Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Met válasza Gomez86 (#1298) üzenetére


Met
nagyúr

FWD>4WD csere ok.

Rövidítés nem ok.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1302) Gomez86 válasza GalaHU (#1300) üzenetére


Gomez86
őstag

Időről időre (pl most) én is ebbe a kategóriába tartozom, de úgy számolom egy event (ország) 6 pályája olyan 30-45 percet vesz igénybe ha nem gyakorolsz előtte meg minden, csak belépsz és mész. Ha leveszem 6 napra eventenként az annyit tesz hogy egy héten még mindig nem érjük el az 1 órát. De abszolut meggyőzhető vagyok.

ndlx:
Megvárok még pár véleményt és ha más nem jön akkor így fogom átvariálni:
Kezdünk spanyol H2FWD-vel.
Utána Argentín GroupA
aztán new england R2
new zealand GroupB

így nem kezdünk a legerősebb FWD-vel, viszont ki is hagyjuk a leggyengébbet. R5 meg most volt, ahelyett beteszem a groupB-t a végére hagy zúzzon mindenki egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1303) n3m3r3 válasza DanielK (#1294) üzenetére


n3m3r3
tag

A "fogd meg a söröm" műfajban mentem (Sprinter), meg is lett az eredménye. Az első hurrikános, esős szakasz megtette a hátását, defektel tarkított megannyi megpördüléssel. Szinte végig dadogós motorral, sípoló gejzír hűtővel próbáltam legalább befejezni. Gomez ráérzett hogy kell szívatni ;] ;)

(#1304) Met válasza Gomez86 (#1302) üzenetére


Met
nagyúr

De hova rohanunk?:)
Mondjuk azért van akinek kocsit kell venni, némi upgrade sem árt stb.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1305) Gomez86 válasza n3m3r3 (#1303) üzenetére


Gomez86
őstag

Baaaa sorry srácok, látom hogy csomóan csalódottan álltok fel 1-1 event után...

Jó lenne ha lehetne 2 bajnokságot futtatni egyszerre, és akkor csinálnánk egy kevésbé stresszest könnyen kezelhető autókkal eső meg szivatás nélkül, meg egyet ami csupa kihívás pl montecarlo GroupB-RWD-vel :)

(#1304) Met

Jogos, akkor marad a 7 nap. Ugyanakkor kocsit nem kell venni se upgrade nem kell a bajnokságban :)

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1306) Met válasza Gomez86 (#1305) üzenetére


Met
nagyúr

Lehet még egy klub, PH 1, PH 2.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1307) n3m3r3 válasza Gomez86 (#1305) üzenetére


n3m3r3
tag

Jó volt ez, a rally ilyen, az időjárás nem kívánságműsor :D Szerintem erre az öt pályára - ami kevés egy átlagos heti event-re - remekül behangoltad hogy kellően nehéz legyen, még esti pálya is volt. Ha két kupát akarsz csinálni, esetleg fentebb javasoltam hogy lenne egy DLC-s, valamint alap pályás verseny. A DLC-s lenne a nehezebb szívótorkosborz. :)

(#1308) Shodan válasza Gomez86 (#1302) üzenetére


Shodan
addikt

Nincs R5 :U
Inkább akkor külön kéne szedni. Legyen egy Historic, meg egy sima club. Vagy DLC és nem DLC ahogy írták.

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1309) GalaHU


GalaHU
őstag

Végre sikerült szaladni egyet a wales-i pályákon, és nagyon tetszik! :)

Most éreztem igazán először hogy megváltozott a fizikai engine, a kedvenc 3 perces pályámon, amit azért elég jól ismerek 15mp-et kaptam saját magamtól, ami rengeteg. A tabellán ez még mindig 18. idő (a második a 131-essel, sajnos ebben a részben nagyon gyenge, szinte mindenki MK2-zik...) de tisztán látszik, hogy "lassabb" lett a szakasz, ami korábban átfért teligázon, az most öblögetős, ahol át tudtál a fűszéléről ugratni, most ott egy tábla, stb...

De eddig bejön!

