Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) PR0JECTNR56 válasza ndlx (#1899) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

:D Az éberséget mindenképpen megtanítják, valamint azt is, hogy hibamentesen vezetni sokszor sokkal kifizetődőbb, mint villámgyorsan.

Valamint hamar megfosztanak bárkit attól az illúziótól, hogy nagyon pro ralli versenyző éppen, ami elsőre szomorúnak tűnhet, de később hálás érte az ember.

Végül pedig kb. a legszexibb ralliautók gyakorlatilag a sport történetében, de ezt nem hinném, hogy mondanom kell.

(#1902) Gomez86


Gomez86
őstag

Mindjárt lejárnak a bajnokságok! Várom a javaslatokat!

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1903) ndlx válasza Gomez86 (#1902) üzenetére


ndlx
aktív tag

Mivel nem volt semmi konkrét, sztem maradhat minden így és jöhet a következő fejezet.

(#1904) ndlx válasza sberci (#1861) üzenetére


ndlx
aktív tag

Letoltam a spanyolt, jó lesz nekem az a középmezőny 😁

Első pálya eleje defekt, onnantól nem volt visszaút, egy sikerszéria indult el.
Na majd legközelebb.

(#1905) sberci


sberci
tag

Nem megyek szembe az arral, de a jelek szerint mindenki szeret tokonszurva autokazni, mert ebben leli oromet, lasd elottem levo hozzaszolas :) Gondolok itt a hardcore damage-ra
Ha lehet annyira varialni, meg mindig nem neztem meg, hogy ne legyen ejszaka harmadik szakasz, meg az autora is kellene egy kozeput, amit mindenki el tud vezetni kisebb nagyobb sikerrel (2000) es nem orszagonkent cserelgetni.

De igazabol azt kellene kideriteni a "csendes" induloktol, hogy miert nem indultak pl ezen es azokat az okokat megszuntetni, ha lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1906) snecy20


snecy20
veterán

Nálam a DR1 után a finn szakaszok nem igazán adják a régi fílinget. :N
Összességében persze nagyon jó kis tartalom így ez már a 12 helyszínnel és a rengeteg autóval. Volt egy pár hetes WRC8 fellángolásom, de aztán inkább a Dirt Rally-nál kötöttem ki.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1907) ndlx válasza sberci (#1905) üzenetére


ndlx
aktív tag

Nekem mindegy, most is megyek mindkettőn :)

De az való igaz, hogy jó lenne több résztvevő.

[ Szerkesztve ]

(#1908) sberci


sberci
tag

Most olvastam egy forumon szerintem igen talalo a wrc8-ra, hogy ott nekem is folyamatosan olyan erzesem van, mintha egy centire lennek a halaltol, semmi magabiztossag, meg egy egyenes szakaszon se. Ezert nem is olyan jo moka elsore.
Na mindegy felteszem megint futok vele egy kort. Hatha atbillenek arra, hogy ez jo es nehez, a nehez, mert szarrol :)

[ Szerkesztve ]

(#1909) ndlx válasza sberci (#1908) üzenetére


ndlx
aktív tag

Tegnap toltam egy wales és török pályát, a wales jó nehéz volt, a török csak idegesítően szar :D

Annyira szeretném tudni, hogy az autó rettentő instabilitása és pattogása vajon a valóságban is úgy van, vagy csak túltolták....?

[ Szerkesztve ]

(#1910) sberci


sberci
tag

Most toltam egy fel orat, az utolso javitassal, lehet szembepisalni a szellel csak minek :)
Szoval mondhatjak, hogy ilyen meg olyan jo, de egyszeruen szar, a tobbi jatekohoz (rbr, dirt) hasonlitva, sot meg az elozo verziojahoz kepest is. Mivel a masik ket jatekot sokan istenitik, (elmenyre nem csoda) ezt nem lehet, es ahol el kellene kezdenie mukodnie a "fizikanak" pl powerslide es tarsai, egyszeruen fel se fogja az ember, miert igy mukodik a jatek. Ez az osszedrotozott nvidia fizika a bena grafk engine-ukkel, lehet szog a koporsora, mert ez sem javult semmit az utobbi 3 verzio ota. Pedig 3 eve biztam jo iranyba viszik, ami meg is tortent a szakaszok kulsejeben, fantaziajaban, de ennyiben ki is merult szamomra.

