Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) biker válasza snecy20 (#4000) üzenetére


biker
nagyúr

nekem az pozitív, hogy bár a menüt grafikai elemk egy részét átmásolták a wrc-ből, de a navigátort nem
Bár annyira nem életteli mint dr2-ben, de nem az a robothang mint a wrcben
GamerMuscle mondta, nem tudom igaz-e, hogy a dr2.0-hoz úgy vették fel az itinert, hogy motion simben ült a jobbegyen, és azért akad el néha a hangja, meg érezni a dadogást

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4002) Találtgyerek válasza snecy20 (#4000) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én is rosszabbra számítottam. Az is pozitív volt, hogy nem volt duma, csak játék megszakítás nélkül.

06-3o/9759I39

(#4003) biker válasza Találtgyerek (#4002) üzenetére


biker
nagyúr

Viszont kínosan titkolták a törést. Az eső meg botrány ahogy esik

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4004) Találtgyerek válasza biker (#4003) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Talán majd a következő videóban. Nem akartak egyből egy Carmageddon gameplay-el nyitni. :DDD

06-3o/9759I39

(#4005) fatal` válasza biker (#4001) üzenetére


fatal`
titán

Igen, így vették fel, még videót is láttam róla.

Elég baj, hogy most nem így tettek.

(#4006) biker válasza Találtgyerek (#4004) üzenetére


biker
nagyúr

pedig érdekes lenne. még a hardcore damage DR2.0 is kevés az igazi élethez. igen, keserves ha egy kő kiüti a hátsó kereket, tokkal vonóval, de kiüti. túl sokat bírnak most az autók szerintem.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4007) Találtgyerek válasza biker (#4006) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nagyon jó lenne, ha a hardcore damage realisztikus lenne, de erre van a legkisebb esély. Mi lenne a sok bokorjáró világrekorderrel? Nem tudnák fél pályát levágni.

06-3o/9759I39

(#4008) Pistu_


Pistu_
tag

A készítők már előre szabadkoztak hogy a sérülési modellnél a gyártók elég keményen beleszóltak a fejlesztésbe így én attól leginkább visszafejlődést várok, de legjobb esetben sem hinném hogy jobb lesz mint a DR2.0-ban. Aztán majd kiderül hamarosan.

(#4009) biker válasza Pistu_ (#4008) üzenetére


biker
nagyúr

én ezt sose értettem. Igaziból is törik az autó, akkor? Azt hiszik, valaki azt gondolja majd, a toyota szar mert összetört a játékban?
iracingben, acc-ben, raceroomban miért törhetnek az autók?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4010) Pistu_ válasza biker (#4009) üzenetére


Pistu_
tag

Sajnos nem tudok autó gyártói fejjel gondolkodni, de valószínűleg ilyesmi lehet a logika, hogy ha Pistike azt látja hogy törik az autó azt fogja gondolni, hogy a Yaris az Euro NCAP teszten hiába 4 csillagos a játék szerint inkább 2,5 :DDD

Már írtam korábban hogy a Toyota viszonya az EA-vel nem éppen baráti, így hogy milyen licenc feltételek vannak azt passzolom. De gondolom hogy ha az egyik gyártó kiköti hogy az ő autója nem roncsolható a többi sem rest követelni a hasonló elbánást.

(#4011) Pistu_


Pistu_
tag

[EA Sports WRC vs. Real life Rally Japan 2022]

Ez azért így elég pofás!

(#4012) biker válasza Pistu_ (#4011) üzenetére


biker
nagyúr

:C :C :C :C :Y :Y :Y :Y

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4013) fatal` válasza Találtgyerek (#4007) üzenetére


fatal`
titán

Remélem ezt azért megcsinálták, hogy ne lehessen már tökön-babon keresztül levágni mindent.

(#4014) Találtgyerek válasza fatal` (#4013) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Múltkor láttam egy videót az egyik walesi szakaszon. A srác körülbelül 200-300 métert vágott le keresztbe. 10-15mp-en keresztül ment a kanyargós út mellett teljesen egyenesen. :W Magától az úttól körülbelül 10 méter távolságra.

06-3o/9759I39

(#4015) fatal` válasza Találtgyerek (#4014) üzenetére


fatal`
titán

Igen... USA-ban még durvább levágások vannak.

Szerencsére pl. Skóciában meg a Görögön nem lehet. :D

(#4016) Sub-ZeRo válasza Találtgyerek (#4014) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Dirt rallyban is van egy olyan videó, hogy a srác átvág mindenen és nem csinál a játék semmit....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4017) Találtgyerek válasza Sub-ZeRo (#4016) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Biztos nem egyszerű ezt kiszűrni. Az se lenne korrekt, ha mondjuk a játékos kicsúszik a kanyarban 2-3 méter mondjuk egy mezőre és egyből 10-20 másodperc időbüntetéssel visszadobja az útra.