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1310) atomeec válasza GalaHU (#1300) üzenetére


atomeec
senior tag

:R
Bár nekem csak a részvétel számít, de mindenképp értékelem a kezdeményezést és a bele fektetett időt, köszi Gomez!

(#1311) Gomez86


Gomez86
őstag

Megvárom a többi szokásos fórumozó játékos véleményét is, de arra hajlok én is hogy csinálok egy második klubbot is.

Viszont megköszönöm ha segítetek hogy miként szedjük szét a dolgokat, mert most így látom:
1. DLC VS nonDLC dolgot, aztán
2. FWD VS AWD VS RWD dolog, utána jön a
3. Historic/gyengébb autók VS GroupB-R5

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1312) Gigi01


Gigi01
őstag

VR-ről tudni már valamit?
Azt a frissítést mindenki megkapja,vagy csak a Deluxe-sok?
Vagy külön megvehető lesz?Bár Deluxe-ot veszek mindenképp.
Ez mennyire ismert bolt,egész jó áron van szerintem.?

(#1313) PR0JECTNR56 válasza Gigi01 (#1312) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Dolgoznak rajta, majd érkezik és mindenki megkapja.

Mivel mint minden valamirevaló ember, te is szeretnél a Lancia 037 Evo 2-vel menni, ezért kizárólagosan a Deluxe verziót veszed célba, a linkelt ár pedig reális érte.

(#1314) DanielK válasza Gomez86 (#1311) üzenetére


DanielK
addikt

Én örülnék egy R5 DLC-s szezonnak. :B
Karrier módban is mindig R5-tel megyek.
Ez egy vélemény.

(#1315) GalaHU


GalaHU
őstag

Ha már szavazunk akkor: EVO6!!!

Méltatlanul hanyagolt... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1316) Met válasza Gomez86 (#1311) üzenetére


Met
nagyúr

Mindig lesz valaki akinek nem lesz jó valami nyugodj meg ;)
Az összes kategóriát nem lehet engedni?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1317) ndlx válasza Gomez86 (#1311) üzenetére


ndlx
aktív tag

Én mindre befizetek, a mostani eredményeim után már nem érhet csalódás 😁
Szóval nekem mindegy, bár leírtam a javaslatom, de ha nem teljesül sem érdekes.
Majd a harmadik szériában 👍🏻

[ Szerkesztve ]

(#1318) Gomez86


Gomez86
őstag

Na lenyomtam én is a német pályát... utálom az egész szart :DDD :DDD :DDD

Fix 3-at hoztam a 4. pályáig, ahol beestem a nézők közé és +30mp. boldog lettem volna a 3-al :(

Na sebaj. Holnap este akkor összedobok egy olyat Klubbot szerintem ahol DLC-s pályákon (is), RWD, és nehéz/gyors autókkal fogunk menni, FWD off, bár lehet hogy inkább a másik klubban fognak menni a visszafogottabb dolgok, mert ebben már vannak 27-en akik alatt nem megváltoztatni az alap elképzelést.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1319) Gigi01


Gigi01
őstag

Megvettem itt,jövök! ;]

Addig visszadugtam a 3 monitort.

Ha már kikötések,mindenki kormánnyal. :)
Beszállnék hozzátok,az 1-nél elkezdődött egy megbolondultam munkafolyamat(szakácskodás),itt ez nem fog,ott felmondtam,most engedem a szelepeket. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1320) Shodan


Shodan
addikt

Én úgy csinálnám hogy lenne egy club, ahol túlnyomóan A / N / R5 group menne néha egy R2, vagy HIS-el. És nincs DLC map.
Illetve lenne egy külön club több DLC mappal és historic vagy annyira nem népszerű kategóriákkal.
Később lehet több DLC mappot bepakolni ha lesz pl sale.

De ez csak egy vélemény.
Csak úgy ne legyen mint most hogy van 4 verseny abból 3 historic, ami meg marad nagyobb kategória az is csak DLC mapokon ment...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1321) DanielK válasza Gomez86 (#1318) üzenetére


DanielK
addikt

Igazából nekem is mindegy. Mindegyiken menni fogok. Utolsónak is kell valakinek lennie. :D Legyen az RWD, vagy 4WD.

