Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) PR0JECTNR56 válasza LeventeV (#1500) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Így is van, eredeti link a a következő szövegre kattintva érhető el.

Season 3 (Augusztus 27.) tartalmai:

– Week 1: SUBARU Impreza (2001), Ford Focus RS Rally (2001)
– Week 3: Argolis Greece, Special Livery Pack
– Week 5: Peugeot 306 Maxi, Seat Ibiza Kit Car
– Week 7: Yas Marina Circuit, Abu Dhabi, Special Livery Pack
– Week 9: Peugeot 206 Rally, Volkswagen Golf Kitcar
– Week 11: Jämsä Finland, Special Livery Pack

Season 4 (November 19.) tartalmai:

– Week 1: Killarney International Raceway, South Africa
– Week 3: Lydden Hill, UK, Special Livery Pack
– Week 5: Renault Clio R.S. RX, Renault Megane R.S. RX, Ford Fiesta Rallycross (MK8), Special Livery Pack
– Week 9: Peugeot 208 WRX, Ford Fiesta Rallycross (STARD)
– Week 11: Ford Fiesta RXS Evo 5, Audi S1 EKS RX quattro, Seat Ibiza RX, Special Livery Pack

Számomra egyértelműen a S3 lesz az érdekes, az is a görög és finn helyszínek miatt, az S4 mivel RX tartalmat kínál kizárólag számomra irreleváns.

(#1502) atomeec válasza PR0JECTNR56 (#1501) üzenetére


atomeec
senior tag

Furcsa mód nem igazán hangsúlyozzák, hogy a Deluxe-hoz ugyanúgy ingyen kapnánk, hanem:
"Players will have the opportunity to purchase Seasons Three and Four and each piece of content separately on their digital store of choice."

Bízom benne, hogy rosszul sejtem :DDD (bár akkor is megveszem... :U )

(#1503) PuMbA válasza atomeec (#1502) üzenetére


PuMbA
titán

"Furcsa mód nem igazán hangsúlyozzák, hogy a Deluxe-hoz ugyanúgy ingyen kapnánk"

Igen, mert a Deluxe-hoz már az előrendeléskor oda volt írva, hogy a Season 1-et és Season 2-t tartalmazza :) A 3-at és a 4-et nem.

[ Szerkesztve ]

(#1504) snecy20


snecy20
veterán

Azért nem kis vonzereje van Wales-nek, mióta megkaptuk az 1.6-ban, azóta csak ezen a helyszínen többet mentem mint előtte fél évig az összes többin. :) D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1505) atomeec válasza PuMbA (#1503) üzenetére


atomeec
senior tag

"bár akkor is megveszem..." :D

(#1506) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Tudja valaki hogy tudom megnézni hogy hogy állnak helyezésileg a bemegyek a Dirt Rally 2.0 clubba és ott prohardver club menü és standings.Ott igen nagy a káosz mert sokaknak egy halom pontjuk van mégis nullát ír a végén.Kicsit átláthatatlan!

Zoolee

(#1507) Met


Met
nagyúr

Van most akció steam-en.

Estering, Germany (Rallycross Track)
MG Metro 6R4 Rallycross
Lancia Delta S4 RX
Wales (Rally Location)

KIVÉTELÉVEL mindenre, 20-50% kedvezmény.

Monte Carlo, Sweden, Ford Focus RS Rally 2007, Citroën C4 Rally, ŠKODA Fabia Rally, Germany, Subaru Impreza bevásárolva. :K 9,18 Euro volt

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1508) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Jelentem megy a játék 3 monitoron is+ :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1509) Zoolee1976 válasza Sub-ZeRo (#1508) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Nagyon komolyan nyomod, gratulálok ehhez a felszereléshez!😁😉

Zoolee

(#1510) GalaHU válasza Sub-ZeRo (#1508) üzenetére


GalaHU
őstag

A háttérben lévő polcon is van ismerős... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1511) Sub-ZeRo válasza Zoolee1976 (#1509) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát, nekem ez a kikapcsolódás, hobbi. :B Köszönöm! :R
Alul a kis kijelző is működik, csak a szoftver nem volt aktiválva. :(((

(#1510) GalaHU: Igen?! :U :DDD Ne már! :D

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1512) ndlx válasza Sub-ZeRo (#1511) üzenetére


ndlx
aktív tag

Nagyon állat, irigyellek 🙂

A kis kijelző mit csinál?