(#1911) SirRasor válasza ndlx (#1895) üzenetére


SirRasor
őstag

Köszi még1x a tippet, tegnap este volt fél órám játszani és a H2 Kadettel nagyon "mókás" volt menni :D
Kezdetnek nekiálltam úgy, mint a 4WD-nek. Csutka gáz, ahogy jövök ki a kanyarból és...nini, pörgök és egy FA :DDD Oké-oké, akkor nincs csutka gáz, csak félgáz...akkor is pörgök. Jó, akkor csak pici gáz és ahogy növelem...jaj, megint pörögnék, gázról gyorsan elvesz a láb, sikerül megfogni, oké csutka gááááz :DD Fél óra után sikerült úgy végigmenni, hogy sehol se estem ki és az első saját időhöz képest fél percet javítottam :C
Ez így tényleg élmény :)

Make Love not war!

(#1912) PuMbA válasza SirRasor (#1911) üzenetére


PuMbA
titán

Az autó helyzetétől függ, hogy mennyire pörögsz ki. Ha nagyon oldalt áll az autó és repít a nagy sebességtől a mozgási erő vagy lementél az útról, akkor minimális gáztól is pördülsz, ilyenkor nem szabad gázt adni, de még fékezni se ajánlott, amíg egyenesbe nem kormányoztad az autót (ez a valóságban is működik hátsó kerekesnél), de próbáld úgy csinálni, hogy a lehető legegyenesebben álljon az autó kanyarodáskor, azaz a kanyart szinte levágva veszed be. Ezt azt jelenti, hogy a kanyar előtt az autó eleje a kanyar belső íve vagy még beljebb néz és így nagyobb gázt adva is be tudod venni, akár csutkával is. Ha egyenesen áll az autó például kanyar kijövetelnél, akkor meg szinte mindig mehet a csutka gáz.

[ Szerkesztve ]

(#1913) Met válasza Gomez86 (#1902) üzenetére


Met
nagyúr

A noob bajnokságban USA-t kihagyom a RWD miatt.
Javaslat, vagy inkább kérdések.

Megoldható hogy beírod a topicba a versenynaptárat, dátummal (hogy ne kelljen belépni a racenetbe megnézni mennyi idő van még hátra) és autó kategóriákkal (Az 1 klubjában lehetett látni mivel lehet menni, itt nem, így nem tudom megnézni mik a lehetőségek)?

Egy országba nem lehet több kategória (RWD, FWD, 4WD) hogy mindenki azzal mehessen amivel szeretne?
Akár konkrét autó kategóriánként.

Valamint támogatom az ötletet hogy harmadik szakasznak ne legyen éjszakai szakasz :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1914) n3m3r3


n3m3r3
tag

Úgy gondolom sokak élményét rontja hogy nem lehet első. Nos nem is kell annak lenni mivel nem lehet. Ez az online PH kupa arról szólna hogy mindenki a saját tudásához mérten menjen végig. Itt nincs AI hogy engedjen nyerni, az emberek segítenek benne adott esetben maguktól is. Ezért kellene több versenyző, hogy mindenki a maga mércéjével kiszemeljen valakit hogy nála jobb lesz , még akkor is ha a 6. helyért kűzd. Walter Röhrl már megszületett, nem kell reinkarnálódni.

(#1915) Met válasza n3m3r3 (#1914) üzenetére


Met
nagyúr

Én nem akarok első lenni...illetve akarok de ismerem a korlátaimat, keveset tudok játszani, nem értek a setupoláshoz, nem ismerem az új pályákat és ha lehet Subaruval megyek :)
Inkább lassabban megyek de érjek be, minthogy a második kanyarban kiessek.
Általában az előttem lévőt próbálom beérni, apró kis öröm hogy most pl. Monaro S5-ön megvolt a szakaszgyőzelem. Érzés jól is ment de szerintem a többiek is rontottak.
De nem görcsölök rajta ha nem sikerül.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1916) maxymillion


maxymillion
tag

Sziasztok, hogyan tudnék csatlakozni a ph clubhoz. Neten rakerestem, kertem engedelyt a ph1 es ph 2 hoz, de játékon belül semmit nem látok. Le tudnátok írni a lépéseket. Köszi

(#1917) ndlx válasza maxymillion (#1916) üzenetére


ndlx
aktív tag

Gomez intézi a bajnokságot, ö fog neked segíteni.