06-3o/9759I39

(#4018) biker


biker
nagyúr

Fujj de rohadtul utálom a finnt meg ezt az őskori kotlát négy kerékkel. Jol kezdtem, még zöld szektorok is voltak, jól elbíztam magam, erre a szokásos jobb négy ugrat ami az oszloba vezet telibe, megvolt, és nincs pótkerék, pedig eskü azt hittem raktam. Másfél szakasz három keréken mert viccesnek találták egy ilyen helyre mint a finn 8 szakasz két szervizpontot tenni. Na mindegy, utolsó szakaszt is megnyerhettem volna, de mindig jön egy ilyen random ostorcsapás szerü kivágódása a hátuljának, és fejretettem.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4019) Találtgyerek válasza biker (#4018) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Most nézem a videót. A verseny előtt mindig először a setupot töltsd be és utána választ gumit és rakj pótkereket, mert néha megváltoztatja! Legalábbis nálam volt már ilyen. Nézem tovább. ;)

06-3o/9759I39

(#4020) biker válasza Találtgyerek (#4019) üzenetére


biker
nagyúr

Neked már hd?
Megnéztem, igen raktam be, utána setup szerintem törölte

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4021) Találtgyerek válasza biker (#4020) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Munkában vagyok. Telefonon jó volt 360p-ben is.
Legközelebb majd először a setup! ;)
Difinél a braking lock nem volt túl felhúzva?
Milyen magasra volt állítva az autó. Szerintem nagyon alacsony. Közelebb a 20-hoz, mint a 30-hoz. Az nagyobb ugratóknál akkorát kapott a kasztni, hogy még legalább kettőt dobott az autón.

06-3o/9759I39

(#4022) biker válasza Találtgyerek (#4021) üzenetére


biker
nagyúr

Max 30mm-en volt a kocsi, damperek maxon, rugó 3/4 max frle, és koppant valoban

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4023) Találtgyerek válasza biker (#4022) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nekem nem tűnt fel, hogy az enyém ekkorákat kapna. Lehet lassabban is ugrok el. Csinálok majd az egyik rövidről egy videót és meglátjuk.

06-3o/9759I39

(#4024) biker válasza Találtgyerek (#4023) üzenetére


biker
nagyúr

visszagondolva, még nem visszanézve, irtózatos vigyázósnak éreztem, meg sokszor értelmetlenül lassúnak, aztán egyrészt jöttek a zöld szektorok, másrészt még el is dobtam. nem tudom, hogy mehetnek egyesek úgy mint állat ezzel, lásd Jimmy vagy DDF racer. a futómű egy bevásárló kocsi komplexitásával vetekszik, tapadás ezzel arányos, mellé 500LE és 900kg.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4025) biker válasza biker (#4024) üzenetére


biker
nagyúr

azért tizenpár km 3 kerékkel ezzel a szarral :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4026) Találtgyerek válasza biker (#4024) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ha jól beállítod magadra, akkor lehet gyorsan menni. Tegnapelőtt mentem az egyik szakaszon top 40-es időt és még nem is volt túlvállalós. Az ugratókat én megfékezem, ott marad bent egy kicsi.
R5-el is szar menni defektel. Nem cseréltem volna veled.
Remélem nekem nem lesz. :)

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#4027) Találtgyerek válasza Találtgyerek (#4026) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Az én beállításommal szerintem nem üt akkorát,
mint nálad. Legalábbis nem pattog utána még sokáig.
[Delta S4 Finn]

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#4028) biker válasza Találtgyerek (#4027) üzenetére


biker
nagyúr

Hát szemre sokkal jobb. Én a rallytechnical setuppal mentem

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4029) Pistu_


Pistu_
tag

[Hivatalos lokációk és szakaszok]

Kijött a teljes lista, benne a különböző szakaszok hossza is szerepel, lehet mazsolázni.

(#4030) snecy20 válasza Pistu_ (#4029) üzenetére


snecy20
veterán

Lesznek fiktív pályák is? :Y

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4031) biker válasza Pistu_ (#4029) üzenetére


biker
nagyúr

kuuuvaa jó, ezt nem fogom fejből nyomni,mint lassan a dr-t :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4032) snecy20 válasza biker (#4031) üzenetére


snecy20
veterán

Azt a WRC szériából tudom, hogy a horvát és észt szakaszok pl. roppant élvezetesek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4033) Pistu_ válasza snecy20 (#4030) üzenetére


Pistu_
tag

Elvileg minden pályát az adott országban vettek fel, csak mindig pont nem azt a szakaszt ami a hivatalos verseny naptárban szerepel, hanem mellette pár km-re. Ilyen lesz pl. a portugál rally, trailerben mindenki rávágta az ugratásnál hogy Fafé, de nem, hanem mellette pár száz méterre egy másik szakaszt rögzítettek, azt dolgozták ki. Ha meg a helyszínekre gondolsz akkor igen. Lesznek olyan rallyk amik nem szerepelnek a hivatalos versenyben, de azokat is valós utakról mintázták. Kb. így:

#4032 snecy20
Trailer alapján nekem az észt szakasz olyannak tűnt mintha a lengyelt vegyítették volna a finnel. Nagyon várós! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4034) snecy20 válasza Pistu_ (#4033) üzenetére


snecy20
veterán

Trailer alapján nekem az észt szakasz olyannak tűnt mintha a lengyelt vegyítették volna a finnel.

