz semmit cserébe.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.