@Gomez: RWD-t ki ne vedd a bajnokságból, bár gyenge vagyok benne de nagyon szeretem 😁

(#1918) Gomez86


Gomez86
őstag

Na a PH1-nek kész a bajnoksága. 6 ország, de országonként csak 6 szakasz. Végig H3 RWD-vel fogunk menni, HC damage: On, DLC: On, éjszakai pályák: off. Megnézzük így milyen.

PH2-ben hasonló lesz a helyzet, de ott egy 4WD géposztályt fogok választani (lehet szavazni, tippelni, meggyőzni), viszont ott HC damage: off, DLC: Off, Éjszaka: off lesz.

Met: Nem tudok csak géposztályt és csak országonként.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1919) Gomez86 válasza maxymillion (#1916) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia, nincsen függő meghívó egyik klubban sem, biztosan hozzánk csatlakoztál, illetve biztosan azzal az accounttal amivel a játékban is bent vagy?
PH1: [link]
PH2: [link]

Amúgy nem tudja valaki hogy nem lehet-e ennek a topicnak is ilyen összefoglalót írni amiben benne lenne 1-2 alap info? pl a klubbok linkjei? :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1920) Met válasza Gomez86 (#1918) üzenetére


Met
nagyúr

Ezt nem nagyon értem, ott volt az 1-nek a (szerintem) jól működő rendszere. Miért nem lehetett azt használni?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1921) GalaHU válasza Sub-ZeRo (#1889) üzenetére


GalaHU
őstag

Challenge accepted! ;)

Az utolsó harmada nagyon seggszorítós...

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1922) atomeec válasza Gomez86 (#1919) üzenetére


atomeec
senior tag

Moderátorok felé kellene jelezni szerintem. Ha érzed magadban az erőt, hogy hosszú távon is ránk tudod szánni az időd és fogod csinálni a klub versenyeket, akkor mindenképp támogatott javaslat :) Illetve akkor lehet ideje lesz beszerezni az utolsó DLC pakkot, hogy tudjak menni mindenhol :R

Vajon lesz-e pici leárazás mostanság... :U

(#1923) Balagee85 válasza Gomez86 (#1919) üzenetére


Balagee85
csendes tag

Köszönöm a felvételt! Leginkább a mezőny végét fogom erősíteni, sajnos nincs sok időm játszani, illetve egyelőre kontrollerrel játszok! :)

Hell, It's about time! PSN ID: Balagee_HUN

(#1924) sberci válasza atomeec (#1922) üzenetére


sberci
tag

Ha jol emlekszem, pont a heten volt egy igen eros talan 60%.os learazas a steamen ra.

(#1925) AtaWrc


AtaWrc
tag

Sziasztok
Ha lehet, én is csatlakoznék a klubhoz, mindig szükség van egy hátvédre..... :DD

(#1926) Sub-ZeRo válasza GalaHU (#1921) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Zsír. Én lemondtam róla. :D Marado kaz egynél, meg most az ETS 2-nél, mert 3 monitoron, meg track ir 5-el nagyon adja... :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1927) Met


Met
nagyúr

Elkezdtem összerakni az összefoglalót, ötlet hogy mi legyen még benne?
[link]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1928) Gomez86 válasza Met (#1927) üzenetére


Gomez86
őstag

Nagyon jó!

Szerintem mehetne bele kontroller és kormány beállítási kisokos, valamikor az elején volt grafikai beállítások javaslat is, ha jól emlékszem

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1929) Gomez86 válasza AtaWrc (#1925) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia! Gyere-gyere!