(#1322) ndlx válasza DanielK (#1321) üzenetére


ndlx
aktív tag

Ne sajátítsd ki az utolsó helyet, megküzdünk érte 😁

[ Szerkesztve ]

(#1323) Shodan


Shodan
addikt

Szép ez a Wales :N

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1324) ndlx válasza Gomez86 (#1311) üzenetére


ndlx
aktív tag

Most, hogy mindenki megírta mit szeretne, és mind különbözik, kíváncsi leszek ebből mit hozol ki :)
Írd be a végeredményt, ha megvan.

(#1325) Met válasza ndlx (#1324) üzenetére


Met
nagyúr

Menjen mindenki a picsbe, az lesz amihez éppen neki kedve van ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1326) snecy20 válasza Shodan (#1323) üzenetére


snecy20
veterán

Ez mi ez, ultra low? :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1327) Gomez86 válasza ndlx (#1324) üzenetére


Gomez86
őstag

Hát.... Nem egyszerű de dönteni kell és haladni mert a tétlenség az valaminek a halála amit elfelejtettem.

Szóval így lesz:

Lesz egy klubb ahol lesz minden. DLC, gyors autó, RWD, havas pálya, Hardcore damage, virgács a mikulástól ha rosszul viselkedtél meg ilyenek.

Meg lesz egy másik DLC nélkül FWD és AWD autókkal és ilyenek. -> Club

Természetesen mindenkinek van lehetősége mindkettőben indulni (én is így teszek majd), és kérlek is titeket hogy aki vállalkozó kedvű az tegyen így ha másért nem a változatosságért. Ma este el is indítom a másikat, mivel hogy a Hardcore klub az az eredeti lesz hiszen (itt jön ki az önzőség) nekem az áll közelebb a szemléletemhez.
Ezzel együtt szívesen veszem ha valaki a második klubbot (aminek egyelőre Prohardver 2 a neve) segít moderálni, de ha nem az sem baj, csinálom majd ide is a champ-eket lelkesen.

Nemsokára össze is állítom mindkettőnek a bajnokságát és a PH2-t el is indítom ma este, a PH1-é pedig ugye hétfő este tud majd indulni. A PH2 amúgy hasonló lesz, mint amit most előzetesen a PH1-re összeállítottam. PH1-é pedig zúzósabb DLCs pályákon (is).

Ugyanígy természetesen bárkinek lehetősége van létrehozni PH3-at, vagy 4-et vagy 99-et, amennyiben nem ért egyet a fentiekkel, csak szóljon mert szívesen csatlakoznék oda is :)

Peace :R

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1328) GalaHU válasza Gomez86 (#1327) üzenetére


GalaHU
őstag

Köszi Gomez!

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1329) Shodan válasza snecy20 (#1326) üzenetére


Shodan
addikt

Nem ez kérlek high minden , csak a crowd medium.... Alapból szerintem nagyon rossz az egész jatek global bevilagítása.

Ez a dirt 1-ből, ami 2015-ös

Ez meg mondjuk egy project cars 2

Szóval azért 2019-et írunk. A hangokról már nem is beszélek, az 1 köröket ver rá szerintem.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1330) PuMbA válasza Shodan (#1329) üzenetére


PuMbA
titán

Nagyon furcsa, hogy hol vannak a fűcsomók a képeden. Itt például teljesen jól látszanak. Ez és ez is parádésan néz ki, sokkal szebb, mint az 1 volt.

[ Szerkesztve ]

(#1331) Met válasza Gomez86 (#1327) üzenetére


Met
nagyúr

Na, nekikezdtem :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1332) ndlx válasza Shodan (#1329) üzenetére


ndlx
aktív tag

Ne vicceljünk... elsőben nyomokban nem volt ilyen.

(#1333) Shodan válasza PuMbA (#1330) üzenetére


Shodan
addikt

Lehet hogy egy kicsit túlzó példa volt. De szerintem annyival nem szebb hogy közben eltelt 4 év.

persze lehet szép képeket is lőni azért.