Olyan.. :K

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4035) Pistu_ válasza snecy20 (#4034) üzenetére


Pistu_
tag

:DD :DD :DD

(#4036) Találtgyerek válasza Pistu_ (#4029) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Legtöbb esetben, ahogy elnézem, egy helyszínre 6 szakaszt csináltak és azt megfordították. Van pár jó hosszú. Azokat nagyon várom már.

06-3o/9759I39

(#4037) Pistu_ válasza Találtgyerek (#4036) üzenetére


Pistu_
tag

És ezek javarészét meg kapjuk 4 évszakban, dinamikus napszakváltozással és időjárással.

Amennyire szomorú vagyok az új Forza miatt annyira bízom benne, hogy az új WRC-vel majd vígasztalódhatom.

[ Szerkesztve ]

(#4038) biker


biker
nagyúr

A szokásos EA demo (szerda 17 óra) idején Rallytechnicalnak lesz egy videója, ezek szerint van kint bőven early access változat
[link]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4039) biker válasza Pistu_ (#4033) üzenetére


biker
nagyúr

ennek ellentmondó híreket láttam, ahol a rally szakasz játékbeli és valós térképe teljesen egyezik, illetve van lentebb videó a japán rally játékbeli képe és a valós pálya közt. Lehet mindkét infó féligazság csak

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4040) Pistu_ válasza biker (#4039) üzenetére


Pistu_
tag

Lesznek 1:1 valós, a hivatalos versenyben is szereplő szakaszok és lesznek amik nem.

(#4041) Találtgyerek válasza Pistu_ (#4037) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Még az a kérdés, hogy a rövidebb szakaszok itt is a nagyobb szakaszok szétdarabolásából jönnek létre vagy teljesen más pályák? Ugye a DR 2.0-ban így voltak. Úgy azért hamar unalmas lesz.

06-3o/9759I39

(#4042) snecy20


snecy20
veterán

Ó, hát én már vagy 15 éve álmodom egy olyan rally játékról, ahol országonként bele van téve 8-10 teljes hosszúságú szakasz, és nem csak két hosszú meg a szétdarabolt változatai oda-vissza irányba.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4043) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Még az jutott eszembe biker futama alatt, hogy azt is javíthatnák, hogy a fényszórót a rajt előtt is be lehessen kapcsolni. Ne a rajt után kelljen keresni a fényszóró kapcsolóját két váltás között.

06-3o/9759I39

(#4044) biker válasza Találtgyerek (#4043) üzenetére


biker
nagyúr

igen, ez nagy hiba, majd a kormányon lesz véglegesen egy második lámpa kapcsoló :)
az ablaktörlő is kézi, van egy szakasz, talán usa, ahol a rajt után 3 kanyarral már vizesárok, ott is rajt 1-2-3 ablaktörlő...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4045) snecy20


snecy20
veterán

Megcsináltam közben az új játék topikját: [link]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4046) Találtgyerek válasza biker (#4044) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én a kormányon levő váltófülre szoktam rakni, de most a VRS-el egyenlőre csak egy csupasz kormány van rajt.
Billentyűről kapcsolom most, de elég dühítő, hogy rajt előtt nem lehet kapcsolni.

06-3o/9759I39

(#4047) fatal` válasza Találtgyerek (#4041) üzenetére


fatal`
titán

Darabolt lesz, 600km szakasz van összesen.

(#4048) Találtgyerek válasza fatal` (#4047) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szomorú, de így is jobb, mintha a DR pályáin kellene menni. RBR-ben eddig 2-3 pályát tudtam megtanulni, olyan sok van. Ezeket is csak azért, mert ezeken tesztelem, állítom be az autókat.

06-3o/9759I39

(#4049) Sub-ZeRo válasza snecy20 (#4042) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én meg azt várom, mikor lesz benne SSS pályák, mint a Colin 2-ben. Imádtam azokat a kör versenyeket...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4050) snecy20 válasza Sub-ZeRo (#4049) üzenetére


snecy20
veterán

Nem sokat játszottam a WRC Generations-szel, de mintha lett volna benne ilyen körversenyes special stage.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.