Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) biker válasza Találtgyerek (#4200) üzenetére


biker
nagyúr

én is végigtolom, de jó tanulság volt...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4202) zodo válasza biker (#4199) üzenetére


zodo
nagyúr

Volt egy kis időm megnéztem, lehet csak a telemetria beállításokat kellett engedélyezni.
9.1.13 van fent, látom van már 9.1.16 alap GaugeLand kijelzés működik a Redmi Note 4-en ahogy eddig wifi/böngészőben.
Köszi.

Igazából kb. elegendő lenne egy kisebb kijelző mint egy mezei Fokozatszám jelző az MT Simtech oldalán lévő esetleg tudhatná a villanó váltás figyelmeztető háttér világítást.
Így hogy itt a régi teló megteszi ez is.

(#4203) Találtgyerek válasza biker (#4201) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Elindult az utolsó futam. Egyszerre megy a Historic meg a rally1. Kicsit több idő van most így egyben.

06-3o/9759I39

(#4204) Balcsix


Balcsix
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire játszható a játék kontrollerrel?
Mindenképpen szükség lenne kormányra a szimulátor mivoltából, vagy élvezhető így is valamennyire a játék?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#4205) biker válasza Balcsix (#4204) üzenetére


biker
nagyúr

renegetegen tolják kontrollerrel, még olyat is láttam, hogy gyorsabbak mint más kormánnyal. szóval gyanítom elég jól tolható.
de steamen veszed, nem jó, refundolod.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4206) Balcsix válasza biker (#4205) üzenetére


Balcsix
senior tag

Rendben, köszönöm! Akkor rálesek! :)

(#4207) Találtgyerek válasza Balcsix (#4204) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szia! Én billentyűzettel is tudok jó időket menni, szóval kontrollerrel is biztos lehetséges.

06-3o/9759I39

(#4208) Találtgyerek válasza Találtgyerek (#4203) üzenetére


Találtgyerek
addikt

B csoport-ot megcsináltam. Az Audival mentem, mert már mindegy, hogy hanyadikként végzek. Nagyon élveztem a Montét az S1-el. Szépen lehet vele driftelni. Az első 8 szakasz hibátlanul lement. Volt is már több, mint 1 perc előnyöm. A 9-en kicsit gyorsan érkeztem egy visszafordítóba és a kanyar közepén beleért a hátulja egy sziklába. Defekt. :DDD :DDD
Nem szoktam pótkereket vinni, mert ritkán szerzek defektet, de most sikerült.
Egy hosszú és egy rövidebb szakaszt így végig kellett döcögnöm 3 kerékkel.

06-3o/9759I39

(#4209) biker válasza Találtgyerek (#4208) üzenetére


biker
nagyúr

Én a B csoportot retireoltam, borzalmas volt. Nekem ez túl erős, agresszív turbóval, nulla tapadás, bicsaklik mindenfele. Első szakaszon kaptam 44secet, második felénél beforogtam, defekt, és kiléptem :(
Majd a P15-ben....

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4210) Találtgyerek válasza biker (#4209) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ma néztem az időket és láttam. Sajnálom. :(
Én nagyon élveztem, amíg nem lett defekt. Inkább drift volt, mint rally. Ennek is lett az áldozata a hátsó kerék.
Van jó setupod a Subarura?

06-3o/9759I39

(#4211) biker válasza Találtgyerek (#4210) üzenetére


biker
nagyúr

Rallytechnical setupokat szoktam használni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4212) fatal` válasza Találtgyerek (#4208) üzenetére


fatal`
titán

Jó, de te "csalsz" és szekvenciális váltóval mész kuplung nélkül, úgy könnyű. :DDD

(#4213) Találtgyerek válasza fatal` (#4212) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Az igaz. :) Mentségemre szóljon, hogy a pillangó váltós autóknál is szekit használok.

06-3o/9759I39

(#4214) biker válasza Találtgyerek (#4210) üzenetére


biker
nagyúr

Na letudva, 2-3 kisebb hiba volt, mikor már nagyon befáradtam, de összességében jól sikerült.
21 órától lesz publikus a video, a 6. szakasz után végigmutatom a setupot, ha érdekel.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4215) Találtgyerek válasza biker (#4214) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Holnap megnézem. ;)
Én még az új rendszer OC stabilitását tesztelem.
Két ünnep között valamikor megcsinálom.