De látszik hova ment el az erőforrás: [link]

Nekünk maradt a "do you want any setup changes...." meg a lets check the times" meg az a két fajta karakter animáció. Amitől már legszívesebben beverném a képernyőt.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1334) ndlx válasza Gomez86 (#1327) üzenetére


ndlx
aktív tag

Minnyá csatlakozom, lényeg a móka 😁
Köszi a fáradozást!

(#1335) ndlx válasza Shodan (#1333) üzenetére


ndlx
aktív tag

Szerintem grafikailag messze élmezőny, vannak összehasonlító videók DR1-2, nagyon lehet látni a fejlődést.

Ha kijön a WRC8, és így fog kinézni ahogy eddig a videókon, akkor lesz csak látványos 🙂

Azzal sajnos egyet kell értsek, hogy a sofőr és anyós animációk, hát, kissé ódivatúak, és ehhez képest túl hosszan és sokszor mutatják.
Ha lenne kapcsoló rá, kikapcsolnám 😁

[ Szerkesztve ]

(#1336) GalaHU válasza Shodan (#1333) üzenetére


GalaHU
őstag

E miatt én is zabos vagyok, ezért lett ez ilyen bug-halom: egy éven belül jön 3 játék egy ilyen kis stúdiótól. Ugye jön a Grid is... :( Kb addig lesz támogatva a 2.0...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1337) ndlx válasza GalaHU (#1336) üzenetére


ndlx
aktív tag

Remélem nem lesz igazad.

Ezzel együtt várom a GRID.et, az előzőt szerettem.

De bug, az van sajnos, ma kezdte, hogy time trial célba érés után restart, és eltűnik az autó hangja 😳

(#1338) PR0JECTNR56 válasza Shodan (#1333) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A szakaszok végén található szövegek katasztrofálisak, de én személy szerint Phil Mills-t sem kedvelem mint navigátor karaktert.
Néha aránytalanul nyugodt, más esetekben a 80-as évek akciófilmjeinek egysoros idézeteit mintázó zordsággal, szó szerint odabassza az egyes kanyarokra vonatkozó információkat.

Grafikáról: Egyes autómodellek még a folyamatosan frissített fény és árnyékhatások ellenére is öregnek hatnak, ez nyilván nem véletlen, a pssg fájlokat kicsomagolva kb. látható, hogy a modellen feszülő wireframe ugyanazokat a 3D alapokat feltételezi mint a Dirt 4 és Dirt Rally 1 esetében.Valamint apróság, de az új pályáknál rendre kevesebb napszak és időjárás opció közül lehet választani, alulmúlva ezzel az első részt.

A gyári skinek pocsék minőségűek. Kis felbontás, hiányos tartalom és nincs egy könnyen használható skin rendszer sem integrálva, annak ellenére, hogy az alapok gyakorlatilag az előző 2 résszel tökéletesen megegyeznek.

Annak ellenére mondom ezt, hogy nagyon szórakoztató a 2. rész és vannak dolgok amikben szépen fejlődött, de aki nem kedveli, joggal érezheti azt, hogy a Dirt Rally 1.5-el játszik valójában.

(#1339) Shodan válasza PR0JECTNR56 (#1338) üzenetére


Shodan
addikt

Teljesen egyetértek.
@GalaHU: Rengeteg a bug. Szerintetek lesz Dirt Rally 2.0 2.0, mert ha ugyanezt a szintet hozzák VR support terén akkor szerintem itt még a dirt 2.0 v3.0 sem kizárt.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1340) DanielK válasza Gomez86 (#1327) üzenetére


DanielK
addikt

Kérlek, fogadd el a request kérelmemet, hogy mehessek az új clubon is.
Köszi

(#1341) Gomez86 válasza DanielK (#1340) üzenetére


Gomez86
őstag

Meg is van!

Ha valakinek sürgős (egyből menne is), akkor írjon privátot, mert arról kapom mailt.