(#1513) Sub-ZeRo válasza ndlx (#1512) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:R

Linkelek egy videót.

Ezt váltja ki. Majd csinálok róla képet/videót a bloghoz, de most nincs időm. :( Az asztali gépet kell rendbe rakni mert van gond. Lehet hétvégén neki ugrom, ha lesz egy kis szabadidőm.

Nextion display

Valahogy így néz most ki a kijelző. Lehet variálni, de még arra nem volt időm. Majd ha kicsit belemélyedek, akkor olyasmit akarok mint az igazi subaru wrc kijelző. :B Remélem menni fog majd... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1514) Zoolee1976 válasza ndlx (#1512) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Igen ezt már sok videóban láttam hogy egy tablettel váltják ki a műszerfal kijelző részét (sebességi fokozat, sebesség, fordulatszám stb).Viszont a technikai hátteréről semmit sem tudok,de gondolom nem lehet túl egyszerű "bekötni"!

Zoolee

(#1515) ndlx válasza Zoolee1976 (#1514) üzenetére


ndlx
aktív tag

Pedig ez eszméletlen jó, nekem kell olyan 🙂
Ezen felül nagyon hasznos is lenne, 21:9 monitoron túl szélen van a megjelenített fokozat, így most nem tudom nézni, pedig szeretném.
Akinek van tippje valami instant megoldásra, az welcome.
Amúgy ennek a kis displaynek mi a neve angolul, hogy tudok rákeresni?

[ Szerkesztve ]

(#1516) GalaHU válasza Sub-ZeRo (#1511) üzenetére


GalaHU
őstag

2 napja raktam össze a Mustangot, a versenykamion meg az első technic-em volt! :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1517) Sub-ZeRo válasza ndlx (#1515) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

4.3'' Nextion NX4827T043 USART HMI TFT LCD Intelligent Touch Display

Egész pontosan. Vagy csak nextion display és már adja is ki őket.
Jah és érintős is... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1518) Sub-ZeRo válasza GalaHU (#1516) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:C Nagyon jó! A mustang az brutális! Imádom! :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1519) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Toltam egy bónusz íventet egy 2008-as subaruval. Remek, meg minden, csúszik mint a túrós csusza, de egyet nem értek. Egy rövid 4 km-es szakaszon, kb 50 mp-el az első időmérő után, hogy a picsába lehet +23mp-t kapnai az elsőtől, ami hajtűs visszafordítós esős pályán van! :DDD
Gyors vagyok az egyben welas-szi pályákon, de ez azért morbid. Jó itt nem vagyok profi, csak nem volt se hibám, jó tempót autóztam és +23mp- Utána a következőn +1perc... Hagyjuk már... Ez azt jelenti, hogy a mekibe be kellett volna ugranom 2 időmérő között... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1520) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok srácok, ismét én! :)

Ismét gondolkodok a DR2.0 vételén, mivel már megjött a VR. Rádasul 50% off.
A Dirt Rally 1-et imádom a PSVR-rel és Thustmaster T300 kormánnyal, Playseat Challenge-vel... (2 napja is toltam 2 órát.)
Viszont mivel még semmi bejelentés a DR2 PSVR verziójáról, kicsit bizonytalan vagyok, hogy várjak még az esetleges PSVR verzióra még kb 1 évig, amire hááát... nem túl sok esélyt látnék, mert hamarosan itt a PS5 sztem.... (Tudom, Sony már bejelentette hogy visszafelékompatibilitás is lesz, de hagyjuk.)
PC-n van HTC Vive-om, egy még mindig strapabíróan működő Logi G27-em is és AKRacing Premimum V2 székem. Hát nem teljesen ugyanaz lesz az érzés talán, de ha csak VR portot vesszük figyelembe: HTC Vive lenne a jobb, még a DR1 esetében is? :D (gépem az aláírásban)

