Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Skeleton01 válasza LeventeV (#1098) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Olvastam én is a hivatalos fórumon az ezzel kapcsolatos panaszokat, épp letöltés közben, de szerencsére semmi ilyesmit nem tapasztaltam, teljesen rendben megy minden.

Egyébként kiváló a lettországi RX pálya, nagyon bejövős!
Vajon a két eddig meg nem erősített DR 1 helyszín, a finn és görög rally esélyes lehet, hogy később szintén bekerül majd?

[ Szerkesztve ]

(#1102) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Ezért írtam nemrégiben, hogy bízom benne, a kit-car gépeket itt is látjuk még...

(#1103) Gomez86 válasza ndlx (#1100) üzenetére


Gomez86
őstag

Na akkor csináltam egyet.

[link]

Gyertek csatlakozzatok. Külön szeretetreméltó hogy lehetett (és úgy is lett) cross-platform klubbot csinálni :R
Ha bent lesztek páran akkor csinálok majd bajnokságot.

A moderátort pedig szeretném megkérni hogy a link legyen bent a FAQ-ban, ha van olyan. :R

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1104) DanielK válasza Gomez86 (#1103) üzenetére


DanielK
addikt

duckdany néven jelentkeztem.
Remélem többen is jönnek. :B

(#1105) GalaHU válasza Gomez86 (#1103) üzenetére


GalaHU
őstag

Én is csatlakoztam!

Ha már megoldódott a kézifékgond.. ;)

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1106) PuMbA


PuMbA
titán

Jelentkeztem.

(#1107) ndlx válasza Gomez86 (#1103) üzenetére


ndlx
aktív tag

én is rányomtam.
valami lelkes kezdő jöhetne még, hogy legyen kivel versenyezni az utolsó helyért.

(#1108) Enton válasza ndlx (#1107) üzenetére


Enton
addikt

Jövök, én pl vr támogatásig el sem akartam indítani de ma akkor felrakom kiprobalni.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1109) Gomez86


Gomez86
őstag

Hűha, lettünk 10+an :))

meglepett. Gyorsan össze is dobtam akkor az első bajnokságot, aztán majd mondjátok hogy mi tetszett meg mi nem.

A következő dolgokat lehet állítani:
Hány ország legyen, országonként hány pálya (ez lehet eltérő országonként).
Milyen géposztály, aztán a szervízek, napszakok, és időjárás. A géposztály országonként, a második kettő pályánként állítható.

Illetve az egész bajnokságra van egy ilyen beállítás:

Én most így hagytam ahogy a képen látjátok, de később szigoríthatunk még :)

Illetve még annyi van hogy hány nap alatt kell teljesíteni 1-1 országot. Most jó sokra (7nap) hagytam hogy mindenkinek legyen lehetősége rész venni, ezt később esetleg lejjebb lehet húzni hogy jobban pörögjön.

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1110) DanielK válasza Gomez86 (#1109) üzenetére


DanielK
addikt

Sajna én jövő hét keddig nem jutok játék közelbe. Hétvégén lesz az esküvőm, így arra fogunk készülni vidéken. :B

(#1111) Gomez86 válasza DanielK (#1110) üzenetére


Gomez86
őstag

Hááhhh pedig így is azt hittem hogy a 7 nap túl sok, na akkor remélem a következőbe beugrasz majd. Vagy csak a buli kedvéért akár ebbe is az első event kihagyásával.
:R

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1112) Met válasza Gomez86 (#1109) üzenetére


Met
nagyúr

A beállításokkal kapcsolatban.
Az első kettő ok.
Force cockpit camera, hagy döntsem már el hogy nekem hogy "kényelmes", szerintem nem jelent előnyt egyik másik kamera nézet, viszont hátrányt igen ha világ életemben a motorháztetőn ülve vezettem akkor igen csak nehezítő tényező ha csak belső nézetben mehetek. (azt most hagyjuk hogy a valóságban is annyit látnak mert nem, ha beülök egy autóba akkor nem csak egy 70 centi széles sávban látok ki...)
Assist, részemről mehet off-ra.

1 hét abszolút nem sok, ha kevesebb idő van rá akkor lehet el se indulok mert lehet nem tudom befejezni a futamot.

A mentések hogy vannak? Hány szakaszonként lehet? Itt is meg van mint az első részben hogy ha mentési pont előtt kilépsz akkor onnan kezded ahol az előző mentés volt? Csak a köcsög csíterek miatt kérdezem :(((

Ha a summer sale-ben nem lesz akciós a monte és német akkor ezt most kihagyom.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1113) Finkoo1980


Finkoo1980
csendes tag

Sziasztok!