Már 10-en vannak abban a klubban is, hajrá :))

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1342) DanielK válasza Gomez86 (#1327) üzenetére


DanielK
addikt

Na mondom, hátha itt jobban fog menni. Nem is ment rosszul, de azért csak sikerült megforgatni az autót az 1-2 szakaszban. Ráadásul kipörögtem, nem az úton sikerült. Így a 3. szakaszban a gumikopás miatt csúszkáltam folyton.
A 4-5 viszonylag jól ment, a 6. szakaszon eldobtam az autót. Szerencse hogy jött a szerviz. Az utolsó piszok jól sikerült érzésre.
De majd látjuk ha a többiek is mennek rajta.
Lehet itt is sereghajtó leszek. :DDD

(#1343) Gomez86 válasza DanielK (#1342) üzenetére


Gomez86
őstag

Na akkor volt sikerélmény is :)

Feljebb vettem a szakaszok számát, hátha van jobban idő "belerázódni". Arra is gondoltam hogy csinálok majd 1-2 ilyen endurance szerűt is ahol 12 szakasz van 1 országban, de mondjuk 10-12 nap van országonként, és csak 2 vagy 3 ország van...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1344) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Gomez hozzád intézem szavaim!
Mivel Xbox platformrol jelentkeztem a játékba de időközben meglett pc-n is és válltani szeretnék azt hogyan tegyem?Bemegyek pc-n és kijelölöm a prohardver clubot és azt írja ki hogy csak egy másik platrormról elérhető.Célom az lenne hogy legalább egy versenyen a szezonban beérjek egyben,de ez sajnos ahogy a mellékelt ábra mutatja gamepaddal túl nagy kihívás nekem!Köszi.

Zoolee

(#1345) n3m3r3 válasza Gomez86 (#1343) üzenetére


n3m3r3
tag

Gomez, ha rám hallgatsz, akkor ne halgass senkire. :) Ez benne a jó hogy nem tudjuk mire számíthatunk. Jól összeollóztad eddig, támogatom az endurance terved. Lényeg a változatosság, legyen kellő kihívás ;)

[ Szerkesztve ]

(#1346) Gomez86 válasza n3m3r3 (#1345) üzenetére


Gomez86
őstag

Köszönöm, igyekszik az ember :)

Szerintem így hogy egyszerre fog futni a két bajnokság lesz megfelelő változatosság és mindenki el tudja dönteni hogy mire vágyik :)

(#1344) Zoolee1976

Őszintén szólva nem tudom hogy ez miért van, mert mindkét klubb corss platform engedélyezett, szóval mindenhonnan be kellene tudnod lépni.

Viszont arra gondoltam hogy ha összekötöd az accountjaidat (Steam és Xbox), akkor alapból benne leszel a klubban mindkét platformon - remélem.
Azt pedig így kell:
Jobb felső sarok Manage:

Aztán account linking:

Megcsináltam most én is hogy kipróbáljam hogy működik-e, és úgy fest hogy igen, viszont nekem xboxon nincs meg a játék, így nem tudom 100%-osan megmondani.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1347) Zoolee1976 válasza Gomez86 (#1346) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Köszönöm a segítőkészséged! Megpróbálom,de már csak holnap remélem menni fog.Amúgy durva hogy egy i5 ös procival és egy gtx 1060 kártyával szarabbul néz ki a játék mint Xbox one x -en.😁

Zoolee

(#1348) PuMbA válasza Zoolee1976 (#1347) üzenetére


PuMbA
titán

Xbox One X-ben erősebb VGA van, mint a 1060, szóval ezen nincs mit csodálkozni. PC-n egyébként csak jól kell beállítani a grafikát és sok sebességed nyersz :) TAA, Motion Blur, Bloom, Crowd, Ambien Occlusion, Screen Space Reflections és hasonló teljesítmény leszívó, de grafikában alig látszó különbségeket adó dolgokat kiveszed és megy, mint a golyó.

[ Szerkesztve ]

(#1349) Gigi01


Gigi01
őstag

Karriert azt érdemes amúgy csinálgatni?

(#1350) Met válasza Gigi01 (#1349) üzenetére


Met
nagyúr

Pénz szerzésre és fejlesztésre.
Elkezdtem, időnként folytatom de csak a napi szakaszokra futja időből és most a clubra.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.