Illetve, most is úgy van hogy ha Deluxe-t veszem meg, akkor megkapom az összes dlc-t, beleértve a nemrég megjelent Wales és svéd pályákat?
(Elég rossz húzás, hogy most már a pályákat pénzes dlc formában bővítik, nem csoda hogy a steam értékelések alapján nyomába se ér az első résznek... :(( )

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#1521) GalaHU válasza wollnerd (#1520) üzenetére


GalaHU
őstag

PS-en nem lesz VR, szóval kár várnod..,

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1522) ndlx válasza wollnerd (#1520) üzenetére


ndlx
aktív tag

Csak a plusz pályákat adják külön.
De amúgy hogy kellene csinálni, ha nem így?

(#1523) wollnerd válasza ndlx (#1522) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Hát a Dirt Rally 1 bétaként/Early Access-ként indult, nem? Aztán egyre bővítették játékot a Full release-ig beletették a svéd pályákat, rallycross-t és a Hill Peak-ot...

"Csak a plusz pályákat adják külön." Bocsi, de ezt nem teljesen értem... :U A Deluxe Edition az alapjáték mellett, csak a plusz autókat adja?! Februárban még úgy hallottam hogy Season-ökbe osztják fel a később hozzáadó pályaszakaszokat...

GalaHU Igen, már VR topic-ban is kaptam választ erre. Ennyi. Marad a PC.

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#1524) ndlx válasza wollnerd (#1523) üzenetére


ndlx
aktív tag

Deluxe a S1 és 2-t adja. 3 és 4 nem.
Azokat külön kell venni. Ami jó, mert én pl négyest így ki tudom hagyni.

(#1525) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Nem nagyon mentem még Argentínában,de eléggé "kormány gyilkos"szakaszok ezek.(Csak nehogy valaki politikát értsen bele)Azt vettem észre hogy sokszor felfelé menet kívánja az egyes fokozatot is,viszont sokszor indokolatlanul csúszik pár kanyarban.Meg van az a híd amit nem használnak, hát én simán ráhajtottam 2x is,kaptam is a büntiket!😁

Zoolee

(#1526) Skeleton01 válasza wollnerd (#1523) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

A Deluxe a Season 1-2-t tartalmazza (minden autó és pálya).
A Season 3 és 4 külön lesz megvehető (akár egy-egy gép és helyszín is).

(#1527) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Még egy kérdés:
Néztem a Season-ök tartamait és időpontjait. A Yas Marina Circuit, Abu Dhabi és Killarney International South Africa azok SS (SuperSpecial) rally szakaszok, mint a Colin McRae Rally 04 és 2005-ből?
11-12 rallyhelyszín lesz a játékban az év végére ahogy számolom. Ez több mint 2x annyi mint DR1-ben. (5) :)
Az amerikai Pikes Peak kikerült..?

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#1528) Skeleton01 válasza wollnerd (#1527) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Rallycross helyszínek lesznek azok.
A Pikes Peak licenc hiányában sajnos biztosan nem tér vissza. :(

(#1529) GalaHU válasza Sub-ZeRo (#1519) üzenetére


GalaHU
őstag

Teljesen nonszensz idők vannak, nekem volt valamelyik német szakaszon hogy az amúgy Top5-ös időmmel fél percet kaptam, az aktuális világrekord meg a harmadik helyre se lett volna elég... :)

Ezért (is) hagytam a fenébe a karriert!