A múltkor láttam többen agyaltatok kézifék készítésen...
Az alábbi yt csatornán részletes leírások találhatóak, minőségi, saját gyártású sim kiegészítőkhöz, valamint a videók leírásában közvetlen linkek találhatóak a szükséges hardver, illetve szoftver beszerzéséhez...

[link]

(#1114) Gomez86 válasza Met (#1112) üzenetére


Gomez86
őstag

Na mentem is gyorsan 3 versenyt, így a mentés téma mindjárt kiderül, bár a pálya után léptem ki (tehát ahol mutatja már a visszajátszást, és van opció rá hogy Quit to main menu). Erre gondolsz?
Mocsok audio cutoff persze hogy megszivatott a 3. pálya felénél...

Kamera: részemről rendben, a másik 3 úgy is többet számít, bár én az unexpected eventeket is kikapcsolnám, mert az út szélén álló "lerobbant" autók nem sokat adnak hozzá az élményhez. Legalábbis nekem.

ja és kicsit off: elb*****-tam és az első két pálya ugyan az :( sorry

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1115) Gomez86 válasza Gomez86 (#1114) üzenetére


Gomez86
őstag

A szervízpontra dobott be. Tehát úgy ahogy lennie kell. Persze nem tudom mi van ha pálya közepén lépek ki. És nem is nagyon akarom kipróbálni :DDD

Uh és ne haragudjatok ezt a DLC-s pályadolgot nem is néztem, következő versenyt úgy rakom össze hogy azok is végig tudják tolni akiknek nincsenek meg a DLC-k.

off: megint audio cut-off. .. hihetetlen. főleg hogy volt olyan patch level ahol ez már szinte nem is volt. most pályánként...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1116) atomeec válasza Gomez86 (#1115) üzenetére


atomeec
senior tag

Lehet tudni mennyi idő van a versenyre? Mert jelentkeztem, de lehet nem fogok tudni végig lenni, csütörtöktől vasárnapig nem leszek gép közelben :( (de legalább szabadság lesz :C ) :R
Mondjuk így is úgy is az utolsó helyre pályázom, amennyit játszok mostanában :DDD

(#1117) DanielK


DanielK
addikt

Húha... :DDD :B
1.5-2 hónapja nem játszottam a játékkal.
Ezzel az osztállyal dirt rallyban mentem utoljára. Beállításokra nem volt időm (nem mintha értenék hozzá, steamen vagy netről szoktam az autó beállításokat levadászni).
1. szakaszon rögtön két pördüléssel kezdtem, de még sikerült vagy 3x megtennem a szakasz többi részén is (szokni kellett a hátsó meghajtást :B )
2. szakaszon defekttel nyitottam a 2. kanyar után, inkább cseréltem gumit, de azért sikerült itt is megpördülnöm és fent ragadtam egy meder szélén...
3. szakaszon inkább biztonságra mentem, de egy domboldalon sikerült oldalra borítanom az autót, meg persze megpördülnöm is. :O :D
4. szakaszon nyomtam neki, hárha faragok, de sikerült itt is párszor megpördülni (az autót nagyon szokni kell)
5. szakaszra felszívtam magam, de 2x megpördülés mellett sikerült a célegyenes előtt árokba hajtani....

Atyaég. 7p 9mp amit kaptam az elsőtől. :O :U :B
Csak azért nem vagyok utolsó, mert sprinter kollega otthagyta és kilépett az első szakasz után

Ha így folytatom, meglesz a mindig utolsó ember... :DDD :K

[ Szerkesztve ]

(#1118) DanielK válasza DanielK (#1117) üzenetére


DanielK
addikt

Majdnem minden szakaszon 1.30 kaptam pluszban (1p30mp :DD )

[ Szerkesztve ]

(#1119) Met válasza Gomez86 (#1115) üzenetére


Met
nagyúr

Pedig pont az a lényeg, van 3 szakasz, első ok, másodikon rontasz, kilépsz steamből (nem esc és quit hanem alt+f4) és hova tesz vissza.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1120) PuMbA válasza Gomez86 (#1109) üzenetére


PuMbA
titán

Milyen autó kategória van beállítva?

(#1121) Gomez86 válasza atomeec (#1116) üzenetére


Gomez86
őstag

7 napot adtam országonként, bízva benne hogy hetente egyszer mindenki be tud lépni egy kicsit :B

DanielK Nekem is volt pördülésem, és igen, rájöttem hogy nem volt szép ezzel az autóval kezdeni, sorry :P

Met Soha meg nem fordul a fejemben hogy csaljak, így én ezt nem fogom kipróbálni, de ha lesz időm fórumon utána olvasok.

