Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Sub-ZeRo válasza D.Va (#449) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nagyon off ez szerintem. Amúgy meg egy vicc ez a sorozat...
A 2. vagy 3. részt próbáltam pc-n annó, a kormány 540 fokra beállítva a logi szoftverben a játékban meg 90-nél többet nem tudtam csavarni rajta... Kipróbáltam és hát konzolra tök jó elmajomkodni vele és semmi több.
Törlés és ennyi lett a vége.
Az új résznél meg a videókban már a navigátor hangjától idegbajt kaptam és a többit nem is részletezném... ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#452) snecy20 válasza Sub-ZeRo (#451) üzenetére


snecy20
veterán

Nagyon a béka segge alól indult a sorozat, de javulgat... van / lenne is hova fejlődnie.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#453) #78687232 válasza D.Va (#449) üzenetére


#78687232
törölt tag

Milestone van Klyotonn, nagyon versenyeznek a legbénább fejlesztők címért az utóbbi időben. Ez a WRC sorozat egyenesen szörnyű.

(#454) D.Va


D.Va
senior tag

És egyáltalán megnézted amit linkeltem? Mert egyáltalán nem tűnik rossznak.. Én nem az eddigiekről beszélek hanem a most készülő 8-ról...

(#455) Enton válasza D.Va (#454) üzenetére


Enton
addikt

#NoVRnoBuy

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#456) atomeec válasza D.Va (#454) üzenetére


atomeec
senior tag

Nálam tuti vétel lesz, ha nem is kapásból, de előbb-utóbb. Teljesen élvezhető kategória a WRC 7 is, de párhuzamosan nem játszható semmivel, annyira "más" az irányítása - nem kell írni erre, hogy sz@r, tudom, hogy a legtöbb embernek az. Köszi a linket :R
Amúgy sajnos tényleg nagyon off-topic, inkább a Kormányos-ba lehetne írni róla.

(#457) DanielK válasza atomeec (#456) üzenetére


DanielK
addikt

Nálam ia tuti vétel lesz a licencek miatt.
Ahogy írtad is, nem egymás mellett kell tolni a kettőt.

(#458) PuMbA válasza D.Va (#449) üzenetére


PuMbA
titán

Nem jó, mert nem csúszkál össze-vissza az autó, mint az RBR-be ;] Komolyan: jó is lehet, mert most már rally versenyzőket is bevontak az irányítás kialakításához.

[ Szerkesztve ]

(#459) PuMbA


PuMbA
titán

Érdekesség. A Camera shake beállításról kiderült, hogy akkor a legkevesebb a rázkódás, ha maximumra tesszük :U

[ Szerkesztve ]

(#460) #78687232


#78687232
törölt tag

G920-hoz tudnátok linkelni egy jó kis beállítást? Esetleg saját is tökéletesen megfelelne, még nagyon kezdő vagyok a témában és valahogy nem az igazi.

(#461) PuMbA válasza #78687232 (#460) üzenetére


PuMbA
titán

Mi nem az igazi? :) Logitech profilerbe állíts be 900, de inkább talán 540 fokot, a játékban kalibráltasd a kormányt a kormány nevén állva az F2-t megnyomva. Játékban soft lock On. Steering deadzone 0, brake / throttle deadzone 5, saturation 100 és linearity 0 mindenhol. FFB pedig jelenleg javítás alatt van. Az input beállításoknál a második fülön pedig tudod tesztelni, hogy minden oké-e. Ha a pedálokat teljesen benyomod, akkor 100% lesz-e a fék és a gáz, ha kicsit nyomod, akkor 5% stb. Ha a kormányt teljesen elfordítod jobbra, akkor 100%-on lesz-e a jobbra kormányzás.

[ Szerkesztve ]

(#462) d4Y.187


d4Y.187
tag

egy kis ralikrossz után kipróbáltam a ralis részt...bár ne tettem volna. :D pacenoteokból szándékosan hiányoznak a távolságok? emellett rendszeresen nem azt az infót kapom, ami a pályán vár.
lehet állítani az itinerek részletességén? vagy nincs esetleg szerkesztő, ami felett véletlen elsiklottam?

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

(#463) GalaHU válasza d4Y.187 (#462) üzenetére


GalaHU
őstag

Te mit hallgatsz? Van benne távolság, de ha egymás után jönnek a fűzős kanyarok akkor csak azokat mondja! :)

Egyébként a navigáción lehet gyorsítani, nekem az alapbeállításhoz képest 2 egységgel mondja hamarabb, 95%-ban jó.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#464) #78687232 válasza PuMbA (#461) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ismét köszi, végre a sok szenvedés után nagyon adja kormánnyal is. A fék volt furcsa, elállítgattam rossz irányba és kb csak csúsztam előre. :R

(#465) GalaHU


GalaHU
őstag

Azt hiszem itt hagytam abba a karriert, majd ha kiballaszozzák akkor folytatom...