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1530) Sub-ZeRo válasza GalaHU (#1529) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez nem karrier, csak bonus challenge vagy mi. De amúgy meg nem igazán izgat, mert el vagyok így is. :DDD
Bár nem tudom miért de a dirt2 exe leáll így az egyik szakaszt nem számolta el, pedig bent voltam... :(((

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1531) ndlx


ndlx
aktív tag

Miután Sub-ZeRo feltette remek kis játék-kuckóját, azon felül, hogy irigykedve néztem, a monitor alatti dashboard (már megtudtam, hogy így hívják) szöget ütött a fejembe. Mivel a játékban a nagyon szélen lévő sebességfokozatot nem láttam rendesen (félre kellett nézni hozzá), ez nagyon hasznosnak tűnt középen, jó kontrasztosan.
Sub-ZeRo időközben kiművelt és sokat segített (még egyszer hála :R ), de végül nem az általa alkalmazott megoldást használtam, mivel véletlenül találtam egy androidos progit: SIM DASHBOARD.
Volt itthon egy elfekvő régi telefon, befogtam és egy óra alatt meglett a képen látható cucc.

Gyakorlatban nagyon bevált, anélkül is látni folyamatosan a fordulatot és a fokozatot, hogy el kéne nézni az útról. Persze kellett hozzá egy telefon (vagy androidos bármi play store-al), anélkül Sub-ZeRo megoldása ajánlott. Viszont ha van, onnantól tényleg gyerekjáték, maga a progi alapverzióban is használható remekül, nyilván fizetősen teljes az élmény, egyszeri 2000Ft ha minden játéktámogatás kell, nekem 500 Ft volt a DR 2.0 egyedül.

Ha valakit érdekel bővebben, szívesen segítek.

(#1532) Csavez™


Csavez™
veterán

Leteszteltem vr-ben kis kompromisszumokkal Ultra settings ben hozza a 80hz/80 fps-t,egy-két helyen volt dadogás, de a pálya azon részén low beállításoknál is csinálta!
A motionsystems.eu küldött egy beta szoftvert a vr headway hez, végre működik,de nem az igazi.
VR simben ez az ász most! :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1533) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Na már meg is vettem a game-t. Sikerült belőnöm a kormányt és a vr-t. Nagyon állat! :)) Jobb mint a DR1!
Egyvalamit észrevettem, amiről korábban is olvastam hogy htc vive-nél az alapértelmezett poziciója kicsit hátrébb van, mint valójában. De úgy néz ki hogy csak a Mini Coopernél van ez. Más találkozott ilyennel? Remélem hamar javítják. Mini Cooper volt a legnagyobb kedvenc a DR1-nél. (Persze volt gyorsabb kedvenc is: Subaru Impreza 2001. Kár hogy itt már dlc-ként lesz, de m1.
2-ben több kedvenc is lesz, '60-as Lancia és Alpine is nagyon tetszetős. Nektek mi a legkedvencebb verdátok? :)

Az Events-nél észrevettem hogy 1.2 milla Cr állt rendelkezésre. Elég soknak találtam... Lehet hogy ez Deluxe Edition része volt? :F Elköltöttem az 60%-át Engineer skillek fejlesztésére... :)
Valamint az minden játékos számára van, hogy minden autóosztályból elérhető 1-1 autó a kezdetben?

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#1534) Enton válasza Csavez™ (#1532) üzenetére


Enton
addikt

Namost irigy lettem hirtelen.
PC2 Nordschleife combined mit tudhat az indexxel+2080ti? 1080ti-vel is vannak döccenések benne és nem a lag miatt, az más effekt. De bizonyos kanyarokban kb minden körben ugyanott beakad, mikor körbeforgatja a pályát körülötted:

[Nürburgring Combined - KTM X-Bow GT4]

Itt épp pl nagyom szépen bírta a 1,5 órát is, lehet csak kell majd egy 2080ti a tuti vaj-sima képnek hosszú távon.

Dirt rally meg nagyon vacakul néz ki nálam meg videozva, elég torz a kamera látószög:

[Dirt Rally 2 - Monte Carlo - Citroen C4]

Amúgy meg megérte rá várni, hozta azt amit az ACC a sima AC vagy a PC2 után a PC1 után sikerült egy lapáttal rárakniuk az élményre VR fronton. Nagyon rég csúszkáltam ilyen jókat mint itt lehet. Szörnyen jó. ;]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1535) Csavez™ válasza Enton (#1534) üzenetére


Csavez™
veterán

RallyCrosst még vr-ben nem próbáltam, projektorral szórakoztam.[link]

(#1536) Enton válasza Csavez™ (#1535) üzenetére


Enton
addikt

Nem épp hátrány amúgy a fej-forgatósdi sokkal hamarabb látod mire is kezeld a verda lendületét. Egyértelmüen ajánlott próbára ha szereti az ilyet az ember.