Balagee85 isten hozott! vagy benzin vagy áram, vagy bármi is: welcome

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1930) Met válasza Gomez86 (#1928) üzenetére


Met
nagyúr

Tudod linkelni őket?
Végigpörgettem a topic elejét de nem találtam csak screeneket hogy így van beállítva és szaggat :D

Beraktam neilszab két kormányos írását.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1931) Gomez86 válasza Gomez86 (#1918) üzenetére


Gomez86
őstag

Na a felvezető autó beért :) jöhetnek a profik :R

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1932) Gomez86 válasza Met (#1930) üzenetére


Gomez86
őstag

Lehet hogy rosszul emlékeztem mert én sem találom :F

Azért itt van egy ahol le van írva hogy mi mit csinál: [link]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1933) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Egy kis infóra lenne szűkségem. Tegnap megvettem a játékot PS4-re, bogarásztam a menüben és láttam hogy vannak limitált Eventek. Vannak olyan eventek is, amiken ingyen részt lehet venni vagy mindegyik fizetős? Azt is láttam a Store-ban hogy 4 Season-t is meg lehet venni. Ezt hogy kell elképzelni? Nem éppen az aktuális Season eseményei vannak, hanem megveszek 2-t és ugyanúgy tudom tolni őket? Ezekben benne van minden, vagy a megvásárolható országok pályáit is külön meg kell venni? Köszönöm szépen előre is válaszotok! :R

Sic Parvis Magna

(#1934) ndlx válasza 30z.Samu (#1933) üzenetére


ndlx
aktív tag

Ha nem stresszel az anyagi része, akkor érdemes egyben pakkokban megvenni a season.ökek, jönnek velük az autók is, úgy lesz teljes a játék.

Utána meg gyorsan csatlakozz be a klub versenyre 👍🏻

(#1935) 30z.Samu válasza ndlx (#1934) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azért elég húzós az ára, bár két season van egy pakkban. Ezek időben kb mit jelentenek? Vagy mennyi event van egy ilyen pakkban? Azért kérdezem, mert ha el vagyok vele mondjuk 3 hónapig, akkor utánaszámolva nem annyira vészes az ára.

Sic Parvis Magna

(#1936) Balagee85 válasza 30z.Samu (#1935) üzenetére


Balagee85
csendes tag

Season 1:
Season 2:

Season 3:

Season 4:

Hell, It's about time! PSN ID: Balagee_HUN

(#1937) ndlx válasza 30z.Samu (#1935) üzenetére


ndlx
aktív tag

A negyedik pl csak rallycross, ha az nem érdekel, mint itt pár embert, akkor azt kihagyva már jobb kicsit.
Az season pályák nagyon jók, ha tetszik maga a játék, akkor érdemes valami egybe pakkban megvenni.

(#1938) Met válasza 30z.Samu (#1935) üzenetére


Met
nagyúr

Nem eventeket kapsz hanem autókat és pályákat amikkel/amiken tudsz indulni online eventeken.
Vannak napi, heti és havi eventek.
Most ha jól számolom (a web szerintem bugos) ma összesen kb. 29 szakaszon tudsz indulni, ebben van két napi event (ennek a lefutására egy napod van), 2 heti event (ezekre 7 nap van) és egy havi event (erre hó végéig van lehetőség).
Ez csak az online része, ott van még a karrier mód.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1939) 30z.Samu válasza Met (#1938) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem is hangzik rosszul. Ha jó eredményt érsz el, akkor kapsz valamit? Plusz pénz, kocsi, ilyesmire gondolok, nem valós nyereményre. Illetve akkor ha jól értelmezem, akkor ha megveszem az első és második Season-t, akkor ugyanúgy tudom nyomni, igaz? Nincs időhöz kötve relatív. A rallycross még nem tudom érdekel-e, a demoban kipróbáltam, de számomra még vezethetetlenek azok a kocsik. :B :D

Sic Parvis Magna

(#1940) Met válasza 30z.Samu (#1939) üzenetére


Met
nagyúr

Pénzt kapsz amin tudsz autót venni, autóra upgrad-et, szerelőt felvenni és "fejleszteni" és az autón is fejlődik a tuning.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1941) 30z.Samu válasza Met (#1940) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, arra tegnap rájöttem, hogy tudom fejleszteni a kocsit. :)) Na, jó lesz ez, majd Svédországban is szeretnék racsingolni, CMR 2-ben imádtam. :D Azóta annyira nem merültem bele a rally játékokba, sőt, igazából nem is nézek rally-t se nagyon és nem követem senki pályafutását. De a játékokkal valahogy mindig is el voltam. :D Viszont a DiRT 2.0 eddig nagyon tetszik.