A harmadik nehézségi szinten tolom ahogyan a csövön kifér, az időm fél mp-re van a saját rekordomtól ami a világranglista szerint az adott pálya-kategória kombóban 4. helyhez elég (ha a Dirt Player-eket kivesszük akik valószínűleg a fejlesztés során kerültek bele akkor második) erre kapok az elsőtől 15mp-et egy rövid pályán, de még hárman elém is férnek. Az első idő konkrétan jobb mint a WR... :)

Azért az ufóságnak is megvan a határa... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#466) Met válasza PuMbA (#459) üzenetére


Met
nagyúr

És tényleg :W

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#467) #78687232 válasza GalaHU (#465) üzenetére


#78687232
törölt tag

Vannak furcsaságok, kérdés hogy javításra kerülnek a jövőben? Én a napi challenge-ket teljesítem általában, kellette pedig a rallikrosszra függtem rá rendesen, az első részben unalmas szarnak tartottam, szóval kellemes meglepetés lett.

(#468) PuMbA


PuMbA
titán

Várhatóan szerdán javítás. Ami biztos a sok dolog közül, hogy kevesebb éjszakai és esős versenyt kapunk bajnokságokban, mert túl sok van belőle, de FFB még nem lesz. 1 hét múlva meg jön Monte Carlo :)

Hi all,

Just wanted to pop in and say hello after taking a week off - I'm now back in the office for aaaaaages, although we do have a few people out at GDC at the moment! Just on some of the discussions I've seen: we'll be patching the game hopefully Wednesday (subject to approvals and everything going smoothly). When that's all locked in, you'll get the full patch notes. We've addressed a lot of the stuff you've been asking for... the FFB is with our handling team, so no changes on that front - but we've managed to squeeze a lot in for this patch. I'll have specifics for you when it's all confirmed, but please rest assured that we're on it.

Cheers,
Christina

[ Szerkesztve ]

(#469) LeventeV válasza PuMbA (#468) üzenetére


LeventeV
senior tag

Elérhető már a release notes?

(#470) PuMbA válasza LeventeV (#469) üzenetére


PuMbA
titán

Nem, holnap 12 és 13 óra között lesz frissítés, a RaceNet-et is lelövik, szóval legrosszabb esetben 13-kor biztosan meglesz a lista :) FFB-ről pedig állapotjelentést kapunk, hogy most hol tartanak a javítással.

[ Szerkesztve ]

(#471) #78687232


#78687232
törölt tag

(#472) PR0JECTNR56 válasza #78687232 (#471) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Egy 3.6GB-os csomagban jönnek a fenti linken feltüntetett fejlesztések (PC, Steam).

[ Szerkesztve ]

(#473) Met


Met
nagyúr

Valamit piszkáltak a navigátoron is, állítani kellett az időzítésén mert nagyon későn mondta a kanyarokat a patch előtti beállítással.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#474) bulikavagyok válasza PR0JECTNR56 (#472) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

10.01 GB Xboxon.

(#475) SH4D0W2011 válasza bulikavagyok (#474) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

PS4-en is valami 9.8 GB volt. Meg végre közben arra is rájöttem, hogy a Season 1 autókat külön "meg kell venni" a store-ban, már egy hete szenvedtem ezzel, hogy nincsenek a játékban. :DDD

(#476) GalaHU válasza SH4D0W2011 (#475) üzenetére


GalaHU
őstag

Az FFB PC-n eltűnt... :(

Van már valami tipp a beállításhoz?

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#477) PuMbA válasza GalaHU (#476) üzenetére


PuMbA
titán

Nézz fel a Steam fórumba, van valami kormány ki-be húzogatós workaround dolog 1.2-es patch után, mert néhányaknál furcsa dolgok történtek :)

[ Szerkesztve ]

(#478) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#475) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Elszóltam magam, továbbra sincs sehol az a két autó. :( Nincs valami ötletetek?

(#479) LeventeV válasza SH4D0W2011 (#478) üzenetére


LeventeV
senior tag

Meg lehet vasarolni a jatekban. Garage, bal szelen a shop. Kemeny 0 Credit a ket auto.

(#480) LeventeV válasza SH4D0W2011 (#475) üzenetére


LeventeV
senior tag

Tobb mint valoszinu, hogy ez mar tartalmazza Monte Carlo-t is. Jovo kedden kerulne a jatekba, gondolom nem akartak ket patchben kiadni.

(#481) #78687232 válasza SH4D0W2011 (#478) üzenetére


#78687232
törölt tag

Skoda Fabia és Citroen C4? Nekem boxon rögtön bekerült a megvásárolt autókhoz.