06-3o/9759I39

(#4216) Találtgyerek válasza biker (#4214) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Véletlenül kiléptem a B csoport-os klubból. Ilyenkor az időm megmarad? Rá tudnál nézni esetleg? Köszi!

06-3o/9759I39

(#4217) biker válasza Találtgyerek (#4216) üzenetére


biker
nagyúr

ha beröffentem a simet, igen.
sajna a mac-en a safarival szórakozik a dirt weblapja, belépés után visszadob belépésre néha, és nem tudom megnézni az eredményeket
ezen a racenet se segít

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4218) biker válasza Találtgyerek (#4216) üzenetére


biker
nagyúr

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4219) snecy20 válasza biker (#4218) üzenetére


snecy20
veterán

2 és fél órás hátrányt hogy szedtél össze? :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4220) biker válasza snecy20 (#4219) üzenetére


biker
nagyúr

úgy hogy kiléptem közben, mert nem bírtam idegekkel :D aztán végigsétáltam, szép a táj...

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4221) Találtgyerek válasza biker (#4218) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Köszönöm szépen! :R Ma megcsinálom az R5-öt is. Remélem nem lesz defektem a végére, mint a B csoportban.
Itt azért még számít az eredmény az abszolút miatt.

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#4222) Találtgyerek válasza snecy20 (#4219) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nincs elfelejtve a világ rekordod. Csak végezni akarok a versennyel és utána megpróbálom megdönteni. :)

06-3o/9759I39

(#4223) snecy20 válasza Találtgyerek (#4222) üzenetére


snecy20
veterán

:K

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4224) snecy20 válasza Találtgyerek (#4222) üzenetére


snecy20
veterán

Amúgy döbbenet, hogy pl. Finnországban és Új Zélandon, meg pláne Monte Carloban mennyit kapok az elejétől, szárazon is meg nedvesen is, meg is rökönyödtem rajta. Talán még a 4WD B-sekkel tudok kompetitív időket menni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4225) Találtgyerek válasza snecy20 (#4224) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Monte-ra nagyon jó beállítás kell minden szakaszra. Úgy lehet csak jól menni. Én most egy átlagos beállítással mentem a bajnokságban. Néztem közben a TT időket is. Vegyes beállítással 400-500as időnél jobbat nem tudtam menni.

06-3o/9759I39

(#4226) snecy20 válasza Találtgyerek (#4225) üzenetére


snecy20
veterán

A másik ami nekem nem tiszta, hogy ugye a két legfiatalabb géposztály rendelkezik a legkezesebb, legstabilabb és legkönnyebb vezethetőségű autókkal, mégis azokkal a legdurvábbak a lemaradásbeli különbségek. Nem tudtam megfejteni, miért..

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4227) snecy20 válasza snecy20 (#4226) üzenetére


snecy20
veterán

meg amiket a ghost-ok alapján észreveszek: Olyan kanyarokon tolják át az autót mondjuk 140-nel, ami nekem fizikai képtelenség még 120-szal is, és az ilyen jellegű kanyarvételi tempó különbségek fennállnak mindenhol. Ezek olyan maszek setupok lennének, amik sokkal jobbak vajon a youtube-os publikus setupoknál?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4228) Találtgyerek válasza snecy20 (#4227) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Általában magamnak sokkal jobb setupot tudok írni, mint a publik setupok. Más a vezetési stílus gondolom.
Szerintem van olyan aki napokat beleöl egy jó sérül a és azzal brutális tempót lehet menni.
Azért van ezekben a kategóriákban a nagyobb lemaradásod, mert ezek a legnépszerűbbek. RWD-vel meg B csoporttal jóval kevesebben mennek.

06-3o/9759I39

(#4229) snecy20 válasza Találtgyerek (#4228) üzenetére


snecy20
veterán

Igen, ez is igaz hogy vagy 5-10x több a próbálkozó ezeknél.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4230) Találtgyerek válasza snecy20 (#4229) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ezeket el kell engedni. Volt most a bajnokságban is olyan ember aki éles verseny alatt ment top20-30-as időket, de a legtöbb versenyen nem ért célba.