Sic Parvis Magna

(#1942) sberci válasza ndlx (#1934) üzenetére


sberci
tag

ha olyan vagy mint en, pl a kocsibuzi ellentete, ami itt a kisebbseg, akkor telejsen felesleges a season passok megvetele, minden kategoriaban kapsz gyarilag is autot, vagyis barhol tudsz indulni (amit direkt nem season passhoz kotnek) igy megveszed a ket season passbol a 6 orszag szakaszait 24 euro es maris megvan az osszes rally szakasz. Ha jol szamoltam.

ui: lementem ausztraliat, hat nem lesz nehez lekorozni, ido elotti start, porgres forgas, bar az auto nem esett szet :)

Vagy megveszed a season 1-2-t, ahol kapsz 4 orszagot plusz autok, es a season 3-4-bol csak a ket szakaszt veszed meg 8 euroert. Persze a fentiek akkor igazak ha nem erdekel a rallycross, ami ket percig izgalmas csak szamomra.

[ Szerkesztve ]

(#1943) 30z.Samu válasza sberci (#1942) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én alapvetően szeretem a technikai sportokat, igaz egyiket sem követem annyira aktívan. A Forma 1 volt a kivétel, de amióta bejött a V6-os f**talicska, azóta azt is hanyagolom.

Sic Parvis Magna

(#1944) ndlx válasza sberci (#1942) üzenetére


ndlx
aktív tag

USA - H2 RWD-t ne hagyd ki, én holnap fogom letolni.

(#1945) Gomez86 válasza sberci (#1942) üzenetére


Gomez86
őstag

az S2000 az nem 1-az-1-ben DLC?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1947) Gomez86 válasza sberci (#1946) üzenetére


Gomez86
őstag

Azt hiszem hogy ott a nyoma hogy a Fabia rally meg a C4-el jött be. Mindjárt utána nézek. Amúgy onnan van ez az infom hogy ha azt állítom be géposztálynak akkor rinyál hogy ez DLC kontent és hogy nem mindenki fog tudni játszani.

Szerk:

Season 1:
2000s:
Skoda Fabia Rally 2005
Citroen C4 2010
Ford Focus 2007
Subaru Impreza 2008
[link]

Szerk2:

Mi legyen a PH2-ben a géposztály? (4WD plz)

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#1948) DanielK válasza Gomez86 (#1947) üzenetére


DanielK
addikt

R5-nek örülnék.
(Magánélet rendben, szakdoga a héten elkészül, jövő héten kezdek az új munkában is - így már lesz időm jönni is. :B )

(#1949) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tolom a karrier módot ezerrel, tegnap befejeztem a Historik kupát, biztos szebb PC-n ez a játék, de konzolon is elég jól néz ki. Legalábbis az USA-ban csak ámultam és bámultam, nagyon hangulatos volt az őszi racsingolás, sárguló falevelek és társai, nagyon szépen megcsinálták. Vettem még egy Opel Adam-et és egy Lancer X-et. Alapvetően Subaru fan vagyok, de a Lancer kezesebbnek tűnt számomra, összességében eddig bejön a játék. :K

Sic Parvis Magna

(#1950) sberci válasza 30z.Samu (#1949) üzenetére


sberci
tag

Ja, hogy te konzolon tolod, tenyleg a ph-s clubok, crossplatformok?
@Gomez86:Mintha lenne ilyen opcio a club indiitasanal, mire allitod?

R5 az valoban nepszeru, igazi sin auto, nagy tempoval.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.