(#482) GalaHU válasza #78687232 (#481) üzenetére


GalaHU
őstag

Nálam is "magától" megjelent a két WRC...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#483) #78687232 válasza GalaHU (#482) üzenetére


#78687232
törölt tag

Szerencsére ezekhez minden nap lehet találni challenge-t, a Skodát imádom.

(#484) LeventeV válasza #78687232 (#483) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szép lassan feltöltik ezt a kategóriát és akkor a legjobb lesz az egész játékban :)

(#485) Met válasza #78687232 (#483) üzenetére


Met
nagyúr

Én custom rally-n tudtam menni a skodával, viszont challenge-et már nem engedte.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#486) #78687232 válasza Met (#485) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem értem miért, mindenhol tudom használni.

(#487) SH4D0W2011 válasza #78687232 (#481) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Közben mára nekem is megérkeztek a garázsba, lehet kellett egy kis "átfutási idő", mire észlelte a játék. Eléggé jó mindkettő. :D

(#488) Tomdriver válasza SH4D0W2011 (#487) üzenetére


Tomdriver
őstag

Mi kell, hogy a garázsba érkezzenek? Deluxe Edition?

(#489) SH4D0W2011 válasza Tomdriver (#488) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szerintem igen, a Deluxe tulajdonosok megkapják ingyen a két szezon tartalmát. De lehet platform függő is, LeventeV azt írta, hogy ő 0 creditért vette meg őket, ő lehet PC-n játszik, SwitchX-nek és nekem pedig a garázsban jelentek meg.

(#490) GalaHU válasza SH4D0W2011 (#489) üzenetére


GalaHU
őstag

Én PC-n tolom, és nekem automatikusan megjelent a garázsban...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#491) LeventeV válasza SH4D0W2011 (#489) üzenetére


LeventeV
senior tag

PS4-en tolom.
De elbizonytalanodtam. Lehet nekem is a garázsban voltak már. :))

(#492) #78687232 válasza LeventeV (#491) üzenetére


#78687232
törölt tag

100%, de nem igazán számít, csak mindenkinek menjen rendesen.

Itt nem lehet majd kihívásokat készíteni?

(#493) Tomdriver válasza SH4D0W2011 (#489) üzenetére


Tomdriver
őstag

Szuper, én meg + megvettem! :D
Ezek szerint pár nap türelem és nem is kellett volna.

(#494) #78687232 válasza Tomdriver (#493) üzenetére


#78687232
törölt tag

Jó hülye rendszer van, ha neked meg kellett venni. Amint elindult a S1+, máris megkaptam a kocsikat.

(#495) Met válasza #78687232 (#494) üzenetére


Met
nagyúr

Tényleg elég hülyén van megoldva ez a kocsi rendszer.
Ha használok egy autót egy több szakasos eventen akkor máshol nem tudom használni. Vehetek másik autót abban a kategóriában, de lehet több ugyan olyan autóm is?
Mert kategórián belül van két autót, mindkettőt fogja egy-egy event, harmadik eventnél van buy gomb és azok az autók vannak ott amik már megvannak.

Megnéztem, a skoda és citroen elvileg megvehető használtan, kipróbálni nem tudtam hogy tényleg megvehető, vagy majd a buy-ra kattintás után írja ki hogy meg kell venni steam-en.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#496) #78687232 válasza Met (#495) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nekem ez a rendszer tetszetős. Így ha nagy DR2 játékos vagy, muszáj vagy adott típusból többet venni különböző versenyekhez. Nekem véletlenül valami alap Lancia-ból van talán kettő és az egyikkel tudok bajnokságban menni, a másikkal pedig napi challenge-t teljesíteni.

Külön is meg tudod venni a kocsikat, kérdés minek? Egyszerűbb utólag a deluxe upgrade-re befizetni, szvsz bőven ad elég pluszt az alaphoz.

(#497) Copilot64


Copilot64
tag

Üdv Mindenkinek!

Segítséget kérnék: Xbox-on nyomom a játékot, és nagyon nem értek valamit: 16 év valós rallys múlttal megyek egy pályán a carrierben, a gyors végén első vagyok, 17 mp előnnyel, aztán amikor kiadja a teljes listát, már csak a 25. helyen találom magam. Miért?

Köszönöm!

(#498) n3m3r3 válasza Copilot64 (#497) üzenetére


n3m3r3
tag

Mikor elkezdted , valamint befejezted a futamot, addigra frissült a leaderboard új eredményekkel.

(#499) fagy53


fagy53
nagyúr

Most jött le 7.9GB PC-re, kérdés mit kaptunk vele?

(#500) fagy53 válasza fagy53 (#499) üzenetére


fagy53
nagyúr

Én semmit, az FFB változatlan, nincs több autóm és pályám sem. Eddig úgy néz ki rosszabb sem lett, de mi az a 7,9 GB? :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.