Hosszabb távon mennyire jó ez a mozgosdi székkel?
Keresnék valami uj széket magamnak de pl egy ilyen mozgós valami már meg tul hangos lenne nagyon, szétrázná a házat is alattam ha kimaxolnám.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1537) Met


Met
nagyúr

Utállak argentina.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1538) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Véletlenül szörfözés közben rányomtam a kilépésre a prohardver clubból a telefonon.Most vissza léptem de azt írja request pending.Akkor most minden idő eredményem oda?

Zoolee

(#1539) LeventeV


LeventeV
senior tag

Season 4-ben jon a Mini Cooper RX is. Vegul ez a pletyka is igaznak bizonyult.

(#1540) Gomez86


Gomez86
őstag

Sziasztok!!!

Bocsánat a kiesésért - távollétért, költöztünk, illetve még mindig nincs minden a helyén... Viszont végre a PC-m igen, és még net is van.

Szóval ha jól láttam a PH1 klubban lejárt a verseny, ha van valakinek valami gyors kívánsága az ne tartsa vissza, este össze is dobom a bajnokságot hogy ne álljon parlagon.

PH2-re is jöhetnek az ötletek, abból is beállítom a következőt.

Akinek volt függő invite-ja azokat lenyomtam.

köszi a türelmet! :R

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1541) atomeec válasza Gomez86 (#1540) üzenetére


atomeec
senior tag

RWD minden mennyiségben :DDD
De tudom, hogy sokaknak nem jön be :B

(#1542) Gomez86 válasza atomeec (#1541) üzenetére


Gomez86
őstag

10 perc múlva lehet is kezdeni ;)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1543) atomeec válasza Gomez86 (#1542) üzenetére


atomeec
senior tag

Hát majd holnap, ma még babázás van, aztán alvás, mindenesetre nagyon :R

(#1544) szente


szente
addikt

Hali!

Ha esetleg tolja valaki VR-ral, nektek nincsenek kicsit messze verseny közben a szövegek? Az itinert alig tudom értelmezni. Közelebb lehet ezt valahogy hozni?
Kb olyan, mint a csávónak a felső képen:[link]

[ Szerkesztve ]

(#1545) Met válasza szente (#1544) üzenetére


Met
nagyúr

Azért nem olyan bonyolult az itiner hogy angoltudás nélkül ne lehessen értelmezni:)
A lényeg 1-6-ig van és a don't cut, a többit meg megtanulod a pályán.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1546) szente válasza Met (#1545) üzenetére


szente
addikt

Nagyjából megy is, csak amikor szituáció van, akkor nem tudok arra figyelni hogy fordítgassak magamban. :)

(#1547) Met válasza szente (#1546) üzenetére


Met
nagyúr

Pedig az már régen rossz ha fel kell nézned hogy mi jön.
Én maximum akkor nézek fel ha gyorsan mond be többet egymás után.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1548) szente válasza Met (#1547) üzenetére


szente
addikt

Nem kell felnèznem, kb látótèrben van. Meg már az is segítsèg, hogy látom ha piros, sárga, vagy zöld, akkor már csak a leften, vagy a righton kell gondolkodnom.

(#1549) GalaHU válasza szente (#1544) üzenetére


GalaHU
őstag

Ezért kéne hogy állítható legyen a FOV és az üléspozíció, de amikor a VR launch-kor próbáltam még nem volt. :(
Szóval ez ilyen, ajánlott irodalom az AC vagy pCars VR, ott jól működik.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1550) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Az első kép, amin megmutatták a Finn helyszínt:

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.