06-3o/9759I39

(#4231) snecy20 válasza Találtgyerek (#4230) üzenetére


snecy20
veterán

Az kemény.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4232) Találtgyerek válasza snecy20 (#4231) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Volt, hogy kopott gumival is top 50-es időt ment. Nagyon ügyes srác. Az svéd versenyen billentyűzettel ment es úgy lett második talán. Streamelte is, de már nincs fent.

06-3o/9759I39

(#4233) snecy20 válasza Találtgyerek (#4232) üzenetére


snecy20
veterán

Még a kormányos korszak előtt a kezdő rallys és pályaautós éveimet én is billentyűzettel csináltam. RBR-en kívül bármivel elboldogultam kb.. :))

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4234) Találtgyerek válasza snecy20 (#4233) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én még az alap RBR-t is billentyűzettel játszottam egy ideig. Amikor újra elkezdtem szimulátorozni, akkor is egy pár hétig a DR-t is billentyűzettel játszottam. Lehetett vele jól menni, de nem ugyanaz az érzés meg a gázt és a féket sem tudtam annyira pontosan adagolni.

06-3o/9759I39

(#4235) snecy20 válasza Találtgyerek (#4234) üzenetére


snecy20
veterán

Persze, nincs átmenet vagy finom adagolás... de a 2.0 is és az 1 is gyönyörűen játszható vele. Valószínűleg a ranglistákon találnánk is bőven magunk előtt billentyűzeteseket. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4236) Találtgyerek válasza snecy20 (#4235) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Biztos van. Több múlik egy jó setupon és pálya ismereten, mint az, hogy mivel irányítasz.

06-3o/9759I39

(#4237) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Szaisztok! G920al próbálgatom a játékot. Olyan gondom van vele, hogy a kormány kevesebbet mozog, mint ahogy tekerem, tehát én már tekertem egy egész fordulatot de a játékban még csak pl 270et ment. Hol tudom állítani? Játékon belül nem látok rá opciót.
Köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#4238) fatal` válasza JoolsNOS (#4237) üzenetére


fatal`
titán

Be kell kalibrálni a játékban is a menüben és aztán ha a soft lock opciót bekapcsolod, akkor minden autó annyit fog fordulni, amennyit a valóságban.

(#4239) JoolsNOS válasza fatal` (#4238) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Köszi, este megpróbálom. A kalibrációt megcsináltam, de ez a soft lock opciót nem láttam eddig.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#4240) zodo válasza fatal` (#4238) üzenetére


zodo
nagyúr

Na én ezt nem is néztem meg de kb. jó lehet mert nem vettem észre (igaz nem sok autót teszteltem eddig) hogy nagyon gáz lenne az irányítás.

Időközben vettem a mtsimtech oldaláról egy Fokozatszám jelzőt (tartó nélkül) és sikerült fel barkácsolni a CSW 2.5 bázis tetejére.

Játékban a karrier résznek hogy álljak neki, mi a menet?
Fejlesztem a csapattagokat gondolom de melyikre érdemes gyúrni?
Választok egy tetszőleges futamot amihez persze 0 autó, veszek egyet és fel kell tunningolni hogy végig is tudjam tolni megfelelő eredménnyel vagy elegendő az alap típus ahogy megvettem?

[ Szerkesztve ]

(#4241) biker válasza zodo (#4240) üzenetére


biker
nagyúr

karrierben mivel rookieról indulsz, elég az alap autó, és folyamatosan tunningold, hogy full setupolható legyen, de legalább az alap erős fék, erős futómű stb meglegyen, ha a tunning nem is
aztán lépkedsz felfelé, úgy lesz nehezebb

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4242) zodo válasza biker (#4241) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm.

(#4243) Találtgyerek válasza biker (#4241) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Írtam a Car-Go csoportba. Én úgy emlékszem, hogy ígértek érmeket a bajnokság elején. Én eddig semmit nem kaptam.
Te emlékszel ilyenre?

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#4244) biker válasza Találtgyerek (#4243) üzenetére


biker
nagyúr

én is így emlékszek :( én se kaptam. ajándékcsomagot is kétszer sorsoltak, soha többet.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4245) Találtgyerek válasza biker (#4244) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nem reagáltak még a posztomra. Kiváncsi leszek.

06-3o/9759I39

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.