PuMbA H2-RWD az első országra, H3RWD a másodikra, aztán azt hiszem NR/N4, végére pedig R5

Ja és én versenyzem Gomez-ként. lassan átírom a nevem itt PH-n is

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1122) GalaHU


GalaHU
őstag

Most már tényleg menjenek a fenébe!

Hétvégén volt kézifékem, ma már megint nincs! Pedig még frissítés se jött... :(

Ennyit a helyi bajnokságról...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1123) Met


Met
nagyúr

Hát sajnos a dlc-kre nincs summer sale.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1124) PuMbA válasza Met (#1123) üzenetére


PuMbA
titán

Külön amúgy sem érdemes megvenni. A Deluxe csomagban többet kapsz kevesebb áron :)

[ Szerkesztve ]

(#1125) Met válasza PuMbA (#1124) üzenetére


Met
nagyúr

Lehet de nem akarok olyan autót amivel nem fogok menni a büdös életben.
Ezeket venném meg most
Citroen C4 Rally
Skoda Fabia Rally
Monte Carlo Rally
Sweden (Rally Location)
Ford Focus RS Rally 2007
Subaru Impreza
Germany Rally

a többi számomra felesleges, ha olyan autóval lehet csak indulni egy bajnokságban amit nem kedvelek akkor nem indulok.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1126) PuMbA válasza Met (#1125) üzenetére


PuMbA
titán

Na és ezek mennyibe kerülnek így külön összeszámolva? :)

[ Szerkesztve ]

(#1127) DanielK válasza GalaHU (#1122) üzenetére


DanielK
addikt

Amúgy milyen kézifék?
Szerencsére mivel a logi h váltója a kézifék, így ugye az egy gombnak minősül, így van kézifékem. Bár hátsókerekeseknél annyira nem gáz ha nincs. Gázfröccsel is meg lehet oldani

(#1128) GalaHU válasza DanielK (#1127) üzenetére


GalaHU
őstag

Fanatec analóg kézi, minden más játékban perfektül működik.

H-s váltóval együtt használom, ráadásul 720 fokos kormányelfordulással, úgyhogy egy tempósabb részről érkezve egy visszafordítóhoz (pláne ha enyhén íves a féktáv, lásd német szakaszok) esélytelen hogy bármelyik gombot megtaláljam.

De akkor is jól jön ha menteni kell a helyzetet, mert a kedves navigátor hülyeséget beszél, és pont megtolja az orrát a kanyar közepén. Akkor már hiába rúgod a kuplungot, hátsókerekesnél is kéri a kézit.

Azért bosszantó, mert a játék megjelenésekor tökéletesen működött, utána egy patch-el elszúrták (érthetetlen miért) de legalább egy trükkel vissza lehetett hozni (átállítottad egy gombra a kéziféket, egy szakaszt csak elindítottál és miután visszaléptél a menübe újra visszatehetted analógra és működött), aztán a legutóbbi bug-os frissítésnél megint nem volt használható, de már vissza sem lehetett állítani. A hétvégén próbaképpen újra elindítottam és működött, bár tudomásom szerint nem is volt nagy patch. Tegnap akartam menni a fórumos bajnokságban, erre megint behányt.

E nélkül nekem játszhatatlan... :( Sajnos csak ritkán tudok leülni játszani, mástól kell elvenni azt a kipaszírozott órácskát és rohadt frusztráló ha e miatt nem lesz belőle semmi.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1129) DanielK válasza GalaHU (#1128) üzenetére


DanielK
addikt

Megértem. Bár ennyiren nem vagyok menő. :R Sajnos nekem sincs sok időm rá. Sajna helyem sincs sok, így külön csináltunk egy összehajtható "cockpitet". Sajnos normális ülésem nincs, helytakarékosság miatt. Egy ikeas széken ülök. :B
Nagyon messze vagyok még a profi szinttől. Tavaly kezdtem el kormánnyal. Inkább lelkes amatőr vagyok.:B

(#1130) GalaHU válasza DanielK (#1129) üzenetére


GalaHU
őstag

Nyugi, az a lényeg hogy elindultál a lejtőn... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1131) Met válasza PuMbA (#1126) üzenetére


Met
nagyúr

18,43€
A delux upgrade meg 29,99€ és kapok 7 dolgot pluszba amit nem használok. A Season 2-ből is csak Wales érdekel.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1132) atomeec válasza Gomez86 (#1121) üzenetére


atomeec
senior tag

Most végigtoltam az 5 pályát, első nagyon jól sikerült, aztán eléggé bénázás volt. Jelenleg jól néz ki az eredmény, de csak azért mert a rutinosabbak még nem mentek :)
Kb most nekem is 1-2 hétig áll (elmúlt két hónapban is sokat mondok ha pár órát játszottam vele). Jó volt, meleg van a lakásban, többet lehet nem is tudnék, ha lenne idő sem (idegesít, hogy izzadok és emiatt még inkább hibázom folyamatosan). Jövő héten azért igyekszem a második részt is tolni :R

(#1133) PuMbA válasza Met (#1131) üzenetére


PuMbA
titán

Értem, akkor a külön Deluxe tényleg drágább :) A játékkal együtt véve én csak 20 EUR-t fizettem pluszba a Deluxe-ért Steam-en.

[ Szerkesztve ]

(#1134) DanielK


DanielK
addikt

Ki milyen setuppal tolja aki jelentkezett a clubra? Értem itt, hogy melyik platformon és milyen irányítóval? Kontroller, kormány? Automata vagy manuál váltó?

Én steamen tolom. Logitech G29 kormánnyal, H váltóval (ami a kézifék) és automata váltóval beállítva. :B

(#1135) Met válasza PuMbA (#1133) üzenetére


Met
nagyúr

Nemrégen volt akció mindenre, előbb utóbb majd csak lesz megint.
Mondjuk nem mintha most lenne időm játszani, szóval nem is baj.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1136) PuMbA válasza DanielK (#1134) üzenetére


PuMbA
titán

Steam, Logitech Formula Force GP kormány, manuál váltó, gomb kézifék :)

[ Szerkesztve ]

(#1137) ndlx válasza DanielK (#1134) üzenetére


ndlx
aktív tag

Ha végre lesz időm belépni, akkor:
Steam, Logitech G29, manuál váltó füleken és kéziféknek álcázott H-váltó :)

(#1138) Met válasza DanielK (#1134) üzenetére


Met
nagyúr

PC, TM T150, automata váltó, jobb pillangó kézifék, bal pillangó világítás.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1139) LeventeV válasza DanielK (#1134) üzenetére


LeventeV
senior tag

PS4, Logitech G29, automata váltó, H váltó kéziféknek.

(#1140) Gomez86 válasza DanielK (#1134) üzenetére


Gomez86
őstag

Steam és Xbox1 kontroller manuális váltóval beállítva, minden assist off (kupung automata)

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1141) atomeec válasza DanielK (#1134) üzenetére


atomeec
senior tag

PC Steam
Fanatec v2.5, manuál H váltó (SHH), kézifék pillangón, manuál kuplung.

[ Szerkesztve ]

(#1142) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Hello srácok! Jól látom ha az Xbox verzió van meg akkor is tudok jelentkezni a bajnokságra.Amatőr vagyok most csak gamepaddal tököm mivel valahogy a pc logi G25 kombó sokkal inkább lefáraszt mint az xboxon nagytévén való fán "vezetés". Szóval jelentkezhetek a versenyre, végül is kell egy sereghajtó is!😁

Zoolee

(#1143) Zoolee1976 válasza Zoolee1976 (#1142) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Szóval a gamepaddal tolom, és a tököm van tele a telefonos írással!😂😆

Zoolee

(#1144) ndlx


ndlx
aktív tag

Ki szeret és tud hátsókerék meghajtással menni?
Kérdeznék privátban párat ha lehet.

(#1145) PuMbA válasza ndlx (#1144) üzenetére


PuMbA
titán

Szeretek, de nem tudom, hogy mennyire tudok. BalazsA a játékban a nickem, az időm alapján eldöntöd, hogy kérdezel-e tőlem.

[ Szerkesztve ]

(#1146) GalaHU válasza DanielK (#1134) üzenetére


GalaHU
őstag

Fanatec V2, H-s váltó, Fana kézi, Momo perec Xbox base-en.
Minden assist off, kézi váltó, auto kuplung.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1147) ndlx válasza PuMbA (#1145) üzenetére


ndlx
aktív tag

Szia,
írok privátot.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1148) Gomez86


Gomez86
őstag

Aki nem tette fusson pár kört a hétvégén, ne legyetek szégyenlősek :-) ez a jelenlegi állás (jobb szélső oszlop, illetve az utolsó pálya eredményei.) Sajnos olyan képet nem tudtam ahol minden szakasz egyben látszik.
Nincs még késő, csapjátok!

Ha valaki jelentkezik a klubba és sietne a versennyel utána az írjon privátot, mert arról kapok mailt.

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1149) Met válasza Gomez86 (#1148) üzenetére


Met
nagyúr

Nincs az az isten hogy hátsókerekes autóval menjek, szóval ez kimarad.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1150) PuMbA válasza Gomez86 (#1148) üzenetére


PuMbA
titán

Első-második hely a végén csak szoros lett :) 4 másodperc, azaz csak 1 kis hibán múlt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.